Kočárek vhodný k bruslení. Který je nejlepší?

prochajda
25. bře 2008

Ahoj, budu si kupovat sportovní kočárek, chtěla bych trojkolku s brzdičkou, abych mohla s ním jezdit na in-linech. Máte s tím někdo zkušenosti? Který je na bruslení nejlepší? Mezi mé favority patří TFK, Jané, X-lander nebo Patron. A je lepší mít přední kolečko natvrdo pevné nebo volné s možností aretace? Děkuju moc!

vojtisek2007
30. lis 2011

@fretka já měla na bruslení chicco trio s 3 a s hlubokou korbou můžeš bruslit od narození mimča - navíc hluboká korba u tohole kočárku má car-kit -je to uzpůsobení, že korbu můžeš používat místo autosedačky v autě - takže jde dítko připoutat i v korbě, což při bruslení je fajn....ne že bych korbu používala místo autosedačky, to ne...ale připoutání na to bruslení je dobrý.

fretka
30. lis 2011

@vojtisek2007 Vdaka za odpoved. Ja ale 3 kombinaciu nechcem, lebo autosedacku pouzivat nebudeme a ani hlboku korbu asi nie. Chcela by som fakt nejaky kvalitny sportak kde sa babo moze citit pohodlne aj bezpecne hned od narodenia a plus aby bol na bruslenie, ale to neviem ci existuje...

fretka
30. lis 2011

@katy1979 Vdaka za odpoved, na bicykli nebudeme jazdit, hoc by som chcela, ale v Baku sa to neda ☹ Ako som pisala Vojtiskovi, chcela by som iba sportak, pohodlny, bezpecny na bruslenie od narodenia, ale neviem ci je to realne?

hojda
30. lis 2011

mrkni sem na dizkuzi, zrovna se to tam řeší, příspěvek od babyrenka

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/teutonia...

katy1979
30. lis 2011

chicco, teutonia, jane a nic podobneho vhodneho nie je. to vieme vsetci.

@fretka no ak takto tak bud TFK alebo baby jogger

bjoucik.15
5. únor 2013

ahoj obnovuji téma. mám teď měsíční holčičku a chtěla bych s ní chodit na brusle. mám možnost kočárku Quinny Freestyle 3xl. je vhodný? máte s ním někdo zkušenosti??Díky

bjoucik.15
5. únor 2013

@georgia333 nj ale cenově je trochu jinde ☹ až moc drahý. už jednoho x-landera doma mám XA.

georgia333
5. únor 2013

@bjoucik.15 potrebuješ iba športový ?

anjelicek26
5. únor 2013

My sme mali quinny speedy, jane slalom, hartan racer, zo vsetkymi to slo slusne 🙂 Dolezite je mat aspon polrocne dieta, aby hlavicka vedela odperovat silnejsie zabrzdenie, poriadne utiahnute pasy, dobre nastavenu rucnu brzdu a dieta helmu - teda nas nosil 😀 😀 Istota nadovsetko 😀 😀 Je to skvele na dostanie postavy do formy po porode, to veru hej.

@bjoucik.15

bjoucik.15
5. únor 2013

@georgia333 no potřebuju na brusle.. já nevím dá se jezdit na bruslích s takovýmhle kočárem i s hlubokou korbou? ten kočík je kombinace takže budu mít to i to... a na brusle chci začít v dubnu-květnu to malé budou 4 měsíce a to je ještě na sporťák asi brzo...

bjoucik.15
5. únor 2013

@anjelicek26 jo teď jsem psala že malá bude ještě malá na spoťák ale že budu mít i korbičku..
@anjelicek26

anjelicek26
5. únor 2013

@bjoucik.15 - no ja som skusala, ale na moj vkus sa to moc kyvalo a babo sa pohybovalo (napriek pasom) vo vanicke, proste som od toho upustila a pockala, kym bol väcsi. V sportaku sa predsalen da zapasat inak a aj to dieta je pevnejsie.

bjoucik.15
5. únor 2013

@anjelicek26 uz nekdy nekdo zkousel s malym ditetem treba v autosedacce?tam je ditko pripasone, autosedacka na podvozku,tak nevim je to stabilni?

anjelicek26
5. únor 2013

@bjoucik.15 - no je to stabilnejsie ako vanicka, to je jasne. Ale ci aj bezpecne? Vravim ono pokial normalne jazdis a mas rucnu brzdu v poriadku, kocik stoji okamzite. Nas mal aj helmu, cyklo trasy sme si nasli take, kde siroko-daleko nikoho nebolo, v anglicku sme boli za exotiku, v nemecku tiez, uz som si zvykla 😀 😀 😀 Vajicko mas nakliknute proti smere jazdy, 5 bodovy pas, ak chces jazdit takto skoro, sla by som skor do toho ako do vanicky. My sme kocikovali az na jar, deti sa narodili v juni a na korcule od marca...

bjoucik.15
8. kvě 2013

@anjelicek26 tak jsem stále nic nenašla. na brusle byla zima. teď už sháním docela akutně... zkoušela jsem Patrona S3 - nevyhovoval, Herqules Racer - moc velký a Hoco Taifun - naprostý propadák... zatím jen po shlédnutí. neumím si představit jet s takovýhlema kočárkama na brusle....
Teď je v hledání X-lander Xrun, ale nemá otočný sezení a malá mě už teď chce vidět a Quinny Freestyle 3XL zatí vítěz, jen ho vidět někde na živo....

ev.ka
8. kvě 2013

chariot (s mladším dítětem lze jezdit s "miminkovníkem")
vozík s brzdičkou, dítě je bezpečně připoutáno... je velmi stabilní a i kdyby se náhodou něco stalo, tak nad dítětem je konstrukce vozíku a ono připoutané vevnitř... to nejde nahradit žádným sporťákem

nikolacz
4. pro 2014

Pokud mohu poradit, já jsem maximálně spokojená s kočárkem BOB Revolution PRO. 😉