Kočárek vhodný na cestování metrem a MHD

amelie001
9. srp 2011

Chystáme se do Prahy a ráda bych věděla Váš názor na cestování metrem s kočárkem.Hledám vhodný typ.Dan má sice dva roky a v kočárku si rád posedí,proto nevím jaký kočár vzít sebou.Manžel mi říkal že to chce spíš lehčí kočár,ale golfky mi přijdou nepohodlné(aspon ty co máme).Díky za tipy🙂

zlatouch
9. srp 2011

Pro dvouleté dítě bych určitě volila golfky. Čím lehčí tím lepší, vyzvedneš je sama a nemusíš nikoho prosit. 2leté dítě v nich, předpokládám, stejně nevydrží celý den a na spaní po o a chvilku odpočinku bych nepohodlí tolik neřešila 🙂 Pokud budeš mhd jezdit ve dvou, můžeš si dovolit i težší sporťák, ale za mě stále doporučuju golfky.

hojda
9. srp 2011

golfky rozhodně

minea
14. srp 2011

Po Praze jezdím s velkým sporťákem, který sama neuzvednu. Cesty si jednoduše plánuju přes www.dpp.cz, kde se dá zvolit, že chci jen nízkopodlažní spoje. Když se ocitnu někde, kde není eskalátor, už dávno nepanikařím, protože ještě než si vyhlídnu někoho, koho bych požádala, už se někdo sám nabídne - mnohokrát vyzkoušeno a tímto chválím Pražany, jsou v tomhle fakt skvělí 😉 . Je to sice trochu méně pohodlné pro mě, rozhodující je ale, že je to pohodlné pro dítě, např. když usne, dají se zvednout nohy do roviny, což u golfek nejde. Jo a taky se na kočár vejde větší nákup 🙂

storm07
17. srp 2011

Ve 2 letech jednoznačně golfky - my jsme je pořídili malé už teď, když cestujeme,ale ona si je natolik oblíbila, že do sporťáku už moc nechce. necháváme ho vytažený na zimu. mame Inglesina trip (myslím) a jsme spokojeni. Pohodlně se vyspí a nohy na rovno jdou. I mírný terén v lese zvládly