Kočárek vhodný na sport a do terénu. Jaký máte?

meekos
19. lis 2019

Ahoj, chtěla bych se zeptat spíše na zkušenosti... jsem prvorodicka a tak možná naivně si myslím, jak budu si budu s miminem užívat jízdu na bruslích, výlety i na nějaké kopečky nebo si zajdem spolu zaběhat... hledám proto vhodný kočárek... je někdo, kdo si užívá s miminem aktivne? Jaký kočárek mate? Trojkombinaci vidím jako výhodu ale to už bych chtěla asi moc? Díky za ochotné a mile odpovědi

maargit
20. lis 2019

@verunka_korunka jo, to pevny kolo je pro me taky docela nepochopitelny, pokud clovek nema doma jeste nejakou flotilu dalsich kocarku pouzitelnych bezne. I kdyz jsem slysela od tech "starych skol", ze jsou zvykle na kocarky bez otaceni. No, v tomhle smeru bych radeji volila modernu😁 Tu sportovni od bugaboo jsem videla na horach. Netroufam si ani tipnout tu cenu😁

speku
20. lis 2019

@meekos Taky jsem resila jako prvorodicka kocarek a u nas vyhral Thule urban glide 2 black on black ... Miluju ten kocar den ode dne vic a vic ... Krome ostatnich jiz zminenych vlastnosti je neprevrhnutelnej(mame psa), lehkej a malej na skladani (dam ho do auta sama tak za 10 sekund), vypada dobre i do mesta,kdy clovek zrovna nesportuje a zatim jsem se vesla do vsech typu MHD vcetne minibusu. Ma super velke clony.Mam i adaptery na autosedacku a proste pecka ...

verunka_korunka
20. lis 2019

@speku akorat by me u thule zajimalo jak moc s nim behate nebo jezdite na bruslich. Co jsem hledala recenze tak si dost stezovali, ze po nekolika vyjizdkach na bruslich se "vychodilo" zamykani predniho kola a kolo se zacalo pri jizde kvrdlat. Nebyla to 1 recenze ale nasla jsem jich vice... proto by me to zajimalo jestli se to treba zlepsilo, nebo jestli to holt byla smula

carbla
21. lis 2019

@meekos taky se zastávám TFK Adventure nebo Trail (mám Adventure 2019) + korba Multi x od narozeni a jako mezichod mezi hlubokou korbou a sporťákem a za mě 100% spokojenost!!!

speku
26. lis 2019

@verunka_korunka denne dame tak kolem 10 km chuze + beh na cyklo stezce a pohoda... Neprijde mi ze by se vyklalo, zalezi ale, kde s tim ty lidi behaj... Ne kazda cyklostezla je rovna... Takovy ten "hrubsi" teren to asi vychodi, ale da se za pakatel ta aretace vymenit... On celkove, kdyz byl kocar novej, tak moc nepruzil a byl hodne tvrdy. Mala mi tam skakala jak hopskulka,ale ted uplne super... Takze asi zalezi no... Za me spokojenost velka, ale tisic lidi tisic nazoru...

pepinav
3. únor 2020

@speku Muzu se zeptat na variantu Black on Black,zda se vam pouzivam poskrabala konstrukce?V prodejne mi tvrdi,ze je to specialne osetreno,ze se neodre,ale moc se mi tomu nechce verit 😁

speku
3. únor 2020

@pepinav ahoj, hele my davame kocarku fakt super zabrat, neustale prevozy, denne 10km, mame psa a muzu rict ze to fakt neco vydrzi...Mam tam malou ryhu, ale to na kocar chlap hodil kolo- takze to slo kov na kov. Kdyz je clovek tak nejak bezne opatrnej, tak se nic neodira... Porad krasnej a cernej❤️