Kočárek X-lander, Casualplay, nebo Jané Slalom?

janik1979
6. črc 2012

Jaký z těchto kočárků mě doporučíte pro miminko od narození až po sporťák?Bydlíme na vesnici,takže aby byl i do terénu.Skladný do auta,pohodlný pro dítě!!Děkuji

tobisacek
6. črc 2012

určitě jané slalom!!!! lehký, pohodlný pro dítě až do tří let!!! casual je malý a tvrdší, x-nevím

mariborka
6. črc 2012

@janik1979 My se budeme rozhodovat mezi Casual a Janéčkem - dle toho , jak bude dcerce... má 6 let. U ní jsem měla sporťák Casual a byl superní!! A to taky bydlíme na vesnici. 🙂

tobisacek
6. črc 2012

já chtěla hrozně casual, strašně se mi líbil, ale kamarádka co ho má mi ho rozmluvila, že jde sporťák málo do lehu a synovi byl už docela bzro malý. A teď sousedka co ho má, tak říká, že nejde tlačit jednou rukou, to jsem teda hleděla a taky mi přijde u casualu, že slyšíte, že jede u janéčka ne. Jsme taky z vesnice. Možná mi přijde, že ty kasáče jsou spíš pro holčičky, že jsou menší🙂 ale líbí se mi pořád😀

veraakubik
6. črc 2012

Mela jsem vsechyn tri kocarky a kazdy mel neco do sebe-Casual-super skladny a perfektnikocarek pri pouziti polohovatelne autosedacky prima easy,krasne odruzenej,ale kvluli sportaku davam palec dolu-strecha je na houby a zadovka je kratka..Slalomek byl taky fajn-lehoucej,pomerne skladnej,ale vadilo mi,ze to byla 3kolka-jinak super jizdni vlastnosti-je pozor pokud nebudete volit novy-casto jim klape brzda!No a Landr-tam bylo fajn polohovani boudy-polohovani-prodlouzeni proti slunicku,nebo vetru,prostornej byl taky dobre-veska se mi do nej 2 leta i s fusakem v zime a to mala je docela dlouha,ale uz byl tezsi a hur skladnej..A nebyl odpruzenej..Ale i tak to byl mazel-mela jsem ho nekolikrat..Velky kola,stabilita a ta strecha-ta byla super..Ted ale mam concorda a uz nehodlam menit-jsem taky z vesnice a super-nevim teda co budu rikat v zime,ale s concordem jsem spokojena moc..Nechavam si ho doladit-presit strechu aby se dala skolopit jako u landra a bude ideal..

tobisacek
6. črc 2012

jj pravda, brzda často nefungovala, ale vůbec jsem ji nepoužívala. u x-lenedra bych dala za výhodu asi cenu😉

janik1979
autor
7. črc 2012

@veraakubik Děkuji za komentář 😉 Ještě se zeptám, u toho concorda jsou emělá kola žejo?Jak jezdí po nerovnostech?A sjížděj se hodně?A U toho casualplaye jsem hodně četla,že šisuje bouda,je to pravda?A jde Janéčko do úplného sedu?A u Janéčka nesvítí na dítko tou stříškou-je tam docela dost té slídy...Když by jste měla vybrat mezi Janéčkem,X-landrem a Casulpayem-který vyhraje???

janik1979
autor
7. črc 2012

@tobisacek Děkuji...no právě,že casualplay je fakt krasavec a budu kočár kupovat už naposledy,tak zase dumám,jestli nekoupit podle srdce (je to srdcovka),ale zase rozum říká,ať jdu do Janéčka.Zatím jsem četla na Janéčko jen dobré ohlasy.Taky prý na Casualku dost brzo šisuje bouda,tak aby za ty peníze nebyl jak prašivej.....Jak hodně šisne vašim kamarádkám?

tobisacek
7. črc 2012

tak, že by se šisoval to fakt nevím. U toho janéčka je taky rozdíl, který koupíte rok výroby...průhledy v boudě mě fkt někdy v létě štvaly a měla jsem přes ni plinku, další roky už dělaly boudu celou látkovou, ale zas v obchodech říkali, že jsou ty kočárky míň vymakaný než ty předchozí-( letošní nevím vůbec. jj já měla taky casual, jako srdcovku, ale ikdyž se mi tak hrozně líbí, tak bych do něho nešla ani přpadně u druhého. concord se mi taky líbí, ale jestli má plastová kola, tak bych ho nekoupila, máme jen teď chvilku britax jako sporťák s plastovýma a zaryje se tam každý kamínek☹

karoll85
7. črc 2012

taktéž váhám mezi touto trojicí takže jsem moc moc ráda za tuto diskuzi 🙂

mariborka
7. črc 2012

U mě na 100% zvítězí Casual - byla jsem s ním maxim.spokojená - jen teda nevím, v jaké výbavě je teď než před těmi 6-ti lety.. juknu se ráda i na Janéčko - ale do jiného nepůjdu.

janik1979
autor
7. črc 2012

@mariborka A nešisovala vám bouda?Když koukám třeba v inzerátech,tak hodně píšou,že je bouda šislá.Koupila bych kočár určitě novej,ale aby zachvilku nebyl jak prašivej? A měla jste i korbu?Nefouká do ní těma průřezama?Není moc otevřená?A jde u sporťáku ta bouda přetáhnout i přes dítko,abych nemusela mít slunečník?Myslím,že letošní kolekce se od kolekce před lety neliší....

mariborka
7. črc 2012

@janik1979 Já měla en sporťáček - a byla jsem maximálně spokojená - bouda šislá nebyla a dala se přetáhnout až skoro k madlu dítěte.. nevím jak je to teď. Co se týče korbičky - tak u ní jsem říkala, že pokud se nám dítko narodí zima/jaro - tak do ní půjdu, protože je opravdu malinká na to, aby ste tam dala dítko narozené srpen/říjen, s fusakem se tam pak stěží vejde.. A my miminko budeme mít v únoru, tak do něj půjdu.. spíše bude rozhodovat, na který kočárek nejlépe došáhne 6-ti letá dcerka - aby jej neměla moc vysoko a dokázala jej ovládat i sama na ulici před domem. 🙂

janik1979
autor
7. črc 2012

@mariborka Já myslím,že u casualplaye je to madlo docela vysoko.Zase ještě řeším u Janéčka,tam je ta korba fakt prostorná,ale příjde mi kočárek strašně nízko-nebo jestli se mě to jeen zdá?Nevím.Nejprve si budu muset kočárek osahat někde v obchodě,protože tady u nás nikdo nemá ani jeden

janik1979
autor
7. črc 2012

A jak je to s korbou u casualplaye?Není ta stříška taková pořád pomačkaná?Příjde mi,že v ní není výstuha a potom časem ten kšiltík spadne dolů.A nevíte jak je velká korba Mako?Ta má stříšku vypevněnou dost..............
¨

leiladelly
7. črc 2012

@janik1979 Já mám Casualplay Vintage, sporťák z kolekce Agatha Ruiz de la Prada, v jasné červené barvě s vyšitým srdíčkem. Jak píšeš, pro mne to byla taky "srdcovka", kupovala jsem ho ještě jako těhotná, protože ta kolekce už končila a když jsem měla syna, tak zase přišla na trh v době, kdy už ho nepotřeboval, už měl golfky.
Jsem moc a moc spokojená, je lehký, skladný, dobře ovladatelný. Co se týká červené barvy, nešisuje , kočár je stále jako nový. Nevím, jaký je hluboký Casulaplay, ale ten sportovní mohu jen doporučit, jezdí se s ním lehko, žádnou poruchu neměl 🙂

janik1979
autor
7. črc 2012

.