Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

schnek
8. črc 2008

laetti, 100% leh to není, je to malinko nakloněné, ale v podstatě to nepoznáš a dítku to neva 😉

prada
8. črc 2008

laetti, schnek má pravdu-je to skoro leh, ale je to o.K., my jezdíme ve sporťáku od 6,5 měsíce. mi ale vadí, že u XA nejde dát do úplného sedu. 😢

schnek
8. črc 2008

jak úplný sed? jako aby byla ta sedačka v úhlu 90 stupňů?

prada
8. črc 2008

no, tak 90 úplně ne, ale aby to šlo dát víc a to nejde, malá se pořád naklání dopředu a všemožně se tam kroutí.v golfáči kde je ta opěrka víc v sedu mi to nedělá.

pietra
8. črc 2008

veru, x-lander nejde dat ani do uplneho lahu ani do uplneho sedu, ale ani jedno nevadi, teda aspon nasa mala sa nestazovala 😉

pietra
8. črc 2008

katavinka: XA ma predne kolesa otocne. x1 nema otocne kolesa, ale su vsetky styri velmi dobre odpruzene a neviem ako to nazvat, ale skratka sa prisposobuju terenu, su zavesene na takych vykyvnych cudach, teda koleso sa napr. pri prechode cez koren akoby vyhne doboku a tym padom kocik s dietatkom ostava stale v jednej rovine. Pisem ako debil, ale vazne neviem, ako ten system nazvat 🙄

schnek
8. črc 2008

aha, no já byla s náklonem i lehem spokojená, fakt mi tenhle kočár vyhovoval, ale příště jdu do jinýho, chci, aby se ty díly daly otočit 😉 tak kdybyste některá měla zájem, budu ho v brzký době prodávat korba 2005 modrá, sporťák 2006 lemon, super stav 😉

katavinka
8. črc 2008

Pietra: prosím Ťa a do koľkého mesiaca si malú vmestila do vaničky hlbokej?

makelka
8. črc 2008

poppy vidím, že máme stejný problém, nechápu, proč jsou ty madla tak vysoko, my ho teda jistě už nevyužijem 🙄 jedině že bychom v něm jezdili ještě ve třech letech, což těžko 🙄 No a s tím drátem z clony na boudě mi to vyjelo taky, jsem to o víkendu zašívala 😒 Ale jinak je taky super dle mého, funkčnost, super velkej koš pod tříkolkou, miluju nafukovací kola, super do terénu, no prostě parádička 😉

makelka
8. črc 2008

schneku a ty máš co za model??

schnek
8. črc 2008

mám XA

jituska
8. črc 2008

Ahoj, mám taky Xa, ale je málo odpruženej a v zimě je úzký nánožník, ale to se dá vyřešit univerzálním nánožníkem. Jinak dobrý a drát z clony máme už taky venku 🙂
Máme modrej a k tomu modrej slunečník X sun, je to super a originál pláštěnku a když tu vezmeme, tak to vypadá, že pod kočárem vezeme spacák, ta pláštěnka se špatně skladuje, je dost velká.

schnek
8. črc 2008

jo, souhlasím, pláštěnka je děsnej balík, kámoška myslela, že vozím spacák 😀

jituska
8. črc 2008

Jinak jsem četla na nějaké diskuzi, že nějaká si popošila ten popruh na polohování zad a teď jí to jde dát do úplného lehu a sedu. Ostatní to taky zkoušeli a šlo jim to. Já to nezkoušela, nám to takhle vyhovuje, ale do sedu bych to taky asi brala, malý se pořád naklání dopředu, aby líp viděla visí na tom vysokým madlu 😀 Ten popruh to chce prozkoumat a nějak úplně u té spony to jde prý popošít.

schnek
8. črc 2008

a ten nánožník, záleží na roku výroby, 2006 jsou dobrý, 2007 úzký a 2008 o něco širší než 2007 (viděla jsem samý XA)

jituska
8. črc 2008

Ale zase se ta pláštěnka neroztrhá 🙂 Na zimní počasí ideální a proti větru mi ji každý závidí

schnek
8. črc 2008

jo, ta originál je super 😵 my jí použili asi 3x, ale slunečník mi přišel k ničemu, takovej neskladnej, už jsem objednala na MMB clonu 😉

makelka
8. črc 2008

Holky a vy to madlo vozíte i když je vysoko??

Pláštěnku máme neorigoš a je menší než origoš a vozím jí v té síťce pod kočárem v poho 😉

schnek
8. črc 2008

já to madlo vlastně ani nepoužila, jenom v zimě kvůli nánožníku a to ještě ležel a pak už jsem ho nevozil a má kšírky 😉

makelka
8. črc 2008

tak já v zimě nánožník nepoužívám, jen Emitexovej fusak a je to 😉 S tím popošitím té stahovací šńůrky se budu muset mrknout, to není špatnej nápad 😉

jituska
8. črc 2008

Já to madlo vozím, dříve na tom měl zavěšenou hračku a teď se o to opírá. Malý je celkem velký, takže na to došáhne, ale minulý rok na tom visel a když jsem madlo sundala, tak vykukoval ven a taky se tam tak kroutil.
no každý kočárek má nějakou chybičku, třea mi vadí i to, že to polohování nožiček je černá barva, je pogumovaná a v létě do toho prahne slunko a pálí to, takže mi vozíme ještě přes to plínko. jenže tohle má snad každej kočárek tak dělaný, i Jané. Ale na údržbu je to dobrý, že se to neokope, ale když vezmu, tak ani jednou jsem to zatím nemuela umývat, páč to neokopal 🙂

makelka
8. črc 2008

hm, ja prave chtela dat ty ksiry pryc aby se mohl oprit o madlo

pietra
8. črc 2008

katavinka, ja mam dcerku drobunku, cize my sme mohli hlboku vanicku vyuzivat dost dlho, az do 8.mesiacov, ale bezne sa tam deticky zmestia tak do 4. Prave vcera pri robeni poriadku som vyhadzovala popisok od nej a bolo tam napisane, ze je pre deti do 9kg

poppy
8. črc 2008

Mě ten nánožník moc nevyhovuje, pže se dá rozepínat jen z jedný strany, nový modely (08) mají rozepínání na obou stranách. Mě se do nánožníku fusak vešel, tak jsem madlo nevozila ani v zimě. Máme Kaiser Iglů🙂
Jo, drát, ještě jsem se nedostala k tomu, abych to zašila, doufám, že nebude pozdě, až si malá ublíží:(
Pláštěnku máme taky neoriginál, do síťky se super vejde. Vozím tam i síťku, clonu, lehkou deku a deštník🙂

makelka
8. črc 2008

No to je zase pravda, ale to madlo mi vadí 😒 malej je taky dost velkej, ale mě příjde že tam spíš zavazí 😔

poppy
8. črc 2008

Já sundala ty nárameníky a zapínám malou jen na nožičkách 😅

makelka
8. črc 2008

Tak to rozepínání mi tak nevadí, ale třeba klasickej Emitex se tam nevejde 😒 2008 už mají ty madla níž??

poppy
8. črc 2008

Tak to zítra schválně okouknu u kámošky v obchodě a dám vědět 😉 Mě se na nových modelech nelíbí ten materiál potahů. A vám?

pietra
8. črc 2008

makelka, ja mam pocit, ze 2008 maju madla vysoko, 2007 ich mali nizko, my ho teda mame nizko. spociatku sa mi zdalo nizko az moc

katavinka
8. črc 2008

Pietra: takže v zime to asi neni nič moc 😒 Keď dám deku, fusak...