Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

jita5
6. dub 2009

jde originální sluneční dobře připevnit na sporťák a stíní dostatečně?

dosa
6. dub 2009

jita5 - ja som davala origi slnecnik na tu trubku co ide k zadnemu kolesu, drzal tam dobre, mala som ho tam cele leto, nikdy som ho nepotrebovala davat na inu stranu... ked som chcela zmenit smer tienenia, len som ho poohybala v klbe a potom aj na tej pruzine a vzdy nam to stacilo. v lete sme zvykli nechavat striesku doma a nosili sme len slnecnik a stacilo. ale to uz ked mala nespavala v kociku. kym bola mensia a spala v nom, bolo treba aj striesku.

jita5
6. dub 2009

dosa díky 🙂 , půjdu do originálího

quetka
7. dub 2009

baby chcem sa este spytat, strieska na vanicke (korbicke) ked ju akoze dam to vrchnej polohy, sa nijako nezacvakava ? to je len tak volne akoze vytiahnuta hore ?
Nebude mi pocas jazdy padat dole ? alebo ked bude fukat silnejsi vietor mi ju nesfukne dole ?
dik

pietra
8. dub 2009

quetka, co si pamatam, tak to pri vytiahnuti zacvaklo a potom isla strieska opatovne sklopit, len ked sa zatlacili tlacidla na boku

dosa
8. dub 2009

guetka, strieska nedrzi len tak sama od seba. ako pise pietra - ked sa da do najvyssej polohy musi zacvaknut a uz sa neda dat dole kym sa nestlacia tie cupliky na bokoch. bez tej poistky by zrejme nedrzala 😉

gabuliik
8. dub 2009

Baby,čaute. Mám x-lander xa2008.Chcem sa spýtať,či sa dá na káru kúpiť slnečník aj iný ako originál.Dakujem

kaa
8. dub 2009

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s černým kočárem? Jdeme do x-lander xa, a líbí se mi jen černý, zase ale nechci v létě dítě uvařit, ale to už bude ve sporťáku, tak snad by to nemělo být tak hrozné. Dík

kikimaruska
8. dub 2009

kaa: my měli ten tm.šedý a problém nebyl. Nyní máme černý sporťák... 😉

kaa
8. dub 2009

kiki: děkuji, já ten černý strašně chci a mrzelo by mně, že se v něm dítě paří. Tak nemusím ustupovat 😀 . Dobrou

figice
8. dub 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, s čím jste spokojené slunečník x clona? Případně jaká clona? Sluníčko začalo svítit a já se neumím rozhodnout ☹
Děkuji moc za odpovědi

pajdula
8. dub 2009

ahoj holky, já mám na kočárku univerzální slunečník a kdyby se tak nelíbil Ondrovi, že s ním lomcuje, tak jsem nadmíru spokojená. A clonu jsem tam neměla, příp. jsem tam dávala plínku.

A ještě k tomu dotazu, co to tam visí za řemínek... jedním řemínkem se zajišťuje kočárek při složení, aby se nerozkládal a ten zrovna visí na rukojeti.

Mě jediné co vadí na kočárku XA 2007 je , že nejde úplně do sedu a navíc tam jsou ty děsný pásky na polohování ☹ to byl tedy vynález. Jinak jsem s kočárkem spokojená. Jo a kolečka jsem dofukovala taky na pumpě, protože origoš pumpičkou jsem je všechny vyfoukla úplně 😀

andy80
9. dub 2009

pajdula: na to polohování nadává snad každý, nevím, proč to udělali tak blbě. X3 jako jediný X-lander má polohování normální.

vladkaz1
10. dub 2009

Ahojte kocky ja mam x1 2006 a chcem sa spitat ci nahodou neviete ci sa neda kupit novy potah na sportovu cast kocika aj zo strieskou ,lebo ta nasa sa mi uz nepaci chcela by som inu farbu. neviete mi dat radu alebo nejaku stranku?Diki Vladka 😉

dosa
10. dub 2009

pajdula, uz sa tu pisalo o tom polohovani do sedu - staci na tych paskach na polohovanie odparat ten zasevok co je tam a pojde ti to uplne do sedu. ja som to tak spravila a bola som spokojna a este som potom kocik aj predala, takze nic tym nepokazis 😉

vladka - ak by si chela inu farbu sportaku, tak skus napisat na servis - robi to dema v senici. ja ked som nieco potrebovala, vzdy som tam pochodila (www.dema.sk) ale videla som kdesi na nete aj nahradne potahy na kociky, ale to boli vyslovene len take co sa navelcu na povodny a strieska by ostala ta ista... 🙂

vladkaz1
10. dub 2009

Hmm to uz som pocula no skusim len neviem ci to bude sediet a ci sa vlastne este vyrabaju tieto potahy na X1 2006 ☹ dufam ze ano lebo ja som snim nad mieru spokojna a necham si ho aj pre druhe... 😀

vladkaz1
10. dub 2009

No napisla som do Demi a teraz som zvedava ci mi aj odpisu 😀

dosa
10. dub 2009

ja som mala tiez 2006 - modry, ale ked nam ukradli kryt na hlboku vanicku, tak uz nam z tej starej kolekcie neposlali, len z tych novych modrych - co bola uplne ina modra, ale co uz? ved uvidis co ti napisu. skusala som hladat v mailoch, ci tam este nemam adresu na tu pani, ale uz som to asi vymazala... volala sa gabriela (uz neviem priezvisko) a mala na starosti nahradne diely a objednavky. bola moc mila, odpisali mi behom par dni... drzim palec 🙂

dosa
10. dub 2009

vladka - mrkla som ti do albumu - presne tento modry som mala aj ja, ale XT - trojkolku 🙂

vladkaz1
10. dub 2009

No , super ze sme mali rovnaky ,mne sa uz ta farba nepaci a je to stale spinave 😝 len periem tak by som chcela cervenu. 😀 ja viem ze aj to bude stale spinave ale tie farby su uz krajsie nez boli. a toto strasne dlho schne je to taky tazky material , no nemohli aj pred tym byt krajsie farby 🙂 😀

dosa
10. dub 2009

...to mas pravdu - ta bleducko-modra hlavne na tych popruhoch okolo pasa a tam kde to ide okolo tej konstrukcie - to sme mali stale zababrane. cakame teraz druhe, uz mame doma aj novy kocik a nepoucitelna som si kupila este bledsi - ale vyzera to tak, ze sa bude lepsie prat 🙂

vladkaz1
10. dub 2009

Ja som si chcela kupit nejaku karicku ,ale mi luto zasa vyhadzovat prachy , ked tento kocik bol v tedy taky drahy 😀

luzzie
10. dub 2009

predám nové vajíčko, modré, nepoužité, akurát k nemu nemam bloček. Dostali sme ho a medzi tým kúpili dalsie :( cena: 2500,- pište do ip, alebo indivino@gmail.com

vladkaz1
12. dub 2009

☹ Ahojte no ja mam smolu na hovado dnes som zomila na kociku rucku akurat v tom nite kde sa tie uchytky stlacaju na zlozenie kocika, no neviem co budem robit lebo sa to neda vymenit ide ma slak trafit jaka som nahnevana

dosa
12. dub 2009

vladka, nevesaj hlavu, vsetko sa da opravit - ked som bola v tom servise v senici, tak som tam videla vsetky mozne nahradne diely...

neviem, ci som ta dobre pochopila, ale myslela si toto?: http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...

hned v utorok zavolaj do senice, daj si spojit toho panka zo servisu (bol prima) a urcite ti pomoze. keby ste tam mali cestu, tak ti to po dohode (ak bude mat diel na dielni) na pockanie vymeni. dzim palec 😉

dievca, aj tak mi je zahadou, ako sa ti to mohlo podarit 😒

dosa
12. dub 2009

... ete raz to citam, mam taky pocit, ze som ta zle pochopila - neviem si to dobre vybavit - no v kazdom pripade urcite zavolaj do tej senice 🙂

vladkaz1
12. dub 2009

No ja viem o tej stranke, ale mne sa nezlomilo toto , tato fotka co si my poslala to je ten klbik ,ale mne sa zomila ta zelezna tycka v tom klbe priamo. Akoze myslím priamo ta rucka kovova a ona je uchytena v tom kolienku nitom a peresne tam sa to zlomilo. Ak sa to bude tat vymenit tak sa mi nebude moct skladat kocik chapes ma uz? Tak som stoho nestasna ☹ , V tychto nahradnych dieloch ani tu kovovu tyc nemaju co je na boku.Tak neviem co robit muz nevie s tym spravit nic povedal mi ze mam po kociku , ale zajtra dojdu nasi a oco sa mi nato pozrie...

dosa
13. dub 2009

... no ja som potom zistila, ze to asi nebude ten klbik, ale ten panko v servise opravi vsetko - ma tam vsetky mozne sucasti kocikov a na to vselijake mozne naradie, tak ti urcite bude vediet pomoct - odnituje zlomene a da ti tam nove. radsej tam zavolaj a dohodni sa s nim - aby si si nepokazila cely kocik 😉

goga03
13. dub 2009

ahojte reagujem na tu otazku na predchadzajucej strane, ohladne toho remienku co visi na pravej strane.
ten je tam nato, ze ked poskladate kocik, tak to tym remienkom pripevnite, aby drzil kocik v tom poskladanom tvare. dufam ze som to logicky vysvetlila 🙂
inak ani ja som nevedela naco to je, az som sa raz pozerala ako manzel skladal kocik a nakladal do auta 😎

vladkaz1
13. dub 2009

No ok skusim tam zavolat, vcera som si kupila Moon na buduci tyzden ho budem mat a ked sa bude dat toto opravit tak to cele predam za polovicu, inak je v perfektnom stave prerobim nanom jak hovado ale co uz...
Muz mi hovori ze mala je uz velka do toho kocika teda xlanderu ,ale mne sa nezda ved ma 12 kilo a ma tam miesta habadej a super sa tam vyspi, teraz mam pozicanu karu a vcera celu cestu vonu revala krutila sa a jedovala som myslela ze ma porazi.... 😅