Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

laluchova
3. kvě 2009

nie je v tom rozdiel len v kolesách,,,trojkolka a švorkolka... 😉

dosa
4. kvě 2009

trojkolka je XT. XA je stvorkolka s otocnymi prednymi kolesami a X3 je stvorkolka s pevnymi kolesami 😉

andykov
4. kvě 2009

Ahoj holky, myslíte, že se s X-landerem vejdem do vlaku, myslím do toho obyč, co jezdí na krátký trasy. Máte někdo vyzkoušeno?

hanka128
4. kvě 2009

ahojky máme XA 2008-do motoráku se vejdeš úplně v pohodě i do dobytčáku. do rychlíku,ale ne-to se musí sundat korbička a složit podvozek a nebo celý kočárek naložíš do vagónu pro přepravu balíků a spol.,přejedeš tu jejich"místnost"kde jsou balíky a s celým kočárkem vjedeš do kupéčka pro invalidy-a nemusíš platit ani úschovu během přepravy.
my kupovali XA právě kvůli tomu, že je super skladný-mám rodiče v ostravě a bydlím v havlíčkově brodě-takže cesty vlakem jsou pro nás nutností-a naše 3,5 měsíční holčička to zvládá na 1 😵 😵 😵

andykov
4. kvě 2009

hani, díky za info 🙂 zítra chci jet s malou sama k mamině, tak jsem nevěděla jestli se vlezu, abych se nevypravila a pak nekoukala jako puk, že to nejde 😀

paola.o1
5. kvě 2009

ahojte , tak som sa nakoniec rozhodla kupit uplne novy kocik, nie pouzity. kupila som x-lander xa 2009 a je super

andy80
5. kvě 2009

mirbeta: rozdíl mezi X3 a XA je. X3 je prostornější, jde do úplného lehu na rozdíl od XA a taky madlo je jinak řešené. U X3 je níž a u XA je víš a dítě ho má pomalu pod bradou. Já mám taky X3, kamarádka si koupila XA jen proto, že je to teď moderní ty menší kolečka v předu a říkala, že mi X3 závidí, že je mnohem líp řešený. Já si koupila X3 s opačného důvodu. Vím, že XA je modernější, ale mě se ty malá kolečka v předu nelíbí. Když už, tak bych si koupila X1, ten se líbil hodně moc, ale finančně jsme šáhli po X3

andy80
5. kvě 2009

jo a ještě X3 má polohování zad pomocí páčky a XA pomocí takových pásků. Lepší je ta páčka, ty pásky jdou ztěžka.

sarkajanec
6. kvě 2009

Ahojte holky,prosím vás nemáte někdo zkušenosti s kombinací sportáku xa a korby Quinny?Zatím jsem zjistila že by to možná šlo s adaptéry x-car.Díky moc,š.

luca30
6. kvě 2009

Ahoj holky je tu některá, která má x1?? Jak jste s ním spokojení...vybíráme sportovní kočárek do mírného terénu prostě jízda po dědině a nerovných cestách...

vladkaz1
7. kvě 2009

Luca30 ja som pouzivala x1 az do teraz, no vanicku je ako nova mala v nech nechcela lezat ,ale pekna velka priestrana ,sportak -ja som bola velmi spokojna , mala mi tam rada spala, je super odpuzeny chodila som s nim ako tank ,dokonca aj v prirode na nerovnom terene, odpruzenie musis casom striekat silikonom ale to je asi u vsetkych kocikov , ked som nenastriekala tak troska zacal vrzgat, ale inak uz neviem ... ja som bola nad mieru spokojna az na to ze do autobusu je dost tazke ho sama zdvihat vzdy som niekoho poprosila...
ked mas konkretne otazky kludne daj vediet poradim... 😉

luca30
7. kvě 2009

ahoj Vladko, díky za dobré zprávy....dívala jsem se, že výrobce už ho přestal vyrábět tak se dá sehnat jen někde....
je ten kočárek opravdu těžký myslím váha, a co třeba když se skládá do auta je to jednoduché??

pietra
7. kvě 2009

luca, my mame tiez x1 jednotku a do terenu snad nie je lepsi kocik 😵 vahu ma sice vacsiu, ale ja si so ziadnym kocikom netrufam vyjst sama do autobusu a ked mi niekto pomaha, tak to az taka vaha nie je. Dokonca mame byt v dome bez vytahu, takze som ho nosila po schodoch a dalo sa
Skladanie a rozkladanie kocika je podla mna jednoduche. Spociatku mi to samozrejme trvalo dlhsie, hlavne zlozenie - rozlozit podvozok, nasadit adaptery na hlboku vanicku, nakliknut vanicku, ale po par razoch som to uz dostala tak do ruk, ze to islo sup sup

luca30
7. kvě 2009

Tak to jsem ráda, mě se teda to monstrum vepředu jak to má ty tlumiče moc nelíbí, ale když vidím jak se ty miminka drkotají v těch neodpružených kočárkách...no u nás ho má sousedka přes 1 dům, tak se za ni stavím a zkusím si ho vyzkoušet, teda jestli ho ještě mají...jen nevím kde ho pak na netu seženu, je to nedostatkové zboží když už se nevyrábí...

dosa
7. kvě 2009

luca30 - ked si das do vyhladavaca x lander X1 tak ho este najdes v dost obchodoch, teda aspon co som pozerala slovenske stranky, tak ho este predavaju v hojnom pocte. alebo si zisti kto je u vas distributor a skus cez neho.

luca30
7. kvě 2009

No tady v ČR jich moc teda není aspoň ten co chci já rok 2008 barva tyrkysová...můžeš mi hodit nějaký link??

vladkaz1
7. kvě 2009

Luca30 tak prajem nech si ho zozenes , ja som napr. XA nechcela zasa sa opakujem ze sa mi nepacia tie kolesa uz som trapna 😀 , ale zasa maju nadherne farby,potahy ked sme kupovali ,boli len sede, modre , ruzove a nic moc vyber a ta modra bola naj, ale nakoniec sme si ho nechali pre nasu Lucinku jedinu tak mi tak prischol k srdcu , keby si nekupim karicku tak ho ani nedam necham si ho ,ale zasa uz Lucka vazi 12 kilo a je to dost sa terigat a skladat a vynasat. A mat doma 2 kociky nemam ich kde uskladnit...
Sklada sa dobre s vanickou som nikdy nemala problem sa nucit do nakliknut.... dufam ze zozenies... 😵

dosa
7. kvě 2009

luca - poslala som IP 😉

gabuliik
11. kvě 2009

Baby,chcem sa spýtať ako ste čistili poťahy na kočíku?

vladkaz1
11. kvě 2009

gabi ja perem v pracke na 30 tku 😉

dosa
12. kvě 2009

mne sa cela sedacka nezmestila do pracky, bola tam ta pevna opierka na chrbat a nevoslo mi to tam - prala som ju vo vani, napustila som vodu (nie moc vrelu, taku akurat) s praskom, cele som to nechala trocha odmocit a potom s hubkou popretierala, ked neslo, tak s makkou kefkou docistila. nakoniec som to osprchovala studenou vodou, aby sa z toho nepenilo, trocha vymackala, ako sa dalo a nechala na balkone na susiaku vyschnut. v lete som ho mala vacsinou do rana suchy 😉

slavistka
12. kvě 2009

ahojte,nevíte někdo,kde se dá koupit jen potah na sportak x-a?Jsme s kocarkem moc spokojení,akorat bych chtěla jinou barvu,máme kočárek z roku 2006,kde sehnat potah?diiiky

jasminka
12. kvě 2009

ahojte mam x lander xa, a teraz je to dost aktualne 🙂 kde ste kupovali slnecnik na kocik, nemusi byt original, len nieco, co bude pasovat na tento typ kocika v bordovej farbe a za kolko, samozrejme

avanka
13. kvě 2009

jasminka, my mame original bordovy slnecnik, kupovali sme ho normalne v predajni a stal okolo 600 sk
neoriginalne nepasuju hlavne farbmi, tazko doladis rovnaku bordovu 😝 😝

http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=4545

barborenka
14. kvě 2009

ahojte baby je tu niekto kto ma x-lander XA,ten fialkovy,ste s nim spokojne?

pavlina05
14. kvě 2009

Ahoj holky!!
TAk my píchly kolečko, přední u XA. A nemohu nikde koupit novou duši. nemáte tip kde ji mají??v babcaru v Brně teda ne ☹

pavlina05
14. kvě 2009

slavistka myslíšněco takového?? PAní ušije 😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168

gabuliik
14. kvě 2009

Pavlina05, a čo takto to zalepiť 😉
My sme mali tiež dierku a manžel to zalepil,tak ako na bicíku. 😉 🙂

pietra
14. kvě 2009

pavlina, skus bicyklove obchody, maju duse roznych velkosti na detske bicykle, tak mozno nieco sadne

vladkaz1
14. kvě 2009

Dosa nezmestila? ved ta pevna cast sa da vybrat ja to mam na suchy zips v zadu a perem o sto sest 😀 , moze byt ze XA a X1 maju rozne tie potahy len ma to prekvapilo 😕
*Aj my sme mali defekt a v predajni na bicykle nam to spravili 😉