Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

simona.pavlickova
16. črc 2008

prosim mela bych dotaz, zda uz nekdo nepouzivate autosedacku maxi cosi na podvozek x-lander, pry je to jedna z mala autosedacek, ktera na nej (samozrejme krome x landrovske) pasuje. Kolik vas staly adaptery? dekuju moc a jeste dotaz, zda nekdo nemate x lander zimni fusak a jak jste s nim spokojene?

minea
16. črc 2008

Uvažuju o koupi XA, ale podle parametrů se mi ten kočár zdá strašně těžkej. Jak tu váhu v reálu vnímáte vy, co s ním jezdíte?

bertica.h
16. črc 2008

ahojte.len náhodou som sem mrkla..
My sme mali x ladner xt .
boli sme s ním maximálne spokojní a ked budeme mať druhé mimi,určite si ho kupime zas.možne nie xt,ale 4kolesový.
jediná nevýhoda tohoto kočíka bola,že je široký.
Ale inak,klobuk pred ním.
Cena je dobrá,a koččík parádny🙂

mancovka
autor
16. črc 2008

Tak já s ním ještě nejezdím jen po bytě , mimi se má narodit v srpnu,ale zdá se mi naprosto skvěle ovla datelný a podle mě není vůbec těžký 😀 .Jo máme Xa

lada82
16. črc 2008

vubec neni tezkej, je skvelej

a ma jedinou nevyhodu, ze ho ma ted snad kazdy 😀 mne osobne to obcas docela vadi...

mancovka
autor
16. črc 2008

Mě to nevadí já žiju na malém městečku a tady ho nemá nikdo -zatím 🙂

agness02
16. črc 2008

ahojky, XA je výbornej, skvěle se s ním jezdí, dá se lehce ovládat třeba i s deštníkem jednou rukou 🙂 nebo v marketu mezi regálama 😉

agness02
16. črc 2008

simi, my teda máme autosedačku CAM, ale adaptéry jsou originál a parádně to sedí, stály 395.- Kč 😉 , ten zimní fusak je sice pěknej, ale je škoda, že se dá použít jen do hluboké korbičky, do sporťáku je krátkej (teda myslím si to) 😕

sonisek
16. črc 2008

Ahojky, tak mně se taky líbí X-Lander XA a když mi ho ukazovali na prodejně a rozkládali, tak mi to přišlo strašně jednoduchý a i váhově mi přijde hodně přijatelnej 🙂

katavinka
16. črc 2008

Mne sa tiež nezdá ťažký, má 14kg a najľahšie majú 12, takže to neni žiadna tragédia. Akurát X1, ten je ťažší, to je pravda. A vôbec mi nevadí, že ho má každý, nedám predsa za kočík 30tis. len preto, že ho skoro nikto nemá.

minea
16. črc 2008

Holky, já o tom XA začínám vážně uvažovat. Můžete mi ještě odpovědět na pár otázek?

1. Jaký je rozdíl mezi verzemi 2007 a 2008?
2. Údajně se nedá opěradlo nastavit do úplného sedu, vždycky je tam prý sklon - můžete to potvrdit? Pokud ano, vadí to?
3. Dá s s tím kočárem nakupovat? Uvádějí nosnost košíku jen 1 kg - vážně tam nedáváte nic těžšího?

Díky!

prada
16. črc 2008

Mineo, mě to teda vadí, že opěradlo nejde dát do úplného sedu, ale manžovi to nevadí.
já s kočárem nakupuju a nákupy přesahují váhu 1 kg-rajčata, pečivo, máslo, salámy, někdy i brambory, mouky-vše tam narvu.

katavinka
16. črc 2008

Kolekcia 2008 zmenila trošku farebné prevedenia (šedá a tyrkisovo modrá), rukoväť nie je penová ale kožená (penové sa trhali) a že sa nedá dať do úplného ľahu...veľa je takých kočíkov, dokonca aj tie drahé, čiže podľa mňa to nevadí.

sonisek
16. črc 2008

a jak je to u sporťáků s rukojetí? Někdo na to nadává, někdo si jí vychvaluje...ale to bych řekla, že to je na tom to nejmenší, ne?

minea
16. črc 2008

prada: a vadí to malý? Jako jestli se snaží zvednout do sedu tak, že se vůbec neopírá?
katavinka: já jsem si vytipovala béžovou barvu a ta je právě jenom v kolekci 2007 - jak popisuješ ty rozdíly, tak se mi ta starší verze zdá snad i trochu lepší (pěnovou rukojeť mám u hlubokého a je super, polohování do lehu je taky plus)

katavinka
17. črc 2008

Minea: ale pokiaľ viem, ani u staršej kolekcie sa nedá dať šporťák úplne do ľahu. Tiež som myslela, že penová bude super, ale sama predavačka potvrdila, že mali kvôli tomu veľa reklamácií, tak to začali riešiť koženou. A nie je tvrdá, aj pekne vyzerá. V novej kolekcii je namiesto hnedej farby šedá, tiež celkom pekná.

avanka
17. črc 2008

Tak ja potom neviem, ked niekto ma kolekciu 2008 s kozenou a niekto s penovou ruckou, je to divne..
my sme kupovali x1 v maji v Cechach, penova rucka je super, ta kozena bude urcite nepohodlnejsia na drzanie
A vaha? x1 je od xa tazsia len o 2 kila, ale mne vobec nepride tazky, je pravda, ze sama ho nedviham, ale pri ovladani to nepoznat....
A rukovet sa da objednat nova

katavinka
17. črc 2008

Mne povedali, že x1 je ťažší o 4kg a tá kožená rúčka je super, keď chytíš, je to to isté čo penová, akurát v dizajne samozrejme je rozdiel a v lete bude určite horúcejšia.

blcha
17. črc 2008

ahojte tak ja mam x1 a je uplne super zatial pouzivame len vanicku a travel no musim iba chvalit uvidime ako sa bude pacit malej v sportovom. aj ked vanicka je dost mala takze ked cakate babatko na zimu vo fusaku sa vam tam asi nezmesti.

prada
17. črc 2008

Mineo, přesně tak jak píšeš, sedí nakloněná dopředu a neopírá se a v golfovém, ve kterém to jde dát do úplného sedu to nedělá, takže to vadí evidentně i jí.

avanka
18. črc 2008

Jeeej, blcha ahoj, ty si z Myjavy? Ja mam odtial manzelika 😀 😀 😀 😀

astre
18. črc 2008

Zdravím všechny! 🙂 Moc se mi líbí tato diskuse. Mám zájem o odpružený kočárek X1. Maminky, majitelky tohoto kočárku, můžete mi napsat, jak jste spokojené s madlem? Rok výroby 2007 má madlo nízko - není to příliš nízko? Rok 2008 má madlo zase vysoko..... je to ok? 😒 Který nánožník (2007 nebo 2008) jde odepínat z obou stran? A jak jste spokojené s materiálem? Děkuji 😉

minea
18. črc 2008

Je tu ještě někdo další, komu se dítě naklání dopředu kvůli tomu, že opěradlo nejde dát do úplného sedu??
Mně se tohle zdá jako docela zásadní věc. Ale jestli zavrhnu i x-lander, tak asi budeme jezdit v hlubokým až do důchodu 😅 .

prada
18. črc 2008

Mineo, spoustě holek a dětem to nevadí....a vypadá to, že já jsem jediná, které to vadí, takže to asi moc neřeš a pokud se ti líbí a jsi pro něj rozhodnutá, tak do něj běž.

pietra
18. črc 2008

astre, ja mam x1 2007. Spociatku sa mi madlo zdalo prilis nizko, kristinka nanho nedociahla, tak sme chodili bez neho. Ako povyrastla, na madlo dociahne a je presne v idealnej vyske 😉 nanoznik sa nam da odopnut z oboch stran
material: na sportovom verzii som este ziadnu chybicku nenasla, ale taska ku kociku sa zacala parat uz po par tyzdnoch pouzivania a na hlbokej vanicke bolo tiez na streche vidno pouzivanie

astre
19. črc 2008

pietra děkuji. Večer si objednám x1 2007 🙂

katavinka
20. črc 2008

Kde ste vlastne kupovali tie zimné fusaky? Nemala som ešte možnosť ich vidieť a v predajni, odkiaľ sme kočík objednali, o nich ani nevedia.

adriana1
21. črc 2008

holky mám Xa kolekce 2007 a koukala sem že usportáku je madlo strašně vysoko a blbě tam koukají takové dvě bouličky. Třeba jsem to zkoušela blbě ale jinak mi to nejde dát.Máte stím některá zváz zkušenost?

minea
22. črc 2008

Holky, mám fusak Emitex Combi, tak se chci zeptat, jestli dobře sedí v XA a jestli se dá nacpat do nánožníku. Díky.

vladkaz1
22. črc 2008

petapi strasne moc dakujem za ten link pojdem si tu rucku objedna lebo na zimu mi to bude chýbať .
Inak objavila som to až teraz.
Baby vás som sa chcela spítať je lepsí x1 2007 alebo 2008 ja mám ten starsí, madlo je dole a aj sportová casť sa mi zdá vacsia ako na novom ale nový ma krajsie farby .