Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

broucek2
23. říj 2009

Holky, myslíte, že je lepší kočáek XA nebo XQ? XQ jsem nikde naživo teda ještě neviděla

petit
23. říj 2009

sedí i 2009, ale musí to být hluboká korbička pro typy kočárku XA a XT, ne pro XQ a XV, ty jsou bezadaptérové. Sama jsem v obchůdku vyzkoušela, ale nakonec po zimě půjde kočárek stejně z domu a koupíme verzi 09 nebo uvidíme co bude v 10 😀

avanka
24. říj 2009

Broucek, XQ je krasny, len ma male kolieska 😉

broucek2
26. říj 2009

avanka na to jsem koukala a ještě je rozdíl ve váze a rozponu, jinak mi právě přijdou stejné. Jen neznám nikoho, kdo by jej měl nebo s ním měl nějaké zkušenosti. XA jsou asi nejčasteji prodávané

mori
26. říj 2009

máme XA a je výborný jak se kolečka otáčejí o 360° - jezdí to prostě samo, paráda 🙂 🙂 🙂

shine82
26. říj 2009

Ahoj holky,zvažuji koupi sporťáku XA, ale potřebuju poradit... Mám 15 měsíčního chlapečka, není to žádný obr, má 82cm a 10,5kg, máme quinny buzz, který používáme od unora a jsm s ním moc spokojená, ale ted jsem v tech mrazech už vytáhla fusak a ouha, malej je tam narvanej jak sardinka, ani se nehne, hlavu pod boudičkou. To se manželovi vubec nelíbí, dal mi za ukol najít větší sporťák a že nás čeká zima tak i stabilnější. XA se mi moc líbí, ale nevím jestli to nebude z bláta do louže, máte někdo zkušenosti se sportákem a dítkem starším 15 měsíců v zimě ve fusaku? Popřípadě můžete doporučit nějaký jiný větší sporták?
Díky moc🙂

dosa
26. říj 2009

shine - ja som mala x lander sice XT, ale tie sedacie casti mi pripadaju rovnake. malu som v nom vozila v zime ked mala 18 az 20 mesiacov a pohoda. mala tam fusak, na tom nanoznik a ked nahodou zaspala, tak sa v nom este super vyspala 😉

martimarti
26. říj 2009

Shine, zkušenost zatím nemám, také mne teprve čeká /malá má 85 cm a 8,5 kg/, ale řekla bych, že si zase tak moc nepomůžeš. Kamarádka minulý týden, když bylo chladno, tak už dala Emitex do x-landera, chapečka má ročního, ale rozměrů zhruba stejně jako Tvůj Štěpánek, no a malej tam byl ode zdi ke zdi, nic moc prostoru kolem sebe 😒 . Tak nevím... 😕 Když to vezmu, že je teprve konec řijna a ve fusaku můžeme jezdit až do března,tak si myslím, že jako sardinky budou prckové v XA také 😒 .
Tak jsem sama zvědavá, co ti odpoví mamky odrostlejších dětiček, tohle je jen můj pocit 😉

shine82
26. říj 2009

marti díky moc, právě tohohle se obávám..., našla jsem ještě jeden podobný kočárek, espiro atlantik, ten má sportovní sedačku větší, 35x24 x 47 (narozdíl od mého buzze který má 30x21x45), ale zas je těží, tak nevím...

dosa
26. říj 2009

baby, ja teda neviem ake priestory su pre vas idealne, ale keby sme chceli na zimu sirsie kociky kvoli fusakom, tak by sme sa nedostali do ziadnych dveri 😀 ja teda som bola v zime s x landerom velmi spokojna, pride mi ako jeden z tyhc sirsich, mala tam bola akurat, nebolo to sice na tancovanie, ale nebola tam ako sardinka, ruky nohy nalepene na tele, este tam aj babiku narvala 😉

shine82
26. říj 2009

at koukám jak koukám, mám pocit že většina kočárků má širší hlubokou korbičku (která se používá pro mimi do 6 měsíců) než sportovní sedačku (kterou doporučují do 3 let). Možná je to také tím že budoucí maminka kouká více po hluboké korbě a v době kdy čeká mimi jí sporták zas tak moc nezajímá... (viz já🙂 )
ještě jsem porovnávala šířku kočárku, bych se věšla do dveří..., můj buzz ma 66 cm a atlantic má 67cm, tak moc velký rozdíl to není... a sportovní sedačka taky nejde otočit proti směru jízdy, stejně jako u x landera...

shine82
26. říj 2009

Dosa a nemělas holčičku drobnější? Holčičky jsou menší a větčinou se vejdou líp...

shine82
26. říj 2009

mimojiné, x lander xa 2009 má na šířku 68cm 😲
začíná mít víc záporů než kladů, a to se mi tak líbil... ☹

dosa
26. říj 2009

pozeram do karticky a mala mala v 18 mesiacoch 11 kg a 83 cm 😉 ak asi tak nejak ako vas maly. a v tomto veku uz deti tam rapidne nerastu ako prvy rok. neviem, ci existuje este sirsi kocik, my mame teraz pre druhe dieta bertini a ten ma sedacku siroku 33 cm a starsia sa do neho v pohode zmesti, aj ked uz ma tri roky. pri kupe kocika sme ju mali ako skusobnu babiku 🙂

luciejadr
29. říj 2009

kdyby tady nakouknul někdo, kdo si chce x-lander kupovat, tak: https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... prodáváme korbičku. teda kamarádka. a já UŽ vím, jak se korba využívá minimálně, tak byste mohly ušetřit 😀

lidus2
2. lis 2009

ahoj maminky,tak dnes mi prisel X-lander AX 4kolka 😵 je moc hezky,uz ho mame sestaveny,ale jen si nevim rady s tim fusakem.Je pridelany na nanoznik a to co je vzadu u mimiskovi hlavicky nevim jak a k cemu pridelat.Jsou tam suche zipy a ty asi patri k necemu jinemu,ale me tam ta vlozka prijde takova volna.Pak tam je jeste ta vlozka treba na leto a ta ma ze zhora provlekaci suche zipy,tak ta sve misto nasla 😀 mohly by jste mi poradit jak to mate vy?? 😀
jen me mrzi zpusob polohovani zadicek...cekala jsem lepsi system 😒

pavlina05
2. lis 2009

Holky, vy co máte větší děti...jak to děláte teď s fusakem. Náš Aleš se do kočárku a fusaku v zimní bundě sotva vejde! Vážně ty popruhy co má kolem ramen nedopneme, jen stěží!!! přitom je to čorár do 3 let!!! JAk na to? 😲

avanka
2. lis 2009

Pavlinka, my problem nemame, mame fusak Fillikd 😉

pavlina05
2. lis 2009

my máme fusak Emitex

pavlina05
2. lis 2009

sorry, kočár a ne čorár 😀

martanek
3. lis 2009

Ahoj maminky chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s kočárkem X-lander XT? Přemýšlíme o koupi tohoto kočárku. Předem děkuji

dosa
3. lis 2009

martanek - na strane 40 som pisala k XT - stvrty prispevok odhora 😉

lidus2
7. lis 2009

ahoj holky,mam doma novy xlander ax a pri prvnim vyjeti na prochazku jsme zjistili,ze se mam nevejde do vytahu,takze skoro tyden sundavam kolecko a co jsme dnes zkusili...otevrit dvere vytahu az nadoraz,tedy o 180stupnu a ja projedu!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 no mam z toho strasnou radost 😀 vetsinou nakupuja sama,na plavani mam tasku jak blazen a pri pomysleni,ze drzim igelitku,kolecko,Matyska v kocarku jsem sla do kolen a uz je to vyreseny 😉 😉 😀 😀 takze pohodicka 😎

pavlina05
7. lis 2009

lidus2
😀 😀 😀 😉

lucky387
8. lis 2009

Ahojky všem, přidávám zkušenost - máme XT 2008, malý se narodil 29.7.09 a ve třech měsích se mi nevejde s fusakem do korbičky - a to má 64 cm, takže jsme si koupili z bazaru starší, větší kočár....ale jinak jsem s ním spokojená a už se těším na sporťák....takže tak 😉 .

mishutka
8. lis 2009

Ahoj, jaké mate zkušenosti s těma adaptérama není to moc složité. Jak se to mění z autosed. na hlubokou-púřijde mi, že to x-lander nemá moc vychytané 😅

des
8. lis 2009

Ahoj, neporadil by mi někdo, jaký je rozdíl v korbách X-pram 2008 a 2009 (krom barev)? Nějak se toho nemůžu na netu dopátrat ☹ Děkuju moc!!

broucek2
9. lis 2009

mishutka výměna adaptérů nezabere skoro žádný čas. Horší je připevnění sporťáku, ale ten se naštěstí s ničím už nepřehazuje.

janulka04
11. lis 2009

babulky, prepacte, ze vam takto leziem do temy, ale s mm silne uvazujeme nad kocikom x-lander xa limited, len drobceka cakame zaciatkom leta, tak by ma zaujimalo, ci mozem ratat, ze sa male zmesti do vanicky cez celu zimu, alebo od kedy vlastne mozem dat mrnusa do sportaku? Prosim, poradte, dakujem... 😉

pavlina05
11. lis 2009

janulka04
Ahoj! My máme XA2008. Korbička je stejně velká🙂
Náš malý se narodil v červnu, hl. korbu jsem měla do ledna. Takže 7 měsíců. Pak byl už ve sporťáku. dost jsem to řešila. Ale bylo mu v něm dobře, ležel (skoro ležel) 😎 a koukal na svět. nebyl v tom problém. Náš malý byl cvalda. Mám kmarádu a ta měla malou v XA až do konce 8 měsíce 😉