Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kacka27
26. kvě 2010

@ellisabet Ahoj tiez mame v plane ist buduci tyzden objednat XA 2010,si s nim spokojna,totiz som ho nazivo nevidela,len cez net,a co povies na vanicku je dost velka?Cakame mimco v juli,tak dufam,ze aj zimu male este stravi v hlbokej casti 🙂 pekny dnik

lcy
26. kvě 2010

Ahoj, tak jsem konečně našla toto fórum 🙂 Včera jsme pořídili X-lander XA 2010 barva VOLCANO, jsem z něj nadšená! Už aby byla malá na světě a mohli jsme drandit 😀 Ale máme jenom sporťák, korbu koupíme asi starší abychom ušetřili, nevíte... asi není problém připevnit na podvozek 2010 korbu třeba 2008 nebo 2009??? A stejně tak starší autosedačku? Máme ho chvilku, tak ještě moc nevim 😉

jaru30
26. kvě 2010

Ahoj Icy, dobrej výběr!!! Taky ho máme, přesně v téhle barvě. Uchvátil mě 🙂 Už se těšim, až poprvé vyrazim 🙂
Ale jinak ti bohužel neporadim, my vzali rovnou i autosedačku + korbu 🙂 Ale myslim, že by neměl být problém dát tam starší kolekci...snad.

jaru30
26. kvě 2010

😵 😵 😵

lcy
26. kvě 2010

@jaru30 Tak to máme stejný vkus 😉 je suprovej! Ty už to máš za pár než vyrazíte!!! Závidim 😀 Já si počkam ještě do září... Dej pak vědět jak se ti řídí!!

lcy
26. kvě 2010

@jaru30 a kolik jste za něj dali takhle v kompletu?

mori
26. kvě 2010

@lcy to by mě taky zajímalo na kolik dnes vyjde komplet - my v roce 2006 daly za celý takový komplet 14000,-

kopa
26. kvě 2010

@mori Děkuji za radu 😉 Určitě koupíme čtyřkolku,příjde mi taková stabilnější.

kopa
26. kvě 2010

@ellisabet také děkuji za radu 😉 tak snad to neva,že tu brzdu nemá 😅

jaru30
26. kvě 2010

to vám povím naprosto přesně 😀
Autosedačka nás stála 2.999,-
korbička 3.599.-
sporťák 6.899.-
Ale to byly ještě staré ceny. Pak se prý o pár stovek zvedly... 😒

kopa
26. kvě 2010

@jaru30 Jaru vypadá moc krásně 😵 😵 já si chci taky koupit komplet 😉

Jinak já jsem to teda propočítala a kočárek mě vyjde15.700Kč(sporťák,lůžko+adaptéry,autosedačka+ adaptéry,taška na kočár,zimní fusak,pláštěnka) nevím nic mě už nenapadá??je ještě něco potřeba?

jaru30
26. kvě 2010

Kopa, já zapomněla na adaptéry!!! 😀 ty stály 399,- K autosedačce byly v ceně.....
pak jsem brala i slunečník 599.- zbytečně. Ten stejně neužiju....
deku volcano 499,-
tašku na madlo 799,-

v ceně byl i fusak. Ale je takovej slabej mi přijde. Ale ten neužiju, protože rodíme každým dnem. A v létě mi bude k ničemu....v zimě už se do něj nevejde a hlavně je takovej slabej....
Pak jsme ke kočárku dostali pláštěnku na korbu a moskytiéru....pláštěnku na sporťák budu muset koupit, ale asi se vydlábnu na originální, protože ta stojí kolem 800,- Zkusím tu obyčejnou za 150 korun 😀

kopa
26. kvě 2010

@jaru30 😀 😀
ten slunečník mi taky asi příjde zbytečný 😅 Deku tu si určitě koupím.No ona i ty obyč pláštěnka stačí 😉

mori
26. kvě 2010

@kopa na sporťák jsme pak taky kupovali neorigo pláštěnku - byla opravdu o hooodně levnější a taky skladnější - ta origo zabrala prostě více místa v košíku třeba, taková nepoddajná, hrozně pevná

jaru30
26. kvě 2010

teď jde o to, jestli vydrží...kdesi jsem četla, že se trhá 😒

mori
26. kvě 2010

@jaru30 tak nám vydržela v poho a čeká i na druhé dítko 🙂

jaru30
26. kvě 2010

Mori, tak super!! Tak neni co řešit, a koupíme obyčejnou 🙂

Kopa, ta deka nemá chybu!!!!!! Je tak heboučká, že bych pod ní nejradši vlezla sama!!! 😵 A je to s ní pak takový krásně vyladěný 😉 to víš, první dítě, tak to člověk ještě ladí...při druhém už to řešit nebudu 😀

ellisabet
26. kvě 2010

lcy - vanička aj autosedačka 2009 je kompatibilná skostrou 2010. rok 2008 neviem

ellisabet
26. kvě 2010

@kacka27 Ahoj!
Ťažko povedať, ešte som ho nevyskúšala a je to moje prve dieťa , takže to nemám ani s čím porovnať. Ale dúfam v to, že s ním budem spokojná, kedže som si ho vybrala a už aj kúpila 🙂

helulela
27. kvě 2010

@jaru30 k fusaku - je fakt, že je tenký. Já ho dávala na takový přechodný období na jaře, jinak v zimě byl v poděděném beránkovi. Myslím, že na podzim ho ještě použiju do sporťáku třeba místo deky.

lcy
27. kvě 2010

@ellisabet Super, díky. Vaničku už máme vyhlédnutou 2009

mafia102
27. kvě 2010

Ahojte baby, chcela by som vas poprosit o radu, odislo nam koliesko na X-landeri, dvakrat sme dostali na tom istomkoliesku defekt a uz sa to neda opravit, tak sa chcem spytat, ci niektora z vas nevie, kde by som zohnala nahradne koliesko :(

crysmile
28. kvě 2010

@mafia102 skus tu pohladat, dosa hodila link a ja ho skopirujem http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...

mafia102
28. kvě 2010

dakujem, ja som chcela, ci sa to neda zohnat niekde na Slovensku, ale asi skusim, cez tuto stranku 🙂

lumixii
28. kvě 2010

Holky a maminky, už jsem fakt zoufalá.. nevíte někdo jak to opravdu je s potahem na sporták? Jestli na konstrukci 2007, nebo 2008 pasuje kolekce sportáku 2009? V babypointu mi paní řekla, že nepasuje. Jedna maminka psala, že má podvozek 2009 a má tam potah z 2008 a pasuje. Nemáte to někdo vyzkoušené. Sehnala jsem potah 2009 a nevím jestli ho mám koupit nebo ne.. Kdybych to mohla vyzkoušet, jenže potah je z druhé strany republiky🙂 a kamarádky co mají tady u mě X landery, tak jsou to všechno kolekce 2007, 2008, chjoo

crysmile
28. kvě 2010

@lumixii to aj mna zaujima, vyssie som sa to pytala.. ja si myslim ze sa to velmi neodlisuje, mozno sposobom upevnenia.. neda sa ti poprosit tu babu co od nej chces kupit ten potah, ze ci by ti to za zalohu nemohla poslat, aby si to vyskusala ci ti to bude pasovat?

mia1111
28. kvě 2010

lumixii - ja som si kúpila na poťah 2008 slnečnú striešku-clonu a je supeeeeer. A ua pár eur. Na malého nesvieti, ani nefúka...

lumixii
28. kvě 2010

crysmile: zrovna mi nabízí, že když nebude pasovat, že ho můžu vrátit, tedy jestli jsem jí dobře pochopila 😀 😀 paní co to mám od ní kupovat mi psala, že se v kolekcích nemění konstrukce jakožto taková, ale mění se pouze kolečka, a potahy, nikoliv prý jejich uchycení. tak nevím, Fakt v tom mám už zmatek. ☹

crysmile
28. kvě 2010

lumixii, tak si to pozicaj, ved je to lepsie vyskusat ako kupit a potom lutovat.. mna by zaujimalo ze ci sa da na starsiu konstrukciu prichytit nova vanicka.. alebo sa to neda? no mne sa na tych obrazkoch zda, ze je to to iste, len farby a mozno material sa meni..

lumixii
28. kvě 2010

crysmile: :D tak zase změna, paní v inzerátu sice uváděla, že je potah kompletní, ale na můj dotaz, zda má také madlo před mimi, tak odpověd přišla, že nemá 🙂) když to vezmu kolem a kolem, když si koupím madlo sama, tak mi vyjde na 570 Kč, tak to když si koupím celý kočárek i s podvozkem, tak jsem na tom pomalu stejně 😀 Mě už asi fakt trefí.. si nakonec fakt koupím slunečník a nebo tu clonu, zkousnu, to, že malej jezdí v červeném kočárku, a budu nadmíru spokojená. 😀