Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

vladak
6. zář 2010

Ahoj, mám na Vás prosbičku.. chci si pořídit kočárek x-lander X3 a kamarádka mi právě nabídla starší autosedačku maxi-cosi, která by na tento kočárek po dokoupení adaptéru měla jít přidělat. Jen nevím, zda půjde tato sedačka z roku 2008 přidělat na kočárek z roku 2010? Dokážete někdo poradit?? Moc díky

ewwusska
6. zář 2010

@vladak Ahoj. Já mám kočárek 2007 a sedačku maxicosi 2008. Dělají to, aby se to mohlo kombinovat, takže si myslím, že to určitě musí sedět.

ewwusska
6. zář 2010

Maminky chtěla bych se Vás zeptat jestli nemáte některá zkušenosti s autorizovaným servisem X-lander v Konětupech. Mám starší X-lander koupený přes bazar a stav bohužel vůbec neodpovídá popisu☹, takže to musím do zimy nechat všechno seřídit. Díky za odpověď.

beadz
7. zář 2010

ahojte. nemate niektora nahodou na predaj vanicku na XA 2009 aj s adaptermi. popr. aj vajicko. ak ano, napiste mi prosim do ip ponuku. dakujem

vladak
7. zář 2010

@ewwusska Moc děkuji za odpověď..to je super!

zuzana12345
11. zář 2010

ahojte, uvazujem nad kupou x-landra 2010, len som pocula, ze v skutocnosti sa farby lisia od tych ako su na internete alebo v katalogu
keby ste boli take dobre a mohli mi poslat aspon jednu fotecku kociku ktory mate doma
dakujem
zholubickaz@azet.sk

jaru30
11. zář 2010

@zuzana12345 mrkni mi do alba "čekáme chlapečka", tam mám barvu volcano 🙂
Ale já osobně už bych do něj podruhé nešla 😔

zuzana12345
11. zář 2010

@jaru30 a preco?!, inak dakujem

ktr
14. zář 2010

☹ tak mi včera přišel x lander 2010 a jsem z něho opravdu zklamaná ☹ opěrka zad se musí polohovat přezkama 😖 nánožník spíš vypadá jako fusak-než ho tam namontuji s kšírama ,tak snad budu muset dítě dát na zem 😖 deka z nožiček pořád padá 😖 opěrka noh vlasně není 😖 bouda je taková forová ,v zimě tam bude fučet,nechrání před větrem 😖 no a že opěrka nejde dosedu 😖 to už jsem taky zjistila 😖 kola jsou moc široká,takže jezdit a vyhýbat se v obchodě půjde dost těžko 😖 jediné co je v pohodě,je skladnost,složitelnost a jízdní vlastnosti 🙂 i když mi připadá malo odpružený 😖 porovnávala jsem to s Firkonem verano,měli jsme ho od narození 🙂 jediná chyba tohoto kočáru,je úzká sedačka,dítě se mi tam nemohlo vejít 😖

mori
14. zář 2010

@ktr ty jsi si ho neprohlédla nikde na živo ??? Já bych teda rozhodně jakýkoli kočár chtěla nejprve vidět, než bych si ho objednala 😉

ktr
14. zář 2010

@mori ale jistě,že jsem ho viděla,my jsme se zaměřili hlavně na to,aby se tam kluk vlezl....v obchodě se mi moc líbil,vzhledem je opravdu moc pěkný 🙂 ale když jsem s ním včera vyrazila ven,tak se začli objevovat nedostatky 😖 😖 ,nejradši bych ho hned prodala 😖

kejtty
14. zář 2010

Aj nam vcera prisiel novy XA 2010, zatial som spokojna, co sa tyka polohovania, ved to si si musela vsimnut v obchode ako sa to robi, nie? Neukazovali vam to tam? My sme si vsetko presli, aj polohovanie noziciek aj chrbta... Malemu sa v nom velmi paci... Kola su siroke, ale to skoro u kazdeho kocika - kvoli stabilite. XT - ma este sirsie zadne kolesa, ako XA...

kattija
14. zář 2010

@kejtty a nafukovala si alebo spustala kolieska?

kejtty
14. zář 2010

@kattija ale citala som ze s tou original pumpickou to velmi neide. Ved su aj ine pumpy - na bicykle... tie ma hadam kazdy doma...

kattija
14. zář 2010

@kejtty ja sa len pytam, kociarik som este nevyskusala, ale niekde som citala, ze ked budem pouzivat vanicku a babatko bude este malinke mali by sa sfuknut kolieska trosku kvoli tomu aby ho tam nevytriaslo tak sa pytam, nemas s tym skusenost?

kejtty
14. zář 2010

@kattija hm, neviem, lebo my sme si kupili len sportovu cast a maly uz ma 7.mes. Ale asi na to nieco bude, vyskusas, uvidis 😎 a aku farbu mate?

kattija
14. zář 2010

@kejtty my mame carbon , kupovala som cez internet, tak dufam, ze budem spokojna 😎 som zvedava ako to s nim pojde v zime 😒

kejtty
14. zář 2010

@kattija ved aj ja som ho kupila cez net, my mame Rockyho 😀 tak to som aj ja zvedava na tu zimu 😀

kattija
14. zář 2010

@kejtty no dufam, ze budeme spokojne 😎 😎 😎

ktr
14. zář 2010

@kejtty tobě jde polohovat opěrka nožiček??a jak??jsem na to nepřišla ☹ mám stejný xa 2010

kejtty
14. zář 2010

@ktr chytis to a potiahnes smerom hore a malo by to samo zakliknut a drzat. A ked budes chciet dat dole, tak vzadu su take dve packy,ktore potiahnes a ide to dole...

ktr
14. zář 2010

@kejtty díky 🙂 jdu to zkusit 🙂

jaru30
14. zář 2010

Ahoj,
on sporťák 2010 nejde úplně do sedu? 😕 naše sousedka má loňskej model a včera mi ukazovala, že jde krásně. A nic na něm neupravovala. My zatím jezdíme s korbou, takže jak je na tom sporťák nevim. Ale tak já doufám, že stejně 😕

kejtty
14. zář 2010

Akoze neide? Ved mne to v pohode ide az do sedu, tak ja neviem este ako ma dieta sediet - v pravom uhle by ste chceli aby mal chrbticu? Prikladam foto, maximalne zdvyhnutej opierky chrbta - ved je to akurat v sede... 😀
Inac toto je farba Rocky - kto by chcel vidiet nazivo

mafia102
14. zář 2010

@jaru30 tvoja susedka ma 2009? Lebo ja mam tiez, a nejde mi uplne do sedu, tak sa mozes opytat, ako sa to da? Dakujem

jaru30
14. zář 2010

@kejtty děkujuuuu 🙂 Už jsem se divila, že by to nešlo ....
@mafia102 určitě se zeptám a dám vědět, ale šlo to krásně. Dala opěrku přesně tak, jak je na obrázku nad tvou otázkou 🙂 a to si myslím, že je ok 🙂

mafia102
14. zář 2010

@jaru30 dakujem, budem ti velmi vdacna 🙂

kejtty
14. zář 2010

@jaru30 no som rada ze uz si na to prisla 🙂 mne tam aj nanoznik pekne drzi...

Co sa tyka este toho sedu. Tym ze ma babatko nizsie zadocek v tej sedacke, tak nemoze mat chrbtovu opierku uplne rovno do tvaru L, pretoze by malo potom brusko skrcene... to ste si nevsimli? Je to asi tak naschval riesene... 😎

kejtty
14. zář 2010

Pridavam fotky XA 2010 - farba Rocky, malemu sa v nom veeeeelmi paci 😀

jaru30
14. zář 2010

@kejtty já o nánožníku nic nepsala 😕 a ani o tom, že bych byla nespokojená se sedem. To se ptala ktr 😉 😀