Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

klara.t
12. pro 2010

@karinka23 ten červený se mi taky moc líbí, ale já chci ještě další mimčo a ráda bych tentokrát kluka, tak jsem chtěla nějakou univerzální barvu. Těch světlých jsem se bála. Zelený mě moc nezaujal (ale kdo ví, jaká je ta barva ve skutečnosti) a oranžovohnědý v tu dobu kupovali všichni.
Jaký fusak se ti tam s malou vešel? Pak kočárek nafoť, at víme, jak vypadá ve skutečnosti ta bavička.

karinka23
13. pro 2010

@klara.t ahoj jasne ze odfotim a dam to na net 😉 , aj ja som sama velmi zvedava ako bude vyzerat, ja mam emitex fusak, mala je este velmi malicka, takze nemusim tam davat ten spodok fusaku, tak mi vojde. Chapm, ze chces nieco univerzalne aj pre dievcatko aj pre chlapceka, ten tvoj je velmi pekny ! Tvoja Adelka bude mat uz rok, to uz je velka kocka, co? Nas Adko zacal v 11 mesiacoch uz chodit 🙂 , to je super vek, este nevymysla, neprotestuje, ziadne obdobie vzdoru hihiihi. Krasny den

mis_ka
17. pro 2010

stále sa neviem rozhodnúť - XA alebo XT? naživo som skúšala len XT, mala som pocit, že je celkom dobre ovládateľný, čo ten XA? má niekto skúsenosť s oboma?

kejtty
17. pro 2010

@mis_ka Ja som skusala v obchode obidva a porovnavala. Tak urcite s XA sa jazdi este lepsie ako s XT. Aj XA je kratsi o to jedno cele predne koleso a zadne kolesa ma tiez uzsie ako XT. Skus si este ist obzriet XA niekde a uvidis sama...

okcelok
26. pro 2010

Ahoj holky,moc se omlouvám,že otravuji,ale chtěla bych se zeptat,jestli se mi do hluboké korby z kolekce 2010 vleze dítě i v zimě s fusakem??Já mám termín na konci května a s manželem jsme oba vysocí,tak je možné,že dcera bude trošku větší,tak proto se ptám!!Díky za odpověď a pěkné svátky!!

jaru30
26. pro 2010

@okcelok ahoj, já rodila začátkem června, máme po příteli dlouhána a už se tam nevešel. V listopadu musel do sporťáku ☹

okcelok
26. pro 2010

@jaru30 no tak to asi taky nedáme,manžel měl při narození 4 kg a rostl jak z vody a já taky,takže korbičku koupím na bazaru.Díky za odpověď a hezký svátky 🙂

okcelok
28. pro 2010

Ještě jsem se zapoměla zeptat,jestli máte některá zkušenost s barvou arctic????Moc bych ji chtěla,ale bojím se údržby!!!!Díky za odpověď! 😉

pepi_petra
28. pro 2010

Ahojte,ja som si teraz kupila x lander brick a chcela by som k nemu fusak,aky doporucujete? dakujem 😵

klara.t
28. pro 2010

@pepi_petra pokud chceš, aby se to vešel do nánožníku, tak tu holky doporučovaly Eisbarchen.

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mis_ka
30. pro 2010

@kejtty dakujem, uz sa aj mne podarilo vyskusat si obidve verzie. mas pravdu XA je fakt lepsi, po novom roku objednavame celu trojkombinaciu 🙂

kejtty
31. pro 2010

@mis_ka Tak to je super ze ste si nakoniec vybrali XA. A pre aku farbu ste sa rozhodli? My mame Rockyho:D Teraz v zime sa super jazdi v sportiaku, ta strieska sa zatiahne a na maleho ani nesnezi, ani nefuka. Minule prsalo tak mi netrebalo ani plastenku, kocik bol mokry ale drobec v suchu. Ked vyschol,tak som sa bala ci neostanu flaky od dazda. Ale nic 🙂

klara.t
31. pro 2010

@pepi_petra ty jsi kupovala loňskou kolekci teď někdy? Proč jsi nekoupila letošní? má už tu lepší stříšku. Ta je na něm nej nej.

pepi_petra
31. pro 2010

@klara.t protoze byl levnejsi 😒 a dekuji za ten fusak,rozhodne jsi ho koupim,je aj hezky 🙂

mis_ka
3. led 2011

@kejtty my sme vybrali carbon, ja som nejaka zatazena na cierne kociky 🙂 za tri tyzdne ho mame doma tesiiim!

dagvi
4. led 2011

Ahoj
nemůže prosím některá z vás zmněřit hlubokou korbu u X landru na netu to nemůžu nikde najít děkuji 🙂

lumixii
4. led 2011

I loňská kolekce má tu lepší stříšku zatahovací, nejen 2010, ale i 2009 😉

riamim
7. led 2011

Ahojte. Asi sa opýtam blbosť, ale nevadí. 😅 Do hlbokej vaničky x-landeru môžem použiť ako fusak aj ten zateplený nánožník zo športovej časti s nejakou dekou, či radšej si kúpiť normálny fusak???

klara.t
7. led 2011

@riamim já bych ho nepoužila, protože se nedá stáhnout žádnou šňůrkou. Je takový celý otevřený.

linduska27
7. led 2011

ahojte prosim vas dnes sme konecne vytiahli kocik mame xa 2010 a som si vsimla ze sa nam rucka nejak hybe hore a dole pritom to mame zacvaknute aj ked dame na inu polohu aj tak sa to hybe ako keby to bolo vyheglane.. ako to mate vy? Je to normalka alebo to mame pokazene od novoty?

kejtty
7. led 2011

@riamim do hlbokej vanicky je tiez original fusak Xlander - neviem ci je teply ale je sity na mieru do vanicky... ten fusak do sportovej casti sa tam nehodi a nieje vobec zatepleny - je skor na jar, jesen...
mrkni sem: na original fusak do vanicky: http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...

kejtty
7. led 2011

@linduska27 aj nam sa ta rucka hybe takto od nova... asi to tak ma byt, tiez som sa nad tym pozastavila... ale stale to mame tak...

linduska27
7. led 2011

@kejtty no mam pocit ze to je odflaknute to by nemala rucka robit si myslim ☹
@riamim a tiez som si myslela ze budem v hlbokom vyuzivat ten fusak zo sportoveho ale hlboko som sa mylila je strasne velky a urcite by tam malemu fukalo takze sme kupili iny 🙂 ten original do hlbokej sa podla mna neoplati je zbytocne drahy a vyuzijes ho chvilu

petulik.zlin
10. led 2011

@riamim ahojka, do hluboké korby si pořiď určitě zvlášť fusak, ten nánožník ze sporťáku se do korby snad ani nevleze, a není to fusak jako takový, je prostě určený na sporťák.
@linduska27 máme taky XA a u té ručky máme taky trošku vůli, ale jen trochu.

gumimaci
10. led 2011

Ahojte,
pokukavam po XT, ale nikde som nenasla, ako sa sklada. Budem ho potrebovat davat do auta, tak aby t nebolo moc pracne a nezaberalo miesta. Tie co ho mate, nevadi vam vaha? Tusim pisu okolo 13kg...
dakujem za odpoved 🙂

tina_22
10. led 2011

@linduska27 Aj nám sa rúčka pohybuje, ale len veľmi málo, ale myslím, že je to podobne u väčšiny kočíkov 🙂 A ten fusak do hlbokej vaničky- treba kúpiť taky, aby si využila aj pri šporťáku- niektoré sa dajú skrátiť a predĺžiť-moja rada 😀

ameanda
12. led 2011

@okcelok
ja som rodila v juni (cerven), nie som x-tra vysoka, ale polovicka je
maly sa narodil 54cm a teraz mame 7 mesiacov - meria 74cm
ked je naobliekany a s fusakom by som ho do vanicky uz nenarvala, vlastne na sportiak sme presli ako 6mesacny
sportiak sa da polohovat uplne do lahu, takze mi to vobec nevadi
inac som s kocikom (XA) nadmieru spokojna

ameanda
12. led 2011

@kejtty
a ja som sa prave chcela opytat na plastenku
tiez zatiahnem striesku uplne a na maleho nefuka, ale s plastenkou sa ten kocik viac setri a nie je premoceny
tie, ktore mate plastneku, kde ste ju zohnali? (na sportiak)
originalna sa mi zda dost draha

kejtty
12. led 2011

@ameanda ja mam aj plastenku, len ju nepouzivam. Kocik nepremokol, ani strieska, ani nanoznik a neostali ziadne flaky na nom... Mam taku obycajnu univerzalnu plastenku, ktora sa hodi na vsetky sportove kociky - stoji okolo 5eur... 😉