Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

tina_22
25. únor 2011

@tanalienka Ahoj, športová časť sa otáčať nedá-zatiaľ, stále sľubujú, že to niekedy bude 😀 A autosedačka MC je aj podľa mňa lepšia, samozrejme pasuje po dokúpení adaptétov.

irenka
25. únor 2011

Ahojky,
nemáte někdo zkušenosti s X-landerem rok 2008?

monaberuska1
25. únor 2011

@irenka myslíš x-preme???tento myslíš???

irenka
25. únor 2011

@monaberuska1
Ahojky, no nevím jiný název. Prodává ho tu jedna maminka a já ted čtu že mají sportáky vysoko to madlo před dítkem.
Je to čtyřkolka s otočnýma kolama vepředu.

monaberuska1
25. únor 2011

@irenka to asi bude ono, mi máme ale trojkolku, jestli jde o ten samí model co je na fotce to je náš, tak já sem sním spokojená 🙂♥♥a madlo se dá nastavit co je nevýhoda nejde přehodit rukojeť dítě ve sportovní verzi jede po směru jízdy vždy

irenka
26. únor 2011

@monaberuska1
Děkuji za zprávičku... já se právě rozmýšlí, chtěla bych ho z druhé ruky ale trochu se toho bojím. A ta verze 2008 má to madlo dost vysoko.... ☹

monaberuska1
26. únor 2011

@irenka já ho mám teda jak říkáš taky z druhé ruky, ale paní ho používala jen minimálně a fakt když mi kočárek přišel byl jako nový 🙂 Madlo má vysoko ale můžeš si ho nastavit dle libosti výšky 🙂 ale mě vyhovuje vysoko jsem vysoká 🙂

mishelik1986
26. únor 2011

ja som pred dvomi tyzdnami kupila verziu 2009 tiez tu z druhej ruky z bazaru a myslim ze to madlo je uplne v pohode mozno pre 6mesacne je vysoko ale na sa ma 9 mesiacov a ma to akurat

monaberuska1
26. únor 2011

@irenka
@mishelik1986 až te´d sme pochopila že myslíš madlo toto 😀 😀 tak podle mě je právě že akorát 🙂 😉

tina_22
26. únor 2011

@irenka Môj syn si madlo dá hore, keď mu vadí a väčšinou ho dám celkom preč, on ho nepotrebuje 😉

tanalienka
27. únor 2011

dievcata to tu naozaj ziadna nema XQ? nasla som na nete toto video

https://www.youtube.com/watch?v=C6KHnPtZ7-c

tak skuste dat svoj nazor ak sa vam chce

zabinka88
27. únor 2011

já mám xq 2009 😉

julienka
28. únor 2011

Maminy,chcem sa spytat. uz asi prejdeme z hlbokeho do sportoveho XA2010 a zaujima ma,ci napr.pasuje fusak z hlbokej vanicky do sportoveho,alebo ci budem musiet kupovat nejaky novy...? lebo predsa len este je chladno a mala mi vo vanicke lezi uz natesnotku... dakujem za rady 🙂

lucy222
28. únor 2011

@tanalienka sportak se otacet neda.. A to,ze 'sedacku jedine MC'-ona tam samozrejme jde i ta original X-Lander, ale MC je bezpecnosti preci jen nekde jinde. Proto bychom jinou nechteli 😉

megy2
28. únor 2011

@tanalienka tiez sa chystame kupit XQ ale vela recenzii som naho nenasla,ale tak snad budem spokojna.....jedine co ma odradza su tie male kolieska v predu,ale byvame v meste tak dufam ze to nebude az take hrozne 😵 😵 ....

megy2
28. únor 2011

@lucy222 ta MC autosedacka je aj väcsia ako original xlander???mne sa zda ta xlander dost mala......

lucy222
28. únor 2011

@megy2 to bohuzel nevim.. My jsme v autosedacce meli s manzelem jasno jeste drive nez jsme sli vybirat kocarek.. Jednou z podminek vyberu bylo prave to,aby na kocarek pasovala autosedacka od MC... Takze tu od X-landera jsme ani nevideli...

tanalienka
28. únor 2011

@zabinka88 a ako si spokojna? s velkostou, s kolieskami a pod. lebo fakt neexistuju skoro ziadne recenzie na xq.

tanalienka
28. únor 2011

@lucy222 a ktora autosedacka MC je dobra a nevies nahodou kolko stoji adapter na jej nasadenie na x landera?

lucy222
28. únor 2011

@tanalienka k adapterum-nevim,kupovali jsme toho hodne najednou,tak cenu za adaptery neznam... Mrkni na net, urcite to nekde najdes (nejsme na PC, abych Ti hodila odkaz)..
K MC-v te prvni kategorii bud CabrioFix nebo Pebble (ci jak se to pise)... Obe vychazely v D-testu super,vzhledove jsou si podobne,vahove je Pebble o necele kg tezsi.. Obe se daji poutat i IsoFixem i pasy... IsoFix je super,ale je to drahe. Zalezi kolik do toho chcete investovat.

medyna
28. únor 2011

ahojte, prosim Vas, nemate skusenosti so sportakom X - lander XV? Vcera som videla v obchode vypredaj kolekcie 2008 za velmi dobru cenu, a pacil sa nam.

zabinka88
28. únor 2011

@tanalienka máme 10měsíčního chlapečka, zatím se nám tam vejde úplně v pohodě ve sporťáku, kočárek se dá velmi rychle a snadno složit a rozložit-kvůli tomu jsme ho vyměnili(měli jsme xa),koupili jsme ho v sadě s taškou,deštníkem a dekou.Taška je veliká a je v ní přebalovací podložka a přihrádky na drobnosti.Máme ho od podzimu a zimu jsme v pohodě na malé vesnici zvládli.Kolečka jsou odpružená,ale jde to zpočátku ztuha.My totiž nehoupeme.Rukojeť je dobře polohovací takže vyhovuje mě(163cm) i manželovi(180cm).Přední kolečka jdou stisknutím zaaretovat,ale já jsem to nikdy nepoužila,ani ve sněhu.Sedačka pro mimi má 3polohy(stisknutí páčky vzadu-chce to cvik,ale po čase v pohodě)+polohování nožiček 2polohy. Ke kočárku není pláštěnka,musí se dokoupit.Ke kočárku je letní podložka, na zimu je druhá s takovým flísem,která se připevňuje pomocí suchých zipů.Ve verzi 2009není otočná sedačka,ale ve verzi 2010 už ano.Potom je tam odepínací madlo,nánožník.Stříška se dá taky sundat.Přední kolečka jsou gumová, zadní nafukovací.....uf...už mě nic nenapadá 😎

zabinka88
28. únor 2011

XQ 2009 😀 Kdyžtak sem napište co byste chtěli třeba nafotit nebo popsat a až budu mít čas tak to sem hodím.

mischus
28. únor 2011

@zabinka88 - Prosím tě, mně by zajímalo, jaké má kolekce 2009 (a jestli víš, tak i kolekce 2010) polohování zádíček.. Jde mi o to, že kolekce 2011 má to polohování pomocí popruhů, které povoluješ a utahuješ jako na batohu.. To se mi moc nelíbí, tak mě zajímá, jak to měly starší kolekce, které se dají ještě někde na eshopech sehnat.. Díky moc..

zabinka88
28. únor 2011

@mischus u XQ 209 a XQ 2010(nevím jak je to u xa,xt) není polohování pomocí popruhů,ale vzadu je takový čudlík, který se zmáčkne a sedačka se naklopí(3polohy).je to ukázané na tom videu co bylo výše

https://www.youtube.com/watch?v=C6KHnPtZ7-c

Jo a kolekce 2011 není.Sice to na některých stránkách tak píšou,ale to je kolekce 2010.Můžete se podívat na stránky http://www.x-lander.cz/sortiment.php Tady jsou modely a popisy. 😉

mischus
1. bře 2011

@zabinka88 - Děkuji moc za odpověď!!!

martinkaa299
1. bře 2011

ahojte mozem sa spytat mohlo by byt babo aj v sportovej casti. teda ze by sme nekupili vanicku?

matenka
2. bře 2011

martinka podľa mňa nie 🙂

martinkaa299
2. bře 2011

@matenka pretoze som si vsimla ze sa da dokupit aj fusakotaska tak ci by to nestacilo,

matenka
2. bře 2011

aha, tak to je niečo iné, to by mohlo stačiť