Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kykulka
17. říj 2009

Mám problém. Byla sem reklamovat kočárek X-lander z důvodu "kvrklání" předních otočných koleček. Reklamace neuznána ale prý mi to bez problémů opraví někde v Příbrami. Tak daleko se mi opravdu jet nechce. Nevíte zda to jde nějak opravit doma nebo třeba v cyklosportu. Děkuji

missy97231
17. říj 2009

ahoj kykulka.
neviem, co znamena "kvrklani" ale ja som mala tiez problem s prednymi koleckami... proste - vobec som nemohla pouzivat tie predne kolecka na volno,,, musela som ich mat stale istene.. stvalo ma to a hodne. predajca mi povedal, ze reklamaci mi vybavia rychlejsie ak sa obratim na Babypoint v Pribramu, ako pises. Tak sme sa vybrali tam osobne jedneho pekneho dna... A uplna neochota,,, vysvetlila som o co ide, vyskusali... Vymenili mi kolecka za nove... Ale do papieru napisali "nelze uznat jako reklamacni zavadu, nebot se nejedna o poruchu vyrobku zpusobenou vyrobni zavadou ci vadnym materialem" - a tiez " nad ramec reklamace provedena bezplatna vymena kol" Myslela som, ze ma picne z toho... 😠

broucek2
19. říj 2009

ludva právě, že všichni říkají, že tady stojí kolem 11 tis. a tam je seženeš za cca 4 tis., pak asi tolik servis člověk neřeší. Navíc tam mám vybrávu i další výbavu, takže se tam stejně pojede

ludva
19. říj 2009

broucek, tak to je fakt rozdíl 😀 . To se pak výlet vyplatí 😀

alucca
19. říj 2009

já reklamovala XA 2OO8 z důvodu kývání rukojeti, opravdu se rozviklala tak jsme to poslali a taky mi přišel "dopis" z Příbrami, že neuznávají reklamaci protože to specielně otestovali a je to v normě, nevím jak testovali, protože kromě totálně pošlapanýho kočárku a špinavých koleček žádná změna..možná jen ještě horší o to, že tam s tím někdo taky kvrdlal 😖 no jo. už bych si ho nekoupila, kolečka ani nevnímám, to je asi u všech stejné

alucca
19. říj 2009

o muškách jsem věděla..neb holky to tu probírali už před rokem..pár stráek zpátky :_))) proto jsem si vybrala černý. Jinak nám je 4 měsíce - malý má přes sedm kilo a je tam teď s fusakem ťip ťop, celou zimu to asi nevydrží a budu muset vyndat sporťáček. Fusak mám tento : http://www.detskedeky.cz/fusak-do-kocarku-cerno... je krásně nadýchaný a teploučký a malý je tam totálně zachumlaný, paráda

victoriablue
20. říj 2009

My teda máme X-Landera 2007 XA a neměla jsem problém. Teda jedna reklamace, kdy se zlomila páčka u boudičky, ale reklamace proběhla bez problémů. Čekám druhé a na X-Landera se zase těším 😉

agatha79
20. říj 2009

Ja jsem s Xackem naprosto spokojena, dokonaly neni, ale kvalita provedeni a materialu rozhodne odpovida cene. Pred Xackem jsme meli boldera, a to teda byl totalni propadak. Takze me ted x lander prijde jako limuzina a maly je v nem moooc spokojeny. Na druhe mimi dokoupime korbu a budem spokojene jezdit dal.

Mi take reklamovali kolecko, vyrabeji je fakt divne, nemaji stred ve stredu a pak se jakoby protaceji. Nam uznali reklamaci v pohode, jen nam omylem poslali jine kolecko, ale to se vyresilo a ted mame obe kolecka v poradku a uz se nic neprotaci. Rozhodne jsou kolecka spickova v tom, ze maji kulickova lozicka, u naseho puvodniho bolderu se otaceli na hridelce, ktera byla z mekkeho materialu, takze se obrousila a kolecka se asi po dvou mesicich nenavratne rozcochtala, hruza a des.

Kazdy kocarek ma neco, zadny neni dokonaly, zalezi jen na tom, jestli kvalita odpovida cene. Ja trebas vcera videla pani, co mela easy wolkera, dost drahy kocar a korbicka ji spadla z konstukce a miminko vypadlo. Kamaradka ma zase maxi cosi muru a ten rachta hned od zacatku, moc dobre se s nim nejezdi a taky je to pekne drahy kocar.

mishutka
20. říj 2009

Nevíte výrobce x landru?Nejsou to poláci?

A kde jste ho kupovali??

missy97231
20. říj 2009

mishutka, vyrobca je DELTIM, a jo - su to poliaci...

mia1111
21. říj 2009

Ahojte, chcem sa spýtať, mimi čakáme o tri týždne, mala som objednaný fusák x-cosy, ale nemajú ho skladom, tak mi poraďte - mám skúsiť objednať niekde inde, alebo máte odskúšaný aj nejaký iný typ? Mám XA-2009 modrý. Ďakujem.

kikimaruska
21. říj 2009

mia1111 - já měla x-cosi, ale jen chvilku, nezdál se mi tak teplý, poté jsem měla zkrácenou verzi fusaku Emitex combi...zdá se mi teplejší 😉

hanka13
21. říj 2009

alucca,
mám stejný problém. Koupila jsem si XA 2009, jezdila s ním asi měsíc a začala se hýbat rukojeť nahoru, dolů🙂), dále se mi hýbe i klou, který drží celou konstrukci. Chtěla jsem reklamovat, popřípadě požadovat nový výrobek, ale koukám, že bych tam měla kočárek měsíc a napsali by mi totéž co tobě. jelikož kočárek potřebujeme, tak budu muset nějaké to hýbání kloubů přežít, jen se chci zeptat, zda jste to nějak opravili sami, nebo to nejde??? děkuji

dosa
21. říj 2009

hanka - ak by si chcela, klb sa da kupit novy, len neviem, ci bude lepsi ako ten povodny - http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...

mishutka
21. říj 2009

Ahoj, kde koupím x lander???
Nejlépe v okolí Ostravy 😅

broucek2
21. říj 2009

tak jsem porovnávala ceny XAček v Polsku a u nás a moc velký rozdíl tu není, ale nemá cenu se někam hnát, no uvidíme

glumy
21. říj 2009

broucek2: ahoj, my jsme kupovali loni v zime xlandera v polsku a celý komplet nas vysel o pet tisic min nez tady... 😎

broucek2
21. říj 2009

glumy dívala jsem se, že tam stojí hluboká + sporťák tak cca 9 000,- a tady do 11 000,- a dá se sehnat i levnější, takže nevím
Kde jste po kočárek, prosím, byli? Nevím, kam zajet i pro jiné věci, když je člověk z Prahy a nechce moc daleko

kvetinka7
21. říj 2009

Ahoj holky,
docela se mi tento kocarek libi,ale .. 🙂 slysela jsem,ze se mimi ve sportaku nemuze uplne oprit..ze to nema tak moc pevna zada a ze sjizdi dopredu ..a jak jste spokojeny s pruzenim/nepruzenim tohoto kocarku .. jeste : vleze se vam mimi do kocarku v pohode i s fusakem? Ja mam strach,jestli neni moc kratky, dekuji 🙂

katka82
21. říj 2009

Kvetinko já mam taky x-lander a dnes poprvé jsem tam dala našeho čtyrměsíčního synátora s fusakem a v pohodě(máme emitex) měla jsem strach že budeme muset na zimu vytáhnout sporťák,ale zdá se že snad ne 😉a ty s lednovým miminkem buď úplně v pohodě 😉krásně se vám tam malej vejde a na další zimu už bude ve sporťáčku 🙂

musko
21. říj 2009

ako na šporťák, nedám na X-lander XA dopustiť - malý mi tam spával do 3 rokov, aj v zime vo fusaku - Emitex. Hlboký neviem posúdiť, mali sme len športovú verziu

peggi
21. říj 2009

Ahojte. My máme tiež X-lander XA. S vaničkou sme boli veľmi spokojní,malý je februárový,takže sa doňho v pohodičke zmestil aj s fusakom Emitex a dokonca aj dekou. Menej spokojná som so športovou časťou,ktorá sa mi nezdá veľmi priestranná,chrbtová opierka sa nedá dať úplne hore do 90 stup.uhla,malý sa z nej šmýka,musím ho často upravovať. 😖 Pozitívami sú ľahké ovládanie kočíka aj jednou rukou,prejde aj po horšom teréne vďaka nafukovacím kolieskam. Druhýkrát by som ho už asi nekúpila.

mia1111
21. říj 2009

Kikimaruska - ďakujem za radu 🙂

misi78
21. říj 2009

My mame taky x-lander XA 08 a jsem s nim moc spokojena. Je lehky, krasne se ovlada, kamaradka ma Casualplay a trikolku a nechtela bych ho, je strasne tezky a ovladani níc moc. Akorad to madlo je vysoko, no mame na nem ted zavesene hracky 😀 A mrzi me ze nemam 09 ma krasna kola, ale malej se narodil v breznu a nechtelo se mi cekat na novou kolekci. Vsem co maji strach z male korby a maji deti v zime, nebojte se do pul roku se tam mimi vleze a to je malej dlouhan 😀

kvetinka7
22. říj 2009

Holky, diky.. nejvic me strasi ,to ze se ze sportaku bude malej vysouvat,jak pisete.. jinak ,myslim, nejlepe ovladatelny kocar na trhu [ co jsem mela moznost posoudit] 🙂

misi78
22. říj 2009

Kveti a proc by se mel vysouvat? Ja ho mam prikurtovanyho i ve fusaku 😀

kvetinka7
22. říj 2009

Mne se zda,ze ta sportovni sedacka je mirne zesikma a mimco z ni bude sjizdet.. proto se ptam,jestli se mi to nezda 🙂

makelka
22. říj 2009

Ahojte,

mám dotaz, mám x-lander XT verzi 2007, ale jen sporťák, nevíte zda všechny korbičky vyrobené po roce 2007 sedí i na tuto verzi, tudíž i adaptéry? Řeším, zda si kočárek nechat, nebo si ho schovat na druhý 😉 díky 😉

broucek2
22. říj 2009

makelka 2008 sedí určitě, 2009 nevím

alucca
22. říj 2009

hanka13 - Hani neopravili jsme to sami, nechala jsem to tak jak to je, jak jsem psala řekli mi že to je v normě.. ale oprava i s doáním domů trvala cca necelé tři týdny. jezdili jsme po tu dobu autem, měla jsem půjený sporťáček, ale malý je zrovna dlouho nemocný takže se to auto hodilo a přeežili jsme..