Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

agness02
8. lis 2008

ahojky katavinka já mám tuhle a jsem moc spokojená, zakryje i košík pod kočárkem 😉
http://www.spuntik.cz/emitex-plastenka-tracking...

agness02
8. lis 2008
petra.v
8. lis 2008

Katavinka:my máme X-lander X1 2007 a pláštěnku jsem dokupovala originál a jsem s ní maximum spokojená...je prostorná,není to nic narvanýho na kočáru,dítě je v ní jak v domečku 😉 sice je to palba co se týká ceny,ale je fakt super 😉 pláštěnku na korbičku jsme měli v ceně kočáru a hrůza děs...na korbě byla narvaná...až jsem jí kus roztrhla jak mi nešla narvat přes korbu 😅 😕

petra.v
8. lis 2008

Holky,chtěla jsem se zeptat...Vy co máme X1,prosím jak jste v zimě řešily s fusakem do nánožníku myslím u sporťáku???Tohle bude naše první zima ve sporťáku a přijde mi ten nánožník celkem úzký na fusak...nezkoušela jsem ještě tak nevím.Mám 11.kg holčičku,tak jsem zvědavá zda se vejdeme v poho 😉

pietra
9. lis 2008

petra.v, ja som pouzivala taky ten klasicky fusak s kozusinou a ten sa mi do nanozniku bez problemov zmestil

kikimaruska
17. lis 2008

tinucha: mám originál fusak, jelikož jsem ho dostala a je pravda, že do korbičky se vejde krásně, ale užívali jsme ho jen na podzim a na zimu máme zkrácený 3v1 od Emitexu. ten originál je pouze flís zevnitř a ne tolik teplý a nabucaný. Navíc mi chybí, že nelze stahnout okolo hlavičky jako Emitex. Takže bych ho doporučila jen pro jarní mimi...asi tak 🙂 . Jinak nám je přes půl roku a v korbičce ještě jsme (ale máme 56 cm). Ještě chvilku a v kombinézce a fusaku tam budem jen tak tak... 😅

avanka
18. lis 2008

Aj my sme stale v hlbokej korbicke a to nas Lukasko nie je ziadny maicky, pred mesiacom mal 64 cm 😀 mam tam fusak Kaiser, a je aj v kombineze..no tancovat tam nemoze, ale zmesti sa a ma tam krasne teplucko 😀

tinucha
19. lis 2008

Kikimaruska, už mám kúpený ten fusak od emitexu a aj kočiar už máme doma. Strašne sa z neho vytešujeme. Veľmi sa nám páči a ľahučko sa s ním manipuluje. Som rada, že sme si vybrali tento kočiar. Dúfam, že mi to dlho vydrží. 😀

saaskia
19. lis 2008

Predám nový kočík X lander XT 2008 v modrej kombinácii (trojkolka), komplet - vanička +športový kočík+ autosedačka. Komplet obsahuje: vaničku s adaptérmi + nánožník + hmyzovník + pršiplásť na vaničku; športová časť - nánožník, pumpa na kolesá; autosedačka s adaptérmi; x bag taška na kočík + ľadvinka + zimný fusak zadarmo. Všetko je v modrej kombinácii. Záruka 2 roky do 10.11.2010. Kočík je ihneď k odberu, doprava zdarma prostredníctvom UPS . 0914 183 567, katkapolomska@yahoo.com

petua
21. lis 2008

Ahoj holky,

nemáte někdo trojkombinaci kočárek X-lander XA 2008 + korba + autosedačka Maxi-cosi citi basics 09?
Už jsme se na něj byli podívat v Dětským ráji, je to náš největší favorit, ale přece jenom se chci zeptat, jestli s nim někdo nemáte nějakou horší zkušenost, něco, na co je potřeba si dát pozor... Mně na něm vadí jediná věc - že nehoupe, ale to ta trojkombinace bohužel žádná... ☹

avanka
21. lis 2008

Ahojte, tak mame uz 68 cm, necelych 5 mesiacov a stale sme aj s fusakom v hlbokej vanicke.....

martimarti
21. lis 2008

Také jsme zatím v hluboké korbičce s fusakem Emitex, ale malá je tam nazděná, až je mi jí líto. Tak se snažím oddálit tu chvíli, kdy bude muset do sedačky, strašně mě štve, že na sebe neuvidíme, a že jí asi bude foukat dovnitř, až ji povezu před sebou. Doteď jsem si kočárek nemohla vynachválit, ale nyní trochu lituji, že jsem tohle nedomyslela, asi už bych hledala kočár s přehazovací rukojetí. 😒 PS: Máme XA.

medulynka
21. lis 2008

My máme taky XA, zatím jezdíme s fleesovým Emitexem do autosedačky, malej má 66cm a jsme taky v hl. korbičce. Ale brzo přijde doba, kdy se s ní rozloučíme :(. Takže teď právě zjišťuju, jakej fusak pořídit do sporťáku. Bude to dárek na Vánoce🙂 Ten nánožník vypadá dost úzkej tak celkově. Ten Emitex 3v1, a vlastně skoro všechny fusaky🙂, se mi zdají děsně široký do toho nánožníku. Asi už se to tady rozebíralo, ale je to dlouhatánská diskuze, takže než bych ji celou pročetla........, prosím, sporťačky, dejte vědět, ještě jednou, jakej fusak je do XA sporťáku nejlepčejší. Díky!!!!

tara78
21. lis 2008

Ahoj,
martimarti, tak já mám malou ve sporťáku od 5,5 a už jsem si na to zvykla, že na sebe nevidíme. Už když jsem kočár kupovala tak jsem nad tím hodně přemýšlela, jestli to půjde a je to v pohodě. Je to asi jediné co bych na kočárku měnila. A co se týká větru tak to je taky v pohodě. Jen když opravdu hodně fučí (jako dnes) tak to malé vadí. Řeším to tak, že na kočár dám pláštěnku. Ona je totiž ta naše princezna dost citlivá a když jí ofoukne tak řve.

Ještě jsem se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s kolečkama. Myslím tím, jestli už jste někdy píchly? Já 2x (naposledy včera) a měla jsem tam rovnou 4 dirky ☹ . Manželovi dalo zabrat než to všechno zalepil. Mám smůlu jen já, nebo se vám to taky už stalo?

martimarti
22. lis 2008

Taro, díky za povzbuzení, utěšuji se tím, že takto jezdí spousta dětiček nejen v x-landerech, tak to také zvládneme. A také si říkám, že teď v zimě stejně už nebudu jezdit na tak dlouhé procházky jako doteď, takže o to více budeme spolu doma a na jaře pak už malá bude ráda koukat, co se okolo děje. Co se fusaku týče, koupila jsem Emitex 3v1, je nádherný a teploučký, trošku jí ho závidím 😉 . Do toho nánožníku ho prostě narvat musím. Kamarádka už jezdí také se sporťákem a říká, že malej má pořád studený nohy z toho nánožníku, jak mu nožičky trčí do prostoru. Zima na krku, co naděláme ne? A to má být prosinec celkem v pohodě, kolem nuly nebo slabě pod nulou.

andy80
24. lis 2008

Ahoj holky, mám x-lander x3 . Malá má 72cm a do korbičky se ještě vešla, ale mám dlouhý fusak a s ním už nee, tak jsme předělali na sporťák. Do nánožníčku se fusak vejde v pohodě, vypadá úzký, ale zas tak hrozné to není. Malá je v něm teploučká. Dávám jí už teda kombinézku a ta má takové botičky, takže nožičky má v teploučku.

Tara78: zrovna minulý týden jsem píchla, MM to zalepil, ale říkal, že ty duše jsou hrozný, že by to chtělo nový. Už jsem na ně koukala stojí 260,-- Kč jedna, takže síla. To mě docela naštvalo. Kočár to není nejlevnější a jsou tam kolečka na prd. Na syna jsem měla kočárek od ABC desing, jezdila jsem s ním 2,5 roku, ani jednou jsem nepíchla a kola vč. duší jsou jako nová. Kočár je u našich, tak až k nám pojednou, tak vezmou pěkně kolečka sebou a zkusíme přendat ty duše z toho ABC desingu na ten x-lander. Třeba tam půjdou. I když ten x-lander má nějaký spešl ventilky. No uvidíme. Já jsem teda původně chtěla i na malou ABC desing, už jsem ho měla i zaplacený a čekala jsem na něj, po 3 měsících mi oznámili, že ho v mé barvě nemají a nebudou mít, ať si vyberu jinou. No já jinou nechtěla, tak jsem objednávku zrušila, oni mi poslali peníze zpátky a já scháněla nový kočár. Žádný se mi nelíbil, až x-lander x3 a x-landr xa. Vzhledem k omezeným financím jsme skočili i x-landeru x3. Jsem s ním teda spokojená, ale ty duše mi vyrazili dech. Made in china. Výborný. Já mám teda kolekci 2006, protože jsem jí koupila za rozumný peníze a řekla bych, že ta korbička oproti těm novým kolekcím je o něco větší. Kamarádka má xt kolekci 2008 a ta korbička je hrozně maličká oproti té mojí, ale ona má maličkou holčičku, bude jim 8 měsíců a je tam v pohodě. Já mám malou krapet přerostlou (6 měsíců 9kg a 72cm)

pietra
24. lis 2008

my sme na x-landeri defekt nemali, ale na druhom kociku (jane) sme uz dvakrat mali. Chceli sme kupit nove duse, ale original boli priserne drahe, tak okolo 300Sk, tak sme zbehli do obchodu s bicyklami a kupili duse ovela lacnejsie tam. Podla mna by s nimi nebol problem ani na x-landeri

silny vietor v sportaku tiez riesim plastenkou

andy80
24. lis 2008

pietra: já nad tím taky přemýšlela, že v cyklo obchodě by mohli ty duše mít, že to bude jako na dětské kolo, ale ten x-lander tam má takové divné ventilky. Nevím, jestli tam půjdou normální.

katavinka
24. lis 2008

avanka: a aký máš fusak???

natalien
24. lis 2008

Holky, zkuste si zjistit kolik je průměr duše kolečka a mrkněte na stránky rubena.cz 😉 Sama mám XT a určitě bych tam hledala pomoc🙂 (Jsem z Na, tak o to to mám jednodušší, ale zkuste to, třeba manželé poradí)

pebi
25. lis 2008

my jsme měli defekt na x-landeru a duše se dala bez problémů sehnat v cyklopotřebách... tu prasklou jsme vzali s sebou, aby ji prodavač viděl 😉 ...a stála pár korun 🙂

andy80
25. lis 2008

pebi, mě to taky napadlo, ale co ty ventilky. My máme na kočárku takový dlouhý zahnutý.

angellina
25. lis 2008

Taky jsme uz meli defekt. V cyklosportu mi prodali obycejnou dusi, nema zahnute ventilky, ale ty jsou tam proto, aby se duse lepe nafukovala. Novou mam s rovnymi ventilky, manipulace pri nafukovani je horsi, ale jde to i tak. Mame kocarek XA a vymenenou dusi na tech vetsich koleckach.

andy80
25. lis 2008

angellina: to jsem potřebovala slyšet, že tam pasují i obyč. ventilky. Tak díííííííky

avanka
25. lis 2008

Katavinka, mame Kaiser 🙂 🙂 trocha starsi typ, nez ten, co ti vyhodi na googli, ale je uzasne teplucky a hlavne tyrkysovo modry, krasne ladi k bordovej
A inak nas Lukas ma uz 68 cm a stale sme v hlbokej 😀

tara78
25. lis 2008

Pěkný večer,
tak to jsem ráda, že nejsem jediná kdo má takové "štěstí" na kolečka.
Tak nové duše si pro jistotu teda koupím, pro případ, že když ještě píchnu a nepůjde to zalepit. Nebo nebude po ruce žádné lepidlo 😠 .

Já mám fusak od emitexu 3v1. Je super. Do něj dávám ještě deku a když se snažím, tak se vejde vše i do nánožníku.

andy80
26. lis 2008

tara78: to určitě ne, manžel když viděl ty duše, tak se divil, že vůbec půl roku vydrželi bez újmy

petua
26. lis 2008

Čaute holky,
určitě někdo máte ke kočárku originál tašku na madlo, mam na mysli konkrétně X-bag 2008 - můžu se jenom zeptat, stojí za to, je praktická, nebo je lepší podívat se po jiný, i když nebude "sedět" ke kočárku? Kočárek jsme si "live" prohlídli, ale tu tašku na krámě neměli a nikde neni vyfocená zevnitř, jde mi o to, jestli je praktická, jak s přihrádkama atd... 😝

natalien
26. lis 2008

My jezdíme 15měsíců a žádný defekt s kolečkama jsme neměli, krom toho, že jsme je asi 2x nafukovali 😅

avanka
26. lis 2008

Petua, my mame tu bez tych drziakov na flasky a pride mi lepsia, lebo tie otvory na flasky zmensuju priestor vo vnutri.
Inak ma 1 velky priestor a tam asi 4 sietove kapsicky po bokoch(ja tam nosim napr. tampony do podprsenky, krem na ritku pre maleho, krem na ruky ) 🙂 no a zvonku ma z kazdej strany kapsicku na zips, 1 malu, tam nosim kluce a servitky a 1 po celej dlzke tasky..
podla mna je fajn, i ked po pobaleni vsetkych potrebnych veci by som potrebovala najmenej kufor 😀 😀 😀