Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

marketa97
29. lis 2011

Já si myslím, že by to určitě mělo jít, tuším že kolekce jsou vzájemně kompatibilní 🙂

crysmile
30. lis 2011

@sygy ano, ide to.. ja som mala podvozok 07 a chcela som novsiu vanicku, tak som sa pytala cez mail na predajni.. nakoniec som si vybrala vanicku 08 lebo bola lacnejsia.. ale pasuje to, su tam tie iste adaptery..

matken
8. pro 2011

Dievcata neviem ci ste to uz preberali, ale nanoznik mate nejako prichyteny ku kociku inak ako iba popruhmi? A asi som nesika, ale ako sa polohuje operadlo? Dakujem!

kocicinka
12. pro 2011

Ahoj, nevíte někdo, kolik měří ( jak je dlouhá) korba od x landeru? Potřebuji vědět, jestli je větší, nežli korba Jané.

ivkaj
12. pro 2011

@kocicinka tuším, že to je 74cm

marketa97
12. pro 2011

souhlasím s ivkaj, ten rozměr by měl být 74cm

fafetka
8. led 2012

Ahojky, mám velkou prosbu na maminky co mají x-run jako my.Nějak jsem nikde nevykoumala jakým způsobem se dá sundat sedačka a případně přes adaptéry nasadit korba?A nemáte některá zkušenost,jestli jde cundat celý potah a vyprat?Já to šmudlikám přímo na kočárku a nějak extra ideální to tedy není 😅 moc moc díky za případné rady a krásné dny všem 😵

simcab
22. led 2012

ahojte.. môžete mi prezradiť, kde ste kupovali svoje kočíky x-lander?? chceme štvorkolku, a väčšinou v obchodoch, aj na internete majú iba 3-kolky.. ďakujem

kvata
22. led 2012

@simcab my sme kupovali v Trnave - pred. Bambino a pekne poukazovali a vysvetlili, síce bolo to už viac ako pred rokom

anika11
22. led 2012

@adrianai ahoj,podarilo sa ti niekde zohnat tu striesku?aj ja by som potrebovala novu,ale neviem sa nikde dopatrat,ci sa da objednat.

adrianai
22. led 2012

@anika11 ahoj, veru ani nie, dávali mi v obchodoch aj čísla na všelijakých obchoďákov, ale nič z toho... 😒

inffinity
22. led 2012

@simcab aj my v Trnave v bambine jsou tam moc hodní a ochotní. Tedka sme reklamovali po roce pneumatiky jen podle foto a v poho nám je vymenili když sme po známém poslali potom kolečka..a koupili sme na prodejne 4kolku x lander xa 2010

simcab
22. led 2012

@inffinity Ďakujem..

anika11
23. led 2012

@adrianai no ved ja som tiez uz neviem kde vsade posielala mail a nic.no skoda.tak uz dako vydrzime kym sa roztopi sneh a presedlame na buginu.ale je to skoda ☹ No dakujem za odpoved 🙂

endlessblue
25. led 2012

Holky, můžu se zeptat.. jak funguje madlo (rukojeť) u X-landera X3 kolekce 2011? Jediné na co jsem přišla, jako ho celé nandat a kompletně sundat. Jde to ztuha... a nechce se mi věřit, že pokaždé když budu chtít malého dát či vyndat z kočárku musím to madlo vypreparovat. Nejde jen nějak vyklopit do strany? Díky.

mia1111
25. led 2012

@adrianai - som prehliadla, zháňaš striešku na XA?

mia1111
25. led 2012

@adrianai, @anika11 - a akú striešku potrebujete? Mám voľnú čiernu striešku z XA 2008 vo výbornom stave.

anika11
25. led 2012

@mia1111 no ja mam sice cerveny kocik ale cierna je univerzalna,tak si myslim,ze by to mohlo byt.ja mam tiez 2008 ale limitovanu ediciu,tak to hadam bude pasovat.a aka by bola cena?mas aj fotku?

adrianai
25. led 2012

@mia1111 ja mám tiež červený, ale už to veľmi ani neriešim, väčšinou mám aj tak striešku zloženú, nech mám malú viac na očoch 😀 ...a počítam, že sa už dlho v kočíku neohreje, ale aj tak ďakujem 😉

emita
5. únor 2012
simcab
7. bře 2012

@emita no veru ma nejak neohúrila tá nová kolekcia 😔

sirael4
11. bře 2012

@anika11 a nechcete hlubokou korbu Artic? Béžová, asi kolekce 2011

anika11
11. bře 2012

@sirael4 hlboku nam netreba uz davno..uz nepouzivame ani sportiak..konecne sa roztopil sneh tak som vytiahla buginu a tohto by som sa uz najradsej zbavila 🙂

sirael4
11. bře 2012

@anika11 a jaký máte? Já sháním sporták ke koupi za cca 3000-3500 Kč

anika11
11. bře 2012

@sirael4 mali sme limitovanu ediciu z roku 2008-cervena farba.len ta farba nam dost vybledla hlavne na tej strieske,preto som zhanala novu

matenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cvirko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janka257
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lindauciatko
25. dub 2012

dievcata,
mate niektora stupienok k x-landeru? aku znacku mate? ja som nazivo videla a skusala ABC... ( dalej nazov neviem) no ale nikde ho na nete neviem objednat...
neviem co si mysliet o tomto ci by sa to zmestilo kvazi k tej vanicke tak aby sa tam aj dalo sediet, ci by si syncek nebuchal hlavicku o tu vanicku? http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
vdaka

simcab
1. kvě 2012

ahojte.. v pondelok nám prišiel náš x-lander, a dnes sme ho s manželom skúšali skladať.. potrebovala by som poradiť, načo slúži vec na fotke.. nejak na to nevieme prísť.. 🙂