Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

deniska08
26. zář 2011

Krasny vecer zienky...Ja mam velky problem..na mojom x-landery xa mi zacalo niak vybocovat koliesko..no ked som sa na to lepsie pozrela tak som si vsimla,ze tie spajdle co to drzia zhrdzaveli.A nakoniec mi vsetky povyskakovali,cize mam kocik bez kolieska 😀 ..No nevadi,aj tak ho nepouzivam,lebo mame kvalitnejsie vozidlo a tym je invalidny vozik 😢 ale co uz..Chcela som sa opytat,neviete kde by sa dalo zadne koleso na tento kociar objednat..Ja som uz zufal,chcem ho predat,alebo opravit a darovat sestre..Pisala som uz par emailov,ale vzdy ma presuvali do Ciech a tam mi dali odpoved,ze neposielaju to na slovensko..Tak ja neviem...

dandiela
30. zář 2011

Ahoj, pořídili jsme kočárek X-lander XA a teď se porozhlížím po zimním fusaku. Malej se narodí prosinec/leden, takže nějakej teploučkej bude potřeba. Jaký by jste mi doporučili? Vůbec se v tom nevyznám, jak moc teplej je potřeba (s vlnou, kožíškem nebo ne), jak velkej a hlavně značka... Děkuju předem za rady.

misag23
1. říj 2011

@dandiela My jsme měli v X-Landeru fusak od Emitexu http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php Teď ho využijeme ještě druhou zimu do sporťáku. Je super.

karinnka
7. říj 2011

Dievcata ma X1 predne kolesa otacacie,alebo su napevno?
Dik

matken
10. říj 2011

@kubinca ahojky. A ktorý ročník prosím máš? A dá sa dat športová časť úplne dolahu? Ďakujem!

pietra
10. říj 2011

@karinnka su napevno

kubinca
10. říj 2011

@matken ahoj, mam 2011, a ano da sa dat uplne dolahu 🙂

kubinca
10. říj 2011

@matken a inak nasa mala sa uz v tom sportovom vozi mesiac a zatial v pohode, akurat som sa bala ci jej nebude vadit ze na mna nevidi, ale praveze este lepsie zaspava ked ma nevidi a nevymysla ksichtika na mna 😀 mame tiez Terezku a mate nas termin porodu 😀 😉

matken
10. říj 2011

@kubinca ďakujem! Vybrali ste krásne meno 🙂) a tiež vaša terezka tak placka, naša az vresti, ked ju obliekam a dávam do fusaku. A pouzivas aj ten nanoznik?

kubinca
10. říj 2011

@matken aj vy ste dali krasne meno 😉 no nasa tiez neoblubuje obliekanie ale inak je smejko 🙂 a nanoznik sme zatial len par krat pouzili ked bolo chladnejsie, inak len do deky zabalena....

matken
10. říj 2011

@kubinca no naša je tiež pohodacik, ale pri obliekani niekedy rozmyslam či take zvuky môže vydávať dieťatko :( ďakujem si má potesila s tým kočíkom. Ešte chvílu počkáme a sup na športový.

danusica83
13. říj 2011

Baby prosim vas ma tu niektora trojkolku X Lander X-T rok vyroby 2010(alebo 2011)? rozmyslam o nom ako o sportovom kociari pre malu,len nepoznam nikoho kto by mal tuto verziu,a pravdu povediac nemam tolko casu,aby som pozerala a citala prispevky dozadu. Velmi pekne Vam vopred dakujem za akekolvek info

lenja123
14. říj 2011

Je potrebný pre väčšie dieťa ktoré už aj behá na zimu okrem nánožníku aj fusak? Minulý rok sme boli ešte vo vaničke, ale teraz si myslím, že ked bude malý oblečený v teplom overale a dám ho do nánožníka, medzi to ešte deka, tak by mu to malo stačiť? Myslím či mu nebude zima, ak budú von väčšie mrazy a on mi takto zaspí. Ďakujem

sygy
14. říj 2011

Holky neprodáváte někdo zelenou hlubokou korbičku na x-lander za přijatelnou cenu ?? 🙂

mimanka
14. říj 2011

ahojte neviete mi poradiť kde zoženiem náhradné kolieska predné na X-lander XV?

helulela
17. říj 2011

@sygy prodala bych, ale pokud Adámek neporoste nějak moc rychle, tak tvůj termín o kousek nestihneme 😉

sygy
17. říj 2011

@helulela Děkuju 🙂 V březnu ho určitě ješte budete potřebovat 😀

helulela
17. říj 2011

@sygy taky doufám, že se tam vejde přes celou zimu 😉

kopa
17. říj 2011

@mimanka Zavolej do Babypointu tam jsou ochotný ti kolo objednat a poslat 😉

dosa
17. říj 2011

@mimanka - u nas je dovozca groupfashion, takze najskor tam... posielam ti kontakt do IP

barky
18. říj 2011

@lenja123 kolko je to večšie dieta. My sme mali iba nanožník a deku, teplu kombinezu už na roku a 2 mesiacoch. Ale náš mlady spal iba doma, takže vonku sme chodili iba na čumendu, alebo chodit nie spinkat.

lenja123
18. říj 2011

@barky Na Vianoce bude mať rok, ale on práve zvykne von pospať aj dve hodinky, tak sa pýtym, či mi nezmrzne. Lebo ten nánožník určite nie je taký hrubý ako fusak, ale zdá sa mi až prekvapujúco teplý - zatiaľ. Ak bude von mínus 10, možno rýchlo zmením názor.

barky
18. říj 2011

@lenja123 no ak bude -10 asi vonku nebudete a myslím že teple punčochy, tepla kombineza, deka a nanožník by mohli stačit, ale skus to a uvidíš. a možno už nebude chciet spinkat v kočíku 🙂

lenja123
18. říj 2011

@barky práveže on spáva už len poobede a LEN v kočíku, doma jednoducho nezaspí, doteraz nám to obom vyhovovalo, ale začínam mať obavy 😝 .

helsinka
18. říj 2011

Prosím vás baby, máte niekto aj pláštenku do dažďa na športovú časť? Ja to mám len k vaničke a napadlo ma či sa to nedá zohnať aj na športiak . . . nikde som to nevidela . .a ako to riešite s tým športiakom keď vonku prší, máte nejakú plaštenku? ďakujem 🙂

babul83
18. říj 2011

@helsinka My sme v obchode dostali univerzálnu pláštenku ako darček. Pasovala nám. Dá sa kúpiť v hocijakom obchode s kočíkmi univerzálna, ale je aj originál na x-lander treba pozrieť na nete, len neviem či sa oplatí. Taká univerzálna stoji do 10 eur.

mailli
18. říj 2011

@helsinka já jsem sehnala v obchodě s kočárky univerzální pláštěnku přes sporťák. malá si ji teda občas vytahuje a nechce pod ní být, ale tak na 4. - 5. vysvětlování to vzdá a nechá se vozit i s pláštěnkou 😀

ba0terka
18. říj 2011

@helsinka: Já mám XLandera X3 a koupila jsem si na sporťák obyč pláštěnku u nás v obchodě za 150,- ... Nabízeli mi i originál plátěnku XL,ale ta stála 700,- 😀 😀 Tak jsem si vzala tu obyč,prý je univerzální na všechny sporťáky a vyhovuje nám 🙂 Padne jako ulitá 🙂 Takže když prší,tak je mimi v suchu 🙂))

marketa97
18. říj 2011

@helsinka Já mám pláštěnku od emitexu, stála kolem dvou stovek a je super, zakryje kočárek až ke kolečkám, a kryje i košík, jsem s ní moc spokojená, protože jezdíme za každýho počasí, takže je opravdu využitá

marketa97
18. říj 2011

jmenuje se přímo Emitex Tracking Maxi