Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kamikula
11. lis 2009

Ahoj holky, zarovna řeším tento problém.
Pavlina05 - kolik Ti malý měřil v půl roce? Mému jsou již 4 měsíce a do korby se mi skoro nevejde. S fusakem vůbec!! Musela jsme si půjčit od kámošky větší kočár a pořád rozmýšlím, kdy ho dám do sporťáku. Jelikož XA nejde do úplného lehu budu muset vydržet alespoň do půl roku. Ach jo.
Čtu ale hodně na diskusi, že mají miminka v korbě do 7 měsíců.

pavlina05
11. lis 2009

měřill:
4 m- 7130kg,63 cm
6 m-8180kg/68cm.
Narodil se v červnu, do 1.1. jsme byli v hl. korbě.
Ten sporťák nejde sice do úplného lehu, ale dítko je tak v pohodě, myslím, že se nemusíš bát, že by jsi mu něco poškodila, když ještě nesedí 😉 Budeš jej mít jen v tom lehu 😉

janulka04
11. lis 2009

pavlinka, velmi pekne ti dakujem, si zlata...ja sa tiez spolieham, ze po pol roku, siedmych mesiacoch by sme drobca premiestnili do sportaku...velmi si mi pomohla...dakujem 😉

janulka04
11. lis 2009

hej, prave som si pozrela, Pavli tvoje fotky a maly bol macko...i ked moje male boli v 6m vacsie, ale zase cca to vychadza, ze by sa tam zmestil mrnus, tak este raz dakujem 😵

ludva
11. lis 2009

Ahoj, mám červnového kloučka, je dlouhý 68 cm. V korbičce je sice nacpaný, ale ještě musí vydržet 😀
Mám ho ve fusaku od Emitexu (exklusive). Sice je moc teploučký, ale takový dost pevný. Což bude do sporťáku super, ale do té zúžené korbičky nič moč (ale dá se to 😀 ). Za hlavou má ještě pár cenťáčků 😀 😀 .

Janulko, pokud chceš lehký skládací kočárek, tak si nepomůžeš. Přijde mi, že mají všechny tu hlubokou korbičku nastejno (naprd 😠 ). To by sis musela koupit Inglesinu nebo Roan, to jsou velké koráby, ale na ně zase potřebuješ náklaďák. Záleží na tom, jestli chodíte převážně pěšmo nebo se často přesouváte přibližovadlem.

janulka04
11. lis 2009

ludvi, vetsinou asi autom....mne ide o to, ze napriklad tu v Bavorsku su tuhe zimiska 😖 , ci sa tam zmesti, ale mas pravdu, ono to vide asi rovnako....a zase dva kociky kupovat nechceme, kedze my sme skor automobilova rodinka 😵 ...skor, ze ked pojdeme niekam na spacir, alebo pre male do skolky a tak....ono asi zazraky cakat nemozem, na to by som potrebovala viac kocikov akedze dalsie mimi uz neplanujeme, je to podla mna zbytocne....ja mam fusaciky po malych, sice neviem aka vyroba, ale boli velmi drahe a vypln a cele vnutro je z ovcej vlny, tak snad to drobec prezije 😀

ludva
11. lis 2009

Janulko, možná Cam má větší korbičku. Tahle je pitomě zúžená u nožiček, ale na délku jsou skoro všechny korby podobný. Jinak se mi s ní manipuluje dobře a vůbec se mi zdá kočárek docela vymakaný. A ten sporťák 09 má pěkný nánožník s takovou fleesovou ohrádkou kolem hlavičky, tak snad na mimča nepotáhne.
Taky se mi do sporťáku nechce, ale prostě kočár mých snů neexistuje, tak se nedá svítit. A kupovat jiný na pár měsíců se mi nechce. Další mimčo zřejmě nebude, tak je to fakt zbytečný.

janulka04
11. lis 2009

jeee, naozaj moooooc dakujem, Ludvi... 😉 ono ten fusacik nas ma aj taku ochranu kapucnu, akoby ohradku, tak sa nebojim 😉
a prave kvoli tym vlastnostiam, ktore ma, si myslim, ze je pre mna stvoreny, kedze tu je aj teren...Alpy... 😵, ved ked tak, budem sa u teba informovat aj zaciatkom leta, ze ako ste tu zimu zvladli... 😵

janulka04
11. lis 2009

😀 malo tam byt zaciatkom jari 😀 , ja uz asi myslim dopredu 😀

kamikula
12. lis 2009

Náš chlapeček měl už v 3.5 m 65 cm. Poradna nás čeká příští týden, ale tipuji, že bude mít tak 69-70 cm. Je to obřík po taťkovi. Dali jste někdo mimi do sporťáku už v 5. měsíci?
Já ho tam tedy taky zkusím nějak nacpat jak píše Ludva. Zítra budu mít už nový fusak od Emitexu, tak uvidíme 🙂.

sharon2
12. lis 2009

pavli05....ja priděláváš na sportovní kočár fusak? díky

avanka
12. lis 2009

Sharon, na fusaku musis mat otvory na pasyjavascript:addEmoticon('😉','vBody') 😉


Inak, ak by ste mali zaujem, predavam x-lander x1, pouzivany 13 mesiacov v komplet vybave, t.j., sportak, hlboka vanicka, plastenka, moskytiera, slnecnik, taska v bordovej farbe a vybornom stave
cena 310 eur, povodna cena za vsetko bola 19000sk
kocik je do aprila v zaruke
ak by mal niekto zaujem, napiste IP, poslem detailne fotky

pavlina05
12. lis 2009

Janu 😵 byl a je to macík 😉

sharon2
Mám fusak emitex, jsou tam otvory, ty prořízneš a dáš popruhy. když byl malý mrńavý a moc se nehýbal, tak jsem používala popruh jen kolem pasu 😉

pavlina05
12. lis 2009

...řeším teď problém, že ty popruhy jsou dost krátké na to aby tam malý seděl v zimní bundě a fusaku. On se tam nedá zapnout 😒
Kočárek je určen do 3 let, ale v zimním oblečení se tam dítko horko težko vejde 😖

petrach
13. lis 2009

holky my jsme ve sportáku od 5 mesícu,teda korigovane,malí se narodil kapku dřív,ptala jsem se na to naší rehabilitační sestřičky,když je to trošku zvedlé,jestli mu neublížím a pry to vubec nevadí,nesmí jen sedet 😉

takže se toho nebojte 🙂 malemu se lv nem líbí,mela jsem z toho trošku obavy,když na me neuvydí,ale mu to neva,má zas rozuhled jinde 😀

sharon2
14. lis 2009

pavli....já mám právě taky emitex. Po starší dceři mám doma ještě klasického beránka a emitex jsem kupovala kvůli tomu,že jsem si myslela, že to půjde na ten sporťák nějak přichytit, aby to neklouzalo (což mě při Míše děsně rozčilovalo). Ale právě krom toho prostrčení popruhů jsem nic nevymyslela,tak mě to docela zklamalo. Neklouže to sice moc,ale asi jen proto,že je Juli prcek a i když má 13 měsíců,stačí nám fusak bez toho prodloužení.

a že do sporťáku nevejdou v zimní bundě plus fusaku....výrobci asi počítají s tím, že děti kolem 2 let už moc dlouho v kočáře sedět nechtějí,takže bývají často bez toho fusaku, pořádně navlečení,max. s dekou a často slézají 😉 😒 a je teda fakt, že ty popruhy jsou krátký 😠

pavlina05
14. lis 2009

sharon2 😠 to mě ale vážně štve! Malej má 17 m. a se zimní bundou tam nevejde!!!! 😠
mě ten fusak Emitex tam padne dobře i do těch popruhů, nějak jsem neřešila jestli to klouže, zdá se mi to ok.
Ale ty popruhy teda 😠

lidus2
16. lis 2009

ahoj pavli...jeste teda nemame zkusenost,ale mozna se taky dostaneme k tomu,ze nam budou kratke popruhy...Matysek uz ted meri 73cm a vazi 8,3kg 😀 😀
jukni na tohle 😉 pouvazuju taky o tom 🙂
http://www.me-mimi.cz/?p=productsMore&iProduct=...

pavlina05
17. lis 2009

lidus2
😉 díky, to vypadá dobře, ale nevím kam bych to uchytila?
No zatím to řeším tak, že chdíme bez kočáru a když spí, tak jej poutám jen kolem pasu. Ale i tak je to těsné 😒

petronelie
18. lis 2009

ahoj holky,my máme XA a malý se do korby vešel do půl roku a to je opravdu dost dlouhý. A pak už stejně mimi není v hluboké, už mi nechtěl ležet.Vadí mi,že není opěrka úplně do sedu a také systém polohování zádíček mi přijde předpotopní.Ale skvěle se s ním jezdí a je pěkný.

baritus
18. lis 2009

ahojte!Ja sa úprimne priznám,že som začala čítať príspevky,ale je tu veľmi veľa tak som tým prestala.Poradte mi.Strašne sa my páči kočík X-A.Veľa cestujeme a furt sme v pohybe .Bude to dobrá voľba?ja už ani neviem ☹

pavlina05
18. lis 2009

petronelie ...není do sedu, ale dá se ušít popruh a sed si uděláš 😉 není problém 😵

baritus
Já jsem s XA spokojena ve všech směrech. Jepravda, že bych pár věcí udělala lépe, hl. korba je o proti ostatním korbičkám cca o 2 cm užší, spor´ták nejde do úplného sedu,....rukoje´t se někdy moc vyklá, kolečko protáčí...
ale i jiné kočárky mají své mouchy.
Na cestování, do terénu je XA výborný 😵
Záleží jaké máte auto, do auta není moc skladný. nám se do Octavie vejde 😉

mishutka
19. lis 2009

Já jsem ho vyděla minulý pátek i složený a no problem 😉 A i v nejhorším jdou u 4kolky kolečka jednoduše sundat 🙂

pavlina05
19. lis 2009

Jo, je ok. Trochu zabere místo v kufru 😅

nikieda
28. lis 2009

Holky, prodávám X-Lander X3 skvělý do terénu, viz. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28860755&tab=2
Máte někdo zájem?

emacasek
3. pro 2009

Ahojte Mamicky X-landerky 🙂 . ako som dnes cital pol dna vasu diskusiu, zistujem ze asi som tu prvy otecko (teda buduci), ale nevadi. 🙂 Chcem sa opytat, cakame nasu ratolest na konci marca a tiez chceme XA, pozeram teraz model 09 (je v akcii za 464 €) a neviem ci ho mam kupit, alebo mam pockat na model 2010. neviete ci to bude v niecom ine? farby, konstrukcia,... proste neviem ci ho mam kupit v tejto akciovej cene, alebo pockat na novy model.
co si myslite? 😕

inak z celej diskusie sudim, ze kocik to je dobry (az na par much), tak asi sme sa uz rozhodli...este cez vikend ideme do Viedne kuknut ci tam nieco zaujimave nenajdeme...neviete tam o nejakych dobrych obchodoch? 😉 my chceme ist do SCS...

dakujem za odpovede... 😵 😵 😵

gabika82
3. pro 2009

Ahojte 🙂 rozhodli sme sa pre kocik X-lander XA SET 2009 ... chcem sa opytat, tie ktore ho mate, ci sa zmesti do kufra felicie 🙂 Dakujem 😉

musko
4. pro 2009

gabi, ano, ale musíš dať dole tie zadné veľké kolieska, inak v poho 😉 Ale vyskúšajte pri obchode - v dobrom obchode Vám to dovolia skúsiť, aby ste mali istotu.

minea
4. pro 2009

pavlina05, já zapínám popruhy jen kolem pasu, kupodivu to funguje dobře, malá v tom i takhle pevně drží. Ale asi je o něco větší než tvůj syn.

mishutka
4. pro 2009

Ahoj, kdy přijde nová kolekce???