Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

mia1111
27. dub 2010

Ahojte. Kámoška (má XA2008) sa rozhoduje, či si kúpiť dáždnik - slnečník na kočík, alebo radšej nejakú univerzálnu sln.clonu. Poradíte? Aké máte skúsenosti?

anyjelyk
27. dub 2010

Mia: slnečník som veľmi chcela ale teraz na neho iba nadávam. keby nebol malý už tak veľký kúpila by som radšej clonu. Slnečník mi totiž buď vlaje niekde za kočíkom, alebo malému úplne bráni vo výhľade.

mia1111
27. dub 2010

anyjelyk - ďakujem, odkážem. Aj ja som si myslela, že clona bude lepšia. Ja mám na 2009 clonu zabudovanú, to je super. Nemenila by som 🙂

lucka84
27. dub 2010

baby, ma niektora trojkolku x lander xt 2010? ste s nimi spokojne?

baritus
1. kvě 2010

Ahojte! Neviete náhodou v ktorom nákupáku v BA by som vedela pozrieť kočík X lander 2010? A ešte jedna otázočka: to madlo na šporťáku nie je dosť vysoko? Vopred ďakujem za odpovede 🙂

avanka
1. kvě 2010

Mia, ja som bola so slnecnikom velmi spokojna....maly clonu nezniesol...
baritus, ja som mala kolekciu 2008 a madlo bolo tak strasne vysoko, ze ked sme ho malemu nasadili, vobec cez neho nevidel 😠 takze sme ho nepouzivali...

fanta
1. kvě 2010

no neviem ako je madlo na 2008, ale na 2009 je madlo na takom kĺbe, takže madlo viem dať aj vyššie aj nižšie. Dcéra má 11 mesiacov a nemá ho veľmi hore, tak akurát pred ručičkami, kuk foto

roofie
2. kvě 2010

Ahojte, kdybyste některá měla zájem - prodávám korbičku a autosedačku x lander, kolekce O9, ráda zašlu více fotek či informací. Při osobním odběru sleva....

petulik.zlin
3. kvě 2010

Nazdárek holky, tak jsem tady už někde četla, kde že se vlastně X lander vyrábí, my jsme si koupili letošní kolekci a na obalech je napsáno made in E.U., tak už nevím, co si o tom mám myslet, to by snad v Číně vyrábět neměli, ne? 🤐 Pokaždé se o tom dočtu něco jiného, pán v obchodě nám zase říkal, že to byla původně polská značka, kterou pak koupila anglická firma, nejdříve to byla jakoby dostupnější varianta ke kočárkům Quinny, a pak začaly vyrábět své, úspěšné kolekce. Jinak asi fakt sedí vtip: Bůh stvořil nebe a zemi, vše ostatní je made in China..... 😔

anyjelyk
3. kvě 2010

Petulik: podľa mňa je E.U. - Európska únia, takže s Čínou by to nemalo mať ani zďaleka nič spoločné.

petulik.zlin
3. kvě 2010

anyelyk taky si myslím, ale často jsem se to tady dočítám, že je to z Číny, a to se mi teda nelíbí 😔 a přitom to tak zřejmě nebude. Už jsem na ty Číňany úplně alergická, fuj. 😝

anyjelyk
3. kvě 2010

no ani my nehovor. ked chcem nieco "normalne" a nie od nich musim si to objednat zo zahranicia vacsinou :D
Ale ja som tiez v tom ze Xlander by mal byt polsky.

bobanova
4. kvě 2010

Ahoj holky, moc se mi líbí kočárek x-lander, hlavně ten sporťák ale co mě děsí je ta hluboká korba, její velikost, zdá se mi dost malá. Mimi se má narodit v červenci, co myslíte vejde se mi tam přes zimu, aspon do toho února? Jaké máte zkušenosti? Díky moc za odpověd 🙂

fanta
4. kvě 2010

bobanova, naša Nelinka sa narodila v 6/2009 (neviem ten mesiac po česky 🙂 ) a do športového kočíka sme išli v 11/2009, čiže keď mala cca 5 mesiacov. Mohla aj dlhšie, ale už tam bola moc napasovaná. Ale vôbec to nevadilo, mala nánožník, fusak, šporťák má aj striešku, ktorá sa dá stiahnuť dosť dopredu, takže jej tam vôbec nefúkalo a zima jej teda vôbec nebola a mohla ležať už aj trošku vyššie, takže videla dopredu a bola spokojná. Ja som s kočíkom maximálne spokojná. Jedine čo mi vadilo, že sa nedá dať do úplného sedu, ale už aj to som vyriešila, takže som fakt spokojná 😀

macejka
4. kvě 2010

bobanova

naše malá se narodila také v červenci a do sporťáku šla v březnu,tudíš v 8 měsících.Ke konci už jí byla korbička těsnější,když v ní byl zimní fusak,jinak by to bylo akorát.Stejně už byla dost zvědavá a ve sporťáku má větší přehled 🙂 😉

petulik.zlin
5. kvě 2010

bobanova, taky čekáme mimi v červenci a koupili jsme X lander 2010, hlavně i kvůli sporťáku, protože je veliký a celkem dobře vymakaný, má sluneční clonu, dá se tam bouda stáhnout hodně hluboko dopředu když třeba fouká, sněží atd., a i jde dát úplně dolehu, paní v obchodě nám ho celý předvedla. Hluboká korba má na délku 74 cm, což podle mě je dostačující, jiné kombinované kočárky nemají korby o nic větší. Odepnutím zipu vznikne vellká větrací síťka, a celá vnitřní vložka korbičky jde sundat a vyprat. Pokud se vám líbí tak do něj běžte. 🙂

81michaela
5. kvě 2010

Petuliku - té odepnutí zipu myslíš na stříšce sporťáku?? .. jestli jo, tak to by bylo fajn že je na mimčo vidět.. Má takovouhle síťku i hluboká korba? díky!

petulik.zlin
5. kvě 2010

81michaela - ano, na sporťáku je takové průhledné okýnko se síťkou a také zip, který když rozepneš tak se bouda zvětší a stáhne dopředu. Na hluboké korbě na boudičce jsou 2 zipy, rozepneš jeden, vznikne větrací síťka, rozepneš druhý a máš úplnou volnou díru. Běž to když tak omrknout do obchodu.

samasa
5. kvě 2010

Kočky nemáte niektorá na predaj autosedačku X-car 2008. Na farbe nezáleží, Ďakujem - lubinka1062@azet.sk

oraia
5. kvě 2010

samasa....mam cervenu z limit. edicie ferrari aj s adaptermi na kocik, skusim najst nejaku vhodnu fotku a prilozim do albumu.

oraia
5. kvě 2010

samasa...pridala som jedno foto, sice nic moc, vidiet len kusok ale aspon pre predstavu, farba a tak, boli sme s nou max. spokojni

elis85
7. kvě 2010

Ahojky děvčata, mám dotaz. Mám x-landera 2010. Nevíte kde se dá sehnat taška? Není vůbec k sehnání... 😖

jaru30
7. kvě 2010

Ahojky,
Elis, myslíš tuhle?......http://www.babypoint.cz/katalog/zbozi/katalog.a....
Taky mám novýho x-landera a odtud ho naše baby prodejna objednávala...asi to je nějakej hlavní dodavatel 🙂

elis85
7. kvě 2010

ano, myslela jsem tuhle... Děkuji. jak jsi spokojená s kočárkem? Já teda velice... Ani za nic bych ho nevyměnila... 😀

jaru30
7. kvě 2010

Elis,
já ještě pořádně netestovala. Jen když jsme s ním přejížděli k mamce. Mrňouse mám ještě v břiše.... 🙂
Ale věřím, že budu spokojená. Jen mě dneska překvapila sousedka, má loňskýho x-landera a 3 měsíční holčičku. A v tý hluboký korbičce zbejvá už jen pár cm 😅 Snad ten náš klučík bude prťavej, abysme ho už ve 4 měsících nemuseli dávat do sporťáku 😀
Jinak, oni tam maj ještě jinej typ tašky, proto jsem se ptala, je podobná, ale větší.....tak mrkni.

elis85
7. kvě 2010

Chtěla jsem přesně tenhle typ tašky. Ten druhý se mi nelíbí... Tak teprve v bříšku? Jeee... My máme sporťák. Dcera se narodila v srpnu a v lednu už musela být ve sporťáku. Mám trošku obříka a s fusakem se tam nevešla. Neměla jsem teda x-landera, ale podle mě to je všechno stejné.

petra.a
11. kvě 2010

Ahoj, ja mam model 08 a v hlbokej korbe sme vydrzali 6 mesiacov aj s fusakom a potom sme presli do sportaku, pretoze fakt sa mi zdala ta korbicka malicka. Sportak je naprosto v pohode (aj ked teraz hladam golfky, aby som mala nieco mensie a lahsie), sneh sme zvladli na jednicku, byvame na kopci a tlacenie do kopca je tiez fajn, lahucke...len ma mrzi ta hlboka korba...je fakt malicka...my sme mali stastie, ze maly bol fakt maly. Ale videla som v tej korbicke 4 mesacneho chlapceka, ktory mal uz nozicky vylozene, lebo sa tam nevtrepal 😀

ellisabet
11. kvě 2010

Ahoj, neviete kde sa dá v Košiciach pozrieť X-lander, všade mi ho ponúkaju len na objednávku. chcela by som si si ho pomerať, aby som vedela či sa mi vojde do výťahu. Dik

gabika82
12. kvě 2010

elisabet, my sme ho kupili v Babetkove a mali ho tam aj vystaveny. Ale bolo to este v novembri ... 😕

ellisabet
12. kvě 2010

som tam bola pred par dnami, ale že len na objednávku 😒