Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

simcab
1. kvě 2012

a tiež by som chcela vedieť, či sa chrbtová opierka na športovej časti polohuje len pomocou týchto pásov?? ďakujem pekne za rady..

babulatko
1. kvě 2012

@simcab tá vec by mala byť poistka, ktorú odklopíš aby si mohla zložiť kočík. v podstate to zabraňuje samovolnému zloženiu kočíka

mailli
1. kvě 2012

@simcab Ahojda, tak u těch prvních fotek - ta "páčka" slouží ke skládání kočárku. Odklopíš ji nahoru a zatlačíš břichem do rukojeti a kočárek se ti začne skládat. Strašně špatně se to popisuje, ale jakmile na ten fígl přijdeš, tak je to složené raz dva 😉
A k těm páskům - ano, opěrka se dá sklopit jen s pomocí těch pásků. Není tedy do úplného lehu, ale je to hodně podobné. Malá mi tak chrupala jako dudek 🙂

simcab
1. kvě 2012

@mailli ahoj.. no len tá páčka je tam úplne voľne, nijako sa nezacvakne ani nič také.. pripadá mi tam akoby navyše 😀
a čo sa týka polohovania - keď by som tie pásky dala odtiaľ preč, tak je opierka v úplnom ľahu, a ako som skúšala, tak to tak aj drží.. ach, no to bude ešte zábava 😀
@babulatko

mailli
1. kvě 2012

@simcab jo jo, je taková volná, ale nikdy jsem s tím neměla problém 😉
myslím, že jsem taky párkrát ty pásky úplně vytáhla, aby to leželo. ale pak jsem se na to s prominutím vyprdla, protože mě nebavilo je pak dávat zpátky 😀 ale do sporťáku jsem malou dávala cca v 7 měsících, takže už tou dobou trošku posedávala, takže jsem ten úplný leh tolik neřešila...
ale ničeho se neboj, jsem s kočárkem naprosto spokojená! 🙂

simcab
1. kvě 2012

@mailli ok, ďakujem pekne za odpoveď! ak by som si ešte s niečím nevedela dať rady, dovolím si otravovať ťa 😉

luci.sv
1. kvě 2012

mám ho také a veliká spokojenost🙂

mailli
1. kvě 2012

@simcab jasně, ale otravováním bych to vůbec nenazývala 😉

klara.t
2. kvě 2012

@luci.sv ty pásky drží tu zádovou opěrku, aby nespadla až dolů (i když ona by asi nespadla, protože je to dobře ušité. Ale reguluje se to jiným páskem. Ten je uprostřed zádové opěrky, o něco výš, než jsou tyhle.

bobora
4. kvě 2012

Prosím vedel by mi niekto poradiť ako sa s tou pumpou daju nafúkať kolesá?mne to vôbec nejde

gilmorka
6. kvě 2012

@bobora tou pumpou to ide dobre, len je teleskopicka, cize ked fukas, musis ju vytiahnut uplne, nie len ten kusok a pohybovat hore dole ale uplne vysunut.

bobora
6. kvě 2012

@gilmorka len mne sa tá pumpa vôbec nedá nastoknúť na ten ventil takže ked pumpujem tak vzduch nejde do kolesa,ale mimo

gilmorka
6. kvě 2012

@bobora mne sa to da, dam dole ciapocku, prilozim a tam je taka packa co potlacis dole a ta pumpa sa zapoji o ventilku a drzi tam.

kikimaruska
12. kvě 2012

Chci se zaptat maminek, jež mají loňskou korbičku z r 2011. Je polohovatelná nebo není? Letošní kolekce polohovatelná je, ale zase se nám nelíbí tolik barvičky, raději bychom koupili příp.starší korbičku v barvě loňské kolekce (líbí se nám šedá/lila). Myslím, že polohovatelná není, ale raději se ptám majitelek. Děkuji 🙂

natalie111
22. kvě 2012

Ahoj. Já mám zkušenost s kočárkrm Firkon Vário Long. Jsem s ním velmi spokojena. Má velkou korbičku a velký sporťák. Snadno se skládá, je jak do města tak i do terénu. Našla jsem si ho na www batolatko cz Natálie

gilmorka
29. kvě 2012

Ahojte. Viete mi poradit, ci sa da niekde kupit/objednat vrchny diel nanoyniku na sportovu cast kocika X-lander 2010? Potrebujem farbu Volcano, podarilo sa mi ho pri prani trochu potrhat 😒

ameanda
29. kvě 2012

ahojte, ja sa vas zase opytam ako periete sportiak
normalne ho "vyzleciete" z konstrukcie a sup do pracky? co tie pevne casti (sedacia a opierka) z coho vlastne su? neposkodi sa to pranim alebo to treba vybrat? ja som zatial kocik nejak detailnejsie neskumala, tak ma to zaujima
a strieska asi len rucne, ze..?

crysmile
30. kvě 2012

@ameanda ja som ho prala tak, ze som to dala dolu z konstrukcie, dnu boli take dosky, tie som vybrala, ostala len latkova cast.. madlo som odzispsovala a supla do pracky na 40.. nedavaj avivaz.. strieska sa neda prat, nezmesti sa do pracky..

ameanda
30. kvě 2012

@crysmile
dakujem za vysvetlenie, tak nejak som si to myslela...
a preco nie avivaz?

luznicarka
30. kvě 2012

@ameanda stříšku peru normálně ručně ve vaně a bez problémů 🙂

crysmile
30. kvě 2012

@ameanda myslim ze by sa mohlo stat, ze potom bude prepustat kvapky, inak neviem..

kocarkysarm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocarkysarm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jankakurcinova
3. čer 2012

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte niektorá model XA- 2010? Tá konštrukcia na kočiari má byť pevná? A vanička, keď sa založí do adaptérov , tak sa má trošku hýbať, alebo pevne držať, keď nahnem kočík, ako keď chcete pozrieť na malé do kočíka.

jaru30
3. čer 2012

@jankakurcinova Ahoj, mám 2010 a pohyblivost korbičky na konstrukci mě nemile překvapila, taky jsem čekala, že bude pevně sedět...Ale zvykla jsem si a pak už pohoda 🙂

beruskaev
6. čer 2012

ahojky, mám limitovanou edici 2011 (hnědo béžová) a stalo se mi, že po děšti mám na korbičce mapku, jak se korba namočila po sundání pláštěnky. Máte s tím někdo taky tuto nemilou zkušenost? Nevím co s tím, tohle by přece dělat nemělo, jsem z toho dost naštvaná, protože jinak jsem s kočárkem maximálně spokojená..

babatienko27
4. črc 2012

kocky prosim Vas mam X lander vid foto prikladam chcem sa spytat nie je k nemu nejaka ina podlozka do kocika tato sa mi zda v horucavach dost tepla byvaju ze z jednej strany chladnejsie z druhej teplejsie ale na tento kocik neviem ci sadne a ktora ,,,a tie na ramienkach ochranne navleky ste nechavali mam pocit ze ho to moc ohrieva ??plus tasku by som nejaku k nemu chcela klasika mam doma je moc velka

babatienko27
4. črc 2012

ocky prosim Vas mam X lander vid foto prikladam chcem sa spytat nie je k nemu nejaka ina podlozka do kocika tato sa mi zda v horucavach dost tepla byvaju ze z jednej strany chladnejsie z druhej teplejsie ale na tento kocik neviem ci sadne a ktora ,,,a tie na ramienkach ochranne navleky ste nechavali mam pocit ze ho to moc ohrieva ??plus tasku by som nejaku k nemu chcela klasika mam doma je moc velka

numerenka
15. črc 2012

Milé maminky, mám kočárek X-Lander XA je už po dvou dětech a samovolně nám začala padat brzda. Chci se zeptat, zda s tím máte některá zkušenost a zda se to dá nějak opravit. Čekáme třetí mimi a nechci kupovat nový kočárek, jelikož krom padající brzdy je zcela O.K. Předem děkuji za informace a případné rady 🙂

ameanda
3. srp 2012

Ahojte,
kedysi sa tu v teme tusim spominalo, ze x-lander je kompatibilny s maxi-cosi (vajicko).
Viete mi pls dat viac info, ktory typ maxi-cosi, prip. hodit link kde sa to spominalo? dakujem