Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

mancovka
autor
19. dub 2009

Ahoj holky poraďte kam se slunečníkem? Dala jsem ho na hlavní konstrukci směremk předním kolečkům,ale zdá se mi moc nízko ☹

vladkaz1
19. dub 2009

ja ho davam na bok nad madlo pod potah 😉 neviem aky mas x lander ani neviem ci su tie potahy rovnake 😀

mancovka
autor
19. dub 2009

Já mám xáčko a fakt jsem zjistila,že jediná možnost kam ho dát je tam kde ho mám nebo potom nazadní trubku ale to jsem ještě nezkoušela.Na jaké madlo? Já jsem ho chtěla dát také na bok pod potah,ale potom ten potah nezapnu

vladkaz1
19. dub 2009

nie na madlo ale nad neho na potah z boku ved tam mas na tom slnecniku dole ten nadstavec, ktorym ho pripevnujes a da sa dobre roztiahnut, ja to davam na potah nie pod ,asi som to doplietla a lepsie to tam drzi na potahu netoci sa mi to ale davaj pozoz aby si nepretocila ten zavit na slnecniku kamoska to moc zatahovala a potom sa jej to nedalo dobre zatiahnut. 😉

mancovka
autor
19. dub 2009

tak jo vyzkouším moc děkuji 🙂

vladkaz1
19. dub 2009

neni zac potom napis ako si dopadla.....

minea
19. dub 2009

mně se nakonec osvědčilo dát ho na trubku, co vede k zadnímu kolu - někdo to tu radil a je to fakt nejlepší

vladkaz1
19. dub 2009

ok ved ty si rozumies 😉 hlavna vec ze drzi 😀

vm72
20. dub 2009

Ahoj maminky!
Moc se mi líbí X-lander.
Jsem vsoká 178 cm,tak se chci zeptat- jakpak se s ním jezdí vyšším maminkám? Mě připadá vysoký docela dost,ale sama jsem to ještě nevyzkoušela.
Taky bych se chtěla zeptat,jestli náhodou nemáte některá dobrý tip na koupi zachovalého použitého.
Moc děkuju. VM 😉

avanka
20. dub 2009

vm72 ja mam 177 cm a manzel 187 cm a v pohode, mame x1 a aj sa s nim chodime korculovat, rucka sa da nastavit, takze to nie je ziaden problem 🙂

berija
20. dub 2009

ahoj x-landerky,

předem musím říci,že jsem s kočárkem maximálně spokojená,jen mám dotázek.
začalo mi rachtat kolečko (zadní) a nejde nijak vyčistit. Nevíte některá co s tím???Moc díky za odpovědi,nechce se mi kvůli tomu reklamovat.Jezdím s ním téměř rok.Moc díky!!!!

vladkaz1
20. dub 2009

Ahojte a aky mas X1 alebo XA? no mi na x1 musime tie struny natierat takym silikonom samozrejme ze po case ked zmoknu zacnu vrzgat ,ale ked to nastriekame je to ako nove!!
Rucka je polohovatelna moj muz je velky a ked si ju nadstavi super ziadny problem...
VM72 ja budem mat na predaj komplet vanicku ta je uplne nova, minimalne pouzivana a karicka no mali sme malu nehodu zlomila sa nam rucka , ale je to plne opravene dali sme tam spravit nadradny diel takze ako nove! Inak je velmi pekny znamky pouzivania su urcite , sem tam troska skrabnuty ,ale nie vela nova pena na rukovati a keby si chcela poslem ti foto, len asi to bude pase lebo ty si z ciech ze? Ale dvam dobru cenu... 😉 ked chces mrkni sa do albumu mam ho tam odfoteny.

berija
20. dub 2009

ahojky,já mám xa,ale olejíkem také natíráme..tohle vrže někde uvnitř:(

vladkaz1
20. dub 2009

tak to neviem fakt potadit ja nepoznam tieto XA , ja som ho videla len par krat ale inak neviem ake ma presne kolesa ja by som neriskovala, lebo si ho dodrbkas este viecej radsej zajdi do predajne za opytanie nic nedas 😉

berija
20. dub 2009

asi jo,bude to lepší🙂díky moc!!!

vladkaz1
20. dub 2009

😀 ved som ti ani nepomohla nemas zas dufam ze dobre vybavis 😉

kamikula
20. dub 2009

Ahoj holčiny, můžu se připojit k tématu kočárku x-lander? Kočárek jsem si taky vybrala. Konkrétně XA. Chci se optat na zkušenosti se sklonem zádové opěrky. Vím, že nejde úplně do lehu. Slyšela jsem, že je to spíše sed než pololeh. Jaké s tím máte zkušenosti? Může to být pro dítě nepohodlné od cca půl roku?

vladkaz1
20. dub 2009

ja na toto neviem radit ,kocky mate slovo, ale moj X1 je uplne v lahu ,tak sa cudujem 😕 😉
Akurat ten patent na polohovanie v zadu na x1 je neprakticky, pocula som ,ze kocky to prerabaju ,ale mne to nevadilo ja som si zvikla.. 🙂

pavlina05
20. dub 2009

kamikula my máme XA. Nejde úplně do lehu a ani do sedu. Ale problém v tom není. Je to suprácký kočárek. v pololehu je to ok, malý je ve spor´táčku od 7 měsíce a spokojený. Do sedu nejde úplně, ale jde udělat vylepšovák pomocí popruku a dítko sedí.
My jsme spokojeni ze vším 😵

kamikula
20. dub 2009

S tím originálním popruhem nebo jste si udělali ještě svůj vylepšovák? Já si chci pořídit konkrétně XA 2008. Hodně lidí je názoru, že pokud nejde opěrka do lehu, tak to není dobrě. Nechci si ho, ale nechat kvůli tomu rozmluvit, proto sháním více názorů 🙂

pavlina05
20. dub 2009

kamikula já mám XA 2008. Dítko leží skoro vleže!!! Vždyť to ničemu nevadí!! Kdyby šlo o předčasné posazování, tak to je důvod řešit....
Máme ještě spec. popruh na utahnutí, aby šlo dát do sedu.

kamikula
21. dub 2009

Pavlíno, děkuji za názor. Určitě do něj půjdu. Zamilovala jsem si ho a představa vybírat zase jiný... Celkově jsi tedy s kočárkem spokojená? Jak tak pročítám různé diskuze, každý kočárek má něco.

pavlina05
21. dub 2009

kamikula
Já jsem maximálně spokojená. máme jej 10 měsíců a nemohu si jej vynachválit 😉
Zatím (klepy klep), bez poruchy.
Jasně, každý kočárek má nějaké ty chyby...třeba mi na XA chybí přehazovací rukojeť...ale u těch dražších koč. ji má málokterý.Používám slunečník a není co řešit.
Jinak třeba hl. korbička je dosti malá. ☹ Když jsem já kupovala kočárek, tak mě dost lidí zrazovalo, že se do něj malý za pár m. nevejde. No, bylo to tak tak, ale vydržel v ní 7 měsíců, což je dost!Stejně pak je dítko už neposedné a zvídavé, takže to tak akorát vyjde 😉
Jinak manipulace ok.
Prostě já jsem spokojená moc!!!! 🙂
Kdy čekáte miminko?

kamikula
21. dub 2009

Pavlina05
Miminko, chlapečka, čekáme v červnu. Taky mě každý odrazuje od korbičky, že mimi vyroste a v zimě se mi tam nevejde s fusakem. Pro letní dítě nepraktické. Já jsem, ale zastánce koreb. Vždyť to mimi je takový zranitelný. Doufám, že mi v ní vydrží alespoň půl roku. Jakou máte barvu?

pavlina05
21. dub 2009

kamikula
😵 😵 😵 máme kluka, nar. také v červnu. A vešel se nám tak do 1.1.2009 A také jsem byla zastáncem korbiček, chtěla jsem setrvat dlouho. Ale pak jsme šli od ledna do sporťáku. Vůbec se toho neboj, je dost krytý, nánožník super a dítko spokojené. V 6 m. už kouká a nechce jen tak ležet .
Jo a náš Ája je dost macek a vešel se i ve fusaku 😉

pavlina05
21. dub 2009

TAdy je náš kočárek, v lednu ve sporťáku:
http://honigovi.rajce.idnes.cz/Ales_6-10_mesic/...

kamikula
21. dub 2009

Díky za foto. Macek to teda je. Krásnej chlapeček 🙂To už se vůbec neobávám. Koukám, že jezdíte i na lesních cestách. Hodně jezdíme na výlety, proto jsem si právě vybrala x-lander. Takže v terénu taky v poho?

boobinka
21. dub 2009

Take jsem mela obavy s velikosti korbicky. Maly se narodil v cervenci, pres zimu ve fusaku se tam vesel nadherne, to uz mel 6 mesicu, ted je nam 9 mesicu a jsme porad v korbicce. Je tam sice tip top, ale porad ma kolem sebe trochu mista. Jeste se sam neposadi, tak chci vydrzet v korbicce co nejdele a vypada to, ze do 10 mesicu vydrzime a pak pujdem do sportaku.

pavlina05
21. dub 2009

kamikula..jj, tady u nás máme lesy a jezdíme hodně. No není tu do hodně velkého terénu, protože odpružení nemá (ten má myslím X1..??), ale lesní cesty zvládá a malý je spoky a spí krásně 😎

boobinka
klobouk dolů 😵 , tak dlouho v hl. korbičce, jste borci 🙂
no náš malý už sedí, stoupá..to by asi nešlo 😅

vladkaz1
21. dub 2009

Boobinka tak to len ziram 😅 😕 no parada mi sme ho kupili ked mala Lucka 3 mesiace a bola tam asi 3 tyzdne ona pohybovo bola strasne sikovna v 4 mesiacoch uz sedela a 9 mesiacoch uz chodila 😀 je to skoro ,ale co sme mali robit ked to vsetko sama od seba chcela.... udrzat ju nemozes... vo vanicke sa mi jedovala, takze sme ju mame ako novu 😀
Ale zasa sporat ma strasne rada a hlavne sa jej v nom dobre spi, ma 17 mesiacov a ma miesta habadej a to neni najchudsia v tomto sa mi ten kocik velmi paci. Mi mame X1 na teren suuuuuper akoze to niet pochyb, akurat ze sa netocia do strany kolesa no je to sila zviku 😀 ja uz by som asi z otocnymi nevedela chodit.
Teraz som mala pozicanu tu karicku, kym som mala v oprave kocik a mala som velky velmi velky problem s nim chodit, vsetky kolesa sa mi tocili ,bolo to nemotorne po tyzdni som si zvikla, aj mala, akurat sme ho uz vracali kamoske 😀
No som zvedava ako si zvikne na novu karu ,nerada sa vzdavam tohoto kocika, ale musime uz riesit nieco lahsie skladne....