Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

jasminka
19. pro 2008

sonica austin ako znacku som nenasla:( hod nejaky link, ak mas

a este k tomu x-lander, ked sa neda rukovat, da sa otocit korba v protismere jazdy?

tinucha
19. pro 2008

Nedá sa ani otočiť korba v proti smere. Ale v strieške je okienko, cez ktoré na bábätko vidno.

jasminka
19. pro 2008

vdaka tinucha, som si prestudovala uz asi vsetko o tomto kociku, pozdava sa mi najviac po vsetkych strankach, ale vadi mi, ze sa neda preklapat rucka (hlavne kvoli tomu, aby som videla, co robi babo) a ze nie je hojdaci (vraj to babatka na zaciatku vyzaduju).. este mam alternativu maxi cosi, ale ten je dost tazky a quinny, no ale oba tieto uz su dost drahe...tak neviem, som bezradna... babatko tu moze byt kazdu chvilu a ja ani kocik nemam vybrany

kobyliacik
20. pro 2008

To o hojdani...babatka to nevyzaduju, to je ako si rodic nauci... ja nehojdam, ani som nehojdala a nie je nicim ukratena myslim. A potom s tym pozeranim na dieta, neter sa dostala do stadia, kedy nechcela pozerat ona na mamu, ale na svet..nudila sa a chodili s vrestiacim kocikom... Takze ja to neberiem ako endostatok, ze nema preklap. rukovat.

jasminka
20. pro 2008

vdaka kobyliacik za povzbudzujucu odpoved, este dufam, ze ma xlander presvedci aj nazivo a potom uz nevaham ani chvilu

kykynka
20. pro 2008

Mamušky prosím proím jaký je rozdíl tašce v kolekci 2007 blue a v kolekci 2008 blue???
Je ta kolekce světlejší?? hadáme se s kamarádkou proto prosím poradte.... ☹

helenkaa
20. pro 2008

kykynka, určitě v barvě (2008 je světlejší)a myslím, že ta 2008 nemá na boku zvenku ty kapsy na lahve.

kykynka
20. pro 2008

helen díky ale našla jsem kolekci 2008 a je uplně stejná jak 2007 tak nevím....
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18206067&tab=1 2008
http://www.eshopbaby.cz/katalog/xbag-taska-na-r... 2008
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19043377&tab=2 2007 tak fakt nevím ☹

helenkaa
20. pro 2008

Hm, tak to nevím, já jsem měla tašku 2007(béžovou) a ta měla na bocích kapsy na lahve.

tina12
21. pro 2008

Caute zienky, co hovorite na x-lander xa race 2008 limitovana seria................velmi sa mi paci, taky krasny cerveny...
ale nevidela som ho nazivo, len z netu, takze neviem ohodnotit.....mate niektora skusenosti?

sonica
21. pro 2008

jasminka:
http://www.medvidekshop.cz/index.php?action=sea...
jinak je to vlastne vylepsena verze Xlandra... nepotrebujete zadne nastavce kdyz chcete prehazovat vajicko, hlubokou korbicku, nebo sportaka, lip se sklada... a u sportaku je moznost otoceni korbicky... co mi u Xlandra hodne hodne chybelo a vadilo ze tam neni, ma ho sousedka a muzu rict, ze jsem obcas nervni kdyz na malou nevidim...
jinak mam austina v albicku, ja ho uz mam doma... 😉

tinucha
22. pro 2008

Tini, ja som ho videla naživo a veeeeeeeeeeľmi sa mi páčil. My sme už ale vtedy mali kúpený klasický x lander. Tento sa mi ale vidí ešte kvalitnejší. Látka je úplne iná ako na bežnom x landeri. 😉

arin
25. pro 2008

Holky prosím poradťe,chcem ho koupit,ale hodně nás od něj zrazujou ,že nee,že je nestabilní,máte zkušenost?????Moc děkuji za odpovědˇ 😉

kobyliacik
26. pro 2008

Arin, ja mám XT a snažila som sa ho prevrátiť... no nešlo mi to moc, zaprvé má dosť kíl a za druhé má široký rozchod kolies...

arin
26. pro 2008

kobyliacik děkuju,raději jsem objednala 4 kolku 🙂

pavlina05
27. pro 2008

Arin, my máme XA a jsme naprosto spokojeni!!! Super kočárek!!! Zatím máme tady hl. korbu.

arin
27. pro 2008

pavĺi no už se na něho těším 🙂 hlubokej mám,ale chcem sport´ák 😉 myslíš ,že je na něho brzo????? 😕

pavlina05
27. pro 2008

arin, pořád jsem se nějak bála do sporťáku. Ale spousty maminkek jezdí s malýma dětma ve sporťáčku a jsou spokojené. Dítě tam leží, dívá se kolem sebe a je spokojené. My půjdeme také brzy, asi v lednu do sporťáčku.
Myslím, že se nemusíš obávat že je to brzy, no hlavně neposazuj 😉

arin
28. pro 2008

pavli to nemyslím,posazovat je brzo,ale nevím jak bude reagovat na to,že na mě neuvidí a aby jí nebyla ještě zima,přece jen ju mám v hlubokým v kabely ,ve fusaku a ještě má deku a dekl z kočíku 😕 a do toho xlandera jsem objednala emitex fusak a je tam jen nánožník,tak bojím bojím,že jí bude zima 😔 no uvidíme,kdyžtak počkáme na jaro,ale co z novým fusakem 😲 😲 😅

kikimaruska
28. pro 2008

Ahojky. Chci se zeptat, vy co už používáte sporťák, máte orig.pláštěnku, nebo nějakou neoroginální, která vám vyhovuje? Ta originální je dost drahá...ale nevím jakou neoroginální pořídit. Moc díky za radu. Máme XA.

avanka
28. pro 2008

Kiki, my sme kupovali neoriginalnu plastenku v obchode s kocikmi na x-landera.....zatial sme v hlbokom, ale mali sme ju rozbalenu a vyzera fajn...
aj tak to zle vymysleli, lebo pri dazdi mi zmokne zakazdym taska......mali vymysliet nejaky kryt aj na nu 😀

angellina
29. pro 2008

kikimaruska, ja mam tuto plastenku od emitexu http://www.eshopbaby.cz/katalog/tracking-plaste... .Jsem s ni spokojena, jen taska se pod ni neschova. Resim to tak, ze pri velkem desti ji strcim pod kocarek do kosiku.

pietra
30. pro 2008

my sme najprv kupili neoriginal plastenku, ale kedze sa na x-landeri neda prehadzovat rucka a plastenka nemala kryt na okienko, tak do kociku pri silnom dazdi a vetre prsalo 😠 Zacala som pouzivat plastenku Jane a s tou som maximalne spokojna

avanka
1. led 2009

Tak uz pouzivame sportak...Luky sa nam zmestil este aj do hlbokej vanicky a to ma 7800 g a 71 cm, ale po Vianociach sme boli v Ikei a vzali sme so sebou sportak, aby maly videl, ked bude hore a nejako sa nam to zapacilo, tak uz sa 4 dni vozime v x1....je fantasticky, lahucko sa ovlada, je velky, Luky tam ma kopec miesta....
Jedine, co mi vadi, je odkryte okienko, ked svieti slnko, svieti rovno do oci...ale nevadi, kupim kusok ciernej latky, obsijem do tvaru okienka a pomocou suchych zipsov pripevnim k okienku
a my na plastenke mame prekryte aj okienko..... ja som si pytala plastenku na x-landera, stala nejakych 350 sk tusim

kobyliacik
1. led 2009

No to okienko vadí troška aj mne, ale hádam to nejako vyriešime🙂... Ja mám pláštenku neoriginál..za nejakých 250 SK (8 Eur:P) a kúpila som si ju v predajni ALLToys...taká obyčajná. Originál myslím stojí okolo 850 a to som ochotná nebola dať, keďže je údajne strašne neskladná...

pavlina05
1. led 2009

arin
...dnes jsme vyrazili poprvé se sporťáčkem a jsem naprosto spokojená!! je tam prostor, dítě skoro leží a kouká. A já koukám na něj přes boudičku 🙂

...no já pláštěnku budu kupovat asi neoriginál...zatím nemáme 😎

kikimaruska
1. led 2009

Moc Vám děkuji za rady, jakou pláštěnku sehnat. Že je neskladná jsem slyšela hodně, a my když jsme venku celý den a lítáme po doktrorech, máme košík maximálně vytížený...takže místa nemáme na zbyt 😅 . Zkusím tu od Emitexu a uvidíme. Co se týče pláštěnky na korbu, to jsem pak používala pláštěnku od Implastu Bolder, je velká-skladná a mám zaviratelné okénko. Když jsme byli venku a chytl nás pořádný plavák, do kočárku příšerně napršelo i přes pláštěnku dírou v okénku. A jak dopadne vždycky taška ani nemluvím. Vše co nechci aby zmoklo dávám ještě zvlášť do sáčků a když jdu opravdu do lijáku, dám na tašku pytel na odpadky-průhledný, a mám tašku v suchu 😉 . Taky myslím, že kdyby se prodávala pláštěnka na tašku, určitě by šla na odbyt...kor pokud je taška tak snadno promokavá....

cazadora
2. led 2009

holky tak pláštěnku máme na sporťák neorigo a uvažuju na origo protože u té neorigo prší dítku přímo na hlavu 😔 ale ta nsekladnost u origo mě taky trochu děsí

kikimaruska
2. led 2009

Zkusím tu od emitexu, ale nějakou vylepšenou. Stojí asi 275 a vlezy má z boku na suché zipy a tam kde bývá díra běžně a prší miminku na hlavu, je to zadělané- plné. Tak uvidíme