Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

wansday
3. dub 2011

@ada222 jj viděla, je moc krásný.. jinak ty barvy u toho fialovýho jsou hodně podobný jako na fotce.. vůbec ta fialová není světlá, je hezky sytá já si osobně myslim, že by ho mohl mít i chlapeček.. my tuhle barvu máme jako zálohu, kdyby jsme si rozmisleli tu bílou... a když toho kluka budeš oblékat převážně do modré, bude to hezký 🙂

ada222
3. dub 2011

@wansday dakujem, budem musiet asi pockat kym ho niekde uvidim, teraz som prave docitala diskusiu na emimino.cz ohladom xq 2011 kt. ma uz sportak otocny v oboch smeroch a aj farbu carbon tam vychvalili aj nafotili, tak som teraz uz dost nadlomena namiesto xa kupit xq... velmi si tam chvalia tie mensie kolecka oproti xa, je vraj o dost lepsie ovladatelny...

wansday
3. dub 2011

@ada222 jo jo.. taky jsme přestoupili z xa na xq.. tu otočnou sedačku jsem u dcery využila a menší kolečka mi nevadili, jezdilo se mi s nimi dobře (měli jsme brevi ovo). V krámě jsem si s nim zkoušela jezdit a super a je i lehčí než xa.. ale bohužel i dražší ☹ no ale už jsme pro něj rozhodnutý🙂

adrianai
5. dub 2011

Ahojte dievčatá, neviete mi náhodou niekto poradiť servis na kočíky x-lander? potrebujem (alebo chcem 😀 ) náhradnú striešku a neviem kam sa mám obrátiť....ďakujem 🙂

zuzana12345
5. dub 2011

@adrianai ahoj, co mas v nej dierky? mne sa na tom igelite spravili diery, bola som sa pytat na to v obchode, kde som ho kupovala, a povedali, ze staci ak prinesiem striesku, daju ju na reklamaciu a oni poslu novu 🙂

adrianai
5. dub 2011

@zuzana12345 hej,presne....len ja ho už nemám v záruke, mám ešte 2008-čku 😒

megy2
5. dub 2011

@ada222 nedas mi link na tu diskusiu a hlavne na tie fotky???...

megy2
5. dub 2011

@zuzana12345 mozem sa opytat do kolkych mesiacov ste vyuzivali hlboku vanicku????.....nas sa ma narodit v juny tak neviem do kedy to bude mozne.....

zuzana12345
5. dub 2011

@adrianai aha, tak potom neviem, ale tusim to tu raz bolo spominane 🙂
@megy2 hlboku vanicku som nemala, kupovali sme iba sportak 🙂

broucek2
5. dub 2011

@megy2 malá se narodila v březnu a z hluboké jsem ji vytahovala kolem 6 měsíců. Jsme ale hodně dlouzí a asi by tam ještě tak měsíc vydržela, ale už chtělakoukat kolem, takže sporťák byl jasná volba

broucek2
5. dub 2011

@ada222 loni xq nemělo polohovatelný sporťák (záda). Letos už má?

tina_22
5. dub 2011

@megy2 My sme ju využívali tiež takmer 6 mesiacov, ale dlhšie tam máloktoré dieťa vydrží- nie je problém veľkosť, ale jednoducho chcú vidieť a sú vo vaničke nespokojné. Aspon u nás to tak bolo 😉

tina_22
5. dub 2011

@adrianai Skús sa opýtať u dovozcu xlanderov na Slovensku- GROUP FASHION SLOVAKIA s.r.o. 😉

adrianai
5. dub 2011

@tina_22 ďakujem , vyskúšam 😉

ada222
5. dub 2011

@broucek2 novy xq vraj uz ma polohovatelnu chrbtovu opierku a tu pod nohy tiez a to kazdu zvlast, velmi si to baby chvalia, vraj aj to madlo, ci ako sa to vola.... pred babatkom nie je tak vysoko vo vyske hlavy ako to bolo na starsej verzii a baby sa dost na to predtym stazvovali, a vraj sa aj nejak lepsie vybera a tiez vraj tie nove latky su kvalitnejsie, jedna kocka si po piatich mesiacoch pouzivania xa kupila xq koli tomu, ze sportak je otocny a nevie si vynachvalit xq, vraj uz by xa nechcela...

ada222
5. dub 2011

@broucek2 skus si tiez precitat diskusiu na emimino.cz a daj vyhladat xq 2011 a hned to najdes... mna tato diskusia asi presvedcila....

ada222
5. dub 2011

najhorsie je, ze sa verzia xq 2011 este na slovenskych strankach nejak neobjavuje a v cechach uz ho maju skoro vsetky... smutne ☹

lubik9
5. dub 2011

ahojte baby..neviete mi poradit,ci sa da pouzit slnecna clona sunshine kids aj na vajicko x-lander? (prikladam aj foto)
myslim,ze na vanicku aj sportiak (x1, 2008) by mala pasovat,ale mozte napisat aj to,ked mate skusenosti..dakujem 🙂
a keby mal niekto foto,ako to vyzera na vajicku,budem rada 😉

annie50
7. dub 2011

Ahojte ak je tu niekto, kto by kupil X-Lander XA 2010 carbon 3-kombinaciu, tak viac info najdete v mojom bazariku 🙂

nikisvord
9. dub 2011

baby co mate xa,nevadi vam ze to madlo je nejako vysoko?ked tam vlozim 7 mesacne dieta,to madlo mu bude takmer po krk..neskusali ste niektora davat nejake univerzalne madlo,alebo take to tackove,co sa pripevnuje nizsie?na konstrukciu

zubrienka1
9. dub 2011

ahojte, vedeli by ste mi poradit, kde sa da kupit nahradna penova rucka na x-lander?

dosa
9. dub 2011

@zubrienka1 - ja som kupovala tu penu na rucku v deme v senici, ale to este v dobe, kedy boli dodavatelia x landerov. teraz je dovozca www.groupfashion.cz, je to ceska stranka, ale pobocku maju aj v bratislave, tak mozno tam pochodis...

lubkasungirl
9. dub 2011

ahojte - neviete v čom sa líšia kočiariky x-lander XA 2008, 2009 a 2010??? Mam pocit, ze su to len malicke zmeny dizajnu. Je to dobry kocik? P 🙂 oradte, prosim 🙂

broucek2
9. dub 2011

@nikisvord madlo není nutné u tak malého miminka dávat, i když já ho tam dávala

lea123321
9. dub 2011

@dosa Aj my sme mali pri dcerke od narodenia len fusako tasku ,ved to je to iste ako vanicka ...lebo ma spevnene dno a je rovna...

danka82
11. dub 2011

ahojte baby..potrebujem poradit..pred par dnami som si objednala v sportovej verzii xlander xq 2009 pre moju 6mesacnu dcerku a dosli mi k nemu aj dve penove vyplne.jedna sa upina k nozickam predpokladam, aby male dieta dosahovalo s nozickami ku okraju a ta druha netusim naco je. a dalsia vec, chcela by som vediet, ci aj vase dieta v kociku lezi tak nejak divne..ked dam opierku chrbatika do lahu, tak dcerka tam lezi tak nejak ako vo vajicku, nozky ma dvihnute dohora a chrbatik je ohnuty dole v kociari..pri dalsich dvoch polohach je to v poriadku.iba ked ju dam do lahu, tak je to o nicom..tiez to tak mate? budem rada, ak mi pomozete. vdaka

crysmile
11. dub 2011

ahojte, neviete mi poradit? kde by som si mohla objednat nahradnu striesku na sportiak, ale ja mam z roku 2008.. myslite ze ju dostanem este kupit?

nikisvord
11. dub 2011

teraz som volala do jedneho e-schopu,lebo mali v ponuke x lander xa s otocnou sedackou.co ma trochu prekvapilo lebo otocnu ma len XQ,ale oni vraj v polsku naozaj zacali vyrabat aj Xa otocny,ale nedistribuju ho nikam,ani do ciech ani na slovensko,da sa kupit len v polsku,a tu ponuku hned stiahnu z tej stranky.no skoda,do polska sa mi koli tomu trepat nechce

katrin31
11. dub 2011

ahojte baby.predavam x-lander xa 2010 carbon, kocik je ako novy, sportovy nie je vobec pouzivany..sestra mi posunula svoj sportovy, tak tento predavam..ak by mal niekto zaujem, foto je v bazariku 🙂