Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

mia1111
29. zář 2010

@lindauciatko - super 🙂. Našla som dokonca faktúru, tak ja som nakoniec kúpila Aluspacer I. (Neviem, zdalo sa mi, že to bola dvojka, ale asi už blbnem na tej materskej 😅 )Ale vyzerajú veľmi podobne, dokonca aj cena je rovnaká 😉

kejtty
29. zář 2010

my mame univerzalny prsiplast, ktory sme dostali ku predoslemu kociku, je uplne obycajny, neznackovy a pasuje aj na Xlander.

piridoxin
29. zář 2010

Zdravím, nepredáva niekto vaničku x-pram QV 2008 od zeleného x-landeru XV? Pred dvoma týždňami sme kúpili x-lander XV 2008, je nový so zárukou a je krásny, ale zelenú vaničku nemali :(

kejtty
1. říj 2010

Baby ake mate zimne fusaky do XA 2010??? Zhanam nejaky, ale bojim sa aby nebol prilis dlhy a neodstaval velmi...

kejtty
1. říj 2010

može hodit aj foto ak mate 😀

ktr
1. říj 2010

já jsem se rozhodovala mezi Emitexem a Kaisrem...nakonec jsem objednala Kaiser,tak pak písnu,jak to s ním jde 😉

kejtty
1. říj 2010

ktr, aj ja zvazujem kaiser jooy, len neviem ci nebude mohutny do xlandra. Potom daj foto 🙂

jaru30
1. říj 2010

@kejtty ahojky, já budu kupovat fusak Aesthetic 🙂 Včera jsem ho osahala v obchodě a porovnala s emitexovým. Sice je skoro o litr dražší, ale je úúúúúžasnej. Navíc není tak "tvrdej" jako emitexovej 🙂

kejtty
2. říj 2010

tak nakoniec som sa rozhodla pre tento fusak Eisbarchen 😅

dimi
2. říj 2010

@jaru30 hod prosim nejaky odkaz (treba i do IP).
Fusaky kuppujete s tim, ze pak nebudete pouzivat ten original nanoznik/fusak ci co to je? Nebo date ditko do fusaku, pak jeste ten nanoznik a jede se? Mozna se ptam hloupe, ale holt nastavajici matka bez zkusenosti 😀

kejtty
2. říj 2010

@dimi ten nanoznik od Xlandru nieje velmi teply na zimu - aspon v sportovej casti... je akurat tak dobry na jar, jesen (podzim) ked je chladnejsie, ale v zime,v snehu treba hruby zatepleny fusak... ja urcite kupim este fusak🙂

ktr
2. říj 2010

@kejtty a v čem je jiný než Kaiser?Připadá mi stejný....u nás jsem ho viděla naživo (Eisbarchen)a líbil se mi 🙂 malej tam byl zakutanej jak medvídek 😉 ale chtěla jsem oranžový a ten údajně nedělají ☹

kejtty
2. říj 2010

@ktr ja som nevidela ani jeden fusak nazivo, ale viac sa mi paci tento Eisbarchen, su kvalitou podobne, ale vraj material je u kazdeho trochu iny, aj tento je trosku kratsi ako Kaiser, co mi vyhovuje...
... takze si skusala do Xlandra aj Eisbarchen? Keby mali tvoju farbu tak asi kupis tiez tento, vsak? 😎

dimi
2. říj 2010

@kejtty jj,to mi rikala pani prodavacka hned,ze neni teply, takze s fusakem pocitame. Jen jsem nevedela jestli date koupeny fusak a na nej ten original ci jen ten koupeny? Neklouze pak v tom sportaku?

kejtty
2. říj 2010

@dimi este som nekupila fusak, tak neviem ci sa mi vojde aj do nanozniku, ale to je asi zbytocne mat dva vrstvy na sebe... su aj take fusaky co maju vzadu protismykove pasy a daju sa aj uviazat o konstrukciu... no ked kupime tak uvidim ci nebude klouzat 🙂

dimi
2. říj 2010

@kejtty dej prosim pak vedet jaky jsi vybrala a jak tam sedi,ju? Diky moc. Ja mam na sportak jeste cas, ale budud to muset resit na pristi zimu. 😉

kejtty
2. říj 2010

urcite tu dam aj foto s fusakom v kociku, dufam ze uz tento tyzden 🙂

ktr
2. říj 2010

@kejtty asi ano..zkoušeli jsme přesně ten,co máš na obrázku 🙂 mám pocit ,že on je prodlužovací..byl fakt moc pěknej,u nás za 1100kč 😉

kejtty
3. říj 2010

ktr ten Eisbarchen nieje predlzovaci, len spodna cast sa da odzipsovat, ja som ho nasla na nete za 33eur, co je asi 1000Sk :D

misag23
5. říj 2010

Ahojky. Chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás co má x-lander xa bydlí v paneláku a jezdí s ním výtahem. My ho teď chceme kupovat, ale pořád řešíme, jestli se tam budeme vejít. Když jsem měřila výtah, tak je jen asi o 2cm širší než zadní kolečka kočárku. Nevíte některá šířku předních koleček?

jaru30
5. říj 2010

@misag23 moje mamka bydlí v paneláku. Kdysi jsem to měřila a vyšlo mi to stejně jako tobě, o 2 cm 🙂 Už jsem byla smířená s tím, že holt kočár budeme tahat po schodech a ejhle! On se tam vejde. Sice je to tak tak, ale vejde!!! 😀
Tak nechápu, jak jsem to měřila 😝

misag23
5. říj 2010

@jaru30 Tak to je super, to si mě fakt potěšila 🙂 A vejdeš se tam někam s kočárkem i ty? Stojíš u těch předních koleček, jak je to užší?

jaru30
5. říj 2010

@misag23 jojo přesně tak. Vejdu se tam i já, a to rozhodně nejsem "šlank" 🙂 Stojím u předních koleček.
Jediný co musím je, sklopit madlo. Ten výtah je moc krátkej. No, on je taky 30 let starej. Třeba tam máte novější a už je delší....

misag23
5. říj 2010

@jaru30 Díky moc za zprávu. Opravdu si mě potěšila. No, já taky nejsem žádný hubeňour 😀 My máme výtah novej, ale myslím, že ta velikost bude stejná, jak píšeš. Teda aspoň doufám, když se tam vejdete.

misag23
7. říj 2010

@jaru30 Může se ještě zeptat, jestli v zimě budete používat ten originální fusak x-lander? Prý není moc teplý.

moookuska
7. říj 2010

ahojte 🙂 mate niektora z vas kocik x lander xv 2009? len by som sa chcela informovat, ci chrbatik sa da dat len do 3 poloh? ci ako to? 🙂 viete mi poradit? diky ..

moookuska
7. říj 2010

a este jednu otazku: aj vam sa tak kyve sedacia cast? proste na mojom kociku nie je celkom stabilna, a teraz neviem, ci je to normalne, alebo mam reklamovat.. diky, dufam, ze niekto poradi 🙂

jaru30
7. říj 2010

@misag23 kdepak. Ten používám teď 🙂 Je fakt slabý. Budu objednávat fusak Aesthetic 🙂 Líbí se mi víc než Emitexový 🙂

misag23
8. říj 2010

@jaru30 Tak to se asi taky budu muset ještě po nějakém podívat. My máme od Emitexu tu medvídkovou zavinovačku do autosedačky, ale ta je asi do kočárku blbá.

kejtty
10. říj 2010

@dimi tak fusak Eisbarchen uz je doma. Je super, dost je hruby, ale na zimu je to fajn. Aj ked este sme ho nemali vyskusany vonku v kociku, tak zatial som ho odfotila len takto... ale do kocika Xlandra sa akurat zmesti a ani nepretrca. Prikladam fotky, zadna strana je protismykova a hore sa da aj uviazat o kocik. Fusak je trosku pokrceny, lebo je novy a bol zabaleny...