Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

mpavlinka
5. srp 2010

@misi78 a jak se vycvaknou adaptéry z tý korby? Jsem to zkoušela a nejde mi to...

misi78
5. srp 2010

@mpavlinka z korby? Ja je nacvakavala vdycky na podvozek. A na to korbu.

dosa
5. srp 2010

@mpavlinka - dobre som pochopila, ze ty davas dole vanicku aj s adaptermi?

to je jasne, ze ti to pojde tazko, to si ani neviem predstavit robit tymto sposobom...

adaptery musis osadit najprv samotne na konstrukciu a az na ne davas korbu. a ked davas korbu dolu, tak po boku korby, ako mas uchyty, su take cudliky, tie zatlacis a korbicka sa uvolni z adapterov. adapaery ostavaju na konstrukcii... ved ak das dole vanu aj s adaptermi, tak ju nemozes rovno ani nikam polozit, nie? a potom pozor, ked nacvakujes vanu znova na adpater, musi to pocutelne zacvaknut na kazdej strane 😉

mpavlinka
6. srp 2010

Holky jojo, stydím se, asi půjdu vrátit inženýrský titul 😀 Já ty adaptéry nacvakla na korbu a to jsem nacvakla na konstrukci a pak jsem to rvala z tý konstrukce 😀 😀 Včera mi to nedalo a šla jsem to ještě prozkoumat a našla jsem ty čuflíky u boudy, kterýma se korba sundává. Jde to kráááásně 😀 😀 Takže se omlouvám 😅 Kočárek mám od příbuzky, dostala jsem ho jako sporťák, takže jsem korbu nandavala poněkud živelně a neprozkoumala jsem kočár důkladně.

misi78
6. srp 2010

@mpavlinka ty jsi expert 😀

kattija
18. srp 2010

@miruliacik preco predavas ten kocik? nie si s nim spokojna?

mirkaza
21. srp 2010

Ahojte, prosim vas, ma niekto kupeny x lander xa 2010 vo farbe carbon????? my ho mame od dneska, ale vobec sa farba nepodoba tej z fotiek. Tam je siva, a nam ho dali tmavofialovy. v akom odtieni vam ho dali???

kejtty
21. srp 2010

@mirkaza cooooo??? Tak to je sila teda, aj ja sa chystam kupit kocik kolekcie 2010, ale inu farbu,tak to hadam nie. A nezamenili ti ho nahodou za farbu Volcano??? Tam vyzera byt fialova a bordova. Skus zavolat do obchodu odkial si ho kupila, ja by som ho teda dala hned vymenit.

lumixii
22. srp 2010

mirkaza sice mám kolekci 2009, ale u té jsem měla podobný problém, na fotkách vypadala barva jinak, ale ve fnále jsem byla mile překvapená 🙂 Moje kamarádka má X lander xa 2010 carbon, a opravdu se ty barvy podstatně liší od fotek. Barva je ve skutečnosti fialovočerná 😉
Jinak jsem zrovna v jedné diskuzi četla příspěvek jedné maminky a ta si taky koupila a je též mile překvapená.
Mám pocit, že tady taky někde něco psala.
Je to klara.t koukni k ní do albíčka, má ho tam vyfocenej. 😉

kejtty
22. srp 2010

ma niekto kupeny Xlander 2010 farbu Ocean alebo Rocky? Chcela by som vidiet foto v reale.

lumixii
22. srp 2010

kejtty: mrkni do alba k marketa97 ta má barvu Ocean 😉

kejtty
22. srp 2010

@lumixii dakujem za info, uz som si to omrkla, je pekny, ale tiez vyzera byt ina farba ako na obrazku od vyrobcu 😅

lumixii
22. srp 2010

kejtty: 😀 😀

liliana363
22. srp 2010

@lumixii presne tak, farba je fialovocierna. Aj keby nastavenie kontrastu na obrazovke bolo neviem ake tak ten kocik nema s fotkou nic spolocne. Otazku som posielala od svagriny mirkaza. Moj nick je liliana363. Ak by niekto chcel tento kocik tak ho predam. Kupili sme ho vcera , je k nemu blocik na 270e. nanoznik v cene. Dam ho aj normalne medzi inzeraty tak ak ma niekto zaujem, rada predam.

liliana363
22. srp 2010
kejtty
22. srp 2010

Je nejaky rozdiel medzi XT 2009 a XT 2010? Podla mna podvozok je rovnaky, akurat potahom sa lisia. Ci kolekcia 2010 je nejak vymakanejsia??? Neviete mi poradit ake ma vyhody oproti 2009? dakujem.

kejtty
22. srp 2010

@liliana363 ved ho mozes do niekolkych dni kludne vratit, ak niesi spokojna s farbou a oni by ti mali vratit peniaze. 😎

liliana363
23. srp 2010

@kejtty xt neviem ale xa novy ma inak robenu striesku, je viac oblejsia a myslim ze este kolesa su ine. tieto nove maju to vnutro umele a starsia verzia xa to ma z tych drotikov. Vratit ho nemozem, manzel ho bol prevzat na predajni aj zaplatil, takze da sa povedat ze suhlasil s tym ako vyzera.takze nic sa asi urobit neda. ale aj tak sa tam chcem ist pozriet, nech mi ukaze ten katalog, ake tam ma farby.

kejtty
23. srp 2010

liliana... Aj kolekcia 2009 uz maju kolieska umele vnutro aj XA aj XT. Ale do 7 dni mozes vratit tovar bez udania dovodu, to je jedno ze ho manzel platil a videl v predajni, tym lepsie mali by ti hned vyplatit naspat na predajni peniaze. Ved to niesu cukriky ktore si uz rozbalila, kocik je nejazdeny a bezchybny. Pokial sa ti nepaci farba tak ho vrat kym este mozes!!! 🙂

bobusa1
23. srp 2010

Ahojte, nemate niektora skusenosti s modelom x-run? Kupila som model 2008, k tomu vanicku 2008 s adaptermi, ale mam s tou vanickou problem pri vyberani z adapterov a pri nacvakavani, lebo samotna konstrukcia kocika ako keby bola užsia ako vanicka (cca 1 cm), takze to tam musim narvat nasilu a mam pocit, ze sa mi vanicka po case kvoli tomu znici.

marcelkatt
23. srp 2010

Baby, ja mám kočík X Lander A 2010 a zvažujem autosedačku. Existuje aj iná ako priamo určená pre X Lander? Myslím niečo lacnejšie...

kejtty
23. srp 2010

Ja uz by som nekupovala 3 kombinaciu kocikov. Autosedacka je na prenos v aute a nas maly v nej nechcel dlho sediet ked sme sli napr. na nakupy, radsej som brala vanicku kam sme ho prelozili, alebo vajicko sme osadili na nakupny kosik,je to praktickejsie. A k doktorom sme niesli vajicko v ruke, takze na konstrukcii som ho nemala nacvaknute ani raz... ale to je len moja skusenost.

marcelkatt
23. srp 2010

@kejtty inak možno ho ani ja nevyužijem na kočíku. Predsa malý sa narodí v decembri a v zime s ním vo vajíčku na kočíku chodiť nebudem rozhodne. Len ma tak napadlo, že či existuje nejaká autosedačka, ktorá by pasovala a nebola by priamo tá na X Lander.

evelina75
23. srp 2010

Ahoj, určitě jde pomocí adaptérů Maxi Cosi. Já to tak mám naplánované, protože ta x-lander se mi nelíbí z hlediska bezpečnosti. Hodně cestujeme autem, tak chci mít všechny dítka (skoro 3 😉 ) v kvalitních sedačkách.

mia1111
24. srp 2010

@marcelkatt - my máme na X-lander XA vajíčko Cybex Aton. Myslím, žeje o pol kila ľahšie a má aj praktickú striešku, ktorá sa nemusí odopnúť, iba sa zasunie a tým pádom sa schová. Je aj testovaná, tak sme kúpili túto a sme veľmi spokojní. Kuk sem, sú tu aj obrázky tej striešky, ako to vyzerá, keď je vytiahnutá alebo naopak zasunutá: http://www.babystyle.cz/autosedacky-cybex/cybex...

marcelkatt
24. srp 2010

@mia1111 ďakujem no vyzerá super. Dá sa kúpiť aj u nás niekde?

mia1111
24. srp 2010

@marcelkatt - určite, ja som kupovala v obchodíku v Žiline, toto som len vygooglila kvoli obrázkom a popisu, tak skús napr toto, to som našla teraz : http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/13469
Tu majú béžovú za 88 €, ostatné farby za 110€, prípadne pozri aj iné predajne s detským sortimentom 😉

marcelkatt
24. srp 2010

@mia1111 jééj si zlatá, ďakujem... Béžová by aj mohla byť 😉

marcelkatt
24. srp 2010

@mia1111 akurát pozerám, že máš malinkého narodeného tak ako ja, len o dva roky po mne. 😉

mia1111
24. srp 2010

@marcelkatt - jééééj, fakt 😀 . Ten poťah sa dá dať ľahko dole, ja som ho prala zatiaľ len raz, ale super, aj sa ľahučko dal naspäť....a za tie peniaze - super, my sme dali za našu 3500 SK minulý rok 😠