Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kejtty
14. zář 2010

@jaru30 joooj prepac som si zmylila - to som mala dat odpovedat ktr 😀

tina_22
14. zář 2010

@ktr Myslím, že tvoje sklamania sú predčasné, pojazdíš a uvidíš, že zmeníš názor 🙂 Nožičky polohovať určite idú, ten nánožník v chladnom období oceníš na 100%- chce to len zvyk nakladať ho a opierka ide do sedu aj u mňa, mám 2009-keď poriadne stiahnem pásky vzadu, je to normálny sed,ale nie úplne kolmý, to nie je ani veľmi pohodlné-si myslím 😵 Takže nezúfaj, keď, tak ho vráť- veď to sa dá do pár dní vrátiť tovar, či nie? 😅

emita
14. zář 2010

@kattija no áno, to máš pravdu. ak sú kolieska mäkšie kočík tak nadrguje-viac sa prispôsobí terénu. ak ich máš tvrdé, kočík zase ľahúčko ide. no pri malom bábätku by som ich dotvrda asi nefúkala 😉
@kejtty teším sa s vami, nech sa vám dobre jazdí

mmacko
15. zář 2010

baby, kde v BA sa da pozriet kocik x lander xa nazivo? dakujem

pele
16. zář 2010

Ahojte baby, neviete mi poradit, kde kupit alebo dat vyrobit nahradny matrac do kocika xlander? Dostala som kocik, ale matrac je vylezany a na internete vobec neviem najst nieco take na predaj. Nemate nahodou skusenosti? Dakujem.

dosa
16. zář 2010

@pele teraz je dovozca x landerov group fashion, tak skus tam

broucek2
16. zář 2010

@pele mně matraci vyrobila firma, co šije přikrývky po dospělé a děti

ktr
17. zář 2010

holky,chci se zeptat,když dám dítěti fusak ,tak nánožník už na něho nedám ☹a to je celkem nepříjemný..jak to řešíte??

mia1111
17. zář 2010

@ktr - ja dám určite iba fusak... Mám Emitex

ktr
17. zář 2010

@mia1111 teky o něm uvažuji,drží??nesklouzává dolů,když dítě nepřipoutám??

zuzana12345
17. zář 2010

prosim vas ktora mate energy, ta farba je v skutocnosti cervena? 🙂 chcela by som pre chlapca 🙂

mia1111
17. zář 2010

@ktr - musím to vyskúšať cez víkend... dám ti potom vedieť. Ja malého pripútavam iba okolo pása, tak som aj ja zvedavá

ktr
17. zář 2010

@mia1111 jůůůůů,máme stejně staré děti 😵 😵 😵

ktr
17. zář 2010

@mia1111 to jde???jenom kolem pasu??

mia1111
17. zář 2010

@ktr - jasné, ja odpojím tie popruhy, čo idú zhora, - odpájajú sa na pracke, kde pripútaš drobca... a potom už ho zapínam len pomedzi nožičky + okolo pásu

ktr
20. zář 2010

@mia1111 tak co????jak dopadla zkouška fusaku????drží????napiš!!!!
holky,chci se zeptat,jak se vám osvědčila originál taška na rukojet???mám ji koupit nebo se radši poohlídnout po neoriginální????

petulik.zlin
20. zář 2010

Ahoj zuzana12345, my máme barvu energy, je taková tmavší červená, spíš vínová, řekla bych, že barva vypadá ve skutečnosti stejně jako na obrázcích.

helulela
20. zář 2010

@ktr originál taška je obsahově i vzhledově fajn, ale nevyhovuje mi její uchycení - musíš vycvaknout popruh přes rameno a nacvaknout ji na rukojeť. Protože tašku pořád stěhuju sem a tam, tohle přecvakávání mi fakt vadí. Radši bych koupila neoriginál tašku, kterou budu upevňovat za popruh, otázka je, jestli by tam nějaká držela, protože na konstrukci nejsou háčky, které by ji zachytily, aby nesklouzávala.

petulik.zlin
20. zář 2010

Já X-lander používám už 3 měsíce a tašku zatím nemám, říkala jsem si, že jí koupím později, nechtělo se mi za ni dávat 850 kč 😝 a nakonec ji ani nepotřebuju, věci si hodím dolů do košíku. Když bude potřeba asi koupím nějakou levnou neoriginál. 😎

petrach
20. zář 2010

já používám neoriginál a drží,sjede max k tem uchytum na origoš tašku..

jaru30
20. zář 2010

já mám originál a vcelku spokojená 🙂 Jen jak píše Helulela, to vycvakávání je na pytel...a někdy si taky říkám, že by mohla bejt ještě krapet větší, ale ono je to spíš tím, že s sebou taháme spoustu věcí 😀 My bysme museli mít 2 tašky, jednu vepředu, druhou vzadu 😉

sunny323
22. zář 2010

Ahojte, mam X-lander 2010 a chcem sa spytat, ci existuje aj fusak teplý na športovú časť? Dakujem

lindauciatko
22. zář 2010

ahojte maminy,
prosim poradte mi kde kupit nejaky normalny prsiplast na kocik x-lander, sportovu cast lebo tento: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... sa mi nepaci lebo je nepriesvitny no a nejako sa mi nedari nejaky najst. cchem aby bol skladny ale som vyplasena ci bude sediet aj unverzalny, pretoze x-landeri su vraj sirsie o dost ako ostatne kociky... vdaka

mia1111
22. zář 2010

@lindauciatko - ja mám emitex aluspacer 2 myslím... je super 😉

mia1111
22. zář 2010

@ktr - ja som na to úúúúplne zabudla, neskúšala som, ale idem vytiahnuť fusak a skúsim to hneď...

lindauciatko
22. zář 2010

@mia1111 ahoj dakujem ja som nasla len aluspacer l. teraz, http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... je tam nejaky rozdiel? kde si ty kupovala? vdaka

lindauciatko
22. zář 2010

@mia1111 ahoj teraz som tam volala tak si mam vraj vziat tracking maxi, tak som ju zajednala, dufam ze bude OK 🙂

mia1111
22. zář 2010

@ktr - fusak sa mi nešmýka.... dá sa vzadu stiahnuť a "zavesiť" o opierku, tým pádom sa nešmýka dole a po bokoch sú na každej strane po 1gumičke, ktorá sa krásne zachytí o konštrukciu pri búdičke - tiež zabránia zošmyknutiu. Na fusaku sa dajú vystrihnúť dierky na prevlečenie popruhov - aj bočných, tak je to super. Posadila som tam malého, tak sa tak pritúlil k tomu mäkkučkému vnútru - no zlatý bol 😵 . Podložku ale asi zo šporťáku vyberiem - drobec bude mať asi trošku pohodlnejšie sedenie - viac miesta... Ale budem ju nosiť so sebou, keby náhodou nám fusak nebolo treba 😉

mia1111
22. zář 2010

@lindauciatko - ja som objednavala myslim z babetkova, už ju mám pol roka...tam bol ten rozdiel medzi alu 1 a 2 - že dvojka bola pre kočíky, ktoré sa polohujú do ľahu.

ktr
22. zář 2010

@mia1111 🙂 🙂 🙂 DÍKY!!!tak si ho objednám...mám barvu volcano,tak samo hnědooranžovej z letošní kolekce 🙂 deku zimní mám takyEmitex,oranžovou a je fajn 🙂 jo taky jsem přemýšlela,že oddělám tu vnitřní vložku,mě to dítě pořád po ní sjíždí 😖 😖 tobě to nedělá???Někdy mám pocit,že je to kočár snad na starší dítě,pořád ho musím upravovat, 😒