Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

gubika
18. dub 2013

Ahojte, diskusia je hrozne dlha, nestiham to citat. Mam XA 2011-ku a zaujima ma len jedna vec, existuje nejaky zlepsovak, aby sa dala dat opierka do uplneho sedu?

klara.t
18. dub 2013

Nechával si někdo měnit plastovou slídu v okénku ve stříšce? popraskala mi na několika místech ☹ kolik to stálo, kam jste to posílali? v záruce už myslím není (předpokládám jen 2 roky)

karotkaa
21. dub 2013

@klara.t Tak aj mna by tento problem zaujimal, ako vyriesit, nam to tiez zacina praskat...

klara.t
24. dub 2013

@karotkaa nakonec jsem to podlepila isolepou 🙂

angel01
29. dub 2013

Ahoj maminky, můžu na vás mít dotaz?? jaké jsou skutečné rozměry hluboké korbičky?? na každých stránkách píšou něco jiného ☹ moc děkuju

hanicaki
29. dub 2013

Ahojky, my máme X1 a tam jsou rozměry 76x34. Kupovali jsem ho nakonci roku. Ale všechny korbičky jsou teď moooc malé.

marketa97
29. dub 2013

@angel01 souhlasím s @hanicaki, x-landera jsme měli a ten rozměr který uvedla odpovídá přesně, měli jsme teda XA

hanicaki
30. dub 2013

Pravda, že tyhluboké korbičky jsou oficiálně psané do 6měsíců. Což většinou vychází, řekla bych hlavně u holčiček. Máš mladý má 5měsíců, ale už nám korbička nestačí. 🙂

angel01
30. dub 2013

Holky děkuju, mě se xlander moc líbí, ale ta korbička mi přijde fakt malá ☹ čekám chlapečka na srpen a byla bych ráda, kdyby jsme v korbičce vydrželi přez zimu. . .

lubi2002
3. kvě 2013

@marketa97 ja tiez rozmyslam nad XA z roku 2011. je naozaj ta korbicka tak mala aj v realite? cakame babo v septembri, takze celu zimu bude babo aj vo fusaku. snad sa tam zmesti

marketa97
3. kvě 2013

@lubi2002 no malá... je to typická korbicka dnešních kočárků... nás kluk se narodil v listopadu a už při narození měřil 55cm, v korbě byl do 5ti měsíců a vešel se, měli jsme origo fusak x-lander ten mi přijde míň naducaný než třeba emitex nebo kaiser... pak mi chtěl už koukat ven a korba se mu nelíbila, takže bylo vyřešeno.... na holku mám quinny buzz, korbicka velikostne stejná a taky jako u kluka, do pěti měsíců v ní a pak už tam nechtěla být ani náhodou. já bych to s těma korbickama tak nehrotila, pokud budeš mít sportak s možností položení do lehu a dostatečně krycí boudicku, nejlíp ještě aby byl otocny i proti směru jízdy a můžeš ho klidně šoupnout tam až ti z korby vyroste. větší korbicku než x-lander má třeba dorjan, nebo firkon, taky některý espira (enzo EVO, gtx a atlantic), ale třeba firkon a dorjan se mi nelíbí vůbec, ty espira jsou pěkný a cenové srovnatelný, atlantic je jeste levnější než x-lander 🙂 tak jsem se vykecala...

barcelonka
16. kvě 2013

pomozte mi, rozhodujeme sa ci kupit x-lander xt pouzivany len uz som pozerala vsade mozne po strankach obchodov a tusim na kazdej je pisane ine rozmery kocika. Nenapisete niektora ake su tie skutocne a co sa tyka skladania potrebuje velky kufor v aute aby som ho tam napratala. dakujem

benetka
17. kvě 2013

Ahoj máme x lander XA 2011, vadí mi délka poruhů u sporťáku - jsou dost krátké. Jde to nějakým způsobem řešit? Malá má 11 měsíců a nevím jak se mi v zimě do kšírů vleze i s fusakem?

mia1111
17. kvě 2013

@benetka - garantujem Ti, že v zime ju budeš pripútavať iba okolo pása ;). Aj ja som to tak robila, vlastne už od leta, kedy mal môj syn rok a pol, som ho pútala len okolo pása, úplne to stačí, keď vie dieťa samostatne sedieť a nie je to také to dieťa, ktoré by najradšej z kočíka vyskočilo 😀 😉 . Vlastne som si ani nikdy nevšimla, že by boli tie popruhy cez plecia krátke, keďže od roka a pol som ich nepoužívala 😉

gubika
23. kvě 2013

Mam Xlander XA 2011, a KMITA a HRKOCE mi prave PREDNE KOLESO. Ma niekto podobny problem? Poznate niekoho, kto to opravuje? Zatial som sa dopatrala len na servis v Cechach... Radsej by som to riesila na Slovensku, nech to mam cim skor.

ivkaj
23. kvě 2013

@gubika to je bohužel při rychlejší chůzi a nerovném terénu "normální" :-/

gubika
23. kvě 2013

@ivkaj To si ma nepotesila 😖 Mne to robi asi mesiac, a len na tom pravom prednom. Som si myslela, ze len lozisko treba vymenit alebo daka podobna zavada to je...

mia1111
23. kvě 2013

@gubika - skús premazať s WD-40. Zlož koleso, nastriekaj, nasaď naspäť a uvidíš

mia1111
23. kvě 2013

@gubika - premaž len trošku, nie moc, ak to bude moc, tak ten olej zotri servítkou

gubika
23. kvě 2013

@mia1111 Diky za radu, vyskusam.

sasina1982
23. kvě 2013

@gubika já mám model 2008 a dělá mi to taky...snad už od začátku...řekla bych, že to je neřešitelnej problém...kolečko jsme sundavali a mazali snad už 100x a nepomohlo to, takže já to mám pořád zacvaknuté, aby se mi to tam nekvrdlalo...

sasina1982
23. kvě 2013

@barcelonka my máme malý auto - hyundai accent, respektive má malej kufr...a když vezu jen kočárek, tak stačí sundat korbu, složit podvozek a dám kočár do kufru docela v pohodě...ale když vezem víc věcí, tak musíme sundavat kolečka...takže ale pokud máte kombíka, tak se vejdete v pohodě, dá se složit dost do placata
a když sundaváš kolečka, tak pozor, jsou špinavý, tak aby sis něco neušpinila nebo nezničila

barcelonka
28. kvě 2013

@sasina1982 vdaka za odpoved ale nakoniec sme ho nekupili, objednali sme nieco ine ale budeme mat aspon novy 😉

alienkat
28. kvě 2013

@benetka Ahoj, malá ti chce byť zapnutá v športovom kočíku? my zapíname len pásy okolo pása a cez nožičky.

loafeer
28. kvě 2013

Holky, můžu se zeptat, nedá se někde sehnat ta origínál vložka do sporťáku x landu 2011? Malý ji roztrhal a ožmolkoval, tak bych chtěla novou, ale originálni

136136
11. čer 2013

Mamičky můžete mi poradit zda korbička x-pram se dá nasadit na x-lander move?dekuji

petra123456789
17. čer 2013

@mimanka Prosím ťa zohnala si potom to tie kolieska na x-lander xv? ja mám tiež taký problém ...

mimanka
18. čer 2013

@petra123456789 nie nezohnala a potom som ani nezhanala bo som ho už predala

ebsian
18. čer 2013

@136136 Nedá, x move má svoji..Jinak je x pram kompatibilní se zbytkem x landerů, zrovna jednu prodávám pro holčičky 😀

136136
19. čer 2013

@ebsian děkuji