Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

inffinity
18. říj 2011

@helsinka aj my máme univerzální za 8€ 🙂 originální byla drahá 😝

ivkaj
19. říj 2011

@helsinka kupovala jsem ji současně s kočárem, je neoriginální, ale na X-lander a stála kolem 300Kč.

helsinka
19. říj 2011

@babul83
@mailli
@ba0terka
@marketa97
Baby ďakujem Vám pekne, veľmi ste mi pomohli, ja som netušila, že sú aj univerzálne pláštenky 😀 (hmm začiatočníčka xixi), pozerala som tú od Emitexu, sa mi páči, idem aj hneď objednať, ešte raz ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marketa97
19. říj 2011

@helsinka Nemáš zač 🙂

danusica83
24. říj 2011

baby prosim vas,urcite ste sa uz o tom bavili,ale pouzivate na zimu aj fusak na sportovu cast zo zateplenym nanoznikom? a ak ano aky je taky "naj" ,ktory tam pasuje pre 6.mesacne babo ale aj na starsie (tento+buduci rok)

ivkaj
24. říj 2011

@danusica83 tuším, že tu někdo psal, že do nánožníku se fusak moc nevejde. Ještě jsem to nezkoušela. A fusak máme koupený tento http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/emite...

kejtty
24. říj 2011

@danusica83
@ivkaj jednoznacne nam presne pasoval do Xlandra sportovej casti fusak Eisbarchen. Vosiel sa tam akurat do toho nanozniku. Dufam ze aj toho roku fusak vyuzijeme, ale asi uz bez nanozniku, lebo maly ma dlhe nozky uz... 🙂

danusica83
25. říj 2011

@kejtty
@ivkaj baby dakujem,niekde som citala,ze sa niektore fusaky smikaju a nesedia poriadne v tych sportakoch. Ake mas s tym skusenosti @kejtty

kejtty
25. říj 2011

@danusica83 fusak Eisbarchen ma zo spodu protismykove gulicky, a na vrchu este sa moze priviazat so snurkami o kocik - tak som to mala aj ja pripevnene o konstrukciu kocika a nic sa my nesmykalo. Do nanozniku presne vojde, myslim ze aj fusak Kaiser. Ale viem ze ten Emitex uz nevopchas do nanozniku, lebo je dost dlhy.

danusica83
25. říj 2011

@kejtty akurat som si ho pozerala,aj odporucania ma celkom dobre,zajtra ho ideme objednat. Dakujem 🙂

kejtty
25. říj 2011

@danusica83 je naozaj super teplucky, takto vyzera v Xlandri aj s nanoznikom. Velmi ho nieje vidno, ale strepe sa do toho nanozniku 🙂

danusica83
27. říj 2011

@kejtty super,dakujem 🙂

ivkan
27. říj 2011

Ahoj, mám dotaz co se týče fusaku na xt sporťák. Možná se to tu již řešilo, ale nemám čas se probírat 109 stránkami 😅
Do nánožníku se mi můj fusak od Emitexu nevejde. Strašně těžko ho zapínám a malá tam má nožičky hrozně zmáčknutý. Nemáte typ na nějaký fusak, co tam pasuje? Díky 🙂

ivkan
27. říj 2011

Jééé, tak jsme prošli pár posledních příspěvků a mám odpověď na svůj dotaz. Díky 🙂

luy
2. lis 2011

Dobrý má tu niekto z vás x lander športiak trojkolku?Príde mi vhod každá rada a postreh k tomuto kočíku,dakujem

babul83
2. lis 2011

@luy ja mám, ale ešte 07, a čo konkrétne potrebuješ vedieť?

luy
3. lis 2011

@babul83 idem kupit teda chcem 2009 a neviem či dobre robím,je dobrý ten kočík?

babul83
3. lis 2011

Ako dobrý. ?Ja ho mám už pri druhom dieťati a som spokojná. Jediná nevýhoda ,že nám zaplní celý kufor auta, preto sme dokúpili golfáč do auta. V snehu, po ľade ide kočík super, na obrubníky ide bez toho aby si musela nejak extra podvíhnuť. Jazdné vlastnosti sú úžasné. Ide ľahko. Ja mám celú trojkombináciu (vajíčko, vaničku a športiak). Dá sa dať takmer do ľahu a je priestranný, takže dieťa sa tam v pohode vyspí (športová časť). Určite by som sa znova rozhodla preň. Každý kočík má nejaké chyby a každému vyhovuje niečo iné.

danusica83
8. lis 2011

kocky,tak X lander uz mame doma a teraz riesim tasku nan,ma niektora tasku X bag 1 alebo X bag 3? mohli by ste mi poslat nejake fotky ako vyzeraju tasky z vnytra,ci je taska dost priestranna,da sa dat aj cez rameno? Budete velmi zlate a mne to neskutocne pomoce nakolko chcem kupit tasku cez net. Dakujem,dakujem

klara.t
9. lis 2011

mám x-bag 1, jukni ke mě do alba x-landet, tam je nafocená i zevnitř. @danusica83

danusica83
9. lis 2011

@klara.t dakujem krasne.

denny80
9. lis 2011

Ahoj holky, koupit radši XA2011 nebo XQ2011??? Na XA jsem četla hodně stížností že se časem rozheglají přední kolečka nebo úplně odejdou, XQ zase že je na sporťáku menší lůžko (o 5cm) a přední kolečka má plastové a není odpružený, tak je v terénu dost tvrdý. Byla jsem přesvědčená že koupíme XQ2011 protože se mi moc líbí, ale teď fakt nevím jestli se nepodívat na jinou značku (Tako Warior). Jo a máme malý kufr (Ford focus). Budu ráda za každou radu.

p.j.jacky
9. lis 2011

my sme mali XA a spokojna som nebola.Tvrdy,predne kolecka odisli,mm ich opravil 😉 zaberal cele miesto kufra auta,tak nic ine sa nam tam nezmestilo.Sportova cast sa neda otacat proti smere jazdy. Uzka vanicka....no kocik na nic!!Predala a kupila somAston Mikado a spokojna som.
@denny80 urcite kup Takko,verim ze neolutujes!

tina_22
9. lis 2011

@denny80 Tak zase ja by som Tako nekúpila ani za nič, mne to príde oveľa horšia kvalita, ako xlander. Ja mám xlander 2009, používam ho aktívne, neustále, jazdíme kade-tade a stále je v pohode. Nič s kolieskami, ani sa mi nerozhegal, no potrebuje to stálu údržbu-ako každý kočík. Premazať, vyčistiť kolieska, veď aj auto musíte udržiavať 😀 Jediné mínus u mňa je ten neotočný sed a s tým sa ráta už pri kúpe. V kufri je veľký, ale pokiaľ si nekúpite golfáč, tak aký iný kočík do terénu bude v aute zaberať menej miesta?
Toľko môj názor. Videla som aj xq, mne sa veľmi páčil aj keď je pravda, že šporťáčik mi prišiel malý.
Ale ja si myslím, že máloktorá mamina vydrží pri jednom kočíku-postupne aj tak podľa potrieb bábatka vymení za niečo iné 🙂

klara.t
9. lis 2011

já jsem také pro XA. Já ho používám už rok a půl a zatím žádný problém. Kolečka jsou taková, jako na začátku.

paja83
10. lis 2011

Já pro změnu jsem pro XQ, kolečka rozhodně nejsou plastová, jsou gumová, na to pozor. Jen nejsou nafukovací. Koupila jsem si ho na základě vyzkoušení u kamarádky a bylo to naprosto v pohodě. Jeli jsme v lese a nebyl žádný problém s odpružeností....Záleží, co upřednostníte, my ten XQ koupili hlavně kvůli tomu, aby se dal sporťák otočit čelem ke mně a nemusel pořád obíhat kočárek, abych na mimčo viděla. Je to otázka volby🙂

klara.t
10. lis 2011

ale vždyť v XA jde na dítě vidět skrz to velké okno ve stříšce. Já nikdy otočení sporťáku neřešila. Dítě chce stejně vidět dopředu. To co dělá jsem viděla tím okénkem a ona se na mě skrz něj podívala také, když chtěla.

emita
10. lis 2011

@denny80 tako je ešte väčší ako X-lander. nevýhoda že keď ho chceš zložiť do kufra musíš stále dávať dolu aj športovú časť. aspoň tak to je u Jumper-a. XA sa neporovnateľne lepšie ovláda a je taký pevnejší. jedinú výhodu taka vidím vo veľkej vaničke ale pozerám že vy ste už väčší takže vaničku vám už ani netreba. ako šporťák je oničom. vyskúšala som aj aj-jednoznačne doporučujem XA.

ada222
11. lis 2011

ja mam XQ 2011 3-kombinaciu a som velmi spokojna, sice sme este nepresli do sportaku, ale kociarik je super, lahko sa ovlada a nam do kufra fordu fokus v pohode vojde aj s korbickou a sportak bude zaberat este menej miesta... 🙂

sygy
29. lis 2011

Ahoj holky, nevíte zda se dá korbička z roku 2011 nasadit na podvozek XA 08 ??? Dekuji za odpovedi 🙂