Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

helsinka
5. zář 2011

@kubinca ja neviem, ale ja k tomu nemám len nánožník, ale aj vrchnú časť, akože vrch, ten sa dá dať aj okolo hlavičky, a potom spodok - nánožník . . .ale tie dve časti sa dajú odzipsovať a nánožník používať samostatne, . . .ešte sa mi na tom športovom páči, že tá strieška sa dá rozzipsovať a posunúť nižšie napr keď fúka a pod . . . ja som mala strašnú dilemu, keď sme išli kupovať kočík, lebo z každej strany som počúvala len to, že ktorý je aký nekvalitný, som sa bála, že natrafím na nejakú rárohu a pod, ale zatiaľ som spokojná, myslím, že sme vybrali dobre, už sa teším aj ja na ten športiak, ale to si ešte počkám . . .Evka je malinká 🙂

kubinca
5. zář 2011

@helsinka hmm tak to mame aj my, tak asi je to ten fusak... 😀 uvidim ked bude chladnejsie ci malej nebude zima, ale je tam dost miesta aj na deku, tak to mozno tak budeme riesit.... dnes som bola vonku aj s kocikom a som uuuplne spokojna, uplne krasne to jazdi, a tiez fukalo, stiahla som tu striesku a bolo po probleme 🙂 myslim ze sme kupili dobre 🙂 uz len kocikovat a kocikovat 😀

mia1111
6. zář 2011

Ten nánožník je zateplený, ale len tá horná časť, aj to len mierne. My sme tú hornú časť nevyužili, keď bola mierna zima a bol drobec naobliekaný, tak mal len deku a nánožník na nohách, keď riadne mrzlo, tak som používala riadny emitexový fusak.

julienka
6. zář 2011

Ahojte maminy X-landerky 😉 Máme XA a pozerám, že je tu debata o fusakoch. Moja malá bude mať v zime už skoro rok a pol a rozmýšľala som, aký fusak bude najvhodnejší do športovej verzie pre takéto veľké dieťatko. Máte niektorá skúsenosti? Ďakujem za tipy!

bell2
6. zář 2011

@julienka Ja osobne mam v planu poridit Emitex, co se da nastavovat. Ten originalni X-landerovskej se mi pri odobnim seznameni v obchode moc nezdal 😉

jaru30
6. zář 2011

@julienka já mám Aesthetic. Podobnej Emitexu, akorát je na omak měkčí, pro mě příjemnější 🙂 Nastavovat se taky dá. A nemusíš vybírat z hotových fusaků, ale ušijou ti ho podle toho, jaké barvy si sama ve vzorníku vybereš (a je z čeho vybírat 🙂

sarkaa
8. zář 2011

Nemáte některá zkušenost s fusakem Eisbärchen ? Chtěla bych ho koupit do našeho x-landeru.

ivkaj
8. zář 2011

@sarkaa jestli se nepletu, tak loňskou zimu ho tu nějaká maminka chválila, tak zkus jedině mrknout o rok zpátky.

ludva
8. zář 2011

@julienka Ahoj, mám trošku větší dítko 🙂 Koupila jsem pro něj fusak emitex exclusiv a je fakt super!!!

julienka
8. zář 2011

@ludva @jaru30 @bell2 Hm... a čo poviete na fusak HUG od Concordu?? Dá sa použiť???? A druhá otázočka: čo dávate na detičky do športiaka v jeseni? Moja malá je strašne akčná ešte aj v kočíku a mám pocit, že deka na nej vydrží tak 3 minúty... :-/

mftina
8. zář 2011

dobry den chcem sa opytat ci sa da dat dole potah z autosedacky z kolekcie x.lander 2010 xa

mftina
9. zář 2011

@ve24 dobry den mala by som zaujem o ten pasik je to este mozne dakujem mam x-lander xa 2010

ve24
9. zář 2011

nezlobte se, ale už to nešiju

kejtty
9. zář 2011

@sarkaa Ahoj, ano ja mam kupeny Eisbarchen do XAča, je super teplučky a vojde sa mi aj do toho original nanozniku od Xlandra.

ada222
10. zář 2011

a co fusaky Kaiser?

kesika
10. zář 2011

@sarkaa Ahoj, my máme aj Emitex aj Eisbärchen a oba sú super. Páči sa mi, že sa dá odzipsovať dole, takže aj dieťa s topánkami ho môže mať.

sarkaa
10. zář 2011

@kesika
@kejtty Děkuju 🙂 Nakonec jsem si objednala Emitex Combi 3v1.

paja83
10. zář 2011

Ahojky, měla bych prosbu. Tento týden nám přišel v setu X-lander xq a je tam i moskytiéra....ale je na zip a nejde nám nikam připnout. Můžeze někdo prosím poradit? Předpokládám, že je na hlubokou korbu....Díky moc.

natyi25
11. zář 2011

@paja83 my sme mali rovnakú dilemu 🙂 zips zo sieťky treba nasunúť do drážky na búdičke 🙂

paja83
14. zář 2011

@natyi25 Ale to je asi nesrpávné, to by tam nebyl zip, ne?

natyi25
14. zář 2011

@paja83 určite je to správne, lebo mi to radili v e shope,kde sme kočík objednávali...vyskúšaj to a uvidíš, ako krásne sa sieťka napne 😉

paja83
15. zář 2011

@natyi25 DObře, vyzkouším to, moc díky, jsi hodná 🙂

klara.t
16. zář 2011

Do alba x-lander jsem nakonec vložila fotky té sluneční clony na tu průhlednou část, co mi šila mamka. TO jen pro inspiraci 🙂

lenja123
20. zář 2011

Neviete mi poradiť, akú plaštenku do dažďa na športovú časť XA? Nemám žiadnu, originálnu som nevidela naživo, ale zdá sa mi veľká, neskladná, nepraktická. Čo používate vy?

helulela
20. zář 2011

@lenja123 mám emitex tracking maxi, pasuje dobře a vejde se do síťované kapsy na zádech sporťáku

lenorka_ch
20. zář 2011

moje skusenosti s x-lander XA 2010 volcano - najskor som bola ocarena, rozhodovala som sa aj podla skusenosti kamaratok - vsetky s nim boli spokojne. ale po case pouzivania som zistila, ze az taky super nie je. vajicko nam bolo po 3 mesiacoch male - uzke, takze sme museli vymenit. dcerka sa narodila dost velka na konci augusta a v zime, ked ju bolo treba viac obliect, sa nam do neho nevosla. vanicka sa nam pod budou osuchala z oboch stran po 2 mesiacoch pouzivania - reklamaciu nam neuznali, ale vymenili nam latku na bude - co vobec nebolo poskodene. teraz pouzivame sportovu cast a skoro hned sa nam nad zipsom rozparalo vrecko na drobnosti, a to som tam davala iba malickosti - flaska, plienka, obrusky. A po lete som zistila, ze nam vybledli z vrchnej strany vsetky zipsy, tak su dvojfarebne - nenechavala som ho na slnku, iba pocas prechadzok a vzdy sme utekali do chladku. Vlozka sa nam samozrejme stale posuva dolu a tiez mi prekazalo to priesvitne okienko - hlavne, ked jej prazilo slnko. slnecmik som si tiez kupila original, ale nikde sa mi ho poriadne nepodarilo upevnit. Sed dopredu mi nevadil - to je asi jedine. Este podvozok je fajn a koliecka, s tym som spokojna, kedze chodievame aj po rozbitych a lesnych cestach - ten je v pohode aj po roku pouzivania. Neviem, ci som len ja mala smolu, alebo ma niekto podobne skusenosti. Zda sa mi, ze starsie modely su spolahlivejsie. Kupila som si drahsi kociar, nech vydrzi aj pre druhe babo, ale ostala som sklamana....

klara.t
21. zář 2011

Tak to mě se za rok vůbec nevyšisoval. A to se Sluníčku nijak nevyhýbám. Ani jinou vadu jsem neobjevila. Takže já jen chválím, ale hlubokou jsem neměla a ani bych nechtěla, protože už na první pohled je vidět, že je malá. Takže za mě sporťák ANO, hluboká NE.

gilmorka
21. zář 2011

@klara.t ja som riesila clonu na striesku tiez tak podobne, funguje to super 🙂

klara.t
22. zář 2011

@gilmorka mě to šila mamka a stačí to v pohodě. Ted jsem ale našla na MMB docela pěknou clonu. Paní to tam šije. Vypadá fakt dobře, ale takhle od mamky to bylo levnější a stačí to úplně v pohodě.

gilmorka
22. zář 2011

@klara.t ja mam v albume tu svoju, mam farbu volcano, manzel zohnal sustiak v podobnej farbe a vyzera to super. Mamina usila, ja som si dala take patenty na uchytenie a funguje vyborne. Tiez ma to vyslo minimalne, len cenu latky.