Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

mukky
21. led 2009

andy hmm si odvazna...co su to kamenne obchody?To slovo sa tu niekde na MK sklonovalo...a mas nejake vychytene stranky?Ach jo holka,tady mi to zbozi asi nedojede z Cech 😀

kobyliacik
22. led 2009

Mukky, kamennýá obchod je základná predajna internetového portálu. Ja som objednávala cez net tiež a v poho, tiež objednávam 90% cez net, pretože je to často lacnejšie a nie o malý peniaz ako predajne.

ludva
22. led 2009

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, nevíte, čí je to výrobek?

ludva
22. led 2009

Jo, a ještě jsem se chtěla zeptat : Je to někdo, kdo kočárek skládá opravdu denně?
Čekáme třetí miminko a vozím děti do školy a na kroužky, tak potřebuju kočárek, který vydrží skládání i 4x denně 😀 . Díky moc.

kobyliacik
22. led 2009

Neskladám denne, ale nie je to problém (i keď kým som podľa návodu nato prišla...) je to jednoduché. Ale zase rátaj, že kočík o sebe nie je veľký ale kolesá, trošku zaberajú miesto. A je to poľský výrobok pokiaľ viem. No nemôžem sa naň sťažovať.

luci23
22. led 2009

Ahojky... holky mam dotaz... čekáme mimi v červenci... xlander se mi moc líbí, vlastně už ho mam skoro vybranej, jen mam problém s tim, že mam strach, jestli se mi malý vejde do korbičky v zimě..máte zkušenost?

bertica.h
22. led 2009

X lander je poslký výrobok
my sme ho denne neskladali,ale myslím,že v pohode,akurát bol trocha oškretý na boku a jeden kaps(cvok 😀 😀 )sa nám utrhol,lebo ked sa skladá tak bol napnutý..ale ok.

lucii--top neviem,korbu sme nemali,ale všeobecne sa hovorí,že su malinké na X landroch

drakulka.p
22. led 2009

Ahoj,my máme Honzíka v lednu 2008 a do 7měsíců byl v korbičce v pohodě,pak už ho to nebavilo,ale ještě chvíli by se vešel.A to není žádnej drobek 🙂

bertica.h
22. led 2009

inak..aj sporták je fajn..nemusíte tam dat dieta uplne sedieť..len trolinku vyššie..myslím,že 7mesačnému to nebude vadiť.my sme dali dcéru do športáku v 6mesiacoch a tiež tak,aby nesedela uplne ale bola mierne v sede..trolinku.
a ona je dorbec..má 3,3roky a len 93cm..takže by sa tam ešte ako 2ročná vošla 😀 😀 😀

pietra
22. led 2009

ludva, ja som ho denne skladala, lebo nemame v dome vytah, tak som si najprv po schodoch zniesla zlozeny podvozok a potom korbicku s dcerkou a az pod schodami korbicku naklikla na podvozok a ziadnu ujmu kocik neutrpel dennym skladanim 😉

luci, no zalezi, ako velkeho drobca budes mat. Moja dcerka je tiez letna julova (cervenec) a v korbicke som ju vozila do marca (brezen). Na jar tam uz teda extra priestor nemala, ale nebola tam ani ako sardinka. Zmestila by sa aj dlhsie, ale uz ju nebavilo na prechadzkach lezat, tak sme presli na sportak

andy80
22. led 2009

ahoj, já ho skládala skoro denně

luci23, mě se malá vešla do korbičky přesně do 6ti měsíců, pak jsem jí dávala do sporťáku, protože už sama seděla. Možná by ještě chvilku vydržela. Byla dost velká měla 9000g a 71,5cm. Takže fakt žádný drobeček.

mukky: ráda na kupuju na www.detskyraj.cz a posílají i na slovensko

martimarti
22. led 2009

Ahoj Luci 23, moje malá se narodila na začátku června a ještě stále je v hluboké korbičce. Sice to má ode zdi ke zdi, ale fakt jsem nečekala, že ještě leden dáme, možná i únor. Zvlášť jak byly ty mrazy jsem byla moc ráda, že je v hlubokém, přeci jen je tam teplíčko, zvlášť ve fusaku /Emitex/.

andy80
22. led 2009

teď koukám, jak jsem to napsala, samozřejmě v 6ti měsících měla 9000g a 71,5cm, takhle to vyznělo, ja při narození 😀

mukky
23. led 2009

andy..dakujem

luci23
23. led 2009

Holky děkuji moc, mam vybráno 🙂

leu
23. led 2009

ahojky taky se přidávám k čekajícím a hlavně k vybírajícím... taky čekáme mimi začátek srpna a všichni mě straší, že v lednu tam mimi nedostanu s fusakem tak pořád váháme.
luci ty jsi už 100%rozmyšlena??

avanka
23. led 2009

Luci, Leu, ci sa babo zmesti... zalezi od velkosti babatka a len tak medzi recou, x-landerovske vanicky vobec nepatria k tym mensim 🙂
Nas Lukas ma 71 cm a 8,5 kila a stale sa tam zmesti, len uz sa 3 tyzdne vozime v sportaku, lebo chcel vidiet, je narodeny v cervnu...

petua
23. led 2009

Holky, my teda zatim taky čekáme, kočárek nám stojí v komoře, ale co jsem tak měla možnost porovnat, tak ta korbička opravdu neni nijak "malá" - ve srovnání s jinýma trojkombinacema (třeba Chicco atd.) mi přijde jako jedna z největších.. Samozřejmě klasický hluboký kočárky asi větší budou, ale taky to neni pravidlo..

A přesně jak píše Avanka - záleží, jak hodně roste prcek - třeba bratranec má chlapečka, měli klasickej velkej hlubokej kočár a malej jim narostl do takových rozměrů 😀 , že už se ve 4.měsíci nevešel ani do toho klasickýho velkýho hlubokýho 😅 😅

luci23
23. led 2009

No já asi jo. A to i přes to, že máme výtah rozměr na šírku max cca 68 a xa má prý rozměr 69 ☹ Ale nejspíš to bude jen přes ty kolečka, tak ho prostě trochu naklonim a ve výtahu už se zase vejde.. nejhorší je ten přechod. A mimi má stejně dost pokrčený nožičky.. tak uvidíme. Víš co, i kdyby se mi tam pak už nevešlo, tak to prostě dáme do pololehu na sporťáka a bude taky dobře i teplo :D
Akorát dotaz... holky, tomu nerozumim.. sportovní verze váží kolem 13ti a něco.. korba k tomu 4,6 kg. Takže to má pak skoro 18 kg? Kolik vlastně teda váží s hl. korbou?

avanka
23. led 2009

Luci, tak ako si napisala, to je vaha x1...ale ja som to nejako necitila, byvame na prizemi, takze som ho dvihat nemusela a na bezne jazdenie je fajn....a sportak je oproti tomu ako pierko......uplna parada 🙂

andy80
23. led 2009

Sportovní verze váží 13kg i se sportovní sedačkou, kterou ale sundáš, když tam chceš dát korbu. S korbou je ten kočárek ještě lehčí.

luci23
23. led 2009

Jo no to je fakt, to se vlastně musí sundat.. jsem blboun 🙂 už jsem se lekla, že bude vážit přes 18 kg! Akorát s tim výtahem je to u nás blbý. Dole je úplně jinak širokej než u nás v patře - nejdou tam tak otevřít dveře. Holky co máte XA, ta šířka je 69? Na jednom netu jsem našla 65.. ale na jinym 69...

indigo
23. led 2009

Ahoj holky, taky uvažuju nad x-landerem, mám teď X3 z 2006, ale nelíbí se mi a chci ho prodat. Chtěla bych XA.
Nevíte jestli už je někde na netu k vidění kolekce 2009?
Jinak mě taky trošku děsí rozměry korby, chtěla bych v zimě ještě jezdit s korbou, fusak mám Combi od Emitexu. První prcek měl v půl roce 70cm, + fusak a čepice, no snad bude druhej prcek drobnej, abych ho v lednu nemusela dávat do sporťáku 😀

indigo
23. led 2009

Luci někde uvádějí celkovou šířku, někde myslím od středu kol, radši bych brala v úvahu těch 69, maximálně budeš mile překvapena, že všude projedeš... 😀

kikimaruska
23. led 2009

luci 23 - šířka kol mezi je 62...ale celkem-kola maj vystouplý středy do prostoru...je těch 68 cm. Do malého výtahu se vejdeš 😉 , projela sem všude, ale do toho malinkého výtahu sem musela najíždět šikmo a i tak jsem trochu drhla ty středy (časem se mi odřeli)...ale vjela sem... 😉

luci23
23. led 2009

Jé Kiki, kdybys měla pravdu! V přízemí máme výtah širokej ani ne 64.. to je rozdíl víc jak pět cenťáků..snad se mi podaří tam najet šikmo 🙂 Uvnitř už to pude, ale přes ten úzkej vstup nevim. Děkuju 🙂 🙂

kikimaruska
23. led 2009

Já najížděla vždy do výtahu u kamarádky, písnu jí, at ho přeměří 😀 ...a zase u další, ta má výtah ještě menší (musela sem i sklopit rukojet a stoupnout si našikmo, tam jsem vjela taky... 😉 ). Zjistím to...

indigo
24. led 2009

Holky já tady našla 2 novinky pro rok 2009, ale teda vůbec se mi nelíbí. Celá komplet kolekce asi ještě není,myslela jsem, že by třeba měly nový barvičky nebo jestli pořešily nějak ten malej nánožník a to madlo v blbý vejšce...
http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index...

indigo
24. led 2009

tak už jsem našla kolekci 2009 XA, nic moc novýho 😀
http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...

andy80
24. led 2009

indigo, já mám taky x3 r 2006 a neměnila bych. Ty novější kolekce mi přijdou v něčem horším. Mají divně madlo, mají menší korbičky apod.