Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kejtty
24. říj 2010

@jaja26
@ktr Dnes prvýkrát vonku v zimnej výbave - fusák Eisbarchen v akcii 😀

jaja26
24. říj 2010

@kejtty Jeeej, ďakujem. 🙂 . Super. A nánožník sa naň nedá dať? ?maličký je veľmi zlatučký. A ďakujem za IP 😉

ktr
25. říj 2010

@kejtty super 🙂 já jsem ještě fusak nedala..ale mám pocit,že ten originál nánožník přes to pude....uvidíme 😉

kejtty
25. říj 2010

@jaja26
@ktr Dnes som skusala dat na fusak aj ten nanoznik, v pohode sa do neho zmesti a vyzera to este lepsie s nanoznikom, ako samostatny fusak 😝 tak parada 😀

ivana2909
27. říj 2010

@kejtty tiež plánujem kúpiť XA rocky. Pozerám z fotiek, že aj ty ho máš? Si s ním spokojná? Mohla by si mi poslať nejaké reálne foto kočíka? Máš aj vaničku? Kde si ho kupovala. Ďakujem

rainee
27. říj 2010

ahojte, neviete poradit kde vramci BA by sa dala opravit potrhana pena na rucke od kocika ? maju x-landery nejaky pozarucny servis pre takyto pripad alebo vymenu kolesa a pod.? 😕

mia1111
27. říj 2010

@rainee - skús sa opýtať v obchode, kde predávajú x-landery. Tam by ti mali dať aj kontakt na pozáručný servis. Kedysi bol myslím v senici, ale teraz netuším...

mia1111
27. říj 2010

@rainee - jeeeej, kukám, že máme rovnako narodených drobcov 😉

tina_22
27. říj 2010

@rainee Skus napísať dovozcovi-od 1.11.2009 je vyhradny dovozca group fashion Slovakia, možno ti poradia

rainee
27. říj 2010

dakujem 😉
mia, my sme par dni neskor 😀

sunny323
28. říj 2010

aojte baby, viete mi poradit,ako regulujem na sportovom x-landeri 2010 opierku? mne odtial trci len nejaka snura,ale neda sa to nikde zaháknuť. dakujem

kejtty
28. říj 2010

@sunny323 ahoj, na konstrukcii potom musis mat pripnutu taku umelu sponu, cez ktoru sa ta snura prevlecie. Je to taky isty system, ako na ruksaku ked si nastavujes ramienka... 🙂

sunny323
29. říj 2010

kejtty dakujem, nevies mi to odfotit a dat si to do albumu? lebo ja nemam na konstruikcii nic... teda mozno mam tu snuru niekde medzi ostatnymi vecami ,ale neviem ako to ma vyzerat 🙂))

kejtty
30. říj 2010

@sunny323 takto to vyzera.... 😀

sunny323
30. říj 2010

jeeeeeeeeeeeej, dakujem, si zlatá 🙂)))) Velmi si mi pomohla!!!

candynka
1. lis 2010

Ahojky, muzete mi prosim poradit, jestli jde nacvaknout autosedacka Maxi Cosi (a ktery typ) na kocarek X-lander XA 2008 pomoci adapteru? Nekde pisou ze jo, nekde zase ne, tak ja jsem z toho jelen.
Diky za radu.

valkil
1. lis 2010

a která?
http://www.maxi-cosi.cz/pebble.php
http://www.maxi-cosi.cz/cabriofix.php
na jejich stránkách jsou ty údaje nejspíš nejpravdivější 🙂

slagy
1. lis 2010

ahojte, chcem s spytat, ci sa da vanicka X-landeru pouzit aj ako "vajicko"... resp. ci ma tu moznost, ze sa da pripenvnit v aute bezpecnostnymi pasmi. Dakujem...

kejtty
1. lis 2010

@slagy nie neda sa pripevnit - nieje to autovanicka... 😒

lucia2207
1. lis 2010

Ahojte.Chcela by som sa opýtať či sa dá vanička z kočíka x lander polohovať? A mamičky čo máte tento kočík ste s ním spokojné? Ja nad ním uvažujem a na 70 % som rozhodnutá.Lucia

sarlotta
1. lis 2010

@lucia2207 nedá se polohovat, je do 6měs a pak máš sporťák, který se samozřejmě polohovat dá. 😉 Já jsem spokojená mám ho už po malém a vyhovuje mi. Je super do města i do lesa. Akorát si rozmysli jestli by nebylo lepší koupit hluboký kočár zvlášť větší, aby jsi nemusela dávat mimi na první Zimu už do sporťáku... korbičky jsou u všech kombinací žalostně malé 😝 x-lander ji má jednu z největších a stejně s fusakem je to bída.

nikuse
1. lis 2010

Ahojky holky můžu se vás zeptat jak je dlouhá korbička a jak široká?Díky 😉

lucia2207
1. lis 2010

JA som to len chcela vedieť, lebo niektoré vaničky sa dajú polohovať a je to dobré ak má dieťatko reflux lebo môj druhý syn ho mal. A keď sa mi narodí v máji tak ja si myslím že od pol roka ho v pohode môžem dať do športového. Na nete som našla aj také fusakotašky x lander so spevnenou chrbtovou časťou tak potom by som kúpila radšej to ako kupovať dva kočíky.To sa mi naozaj nechce.Ďakujem za radu Lucia

lucia2207
1. lis 2010

@nikuse na nete som našla : dĺžka 76 a šírka 32. Podľa mňa málo ale to je tak asi u všetkých nových kočíkov. 😢

lucia2207
1. lis 2010

@sarlotta a ty si do koľkých mesiacov používala vaničku? Ja by som chcela aby mi vydržala aspoň do 5 mesiacov. 🙂

nikuse
1. lis 2010

@lucia2207 Ty jo to je fakt málo 😒 Já jsem si tedy vyhlídla ještě jeden kočárek,ale není to x-lander a ten má Dýlku80cm a šířku35cm 😉 No tak uvidim ještě.Vždyť mám času

sarlotta
1. lis 2010

@lucia2207 x-lander nemá přehazovatelnou rukojeť- budeš vozit prcka proti větru třeba. Já mám ještě velký kočár po malém a na Zimu budu určo vozit malou v něm... letos slibují velké mrazy, tak se docela bojím jít brzo do sporťáku... jak bude příští rok, uvidíš🙂

ale jinak jsem moc spokojená 😉

@nikuse dlouhá je 74cm.. široká to Ti včíl neřeknu 😝 .. a fusak do x-landeru musí mít zaoblený dolní kraj-bacha na to... já mám fusak po malém od emitexu a nemůžu to tam nacpat pořádně 😅

lucia2207
1. lis 2010

@nikuse A aký? Ja som fakt z tých kočíkov zúfalá. ☹

sarlotta
1. lis 2010

@lucia2207 já měla u malého až sporťák od 10měs, pže jsme měla polský KID trojkombinaci a ten je sice velký dost, ale těžký a blbě skladný a když sem ho přehodila na sporťák tak se mi ohýbal ve středové ose... a teď jsem dokoupila hlubokou korbu na x-lander jen...
sporťák je prostě perfektní .. tam se mi malý vlezl do 2,5roku i s fusakem na spaní v poho. ale ta hluboká korba je maličká... zatím máme 3měsíce... zatím se vleze 😉

lucia2207
1. lis 2010

@sarlotta To máš pravdu asi sa porozhliadnem aj po inej značke. Ale fakt neviem po akej. Ešte by sa mi páčilo keby mal kočík aj športovú časť ktorá sa dá pripevniť na obidve strany. 🙂 🙂