Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

martimarti
9. bře 2009

Jo, kšírky jsem už koupila, mám přesně tytéž úmysly, jak jsi popsala, astrane 😉 Dosa: pokud ti šla dát opěrka zad úplně nahoru 😕 tak to vypadá, že jsi to nějak upravovala tím páráním? Taky jsem už přemýšlela, jestli by to nějak nešlo poopravit, aby ta opěrka pitomá šla víc dosedu, stačilo by ještě kousek, ne kolmo, to by přepadávala, ale trošku víc sedět by bylo lepší.

martimarti
9. bře 2009

Ewusko, to je dobrý nápad 😉 zkusím.

astrane
9. bře 2009

No jo,to asi napadne hned 😉
A vy máte polohování pomocí pásků?To jako že nejdou víc utáhnout?To teda moc dobře nevyřešili...
Možná to přešít,jak psala Dosa...no ale stejně by mě to naštvalo 😠

avanka
9. bře 2009

Martimarti, tym vyparanim vazne zlepsis polohu do sedu 🙂 uz to mame s manzelom teoreticky nastudovane, ide to, uz to len urobit...

Babulky, vam nikomu nepraskol ten plast v tej ciernej slnecnej clone?? mne ano, presne v polovicke a pri skladani budy sa roztrhlo na 1 mieste to okienko........snad ma chapete..

Inak kocik je fajn, aj sportak super, mame x1, len ma zaraza, z akych materialov to je a ako sa to nici....a to chcem, aby nam vydrzal na 2 😒 😒

angellina
9. bře 2009

ve fusaku diry na popruhy mam a stejne mi ty popruhy zapnout nejdou....no mozna jen nejsem vytrvala ve zkouseni.
Na tom popruhu, kterym se ovlada polohovani operky zad jsem vyparala postranni zasevky a jde to do sedu vic. Teda pokud se mi to podari vubec napolohovat...... Ten system nam taky funguje hrozne ztezka.... a manzelovi to jde taky obtizne, toz jenom rukama to nebude 😝 Mame kolekci 2008.

andy80
9. bře 2009

zlatá kolekce 2006 😉 . Vidím, že místo vylepšení x-landerů jde výrobce k horšímu.

indigo
9. bře 2009

Ahoj holky!
Byla jsem tu naposled někdy v půlce ledna a uvažovala o koupi XA..... mno a už ho mám doma 😀 modrej, 08, chvátala jsem hodně, protože z trhu mizí rychlostí blesku a ta 09 je teda hrozná, aspoń pro mě... 😝
Prodávám X3 kol.06, snad najdu zájemce, je super, jen mi nějak vadí ta natáčecí náprava, dala jsem přednost celootáčecím kolům.
A to polohování bylo fakt lepší, tohle holky řeší tím, že odpářou takový ty švy co tam jsou a pak to jde napolohovat do úplnýho sedu, no asi to tak taky udělám, až to bude aktuální... 😉

alucca
10. bře 2009

indigo , my jsme taky chvátali, ale pro změnu pro černej, ta 09 se mi taky nelíbí a tak máme kočárek 4 měs- dopředu , ale takový, který se nám bude líbit.

stankatt
10. bře 2009

Tak babenky hura do parania 😀 , skusim to aj ja...

katyl
10. bře 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5261854
pozrite co som nasla,
celkom pekne, co poviete?

stankatt
10. bře 2009

krasne 🙂

stankatt
10. bře 2009

mne sa paci aj ta novinka XQ 2009 😉

jjaanca
10. bře 2009

No já to polohování párat nechci, protože chci kočár prodat. 😒 Asi to budu řešit polštářem.
andy80 - no to jsi mě docela nasadila brouka do hlavy. Chtěla jsem koupit místo sporťáku nějaký lehký levný golfky.
http://www.detskydum.cz/detail/hauck-speed-sun-...
http://www.eshopbaby.cz/katalog/bunny-plus-golf...

indigo
10. bře 2009

Ahoj, jen potvrzuju, že x-landery dělá polsko, je tam i ta limitovaná edice.
http://www.x-lander.com

Jinak s tím páráním - jinak to nepůjde, pokud budem chtít polohování až do sedu. No je to teda mínus novějších kolekcí, ale jinak mají většinou plus... 😎

petra2505
10. bře 2009

Ta limitovana edicia stoji v Senici v Deme cca 480 eur a je v tom sportak a hlboka vanicka, vajicko bude stat 150 eur a este ich len cakaju bude sa dat nakliknut bez adapterov.

katavinka
10. bře 2009

angellina: skús ten fusak povytiahnuť smerom nahor čo najviac ako sa dá. Jaj, ťažko sa to takto vysvetľuje.

andy80
10. bře 2009

jjaanca: já si nedovedu představit, že budu malou dávat do golfek pořád. Golfky jsou fakt spíš jen tak na popojíždění. Nejsou pohodlné a tak. Lepší je sporťák. V dnešní době je velkej výběr sportovních kočárků. I lehkých, skladných.

cazadora
11. bře 2009

Holky jen se tak zeptám jestli by někdo neměl zájem o xlanderX1-green 2007 záruka do 06/09. Sporťák ježdenej rok, korbička cca 6m(je absolutně jako nová). Sporťák: 2x natržená rukojeť-je oprvená, na boudičce jak je ta síťka přez slídu, tak byla síťka trhlá je zašitá, a jak je ta mini sluneční clona tak mi z ní vylítlo to péro takže je to zašitý. Ta síťka a to u toho péra není na první pohled vidět. Konstrukce má šrábanečky od skládání. Jinak je kočár naprosto vpořádku. Přemýšlýme o prodeji malá začíná chtít jen ťapat. Mám k němu origo slunečník, taška je taky origo,nánožník nepoužitej,nánožník emitex používanej ale v perfektním stavu a pláštěnky jsou obě neorigo a v nic moc stavu ale bohatě stačeji. vše bych nafotila. Kdyby někdo chtěl fotky pište do IP.

alucca
12. bře 2009

ta limit. edice je fajn - jako barevná kombinace, ale slečnu se slunečníma brýlema bych tedy na kočíku mít nemusela, a to druhé je jako co??? to tam nemohli dát hezčí obrázek???

radkar
13. bře 2009

Holky,jak se jezdí s x-landrem xa ve sněhu? Nemáte někdo zkušenosti?

jasminka
13. bře 2009

radkar, dobre, len treba zaaretovat predne kolieska 😉

zaba77
13. bře 2009

baby precita som skoro cele forum 🙂 tych 30 stan mi riadne dalo zabrat 🙂 ma niekot z vas problem s tou vyskovo nastavitelnou ruckou??? myslim ten klb.... ta rucka ma dost volu tiz sa vam to tak kyve? ja mam niekedy strach opriet sa do rucky napr. ked prechadzam cez obrubnik, aby sa nezlomila

zaba77
13. bře 2009

mam tiez ax a som s nim max. spokojna....

andy80
13. bře 2009

zaba77: ne, tak s kloubem problém nemám a že s tím hodně manipulujeme, protože když vozí Jiřík, tak dávám rukojeť co nejníž, když vozím já, mám jí tak akorát a když veze manžel, tak je rukojeť co nejvíš. A opírám se o to fakt fest, myslím, že to něco vydrží.

emmalka
17. bře 2009

chtela bych se vas optat, jakou pouzivate plastenku. mame neorig a je fajn v tom, ze je skladna, lehce se navleka a mozna se najdou i dalsi vyhody, ale mame problem s prednim otvorem. prsi nam na maleho. dnes mel dost mokrou bundicku a to neprselo nejak moc, jen tak trochu zboku. je u orig plastenky nejak otviratelny predek, aby sla trebas spravit cepicka, utrit noc, ... z fotek to nejde poznat

pietra
17. bře 2009

emmalka, my sme kupili tiez neoriginalnu plastenku a kedze na malu stale prsalo alebo snezilo 😠 , tak som nakoniec zacala pouzivat plastenku jane. Ta ma vpredu otvaratelne okienko

emmalka
17. bře 2009

aha, a nevis tedy, zda ta originalka to ma?

pietra
17. bře 2009

to neviem, od originalnej nas pri kupe v obchode odhovarali, ze je velmi neskladna, tak som potom nad nou ani nerozmyslala, kedze sme mali tuto od jane a sadla

katavinka
17. bře 2009

Ja mám neoriginál pláštenku e neni šanca, aby na malinkého pršalo. Alebo sa bavíte o pláštenkách na vaničku?

andy80
17. bře 2009

emmalka: já mám neoriginál pláštěnku a okýnko řeším tak, že tam dám skřipec do vlasů, když prší nebo sněží do kočárku.