Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

lenocka1979
13. črc 2009

A chcem sa ešte spýtať, či niektorá neviete ... kedy chodí nová kolekcia do predaja ... mám na mysli 2010 ... či náhodou nebude v predaji niekedy na jeseň ... počkala by som, či nebude mať iné kolieska ...

kikimaruska
13. črc 2009

My měli maxi cosi na x-landeru-foto v albíčku. Musíš mít adaptéry co jdou na x-car 2008,2009 - ne nižší, jdou koupit i samotné. Maxi cosi je mnohem prostornější a bezpečnější sedačka, měli jsme prve x-car, ale vyměnili jsme ji za starší MC Cabrio.

avanka
13. črc 2009

Bobket, my mame x1 a je to fakt super kocik......skus pohladat, ale uz som ich v e-shopoch videla aj za 535 eur komplet.....

v zime si to presne popisala, my sme mali 6 mesiacov v decembri a maly bol vo fusaku, zakryty dekou a nanoznikom, mal tam teplucko

macejka
13. črc 2009

kikimaruska

takže jestli tomu dobře rozumím,můžu mít adaptéry x car¨a nasadit na ně sedačku od Maxi Cosi? Bylo by to fajn,adaptéry x car jsou totiž levnější než maxi cosi 😉

avanka
14. črc 2009

Kocky, mam na predaj hlboku vanicku x-pram bordovej farby s adaptermi za 40 euro...je po 1 dietati, pouzivana v lete a presne 6 mesiacov, takze trosicku vyblednuta strieska, ale nic strasne, aj s plastenkou......pri zaujme sa mi ozvite do IP, poslem fotky, nemam ju teraz doma, ale cez vikend by sme nafotili

kikimaruska
14. črc 2009

Macejka: my je měli přímo od X-caru - prodaji jsme autosedačku bez adaptérů-maminka je nechtěla ke kočárku, měli jiný. Samotné stojí myslím okolo 250-350 Kč...já se kouknu...jinak to je na MC cosi, x-car...ale ta spodní strana musí jít hlavně na x-landera....hodím odkaz, pokud najdu 😉

kikimaruska
14. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22604753&tab=2

to jsou oni-ten spodek je na x-landera, vrchní obloučky na x-car a maxi cosi, starší verze xcaru (07...) má ty vršky myslím taky vroubkované jako spodky....tak ty ne, ty na to nepujdou...ty jsou jen pro ty starší verze x-caru 😉

avanka
14. črc 2009

A poslem aj z Ciech do Ciech, mame to kusok od hranic

bobket
14. črc 2009

Avanka, ideme si kociar pozriet od tej pani co nam ho ponuka za 330 eur tak dufam, ze je v takom stave ako hovori, na foto vyzeral ozaj ako novy,ale to je foto uvidime aka bude skutocnost🙂 ten novy som aj ja videla teraz uz neviem presne v ktorom za podobnu sumu ako pises. Sice sa nemozem povazovat za cloveka co by prilis setril ale ide ma porazit ked si clovek uvedomi ze tolko je to penazi a clovek tu hlboku vanicku ozaj kratko bude vyuzivat! Kedsi pomyslim, ze nase maminy mali jeden kociar a "bugynu" a bolo dobre a o takych sumach za kociar sa im ani nesnivalo... radsej zaplatim 25tisic za uskladnenie pupocnikovej krvi ako za kociar aj ked je novy. Tak dufam, ze kocik co ideme pozriet bude ozaj v dobrom stave lebo sa mi paci, vyhovuje tomu co potrebujem a este ked citam ze su aj ine maminy spokojne co mi viac treba,xixi 😵

lenocka1979
17. črc 2009

Babulky neviete mi poradiť, či sa dajú niekde kúpiť náhradné kolieska na x-lander xa ... ???

dosa
17. črc 2009

lenocka - vsetky nahradne diely kupis cez Dema Senica http://www.dema.sk/babyshop/babyshop.html

kamikula
18. črc 2009

Ahoj holčiny, nemáte někdo tip na vhodný fusak do korby x-pram? Jedná se mi o nějaký tenčí, jelikož naše mimi je větší a obávám se, že na podzim mu bude už korbička malá. Díky za tipy.

mia1111
19. črc 2009

Ahojte dievčatá... Veľmi sa mi páči XA-2008, v jedinom obchode v ZA mi sľúbili, že mi ho zoženú, ak sa im to nepodarí, budem musieť kupovať cez net - ale to by som nerada-reklamácie sú cez net nákladnejšie - (poštovné...), tak radšej by som ho kúpila v klasickom obchode. Sľúbili mi ho za super cenu - 420€ - šporťák, hlboký, fusák,pláštenka, sieťka.........) Mám vybratý ten červený (bordový), ale vyzerá to tak, že budeme mať chlapčeka - tak dúfam, že to nebude vyzerať smiešne? Mne by sa páčil aj ten modrý, ale bojím sa, že by som ho mala stále špinavý, na tej červenej by to nemuselo byť tak vidno - čo poviete? Máte niektorá s tým skúsenosť?

dosa
19. črc 2009

ahoj mia - ja mam prve dieta dceru a mali sme x lander modry (v 2006 boli este take ine modre, hodne blede modre, nie ako teraz, take do tyrkysova). vobec by mi farba nerobila problem (az na ruzovu 😀 ), je to len o tom, ako to beries ty. teraz cakame chlapca a tiez som mala povodne vybraty sportak cerveny - ale nakoniec sa mi v obchode zapacila ina farba 😉 ten bleducko modry sa nam hrozne spinil, hlavne tam, kde mala sedela a chytala rukami, ale tie kociky sa dobre cistia, mala spinka sa da aj handrickou, a tiez sa to da hodit do pracky a do rana to mas suche. do sportakov je dodavana aj taka podlozka pod babo, takze vacsinou sa zaspini ta a tu operies lahko 😉

kikimaruska
19. črc 2009

mia: my máme kluka a vozíme ho v červeno-černém kočárku, mě se ty barvičky líbí 🙂

bobket: je oroginál fusak x-cosi do korbičky, využiješ plně místo, je tenčí, z fleece...ale je jen do korby. Já v něm měla zkrácený combi od Emitěxu, ale ten je docela objemný.

avanka
19. črc 2009

Mia, aj ja mam cerveno cierny a mame chlapca.....

mia1111
19. črc 2009

Ďakujem dievčatá - takže nemením, dobre som si vybrala. Aj mne sa tá kombinácia páči - bude to pre drobca ako červené Ferrari 😉

jjaanca
20. črc 2009

Ahoj, nevím jestli jste to tu už neprobírali. Mám originální pláštěnku na kočárek(sporťák XA). Když minulý týden lilo, tak jsme museli na plavání. Jak je v místě obličeje mimča ta díra, tak byla Lucka úplně zlitá. Hrozně mě to naštvalo, je to pláštěnka fakt na prd, když má pak dítě zlitej obličej. Nemáte někdo nějakou fintu jak to zakrýt. Zkoušela jsem vzít kus igelitu a připnout to spínacíma špendlíkama na horním okraji tý díry do švu (nechci to nijak propichovat aby se to dalo pak prodat), ale jak jsem jela, tak se ten igelit odklápěl nahoru.
Nemáte někdo nějakej nápad jak na tohle vyzrát????

kikimaruska
20. črc 2009

jjaanca: to ti neporadím, my máme neorioginální Emitex alu spacer 2, díra tam je taky a i v lijáku to obstojí...ted v těch parnech bych jí spíš ještě nějak víc odkryla...je to pod ní jak ve skleníku 😝

bobket
21. črc 2009

kikimaruska, dakujem za radu na fusak. Ku kaciariku sme dostali aj fusak znacky eisbarchen tak som zvedava ci sa mi tam dieta s nim zmesti s tym hrubym fusakom,ale keby nie tak si mi asopn poradila a budem vediet co a ako
😉

dosa
21. črc 2009

bobket - ja som mala tiez taky hruby fusak na zimu a mala bola junova a v zime sa mi tam v pohode zmestila. my sme isli ale skoro do sportaku, lebo nechcela lezat vo vanicke, chcela pozerat von, inak mi v nej na balkone spavala. nemala som kedy odpovedat na IP, ale drzim palec nech si s kocikom spokojna - ja uz balim do porodnice a menezujem rodinu, tak nemam moc casu 😉

mysaak
22. črc 2009

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat. Mám xa a až na jednou píchnuté kolečko si ho nemůžu vynachválit. Kdo z vás už používá sporťák, jak moc jde položit do lehu? Pořád se nemůžu dokopat, abych to zkusila. Jezdíme v hlubokáči, prcek zatim nesedí, ale v korbičce se mi ukrutně nudí. Pokud nespí, tak je to mazec. Když počasí dovolí, tak ho dávám na bříško se sklopenou boudou. Už dvakrát jsem ho musela vyndat a domů donést, to byl šťastnej, když se mohl kolem sebe dívat. Takže sporťák bych už uvítala. Ale do úplného lehu předpokládám nejde.....

caly8
22. črc 2009

mysaak...aj ja mám XA a moja malá je v ňom už od 4mesiaca...do úplného ľajhu nejde ale to vôbec nevadí, aspoň mám nie...ona od malička trpela ne tichý reflux a vtedy sa odporúča mať vyššie hornú časť telíčka takže ja som ju podkladala od malička... ak je tvoj malinký už zvedavý a nechce byť v hlbokom kľudne vyber šporťák a dopraj mu výhľad 🙂 moja vôbec v hlbokom nechcela byť iba ako úplne malinká a ako máme šporťák je šťastná prešťastná 😉

mysaak
22. črc 2009

Caly... Matesovi budou čtyři 5.srpna. Zvědavej je neskutečně 😀 Já si právě říkala, že když děti leží od malička v lehátkách, používají se autosedačky, tak by mu teď ten malej úhel neměl ublížit. Máme v tomhle dost striktní doktorku - lehátka NE, autosedačka jen když se musí opravdu nutně někam jet... atd... Tak proto jsem se raději ptala. No a taky mi z té korbičky pomalu roste 😲 Díky za radu, dopřeju Matesovi výhled.

kikimaruska
22. črc 2009

bobket: my máme objednaný eisbarchen na zimu, tak jsem zvědavá až dorazí 😉 , taky se dá odepínat spodek, tak by to neměl být problém, navíc je střižen dokulata, a to je lepší jak emitexový do hranata 😉

majka79
23. črc 2009

Ahoj přicházím z otázečkou včera jsme si koupili X-landera XA 2009 a nemůžu přijít natro k čemu jsou dva pásky postrnách zespoda na sporťáku a jeden takový je i na ručce, omlouvám se jestli už to tu někde je ale nemám moc času pročíst vše.

kikimaruska
23. črc 2009

majka: já to taky řešila a bylo mi řečeno, že když jdeš třeba na brusle (což nevím když na n íě určený není)...nebo asi i jen na procházku, tak si můžeš tema páskama připnout kočár k noze, k ruce...aby ti neujel, když spadneš nebo ho jsi nucena pustit, to mi řekla prodavačka, moc tomu nevěřim, ale když dorazil XA tak za ty pásky byl kočár seplej, něco jako pojistka proti otevření...tak si vyber 😀 a jakou barvu? My máme zelený

majka79
23. črc 2009

Ahoj kikimaruska my máme modrý, zkoumala jsem kam nebo co s tím připnout kočárek jsme kupovali v prodejně a já si tam pásků nevšimla a protože už byl složený nic s nimi připnuté nebylo, bruslit s ním určitě nebudu 😀 přemýšlela jsem modrý nebo zelený a nakonec modrý vyhrál 🙂

majka79
23. črc 2009

Jakub je moc pěkný kluk moje sestra má dvojčátka narozený 26+3tt je jim teď 17m a mají 9,5 klia, na fotce z pátku máte ale jiný kočárek Vy X-landera nemáte a nebo máte dva? 😕

kikimaruska
23. črc 2009

máme dva. X-landera jsme nechali na baráku kde je tatka, jezdíme k němu často a taky na zimu, do terénu. Jsme ted ve městě v paneláku a nevejdeme se s ním nikam do dveří a navíc na konečné autobusu mi s malým nikdo ani nepomůže z busu z harmoniky (všichni vystupujou dřív 😝 )...a jsou tu problémy s nájezdy, které pořád družstvo nedodalo, takže jsme pořídili lehkej sporták sem do měst a abych ho mohla v nouzi vyrvat po schodech a z busu, do výtahu a do terénu co máme jinde a na zimu vytahnem x-landera. Taky často nejede výtah a z druhýho patra rvát kočár s dítětem, nákupem...nic moc 😝 , zlatej domeček...fotky mám už taky 😉 ,pak by mě zajímala ta barvička modré v realu, tady nikde naživo vidět nelze...tak se objednávalo na slepo...Vložím fotečky 😉