Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

pavlina05
14. kvě 2009

díky holky 😉 TAdy v cyklu mají jen ty duše na větší kolečka, na ty malé NE!!! Zalepená díra je, stejně ale uchází ☹

dosa
15. kvě 2009

vladka, ja som vzadu nemala ziadny otvor, kade by sa dala ta pevna doska vybrat ☹ aj som rozmyslala nad tym, ze by som to tam nejak "vylepsila", ale nakoniec som sa na to vykaslala, aby som to este viac nepokazila a pracne to prala v rukach vo vani... asi sme mali starsi model 🙂

pavlina - dusa na predne kolesa X landerov: http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...

pavlina05
15. kvě 2009

dosa díky moc 🙂

vladkaz1
15. kvě 2009

Dosa ja som prekvapena lebo uz mi pislala aj gabi ze ako to dostane do pracky.. asi XA su ine no neviem ale som stoho paf 😕 😅

dosa
15. kvě 2009

my sme mali XT - trojkolku - ale bola kupovana este v roku 2005, takze asi uplne najstarsi model, este nemal take vychytavky 😀

vladkaz1
15. kvě 2009

no ja mam 2006 X1 😕 a v poho 😕

kaa
15. kvě 2009

Holky, prosím, chci se zeptat, jestli xt - trojkolka, kolekce 2009 je:
1. dost stabilní
2. sporťák jde do lehu
3. dají se sundat potahy a vyprat
Příští měsíc už musím něco objednat, zatím rozmýšlím mezi x-lander xt a quinny speedi:
x-lander : + cena
+ doplňky
quinny : +vzhled
+ brzda na rukojeti
Díííííky

kobyliacik
15. kvě 2009

Zdravím... Mám Trojkolku XT 2008 a máme menší problém. Predné koleso nám nejako začalo štrajkovať, proste sa zasekáva, buď doprava keď ho otočíte, tak chce ísť zase doľava a proste sa zasekáva buď do jednej strany alebo do druhej. Neviem, či to treba premazať alebo čo. Neviete čo s tým môže byť? Inak si ten kočiar neviem vynachváliť... Vďaka..

kikinka18
16. kvě 2009

ahoj omlouvam se ze rusim ale mam mensi prodlem cekam miminko v zimne a moc se mi libi kocarky x-lander xt ale prijde mi malinky a bojim se ze mi miminko povyroste a ze treba za 3 mesice se mi nevejde do kocarku kdyz ho oblecu prosim poradte dekuji predem kristyna

kikinka18
16. kvě 2009

ahoj muzu se zeptat jestli je dobry si kupovat kocarek xt na zimu bojim se ze se mi pak miminko nevejde do kocarku prijdou mi ty kocarky malinka... ☹ prosim poradte mi dekuji predem

dosa
16. kvě 2009

kikinka - moja dcera sa narodila v juni a este v decembri bola v hlbokej vanicke. bola priemerne dieta s priemernou vyskou aj hmotnostou a mali sme taky fusak od emitexu, sice uz tam nemala tolko miesta ako ked sa narodila, ale na vyspanie mala. my sme mali akurat ten problem, ze nam v tom nechcela lezat, lebo skoro zacala sediet a chcela sa pozerat. tak som vanicku pouzivala v zime len na spanie na balkone. inak som bola s XT velmi spokojna. akurat mi chybalo ze sa neda dat sportak tvarou k mame. preto som si pre druhe mimi kupila iny 😉

kikinka18
16. kvě 2009

ahoj maminky prosim ma tu nekdo zkusenosti z kocarkem x . lander xt?? dekuji za odpoved 😉 Kristyna

kikinka18
16. kvě 2009

holky prosim vas jake mate zkusenosti s kocarkem x lander xt dekuji za odpoved! kristyna

natalien
16. kvě 2009

Ahoj Kikinko,

my máme XT, ale verzi 07, což je již po sezóně 😀 ale za sebe můžu říct, že jsme moc spokojený. Pokud čekáš miminko na zimu, tak si myslím, že bez problému do přelomu jara a léta vydržíte v korbičce a na léto ti stejně začne vykukovat a přesedláte na sporťák.
Jak jsem psala, žádná reklamace, žádný defekt - krom dofouknutí koleček a promazání 😀 Mezi tím jsem měla i dva golfáky, že XL zazimuju a prodala jsem je a doteď jezdíme (teď opravdu už jen minimálně) opět v XT 😵

kikinka18
16. kvě 2009

ahoj natalien to nevadi ze mas kocarek po sezone ja si budu asi taky kupovat kocarek z bazaru takze taky bude po sezone ale to vubec nevadi nato prece nezalezi 😀

natalien
16. kvě 2009

no to nezáleží, naopak bych řekla, že ty starší verze jsou větší držáci 🙂 s těmi novými ti určitě napíší holky, co s nimi už jezdí. Každopádně, bych si ho koupila zas, já jsem fakt jako řídící byla moc moc spokojená - cena vs jídní vlastnosti pro malou 🙂
Jediný minus je snad to, že se občas nevejdu mezi pokladny v obchodě,ale vždycky se najde nějaká cesta k úniku, takže to zas až tak velký problém pro mě není. Malé budou za měsíc dva roky, takže my máme odježďíno 😀

slavistka
18. kvě 2009

pavlina05 diky moc za tip!puvodne jsme myslela koupit cele to latkove co je na podvozku nebo me nenapadlo jak jinak kocarek ozivit,ale ty potahy vypadaji zajimave,mrknu na to..nevite,kolik to cca stoji?Diky!!!

dosa
18. kvě 2009

slavistka - je tu taka debata o podlozkach do kocika - mrkni: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
cena zalezi od toho, aku velku podlozku chces - ja som si objednala taky typ ako do casualplay S4 a vysla ma 300 ceskych penazi 😉

katavinka
21. kvě 2009

Babulky, máte niektoré x-lander z novej kolekcie 2009? Trebárs XQ alebo XA, zaujíma ma, či sa dajú polohovať do úplného sedu.

avanka
21. kvě 2009

Katavinka, ved ked vyparas tie zasevky vzadu, pojde to...ja som to tak urobila na nasej x1, trvalo to par minut a vobec to nie je vidno 😉

kobyliacik
21. kvě 2009

Kikinka18, mám XT-čko a nemôžem sa sťažovať. Mám len šporťák, je dosť priestranný, máš k nemu slnečník, ktorý je praktický, veľmi si pochvaľujem polohovanie nôh, to nám fakt pomáha... Začala som ho používať v zime, malá je trošku väčšia ako na ve zvyklo byť a vošla mi krásne aj naobliekaná, vo fusaku (Emitex), dokúpila som neoriginál pláštenku a mohla som jazdiť aj keď bolo 30cm snehu a neodrhnuté, to mi skutočne tento kočiarik pomohol, keď dosť snežilo, malá si mala pekne teplo, pod pláštenkou a kočík so snehom nemal žiaden problém. Trošku mi zblblo predné kolečko, ale manžel s ním čosi porobil a ide ako nové (myslím, že premazal a trošku docentroval). Jediné, čo mi teraz v lete vadí, že je trošku ťažký, ale v zime to bola jeho prednosť (na snehu) a možno mi chýba polohavcia búdka ako je na golfáčoch, ale s tým si ľahko poradím, keˇže máme slnečník. Ja mám len pozitívne ohlasy.

slavistka
21. kvě 2009

Dosa diky!Uz mam take objednano🙂

dosa
21. kvě 2009

slavistka, potom hod do alba, nech sa mozme pokochat 😉

katavinka
21. kvě 2009

Avanka, vôbec nechápem čo tam mám vypárať. Tak sa bojím do toho..., aby bol ten kočík ešte využiteľný 😒

avanka
22. kvě 2009

Kat, ja ti to odfotim, kde to mas vyparat, ak to urobis, nebude vobec nic vidno, len ho das do sadu

karenina
22. kvě 2009

avanka: mě by to také zajímalo ... já myslela, že vypáráním dosáhnu úplného lehu, ale nechápu, jak uděláš úplný sed 😲 přijde mi, že je ta konstrukce kočárku tak šikmá, že to prostě nejde ...

katavinka
22. kvě 2009

avanka, to by bolo super! ak môžeš, odfoť, prosím. dnes sme so svokrou nad tým maturovali, myslím si čo asi..., ale nie som si istá.

avanka
22. kvě 2009

Hned zajtra, ak bude cas.....

karenina, uplny lah nedosiahnes nikdy, tam to drzi ta buda 😉

karenina
22. kvě 2009

avanka: tak teď jsem úplně zmatená 😲 leh mi jde, ale sed ne ... tak jsem zvědavá, jestli mi fotka od tebe pomůže

avanka
25. kvě 2009

babulky, cez vikend sme to nestihli, tak dnes vlozim fotku

karenina, ja tie zasevky vyparane mam ale lah tym urcite nedosiahnes, teraz som zmatena ja 😀