Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

mado1
4. pro 2009

Mně v obchodě říkaly, že to nikdo neví, ale v letošním roce to prý bylo někdy v březnu.

petit
14. pro 2009

Dobrý večer maminky, mohly byste mi prosím poradit. Vy které jste mohly prubnout kočárek 2007-8 a teď jste majitelkami nebo jste měly možnost vyzkoušet verzi 2009, zdá se Vám některá z nich o hodně lepší, příp. proč? My máme verzi 2007 - jen sporťák. Teď čekáme miminko - má se narodit v létě. Mě osobně 2009 vcelku nadchla. Vychytaná hluboká korbička, kde se jeden cíp odepne, zůstane síťka a vzdoušek může cirkulovat. A dále pak u sporťáku cíp na korbičce odepnete, ta se trošku sesune a máte vyřešenou slunenčí clonu. Mě spíš zarážejí ta kolečka, jestli nejsou třeba náchylnější na rozbití, když jsou plastová a na píchnutí nebo vyfukování, když jsou hladká bez reliéfu. Jak je to prosím ještě s madlem, je už níže oproti 2007, kde jí má prcek až u krku? Budu ráda za jakoukoliv odpověď. Předem děkuji a přeji dobrou noc.

mishutka
15. pro 2009

Ahojky, já měla zatím v ruce xa 09 protože jí budu kupovat po Novém roce.
Právě protože má jakoby plast. kola tak se mi líbí, 08 s výpletem mi přijde staromódní 😉, to že jsou hladká mi přijde jako výhoda, že se tam nebude držet borde.

To je asi tak vše z mých postřehů 😀

zuzub
15. pro 2009

ahojte, chcem sa spýtať koľko v ČR asi stojí X-Lander 2009 3-kombinácia a či mi viete poradiť nejaké cz www. stránky kde majú tento kočík.Ďakujem

mishutka
15. pro 2009

zuzub.ceny jsou různé 3 kombinaci seženeš do 15000,-ale jestli ti můžu doporučit kup si radší autosedačku Maxi cosi Cabriofix měla by tam sedět, je sice dražší ale dočetla jsem se, že je větší a mimčo v ní déle vydrží.

Stránek je nezpočet 😉

petit
15. pro 2009

já jsem rozhodnutrá, že 2007 prodáme a na druhé koupíme po Novém roce nový. Určitě je i výrazněji slevní, když bude kolekce nová. Autosedačku Maxi- Cosi si také pořídíme, v testech dopadá velice dobře. Teď ještě vybrat barvičkü-líbí se nám zelená a černá.

robin154
15. pro 2009

Holky, mohla byste mi některá napsat, jak x-landera skládáte? Přijde mi, že se docela blbě skládá... Dík

pavlina05
15. pro 2009

robin154
docela v pohodě. Máš tam na bocích takový dvě pojistky, ty zmáčkneš a tlačíš...pak tě to samo navede 😉

katka82
16. pro 2009

Mishutka no mě ty kola bez vzorku přijdou teda jako docela blbej nápad od výrobce 😉 si vem v zimě až budou namrzlý chodníky anebo kolikrát stačí když prší a to pak bude pěkná klouzačka 😉 my máme 08 a pohoda 🙂

pajlin
16. pro 2009

Ahojte,tady jsem našla už novou kolekci XA 2010.

pajlin
16. pro 2009
mishutka
16. pro 2009

Vypadá to zajímavě, ale chtělo by to nějaké konkrétnější stránky abv to nebyl podvrh 😉

petit
17. pro 2009

no tak to je děs, mě osobně se to zdá nepovedené, moc se mi nechce věřit, že by se x-lander vracel ke starým tvarům u sporťáku

mishutka
17. pro 2009

Mě se líbí spíš ty barvy 😉

robin154
19. pro 2009

pavli - dík. jsem na to asi nějaká levá nebo co, páč mi nejdou zmáčknout obě zaráz 😅

brinzulka
21. pro 2009

Predavame vanu X-lander, aj adapter k nej...ale ide o starsiu verziu...nevime, ci je to jedno...alebo sa da na nu zacvaknut aj autosedacka z novej kolekcie-nemate skusenost?

oliver1
23. pro 2009

Ahojte, ako ste spokojné s X-landerom?

pavlina05
26. pro 2009

oliver1
jsme moc 😀 😉

ludva
27. pro 2009

Jsem taky moc spokojená. Bála jsem se velikosti korbičky a nakonec v ní trandíme už půl roku. Matýsek měří 70 cm a v pytli a kombinéze ja tam dost narvanej. Asi už budeme muset vytáhnout sporťák. Máme 09, trošku jsem měla strach z těch hladkých koleček a nakonec jsem je ocenila, když jsem projela psím h...... . Jeden klacek problém vyřešil a bylo 😀 . Ve sněhu taky dobrý.

pavlina05
27. pro 2009

ludva
😀
JJ, my byli v hl.korbě 7 m 😉 a pak sporťák a pohodka 😉 Máme 08 😉

broucek2
28. pro 2009

tak jsem uvažovala, že si počkám na kolekci 2010, ale podle těch pvních fotek mě moc nenadchla, tak uvidíme, snad ji brzy budou mít v reálu

pavlina05
28. pro 2009

Já tu kolekci ani neviděla, kde ji máte?¨
ten odkaz mě tam nenavedl 😖

broucek2
29. pro 2009

pavlina musíš nakopírovat celý ten odkaz (je podtržená jen část), navíc jsem si už část dala do alba :o)))

ludva
29. pro 2009

Kdyby měl někdo zájem budeme prodávat hlubokou korbičku. Se záručákem, s adaptéry, zakoupenou v červenci 09, barva zelená, neporušená 😀

pavlina05
29. pro 2009

broucek2
😉

pavlina05
29. pro 2009

Tý jo, jsou pěkný ty 2010 😉
Ale nej byly asi ty 2008 🙂 Ten náš zelený 😀

glumy
30. pro 2009

Ahoj, jen jsem Vás chtěla poprosit o radu, jak to udělat, aby šel dát sporťák do úplného sedu. Vím, že na některé stránce to bylo, ale nechce se mi to celé pročítat. Nevíte to někdo z hlavy? 😀 Díky moc.

minea
30. pro 2009

Glumy, pomůže, když vypářeš na tom popruhu za zády oba záševky, které slouží jako zarážky. Pak se ti podaří posunout ten jezdec o kus výš. Stoprocentní sed to ale ani tak není, je to ale výrazně lepší.
Jinak jsem zaregistrovala, že se na to dají dokoupit doma šité jakési popruhy, to ale nevím, jak funguje.

lufik2
30. pro 2009

Ahoj lidičky, my jsme v korbičce 08 zatím 5,5 měsíce a se zimním fusakem už to je na knop. Máme ve vínové barvě a jak to tak vypadá, budeme brzy prodávat, možná i s přebalovací taškou v barvě (moc ji nepoužíváme), kdyby měl někdo zájem, ráda pošlu fotky 😀 .

Na x-landeru 08 mně vadí jedna věc - prcek uvidí madlo... Opravdu, bude ho mít přímo před očima, dokud nepovyroste, takže madlo bude tak na 1 rok ve skříni ☹ . To moc nevychytali. Ale už se těším, až přejdeme do sporťáku, v autě bude kočárek mnohem skladnější.

pavlina05
30. pro 2009

glumy my máme popruh, takže ten originál posuvník nepoužíváme a malej nám v kočíku sedí 😉 Já šít neumím, šila mi jej jedna paní z MMB. Bohužel kontakt jsem nedohledala ☹

luf, jak uvidí madlo? Jako v hl.korbě když leží? Náš malý byl stále na bříšku, tak ani to madlo neviděl 😀 😅