Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

lumixii
18. kvě 2010

Tak předpokládám, že na cvičení chodí minimálně 5 maminek a více, a pokud všechny byli s nespokojené s polským kočárkem, tak to bude chyba asi u vás ve vzduchu 😀. Jako promiň, ale tohle mi připadá docela scestné a hlavně úplně k smíchu... Na každém kočárku je něco, to si nebudeme nalhávat, že to tak není. Ikdyž budeš mít ko čárek za 30 000Kč tak na něm zase najdeš něco co se ti nebude líbit. Ale NEVĚŘÍM tomu, že VŠICHNI v tém okolí mají tyhle poruchy co popisuješ...
Zrovna tak nechápu, proč jsi si vybrala zrovna diskuzi X lander, když ty jsi ho osobně neměla... (prostě zcestný)

petulik.zlin
18. kvě 2010

veruska a o jaké polské kočárky se u těch mamin jednalo? Ono totiž těch nejlevnějších polských kočárů je spousta, (podle toho je to taky kvalita, ty bych nechtěla ani zadarmo), ale X-lander je trošku jiná liga, ptala jsem se na to v obchodě, právě proto, abych později nemusela řešit problémy s konstrukcí atd., které tady popisuješ, prostě aby to nebyl křáp. Pochybuju, že všechny ty maminy o kterých píšeš měly X-lander. A rozhodně to nejde brát tak, že polský kočár je automaticky špatný kočár. Je to spíš o kvalitě každé značky. X-lander vyrábí konstrukčně kvalitní kočáry, asi ne nadarmo by byl u tolika zákazníků tolik let tak oblíbený, a to ve spoustě států Evropy. Sporťák XA z letošní kolekce je mnohem vychytanější než např. Quinny (z této značky X-lander vyšel). Tady fakt není potřeba se na něj dívat skrz prsty jen proto, že se vyrábí v Polsku, pořád je to Evropa a ne Čína 😝 A když jsme kupovali kočár, ptala jsem se i na sporťák Cam Cortina, a bylo mi řečeno že XA je lepší. Tak pak si vyber že? 😵 A jakou že jste to měli původně tu trojkombinaci? To asi nebyl X-lander co? 😀

petulik.zlin
18. kvě 2010

veruska007 a prosím do tohoto tématu se kriticky vyjadřuj jen pokud jsi měla X-lander, jinak je to trošku mimo mísu a zbytečně tady zaplavuješ téma.

crysmile
18. kvě 2010

ahojte, mam XA 2007, rozmyslala som, ci sa da kupit novy potah samostatne... a citala som tu kedysi nejake vychytavky na to ako dat kocik do sedu alebo do lahu, ale uz som sa v tom stratila, na str. 40 o tom bolo pisane, ale velmi som to uz spatne nepochopila, ze ktoru cast treba vyparat.. a neviete mi poradit, da sa dat vanicka z 2010 na tento starsi typ?diky 🙂

lumixii
18. kvě 2010

crysmile: pokud máš 2007 tak vzadu, na těch popruhách co jimi polohuješ zádíčka, jsou takové 2 záševky. tak je vypářeš a je to 😉 🙂 pokud jsi se tedy ptala tady na to

crysmile
18. kvě 2010

lumixii, dakujem ze si reagovala, ano, to myslim.. len presne neviem ktore zasevky? ako ten zasevok vypada? je to blizsie k tej umelej hmote ktorou sa reguluje poloha?

kopa
18. kvě 2010

Já se teda rozhodla že si koupím x lander už kvůli tomu,že je polský 🙂 nevidím na tom nic špatného.

crysmile
18. kvě 2010

kopa, ja radsej na tu pripomienku ani nereagujem.. ale suhlasim s tebou 🙂

petra.a
18. kvě 2010

tak ono zalezi na tom, aky polsky a z akej cenovej kategorie. Ked sme pred rokom kupovali my, chceli sme trojkombinaciu a z Polska by som si ju kupila za skvelych cca 8000 Kc, no nekup to 😀 Na obrazku na nete vyzeraju pekne, ale ked som nazivo videla to materialove prevedenie a tu skvelu kovovu konstrukciu potiahnutu latkou u sportovej verzie, tak som si radsej za tu cenu kupila pouzity x-lander a nemozem sa stazovat (manzel mi nechcel dovolit kupit novy). Takze polsky vyrobok ako polsky vyrobok. X-lander sa proste neda porovnavat s kocikmi, ktore kupite v Polsku na trznici...to ani nahodou.

lumixii
19. kvě 2010

crysmile: jj ten co je blíž té umělé hmotě, ten co tě brání utáhnout to více do sedu

crysmile
19. kvě 2010

lumixii a to je na pravej a lavej strane od tej umelej hmoty? alebo je to ten pasik co tahas ked davas do sedu? prepac, ze sa tak blbo pytam, ale sa bojim aby som tam nieco neodparala co nemam..
neda sa ti to odfotit, prosim, ze ktore to myslis?

ellisabet
19. kvě 2010

petulik - ano pisala som o X landeri, v záručnom liste je napísaný ako výrobca PL, ale na konštrukcii je neozaj nalepka, že vyrobené v čine, prišlo mi to taktrochu smiešne, mám XA 2010 🙂

dosa
19. kvě 2010

baby, co uz sa dnes nerobi v cine??? ja som nedavno kupila organizer na kocik, neda sa tu zohnat, len z usa, alebo kanady - vyrobca je kanada a na stitku je "made in china" 😀

lumixii
19. kvě 2010

crysmile: hele já to fakt neumím moc vysvětlovat, nafotila jsem to, ale nevím jak ti to poslat... je to takový ten pásek co utahuješ, někde asi tak v půlce nebo ve třičtvrtě se ti jako zasekne a nejde dál utáhnout. To je jako, že už to máš posazený, tak na tom pásku jsou na obou stranách takový záševky malý, néé nijak veliký, tak ty když vypářeš, tak to budeš moci více utáhnout, až do sedu.

mkr
19. kvě 2010

teda x-landra nemám, ale byl to můj favorit, nakonec jsem šla do implst bolderu taky polský kočárek a jsem moc spokojená, jak píšou holky cena je taky někde jinde než u obyčejných polských kočárku, když dá někdo za kočárek s autosedačkou 7 tis, tak se pak nemůže divit, že to nic nevydrží

crysmile
19. kvě 2010

lumixii diky, tak sa s tym nejako popasujem..
inak ak by si tu chcela hodit tu fotocku, tak sa da priamo do temy hodit, mozno sa zide aj inym mamickam. ale fakt dakujem ze si mi odpisala..
inak babenky, este par tych otazociek zopakujem co som vyssie pisala, da sa kupit novy potah na XA? a pasuje nova vanicka/korbicka na starsie typy?

kejtty
19. kvě 2010

Tie suciastky z ktorych je zlozeny cely kocik sa vyrabaju urcite v Cine, A v Polsku ten kocik uz iba poskladaju do hotovej podoby a napisu ze bol vyrobeny v PL..... ale inac je vsetko Made in China. 😀

dosa
19. kvě 2010

crysmile - ked bol dovozca dema, tak sa dal kupit, bola som priamo v deme, mali tam taku dielnicku na servis a s pankom som sa bavila, ze vsetko sa da kupit zvlast, aj podvozok, aj potah - len by sa to riesilo ako nahradny diel a bolo by to drahe. neviem ako je to teraz, lebo dovozca sa zmenil, asi by si sa mala opytat u group fashion

crysmile
19. kvě 2010

dakujem dosa 🙂 ja som to chcela vediet len pre zaujimavost, ale fajn vediet, ze sa to da ako nahradny diel.. totizto mam z 2. ruky sportiak a napadlo ma ci by sa to v buducnosti nedalo vyuzit aj pri dalsom dietatku, ale asi by bolo dobre vymenit aj ten potah.. lebo v podstate konstrukcia je v poriadku.

baritus
20. kvě 2010

Ja som dnes zase zbitočne pátrala po kočíku X-lander 2010 ☹.Nikde nič.Ale kočky objavil som parádný obchod v Štúrove okres NZ.To som ani nemyslela že takomto malom meste nájdem taký veľký obchod.Strašne dobré akcie majú na autodesačky,cestovné postielky,detské stoličky. A tie detské oblečenie, joj, ja už by som tak nakupovala 🙂

robin154
21. kvě 2010

Ahoj holky, nevíte, kde se dají sehnat kola k x landeru 2008? Brala bych i ty plastový z kolekce 2009, ale nevim, jestli budou pasovat. Ty moje mi přes zimu zrezavěly 😠

dosa
21. kvě 2010

skus tu: http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...
sie ich nemaju vyobrazene, ale ked im napises, vedia zohnat aj ine veci 😉

robin154
21. kvě 2010

Díky, mrknu tam! 😵

terezt
24. kvě 2010

Cau holky, nevite nahodou, jaky skate za kocarek X-lander? Mate nejake tipy?

lumixii
25. kvě 2010

Tak mám jeden poznatek: psala jsem mail na servis babypoint, ohledně polstru na kočárek, a byla jsem docela zaskočená.
Jsem si myslela, že na podvozek 2007,2008 jde normálně dát i kolekce 2009.(ted píšu o sportáku, nikoliv o korbičce), a bohužel tomu tak není. Na podvozek 2008 nelze prý upevnit kolekce 2009. Chjoo, to mě docela zaskočilo, protože mi připadalo podle fotek, že uchycení je stejné. 😒 ☹

mia1111
25. kvě 2010

lumixii - tak to som prekvapená. Ako je potom možné, že mne na podvozok 2009 pasuje aj poťah z 2008? Povedali ti aspoň cenu? Koľko by to stálo?

kopa
25. kvě 2010

Ahoj holky,
uvažuji o x landeru 2010.Potřebovala bych poradit,co je lepší trojkolka a nebo čtyřkolka??Bydlíme na sídlišti,takže budeme chodit po procházkách v parku,hodně chodíme na tůry,do lesa a tak různě výletíme.Takže máme někdy i náročný terén.Mám strach jestli se to přední kolečko u trojkolky nebude nák otáčet? 😅 a ještě jsem se chtěla zeptat zda má ruční brzdu 😕
Děkuji za odpověd 😉

mori
25. kvě 2010

kopa - do terénu rozhodně 4-kolku !!! My když vybírali kočár, tak i samy prodavači nás od 3-kolky zrazovali. Už v roce 2006 jsme vybrali XA a teď čeká i na druhého prcka na srpen 😵

lumixii
26. kvě 2010

mia: no právě proto jsem v šoku, vždyt když jsem to sledovala na fotkách, a obrázcích, tak upínání bylo stejné... no nic, tak zřejmě asi není. Cenu? jako myslíš toho potahu kolekce 2009? 3870 + 120 poštovné. což je docela řacha, to když si koupím celý komplet i s kontrukcí už použitej, tak jsem na 4000 Kč taky a mám to i s konstrukcí) 😀

ellisabet
26. kvě 2010

kopa - ja mám XA 2010, ale ručnú brzdu nemá, do toho terénu by som určite volila radšej 4-kolku