Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

luci23
11. únor 2009

Stanka: Určitě, já mam taky kupovanou neoriginální pláštěnku. Vyrábí to babypoint, je to na xlandery. Ta originální mi na to nešla ani nacpat.. takhle neorigo je o dost lepší a materiál skladnější.. najdeš ji všude na internetu..

stankatt
11. únor 2009

dik babenky 🙂 a este jedna otazka, to polohovanie aj vam ide tak tazko?

andy80
11. únor 2009

polohování sporťáku? to mi jde lehce

stankatt
11. únor 2009

no mne to ide tazko 😒 som si skoro prsty zodrala.

kobyliacik
11. únor 2009

lucy, no brdza je plus, ale chýbalo by mi otočné predné koleso. Podľa mna to je najvacsia nevýhoda...Na inline sa niekde odpurucala jane slalom pro, ma ja brdzu a aj koleso s aretaciou.

andy80
12. únor 2009

stankatt: tak to je divné, zkus se zeptat v prodejně, jestli to není nějaké vadné, mě to jde fakt zlehka i u nožiček i u zádíček.

luci23
13. únor 2009

Mně to jde taky lehce.. ale my máme to řemínkové polohování.. na tom nic těžkého není...

andy80
13. únor 2009

Já nemám řemínky, ale takovou páčku, co se zvedne nahoru a povolí se do lehu nebo se zvedne nahoru a opěrka se přitáhne do sedu. Má to 3 polohy.

laluchova
13. únor 2009

ja mám tiež ramienky a ťažko to nejde...

hraz1
14. únor 2009

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s x3, asi to bude kolekce z roku 2007, ale nevím to jistě. Dík

andy80
14. únor 2009

hraz, já mám x3 kolekci 2006 a jsem s ním maximálně spokojená. Nemělnila bych

hraz1
15. únor 2009

Dík za odpovědi. Andy, já mám možná taky kolekci 2006, byl to výprodej posledních kusů za velmi pěknou cenu a pouze v jedné barvě - ale zrovna takovou bych si vybrala i normálně...barva ash-tmavě modrá+béžová+červené proužky. X lander jsem chtěla, potřebuji kočár do města i do terénu a mám pocit, že to splňuje. Tak dík

andy80
15. únor 2009

hraz1: tak to máš přesně ten sám co já. Barva je super, já ho kupovala vloni touhle dobou a taky byl za super cenu, právě kvůli tomu, že je to kolekce 2006. Mě se právě i ta barva líbila. Ty nové kolekce se mi moc nelíbili. Jedině ten černo-zelený, ale ten se zase nelíbil manželovi, tak bylo jasno.

hraz1
16. únor 2009

andy: Tak to je super, jsem ráda, že s ním máš dobré zkušenosti. Partnerovi přišlo, že je hrozně těžký podvozek...Ještě čekám na adaptéry na korbičku, nejprve mi je zapomněli přibalit ke kočárku a teď pro změnu mi poslali nějaký jiný. Tak do třetice to snad zvládnem.

luci23
19. únor 2009

Holky, chci se ještě zeptat, jak dlouho jste používaly autosedačku xcar než jste koupily větší?

helenkaa
19. únor 2009

Luci23, my jsme ji používali 9 měsíců, pak už sám seděl, tak šel do větší.

katka82
21. únor 2009

Ahoj holky 🙂 máme taky vybraný X-lander XA a přemýšlím zda koupit i Xcar zda se využije to že jde připnout na podvozek 😕 zdá se mi ta autosedačka docela těžká a při představě že v ní budu ještě vláčet synátora se mi rosí čelo 😅 😀 tak prosím nemáte někdo skušenosti jak a kolikrát jste to vyuřili děkuju moc za každou odpověď 🙂

luci23
21. únor 2009

No těžká docela je - ale třeba pro mě je to, že jde nacvaknout na podvozek, což je bez problémů, naprosto užitečné... ať už s manželem na týdení nákupy, kam se mi nechce tahat korbu do auta a nebo i když někam autem pojedem na návštěvu.. já jsem to vysloveně chtěla..hlavně na ty nákupy, navíc se nám malý narodí v létě

kikimaruska
22. únor 2009

katka82: nám přišla těžká a malá. Stříška z modelu 2008 tedy nepraktická, musíš jí celou odepnout a nějkam uložit, takové zvláštní, předchozí model se mi zamlouval víc. Koupili jsme Maxi cosi cabrio, ta je oobří a jde na tyto adaptéry a jsme spokojeni 😉 a jetou koupíš za stejné peníze jako X-car...

andy80
22. únor 2009

Já mám k x-landeru autosedačku vajíčko Baby Relax. Je velká a lehoučká a dá se připevnit na x-landera. Malé je 9,5 měsíce a je fakt dost velká a ještě se do ní vejde. Mám ještě u rodičů Chicco autosedačku a do ní už se nevejde.

kuky, je to tahle: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kikimaruska
22. únor 2009

andy: tuhle autosedačku vůbec neznám 😉 , a vida, jde na to, mě taky lakovali v krámě, že na to nic nejde krom X-caru a když jsem u kamarádky zkusila Maxi cosi, tak jsem ji hned vyměnila. Maxinu jsme totiž prvně měli v plánu koupit... My se taky stále vejdeme a ještě vejít budeme a bude nám 10 měs., ale my jsme malinkatý.

jjaanca
22. únor 2009

luci: to je rozdílný jak je velký dítě. Naše Lucka je malinká tak bude v X-car určitě ještě v roce (počítám že v roce nebude mít ani 8kg).

kobyliacik
22. únor 2009

Ja som síce nemala vajce x-lander, ale máme 6 mesiacov 74cm a 8,6 kila a vajce je pasé...a sme v športiaku (uz sedíme) i keď ho máme sklopený...

stankatt
22. únor 2009

ahojte, tak polohovnie mam s tym remienikom, uz sa to trosku rozbehalo, tak celkom v poho 🙂

andy80
23. únor 2009

kikimaruska: já na ní narazila čirou náhodou. Zadala jsem do vyhledavače autosedačka na x-lander a ono mi to vyplivlo x-car, maxi cosi a právě tyhle Baby relax. Nevím, ale kde se dá koupit nová, já jí mám z bazaru. Na bazarech je jich spousta, ale na novou jsem nikde nenarazila. Možná se to bude prodávat pod jinou značkou. Jinak je to polská autosedačka. Tak možná to tahají z polska.

kikimaruska
23. únor 2009

andy: no vida, kdo hledá...najde co chce 😉

petra2505
23. únor 2009
kikimaruska
23. únor 2009

petra: teda to jsou novinky, to je i u nás k dostání? Asi ne vid...ale krása.. 😉

petra2505
23. únor 2009

kiki maju ich v polsku, no ja ked som to zbadala som sa uuuuuuuuuuuuuplne zamilovala, su uzasne a su to tie naj kociky ake som v poslednej dobe videla, paradne