Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

dosa
29. zář 2009

petrach - ja som mala trojkolku a bola som s nou moc spokojna co sa jazdenia tykalo. tiez sa da soferovat jednou rukou a mam pocit ze jazda v terene je ovela jednoduchsia, nepletu sa ti predne kolesa kazde inym smerom alebo ako tu baby pisu - nejde ti jedno vo vzduchu - pretoze je vpredu len jedno 🙂

petrach
29. zář 2009

dosa dekuju..pořad jsem nad ní váhala,ale človek si musí udelat i radost ne 😀 takže prodávám celí naš vozovy park,teda Šimonkuv a chci x -lander..ješte sem určite přijdu pro radu

dosa
29. zář 2009

trojkolky maju svoje zvlastnosti, treba sa snimi naucit chodit, hlavne vychadzat na obrubnik, aby sa koleso neskrizio a podobne, ale to chce cvik a uvidis, ze ked na to prides, budes spokojna 😉

petrach
29. zář 2009

vybrala jsem si x-lander XT..pokud ho nektera máte 😉

hanka128
30. zář 2009

ahojky chci se zeptat-mám XA a asi budu vypadat jako trotl 😅 ,ale jaký fusak dáváte na zimu do sporťáku a hlavně jak tam děti připoutáte? 😅 nové fusaky vůůbec neznám-mám jen ten starý ještě po mně z beránka 😵 -a ten je jasný, že tam dát nemůžu....dítě by nám sjelo hned ven ze sporťáku a připoutat ho s ním taky nepůjde...jsou nějaké spešl fusaky????

mirdisek
30. zář 2009

Ahojky já měla emitex fusak a do něj se dají ve vyznačených místěch prostřihnout dírky akorát na pásy, takže jsem Pátu normálně zapla v kočárku a pak měl fusak, který hřál i zespodu a navrch jsem ještě dávala ten jejich fusak, ale to šlo jen když byl menší, pak už tam nebylo k hnutí

leila.sayy
30. zář 2009

Já mám x-lander XT a jsem teda nespokojená, je strašně těžký to by mi zas tak nevadilo, ale jedno kolečko co mám ve předu je vůbec neotáčí, vůbec nevím proč, když ho otáčím rukou jde to výborně, ale jak jednu tak ani za nic....nevím co by pomohlo?

kikimaruska
30. zář 2009

hanka128: měla sem Emitex combi fusak, ale na letošek máme Eisbarchena... oba mají dírky na pásy...takže lze dítě připoutat 😉 . Emitex se otevírá po obvodu, a Eisbarchen uprostřed. Eis má navíc po celé zadní straně protiskluzovou vrstvu a fusak tak nesjíždí 😉

petrach
30. zář 2009

ahoj tak vyhrál XA 2009 🙂 jsem z neho unešená 😉
jen nevím jestli už do nej mužu malého dát,ma korigovane 5 mesícu..
fusak už jsem taky koumala.,mame taky klasiku po dceři

ludva
3. říj 2009

Ahoj,
máme x-lander XA 09 zelený. Barva se mi líbila, že je taková svítivá kv. bezpečnosti. Je ale tááák svítivá, že na ní sedí všechny mouchy v okolí 😠 😠 . Jinak jsem s ním moc spokojená.
Jak dlouho jste měly mimča v korbičce? My brzy budume muset vytáhnout sporťák, pochybuju, že se do korbičky vejdeme s fusakem. Ale to bych zřejmě řešila i u jiného kočárku 😀.

petrach
4. říj 2009

ludvo ja četla diskuzi a o tech muchách už tu holky psali,ale barva je to nadherná 😉

vladkaz1
4. říj 2009

cafte keby som si vyberala aj ja chcem zelenu je nadherna a je to az take zle s tymi muskami? 😀

dosa
4. říj 2009

vladka, ja mam teraz tiez zeleny kocik a chodime sama muska 😒 ale to len teraz, posledne dva tyzdne. este aj zavinovaciu deku mame zelenu, takze aj na maleho sadaju... ja to ale neberiem tragicky, lebo farba sa mi paci. sportak na buduci rok bude oranzovy, tak som zvedava, ci aj na ten pojdu...

vladkaz1
4. říj 2009

fuha dnes som sa rozpravala s kamosku co ma zeleny x lander a nadava jak pohan .. som si nemyslela ze ta farba je az taka tragicka na musky no ale ze je dost 😕

petrach
4. říj 2009

holky jestli vás to poteší,tak ty potvurky lezou i na šedý 😀 dnes jsme si vyjeli a slítali taky..to bude tím podzímem 😉

ludva
4. říj 2009

Petrach, tak už jste vyjeli?
Já dneska vyndala sporťák a zkusila ho složit jen ta na sedačce. Myslím, že to brzy půjde. Ta rozkládací boudička je úžasná, ani jsem o ní nevěděla. Možná, že mu bude tepleji víc než v korbičce.
Petrach, tu změnšovací vložku tam necháš i s fusakem? Nějak nemůžu najít návod.
Zato jsem našla záručák a naštěstí mám záručák na korbičku zvlášť, tak jí můžu hned prodat. Koupili jsme kočárek až když byl Matýskovi měsíc, takže je 2 měsíce jetá. Jak dlouho s ní vydržíme netuším. Už mu zbývá jen asi 5cm do konce ☹.

Vladkaz1, zelená je krásná, mušky na ní prostě jsou, ale možná je to opravdu tím obdobím.
Jinak mám taky kráásnou zelenou deku 😀 😀 .

Pak se mi líbila oranžová barva, ale na tu by sedalo taky kde co.

kikimaruska
4. říj 2009

Já měla zelený, projela sem ho v létě a mušky byly...nyní máme oranžový, a tak hrozné to není... 🙂 , ale jinak ta zelená byla nádherná...pokud se mi někdy pooštěstí druhé mimi...tak koupím zelenou korbičku (k oranžovému sportáku) 🙂

petrach
5. říj 2009

ludvo píchli jsme na druhém kočarku kolo a manža nemel čas lepit 😀 ale je super,když moc fučelo,tak jsem stáhla tu boudičku níž..
tu vložku jsem tam nechala a dala podzimní fusak,bez deky a zima mu nebyla,z toho jsem mela strach,když je mín chraneny 😉

dicinka1
12. říj 2009

ahojte?neviete kde je teraz akcia na x lander xt?

broucek2
13. říj 2009

barvu jsem chtěla modrou z roku 2008 i kvůli manželovi, že ba se mu mohl líbít, ale když viděl barvy 2008 a 2009 v obchodě, tak mi vybral oranžovou 2008, prý aby nás bylo vidět a žádné auto nás nepřehlédlo. Takže teď ještě čekám na kolekci 2010 a pak se uvidí

mado1
13. říj 2009

Broucek2, my jsme si pořídili z kolekce 2009 oranžový kočárek, přesně kvůli tomu jak říkáš - aby nás bylo vidět. Také jsem uvažovala, zda nepočkat na kolekci 2010 (ikdyž máme termín na konci ledna), ale nikdo nám nebyl schopný říct, kdy přijde kolekce na trh. Dle letošních zkušeností to bylo právě někdy v březnu. Takže pokud by vám nevadilo třeba měsíc na kočárek počkat, tak bych určitě také vyčkávala. 😉

broucek2
13. říj 2009

myslím, že první kočárky kolekce 2009 byly už v únoru. Při nejhorším vytáhnu X1, kterou mám do terénu a počkám si, navíc letošní kolekce pak bude ještě levnější
V pbchodě nám říkali, že 2010 jsou moc pěkné

wiwienne
14. říj 2009

Leila, namaz ho..ja som mala ten isty problem a odkedy je poriadne namazany, radost jazdit 😉
MAMINY, ako sme uz spominali, XT sportiak sa neda dat do protismeru jazdy..no neviete nahodou, ci nevyrabaju osobitne nejaku predlzenu rukovet na dokupenie co by sa dala nainstalovat? Lebo je to robene sposobom, ze by to aj prakticky slo, dnes som na to kukla ockom..vdaka ze radu..

victoriablue
15. říj 2009

Nevíte prosím, jaké adaptéry na Xlandera 2007 a autosedačku Maxi cosi 2007?

kjucukovna
15. říj 2009

Ahoj
vybírám kočárek a pořád se nemůžu rozhodnout jaký vybrat, jestli čtyřkolku nebo tříkolku. O tříkolkách jsem slyšela, že jsou hůř ovladatelný třeba v metru na jezdících schodech, jinak že super do terénu....fakt nevim jaký vybrat docela se mi líbí X-lander-XA
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6802-x-lander-xa-...

pak ale taky váham nad tříkolkou
http://www.spuntik.cz/bebe-confort-high-trek-fu...

hlavně potřebujeme něco co se dobře vejde do auta, víte někdo o takovém kočárku, který sei s korbičkou vleze do normálního kufru felicie? 🙂
Předem dík za rady a tipy

broucek2
15. říj 2009

holky, mám dotaz, kam jen nakoupit x-landera do Polska? Máte někdo zkušenost a bylo by dobré, kdyby to bylo v rozumné dostupnosti do Prahy

ludva
16. říj 2009

kjucukovna, taky jsem se jednou nadchla pro Bébé confort High Trek, ale pak jsem ho viděla na živo a dost mě zklamal. Vadila mi ta látka na boudičce, byla taková tenká. U nás dost fučí a to bych musela jezdit s pláštěnkou pořád. A pak ta sedací část u sporťáku. Asi jsem stará škola. Pořád jsem váhala mezi tímto a X-landerem.
Nakonec jsme zakoupili ten (XA09), ale u toho mi vadí, že se nedá měnit směr boudičky. Na druhou stranu si nedokážu představit, že budu 12kg dítko přendavat i s tou sedací částí, protože se zrovna obrátil vítr (u Bebeconf).
S autem ti moc neporadím, my to nakonec vyřešili tak, že jsme zakoupili velký auto 😀 😀 . Kdybych ale měla jen jedno dítkko, tak bych korbičku dávala na zadní sedačku.

broucek2, myslíš, že se ti vyplatí jet pro kočárek do Polska?
Asi bych to už kv. reklamaci neriskovala.

ludva
16. říj 2009

kjucukovna, možná bych šla do kolekce 2009. Je širší a hlavně má u sportovní verze super boudičku. Je tam ještě jeden zip navíc a tam je vložená ještě jedna část boudy. Takže když jí rozložíš, je fakt obrouvská, máš zároveň sluneční clonu a myslím, že i v dešti a ve větru se to hodně využije. Z té jsem teda fakt nadšená. Pak se mi líbí (to nevím jestli nemá i 08) nánožník s krytím na hlavičku (na zimu). Našemu malému jsou necelé 4 měsíce a do korbičky se s fusakem sotva vejde.
Kupavala jsem ho na Krtečkovi a vyšel nás na 10,5 tis. bez autosedačky. Takže zase takový cenový rozdíl to není.
Určitě doporučuju okouknout kočárek v obchodě a nejlepší by bylo, posadit do něho dítko. On totiž každý kočárek krásně jezdí po naleštěné podlaze ☹ .
Přeju šťastnou ruku při výběru 😀

ludva
16. říj 2009

kjucukovna:
http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinova...
O té boudě jsem se dočetla až tady na koníkovi (a to už jsem měla kočárek doma 😀 ), nechápu proč jí nemají někde nafocenou. Čekáš mimčo až na jaře, tak ještě vyčkej, určitě budou slevy.

vedvies
16. říj 2009

ahojte,
my sme mali oranzovy Xlander 4-kolesovy s vanickou a vajickom a bola som velmi spokojna. Az natolko, ze ked som ho predala, kupila som si taky isty sportovy cierny. Super sa sklada, zmesti sa aj do favorita a myslim, ze by sa zmestil aj do mensieho kufra, lebo kolesa sa daju lahucko odmontovat a zase nasadit. Fusak sme riesili, ale kym bola dcerka ako 5mesacna vo vanicke, tak stacila tepla zavinovacka alebo zimny overal a deka a neskor o rok stacila do sportaku deka a nanoznik. Co sa tyka farby, tak ta oranzova fakt lakala vsetok hmyz naokolo a zelena tiez, lebo k ciernemu sportaku som si kupila zeleny slnecnik.
Vo vanicke som vozila dcerku do 8 mesiacov a nemyslim si, ze bola mala, skor bola dlhsia ako ine deti v jej veku.
Ked budeme mat druhe babo, urcite si dokupim vanicku a vajicko "X-ača"
nevyhody boli u modelov 2007 v nanozniku, ale uz su odstranene, 2008 je vraj lahsia ako 2009 o 0,5kg
ja tento kocik mozem vrelo odporucit a nespomenula som manipulaciu - ta je uplne najlepsia zo vsetkeho, "usoferujem" ho jednym prstom narozdiel od inych a drahsich kocikov.
sportovy som si chcela kupit trojkolku, ale predavac ma odhovoril ...