Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

ktr
20. říj 2010

@kejtty tak mě už taky přišel fusak ,mám oranžový Kaiser,a vypadá moc dobře 😵 zkusím pak hodit foto 😉

kejtty
20. říj 2010

a este... ja mam univerzalnu plastenku do dazda, ktora pasuje aj na sportiak... netreba kupovat ziadne znackove, stacia univerzalne, ktore predavaju tu v bazari, alebo aj inde...

kejtty
20. říj 2010

@ktr jeej super, tak hod foto, som zvedava aky je rozdiel ked su v kocikoch 🙂 ale su skoro rovnake, vsak? 🙂

ktr
20. říj 2010

@kejtty jsou si podobné....ale v kočáru jsem ho ještě neměla....tak to zkusím ho tam naštelovat 😉 já mám ušitý zimní nánožník,takže ho budu dávat přes fusak 🙂 ted jezdíme deka a nánožník 🙂 a když je hodně zima tak ho dám do kombinézy

jaja26
20. říj 2010

Ahojte,
dakujem velmi pekne za odpovede. ja som nevedela, ze ta strieska sa da rozzipsovat. 😲 Idem to vyskusat,ideme s malickou vonku. a mate fusaky do kociara take, aby sa dali aj deticky v nich priputat - ako do autosedacky - s otvormi? Ja musim taky zohnat, lebo mam len bez tych otvorov a tam sa neda priputat. Musim kupit ten prsiplast univerzalny na sportovu cast.
Mia111 aj my byvame na Kysuciach, prave preto sa obavam tej zimy, tu su strasne tuhe a dlhe. Ma este nejake zlepsovaky X-lander o ktorych neviem, neviete 😉
este raz dakujem 🙂

jaja26
20. říj 2010

Kočky, tak už som to vyskúšala. Je to super, ešte raz ďakujem 😉.
Mia, ja som tiež kočiar kupovala v ZA, v kamenom obchode. Prosím Ťa pláštenku Emitex máš túto:

http://www.babytrend.sk/emitex-plastenka-aluspa...

alebo túto?

http://www.babytrend.sk/emitex-plastenka-aluspa...

kejtty
20. říj 2010

@jaja26 nemáš zač a strieška poslúžila? 😅 Vacsina fusakov do sportiakov uz maju tie otvory vzadu na pasy a niektore maju aj protismykovu zadnu stranu a hore aj snurky aby sa dal uviazat o konstrukciu, aby sa nezosmykoval dole... uz si len vybrat ktory sa ti paci, vacsina tu na MK preferuju znacky, Kaiser, Emitex, Eisbarchen...

mia1111
20. říj 2010

@jaja26 - aluspacer I. Je fajná, skladná. Reagujem až teraz, lebo som si nevšimla, že si mi písala - je to rýchlejšie, keď použiješ funkciu "odpovedz" (klikneš dole za príspevkom toho, komu chceš písať) 😉

jaja26
20. říj 2010

@mia1111 už som zasa múdrejšia 😉 . Asi si ho objednám. objednávala si si ho z internetu?

jaja26
20. říj 2010

@kejtty áno, poslúžila 😉 , pozerala som tie fusaky, ale najlepší sa mi pozdáva Eisbarchen, uvidím. myslíš, že by sa dal využiť aj budúci rok, keďbudú mať naše detičky 2 roky? 😉

mia1111
20. říj 2010

@jaja26 - šikulka 😉 ....áno, cez internet. u nás v CA ho nemali a do ZA sa už ak často nedostanem, keď mám drobca... 😅

kejtty
20. říj 2010

@jaja26 aj mne sa zdal najlepsi Eisbarchen... tak som ho kupila, hihi. A asi ma aj najlepsiu cenu, kedze mozno ho vyuzijeme len jednu sezonu. No nechce sa mi davat za fusak nejakych 40-50eur a viac... Ten Eisbarchen ma stal 32e 😵
Ale na buducu zimu keby ze deticky chceli sediet v kociku a nebehat po svojich v snehu, tak ho urcite vyuzijeme. Ked uz nie v kociku tak na saniach urcite 😀 ale to uz asi skor budu behat v zimnej kombineze 🙂 no uvidime 😅

mia1111
20. říj 2010

Ja mám emitex 3v1 ešte z minulého roku, využívala som ho v autosedačke (keď bola nakliknutá na konštrukcii kočíka), aj v hlbokej vaničke, teraz ho využijem v šporťáku. Mám neutrálnu čierno-šedú farbu, tak bude prípadne aj pre ďalšie bábo, lebo stále vyzerá ako nový. 😉

jaja26
20. říj 2010

@kejtty a kde si prosim kupila ten fusak za 32 €? to je dobra cena. a da sa dole pri nozkach odopnut, ked budu mat deticky mokre cizmicky od snehu? myslim, ze v januari, februari uz budu chodkat po svojich 😀

jaja26
20. říj 2010

@mia1111 No práve, aj ja som si povedala, ze kupim teraz novy fusak, ze bude tiez pripadne pre dalsie babo, ak bude. inak aj ja som z CA 🙂

mia1111
21. říj 2010

@jaja26 - fakt? A bývaš v ZA? No mohli by sme dať stretko, keď dojdeš do CA 😉 . Ten Emitex fusak je fajn, má kopec vychytávok - kuk sem na praktické detaily : http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ktr
21. říj 2010

tak takhle to vypadá 😉

tina_22
21. říj 2010

@ktr Paráda, tak nech dobre poslúži 😉

mia1111
21. říj 2010

@ktr - chcem sa ťa spýtať, čím máš prekryté okienko na strieške šporťáku? Viem, že u 2010 je to okienko stráááášne veľké... ja mám 2009

kejtty
21. říj 2010

@ktr jeeej krásny je ten fusak 🙂 a ozaj aj mna by zaujimalo to prekryte okienko - to si si dala usit tu clonu? ako aj nanoznik? 🙂

ktr
21. říj 2010

@kejtty
@mia1111 mám to ušité od paní na MMB 🙂

jaja26
21. říj 2010

@mia1111 ja byvam v CA. V ZA som robila a chvilku byvala. Ale teraz som uz v CA. Ked som sa tu zaregistrovala, tak som byvala v ZA. ale to uz bolo davno 😉 . Tak mozme dať stretko 😉 . Idem kuknut ten fusak.

marienkam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marienkam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moookuska
22. říj 2010

@marienkam ahoj, a to kde je taká akcia??

marienkam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
yannetta
22. říj 2010

@moookuska tuto akciu maju všade - ceny su všade rovnaké, ja som tiež bola u nás v TO naň pozrieť, tiež sa mi pozdáva 🙂

moookuska
22. říj 2010

ďakujem, ale mňa to inak len zo zvedavosti zaujímalo.. ja už x lander mám, a myslím, že som ho získala za výhodnejšiu cenu.. ale z čiech 🙂

marienkam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tina_22
23. říj 2010

@marienkam Ja viem, že xlander má fusak len do vaničky, do šporťáka má len taký tenší nánožník aj s vrchou časťou- čo je pod hlavou