Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

fanta
19. črc 2010

@helik007 helik netreba nič dokupovať. Iba vzadu kde máš ten pásik na polohovanie, je v strede kde uťahuješ taký šrób. No a to musíš odšróbovať, vyberieš odtiaľ ten pásik a potom šrób dáš naspäť. Potom ti to už pôjde polohovať do samého sedu, pretože pásik už nebude spojený zo zadnou chrbtovou časťou.
Neviem či som sa vyjadrila zrozumiteľne, ak by si tomu nerozumela, napíš, ja to skúsim odfotiť ako to vyzerá 😎

andelika
19. črc 2010

ahoj, mam dotaz typu "takysevamtostalo" - mam XA2008. gruntovala jsem kocarek pro druhe miminko (sportak schovat, korbu nandat atd.) v ruce a slizu jsem vyprala odnimatelne casti a mam problem s deklikem na hlubokou korbu - srazila se mi seda podsivka ☹ . Vrchni latka je ok, ale spodni je srazena, takze deklik na korbe nedrzi a da se tam spatne nandat, protoze je maly, pokrabaceny....stalo se Vam to taky? da se to reklamovat (ja mam tedy asi po zaruce, bohuzel) nebo jste to resite nejak jinak (asi to vypada budu muset parnout ☹ )? diky za rady!

kopa
20. črc 2010

Ahoj holky 🙂
Chtěla bych si koupit taky XA 2010 a váhám mezi barvou líí se mi Jungle a Carbon.Jenže problém je v tom,že jsem ty barvy neviděla naživo a v několika obchodech co jsem byla měli vždy zrovna jiné barvy.Nemáte někdo zrovna tuto barvu?Chtěla bych si ho objednat přes net a nebo kdyby jste někdo věděl osvědčenou prodejnu v Praze kde mají i více barev,budu ráda za odkaz..

linalina
25. črc 2010

Ahojte. budu mít po kamarádce XA 2007 - má ale jen sporťák, tak bych chtěla dokoupit korbičku. Nemá s tím některá z vás zkušenost? Nekupovaly jste hlubokou korbičku z novější kolekce na podvozek 2007? Někdo tu psal, že si na ten podvozek koupil novější sporťák, ale mně by šlo právě o tu korbičku. samostatné korbičky z 2007 moc sehnatelné nejsou 😖

mori
25. črc 2010

@linalina obrať se na servis Babypointu - my tam teď po mailu taky něco řešíme

hanule05
26. črc 2010

ahoj,
prosím vás nevíte, kde bych mohla sehnat náhradní podložku do korby? Už máme na obou koncích proloželý důlek od hlavičky.

Kočár jsem kupovala přes internet, tak nevím, jestli se dá koupit náhradní podložka v normálním obchodě nebo ji nějak koupit přes net.

lumixii
27. črc 2010

hanule: zkus servis Babypoint... Jsem tam u nich zatím sehnala úplně všechno co jsem chtěla.

mori
27. črc 2010

@hanule05 jj určitě servis Babypoint - já tam teď komunikuju s paní po mailu, včera jsem jí i volala a je moc milá a ochotná 🙂

hanule05
27. črc 2010

holky, moc děkuju

akcull
27. črc 2010

Holky, neviděly jste někde naživo tenhle kočarek? Má už otočné sezení což je super🙂, vypadá dobře, akorát přední kolečka jsou asi plastová a není jasné jestli jsou alespoň odpružená... Docela by mě zajímala váha a rozměry složeného kočárku, ale nikde jsem to nanašla...
http://www.x-lander.cz/x_zobraz_vyrobek.php?obr...

matenka
27. črc 2010

ahojte, v septembri - októbri budem predávať korbičku a vajíčko kupovanú tento rok, aj s adaptérmi a pršiplášťom bordovej farby, tak ak bude mať niekto záujem dajte vedieť

mori
28. črc 2010

Holky praly jste některá kočár ? Já právě peru poslední část a to tu největší - sporťák, tak doufám, že i tohle v poho přežije 😉

helenkaa
28. črc 2010

@mori Mori, gratuluji ke Gábince 😉
já jsem sporťák prala v pračce a přežil to, takže neměj strach 😉

crysmile
29. črc 2010

a ako ste prali sportiak? ako ste ho dali dolu z konstrukcie kocika ked je to prinitovane?

mori
30. črc 2010

@crysmile přinýtované to není, je to na cvoky, které jednoduše odepneš .. musí to jít sundat, kor když tam teď máme hlubokou korbu, nebo autosedačku

crysmile
31. črc 2010

@mori ja mam striesku prinitovanu, ako to mam vyprat? zisla by sa mi totiz vyprat, ale neviem ako ju mam dat dolu.. ostatne je veru na cvoky, ale strieska na nit.. 😒

mori
31. črc 2010

@crysmile u toho zrovna látka z konstrukce sundat nejde - já jí vyprala ve vaně, normal s práškem na praní a vzala to trošku kartáčkem a pak osprchovala 😉 Stejně tak madlo ze sporťáku, protože z toho také látka sundat nejde. Ostatní díly jsem dala do pračky

kopa
1. srp 2010

Ahoj holky 🙂
Tak už jsme objednali x lander celý set barva Rocky.Letmo jsem projížděla tuto diskuzi a chci se zeptat.
Ta pláštěnka co je v setu je pouze na korbu?Takže na sporťák musím koupit novou.
A ještě jsem se chtěla zeptat,jak je to s tím fusakem?? 😕 je opravdu slabý?Mimčo čekám v půlce října.

mori
1. srp 2010

@kopa my kupovali X-Lander v roce 2006 a byla v tom setu pláštěnka pouze na hl. korbu. Na sporťák jsme kupovali až časem, když jsme s ním začli jezdit - a koupili jsme neorigo (myslím Babypoint), neb byla poddajnější a zabrala méně místa

kopa
1. srp 2010

@mori děkuji za info 😉 už jsem ji našla na netu v obchodě,tak jí ještě doobjednám 🙂

miruliacik
1. srp 2010

Ahoj.
Predavam X-lander XA 2010 farba Volcano spolu s taskou X-bag 3. Je pouzivany cca 3 mesiace. Mam ho v albume.... Vieme sa dohodnut na cene.

zvalka
3. srp 2010

@miruliacik predavas celu trojkombi, alebo sportovy? napis mi do IP aka je cena 😉

susanne5
3. srp 2010

ahojte, ma niekto skusenosti s x- landerom XT (ta trojkolka), dobre sa s tym naraba? nei je tazky? dakujem krasne

mpavlinka
4. srp 2010

Ahoj holky, tak už jsem parkrát byla venku s kočárkem a měla bych dotaz. Máme staršího X landera a zdá se mi, že to nacvakávání korby na podvozek je úplná šílenost. Trefit se těma adaptérama do obou děr v těch prolisích je šílenost a sundávání taky. Je to tím, že je to už ochozené, nebo vám to jde taky blbě... Přemýšlím o tom, že budu kočár vozit celej a nebudu to rozkládat, páč je to fakt pakárna... 😖

misi78
4. srp 2010

@mpavlinka ja mam verzi 2008 a nacvakavala jsem v pohode. Ale kocarek byl novej kdyz jsem ho kupovala. A muzu se zeptat proc tu korbu sundavas? Do auta?

mpavlinka
4. srp 2010

@misi78 ano do auta, budem hodně kočár převážet a když ho z něj nesundám korbu tak je hodně těžkej. Manžel ho tam teda strká a vydává celej, ale sama o dám horko těžko ☹

misi78
5. srp 2010

@mpavlinka jj chapu, my tu korbicku taky sundavali, meli jsme kratkou felicii tam by se nevlezl celej. Ale fakt to slo krasne. A co koupit jen novy adaptery?

sofinka2009
5. srp 2010

ahojte.nemate niekto foto ako tam mate namontovany slnecnik na hlbokej korbicke?dakujem

mpavlinka
5. srp 2010

@misi78 jo asi budem muset, díky za radu. No a taky to máš ten systém několika drážek a do nich se to nandává. Mně přijde, že to nemohlo nikdy jít lehko. Ale věřím ti.

misi78
5. srp 2010

@mpavlinka me chvilku trvalo nez jsem nasla ten cvik, ze zacatku jsem taky nadavala :D Porad jsem zkoumala, kterej je levej a kterej praveh adapter 😀