Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kamikula
3. čer 2009

Martimarti: děkuju za rychlou odpověď. Jdu si doobjednat na autosedačku 😉

robin154
5. čer 2009

Ahoj holky, mohla byste mi některá poradit. Strašně se mi líbí x lander x1, ale přestal se vyrábět ☹ Jaký kočár je nejlepší koupit místo X1???

martulikk
5. čer 2009

Ahojte 🙂 prosím poraďte! Zvažujeme kočárek XA nebo XQ... Mají tyto kočárky odpružení? Bojím se, aby mi míma moc nedrncala... A ještě dotaz jen na ten XQ. Jak je to s tou teleskopickou rukojetí? Není poruchová? Moc díky! 😉

andy80
5. čer 2009

robin154: X1 se normálně prodává, jinak já chtěla taky X1, ale kvůli ceně jsem koupila X3 a je super do terénu a je prostě super úplně celej

avanka
6. čer 2009

Robin, ak chces x1, da sa zohnat, vacsinou dopredavaju za nizke ceny
my mame x1 a je super.....iny by som nechcela

luca30
6. čer 2009

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli se do XA vleze v pohodě prcek, který bude mít v zimě jeden rok jestli se vleze do fusaku i s nánožníkem, chceme koupit verzi 2008 v modré barvě...už ho mají jen málo kde a navíc nemohu už sehnat tašku v této barvě, nevíte kde ji mají??? A jak jste si zvykli na to polohování pomocí toho popruhu je to v poho?? děkuji

martulikk
7. čer 2009

Vážně tu není nikdo, kdo by měl zkušenosti s tou teleskopickou rukojetí? ☹ Moc prosííííím o jakékoliv zkušenosti...

kaciska
7. čer 2009

ahojky holky na jaký stupeň perete x-laner 😀 musím ho vyprat tak sem ho odstrojila a přemýšlím jeslti na 60tku a nebo jeslti stačí 40tka....???díky

vladkaz1
7. čer 2009

ja periem na 40 ale ked operies aj viacej nic sa nestane aspon nam sa nic nestalo 😉

kaciska
7. čer 2009

děkuju dám to na 60tku 😅

macejka
7. čer 2009

Ahoj holky,
já také uvažuji o koupi kočárku X lander XA,líbila se mi spíš kolekce 2008,ale pak jsem naživo viděla 2009 a teď se nějak nemůžu rozhodnout.Nicméně by mě zajímalo a omlouvám se,pokud už jste to tady některá psala(četla jsem jen poslední dvě strany diskuse) zda víte,kde se X landery vyrábí? (mám na mysli zemi) Jinak co jsem tak vypozorovala,některé jste si stěžovali na trhání molitanu na rukojeti tak ta kolekce 2009 už nemá molitan,ale něco jako koženku,myslim, tak s tím snad problém nebude,ale důležitější je,aby neměl funkční vadu 😅

dosa
8. čer 2009

x landery su polske kociky. tie penove rukovate boli zo zaciatku take, ze praskali casom same, ale potom ich robili uz take pevnejsie, ze sa roztrhali len pri "uraze" 😀 a da sa to velmi lahko vymenit - kupila som si nahradnu u demy (to je na SK dovozca) a stala okolo 100 - 150 Sk. ta kozenka moze byt fajn, taka "luxusnejsia"na pohlad 😉

katka82
9. čer 2009

Luca30 koukni sem:http://www.ababy.cz/shop/doplnky/tasky/taska-x-bag-200... 😉 tady mají tašku na X-lander 08 🙂 my odtud kupovali kočárek a vše v pořádku a super domluva 🙂

sarianah
9. čer 2009

ahojte,
ja mam tiez xlander xa 2008..rukovat mam novsiu, tu kozenkovu, je velmi dobra, prijemna na dotyk, ale hlavne pevna a mozno aj vyzera "luxusnejsie", neviem tie starsie som nevidela..
Som s kocikom velmi spokojna, je super stabilny, nehrkavy, gumene nafukovacie kolecka super pruzia, len skoda ze nema otocnu sedacku sportova cast a ze sa neda sklopit do uplneho lahu ☹ ..to by bol absolutne idealny.. 🙂

alla03
9. čer 2009

Ahojte baby. Chystám sa kúpiť X-lander XA 2009. Máte už niektorá tento nový typ? Ak áno, ako ste spokojní?

zazukje
10. čer 2009

dosa: mohla by som ta poprosit o nejaky konkretnejsi kontakt kde si kupila tu nahradnu penovu rukovat?

dosa
11. čer 2009

zazukje - poslala som ti IP 😉

vladkaz1
11. čer 2009

Dosa tak moj x lander uz putuje novej majitelke hmm aj mi je smutno ☹ 😀

dosa
11. čer 2009

vladka - to ti gratulujem 😉 na nete je tolko kocikov, ze je aj problem predat. mne bolo tiez luto, ved sme s nim tolko prezili, ale uz mame novy a uz ledva cakame na noveho majitela 🙂

vladkaz1
11. čer 2009

daku´jem tak isto mi triska prirastol k srdcu .. 🙂 ale chcem perd aj moj moon a kupim britax verve ma pevnu celu rucku a moj frfle ze nas moon je prenho maly .. inak ovladanie super s tym som spokojna az na male detailiky 🙂 no dufam ze predas..
Len ja mam obavu aby sa moj nevratil spat .. ale snad nie mala by byt spokojna je velmi pekny az na male detailiky pozuzivanim sposobene

vladkaz1
11. čer 2009

a hlavne dala som ho uplne s dobrou cenou 132 euro so vsetkym je podla mna super cena 🙂

dosa
11. čer 2009

no ak niekto kupuje pouzity kocik musi ratat aj s nejakymi skrabancekmi, ved pri skladani a pouzivani je to normalne. aj ja som mala obuchane predne koliesko ked som sem tam narazila do niecoho 😀 , ale upozornila som na to a tiez som rada, ze som predala cely komplet, mali sme k tomu aj bugynu x go (dala sa na to nasadit aj vanicka aj autosedacka). moja kupujuca uz kocikuje od februara, tak snad je spokojna 😎

vladkaz1
11. čer 2009

😀 super.... len sa bojim toho aby sa nevratil... ale postovne mi plati do predu a kocik na dobierku aby mala aj pani istozu ze jej ho poslem 🙂

dosa
11. čer 2009

to si posielala postou? to je odvaha, no snad ta pani len neprehana, drzime palec 🙂

inak, verve mam doma, ale mam ho len ako podvozok k autosedacke. nezda sa mi, ze by bola ta rucka nejaka vyssia - uz som ho davno nemala rozlozeny. vcera sme po dlhej dobe vytiahli z komory golfky lite way, mala uz ma tri roky, ale rozbila si koleno, tak je teraz velky marod a rozkazala si, ze chce ist na kociku, lebo ju to boli 😀 . ked mas muza dlhana, lepsia by mu bola nejaka co sa da este vysunut. na tom x go sme to tak mali. ale my sme s muzom taki krpani, tak nam to nebolo ani treba 😀

vladkaz1
11. čer 2009

no ale tento moon je fakt uplne nizucky a rucu ma inu ako britax som uz skusala.. 😀
No pani som vsetko aj ja popisala povedala ze rata s nejakymi nedostatkami ,ale povedala ze by poslala len spat keby bolo nieco s konstrukiou a to nieje tak dufam ze bude spokojna a len nespekuluje..no je s popradu inak ho nemam ako poslat... a to som mala v inzerate len osobne ale dala som sa nahovorit 😅 uvidime

boobinka
11. čer 2009

maminky, mame X-lander X1 a za jizdy se nam vysroubovala pruzina... mate s tim nekdo zkusenosti?

avanka
11. čer 2009

Boobi, tak to sa nam este nestalo 😝 😝

boobinka
11. čer 2009

zkousime to spravit, tak doufame, ze to dame dohromady, at nam eventualne uznaji reklamaci. Bojim se reklamace, my hodne cestujem s kocarkem, tak nevim jak bych ho nosila na rukach...

martulikk
12. čer 2009

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s podvozky XA nebo XQ. Jak se s nimi jezdí? Bojím se, že když nejsou odpružené, tak to bude moc drncat... ☹

misicka85
12. čer 2009

ahojky, tak my máme X-lander XT (trojkolku) a jsem max. spokojená, super se ovládá, krásně jezdí, no fakt jsem spokojená. Mám kolekci 08, kupovala jsem ho jako 3 měsíce používaný na MMB a nebylo na něm vůbec poznat že byl někdy jetý. Fakt kvalitní a skoro za hubičku. 😉