Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

aktakk
14. únor 2010

Ahojte, ja som nasla toto na nete:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7737330

broucek2
14. únor 2010

chtěla bych ho vidět obráceně. Fakt moc nechápu, jak by se jim to povedlo, ale byla by to super novinka

dosa
14. únor 2010

...ved prave, ze obrazky su len ilustracne, kvoli farbam, ale nikde na nete som nenasla obrazok, kde by bol obratene. to bude musiet byt inak uchytene, nie na tu konstrukciu 😉

lumixii
14. únor 2010

... tak já taky marně hlednám všude na netu, jestli nenajdu obrázek jak je posazen obráceně.. a nikde nic 😖
občas o tom někde píšou, ale fotka nikde 😒

s772007
14. únor 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli náhodou některá nevíte, zda-li se dá na adaptéry x-lander připevnit i autosedačka cybex??? Někde jsem četla, že jde na všechny na které jde maxi cosi a ta na x-lander myslím jde. Možná už jste se o tom bavily, ale nenašla jsem odpověď, moc díky ahoj Petra 😉

majka79
14. únor 2010

ahoj sim není zač, zadní kolečko jde sundat velmi lehce zmáčne se jeho střed a vytahne se a je to

majka79
15. únor 2010

ahoj jdu pro radu, chtěla jsem malému dát sporťáček víc dosedu a jak tu píšete poodpárat záševky ale žádné jsem prostě nenašla, buď je to tím, že kolekce 2010 má pásek jinak řešený a nebo jsem nepochopila co jste párali prosím poradí mi někdo, kočárek je nádherný nový nánožník supe,r ale malý polosedí pololeží co s tím? někde jsem také slyšela o nějakém šítém pásku pomohl by nám a kde ho sehnat?

aktakk
15. únor 2010

Ahoj majka, ty mas kocik x ladner 2010? Da s tam menit sportak v smere a proti smere jazdy prosim?

aktakk
15. únor 2010

Ahojte, tak mne to nedalo, volala som na tu slovensku stranku GROUP Fashion a pytala som sa na ten otocny sed. Povedal, ze tieto nove 2010 sa budu dat otacat, ale nie je to X ladner XA 2010 ale je to X lander XA 2010 NEW. Cize nie vsetky tie nove bude mozne otacat ale iba tieto NEW. V predaji asi budu koncom februara ale nevie presne.

kapr
15. únor 2010

aktakk šikula. 😉
Jinak já holky hodně spoléhám na veletrh těchto věcí, který bude v březnu v Brně a v Praze. Tam by měli být všichni dovozci. Pak se rozhodnu pro konečnou verzi a bude 🙂
Předpokládám, že tedy na veletrhu budou dobře informováni o svých produktech a případně doporučí prodejní místa.

dosa
15. únor 2010

...no to je normalne, ze to nemoze byt tento isty kocik, lebo ta sedacka ked sa ma otacat do protismeru, musi byt uplne inak riesena a nie sa upinat o konstrukciu, kedze opacne sa nema kam upnut... inak, gesslein ma novinku gesslein f4 a ked som ho zbadala, hned mi priomenul x lander XA - takze takto nejak si ten novy x vlander ja predstavujem 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

majka79
15. únor 2010

ahoj ten náš se otáčet nedá máme 2010 volcano, o otočném jsem vůbec nevěděla a dost mě to mrzí asi by byl lepší když je ošklivý vítr jela bych raděj proti směru

aktakk
15. únor 2010

Kapr- diky 🙂
Dosa- ten som uz aj ja studovala, dokonca sa tam daju vymenit predne koliecka za nafukovacie ked je treba. Len ta cena je uz asi aj o dost vyssia za sadu. Ale su to udajne velmi dobre kociky.

matenka
15. únor 2010

dossa mne sa gessleiny vôbec nepáčia 😅 , keby si mám vybrať tak to už radšej concord alebo jane
ale každému sa asi niečo iné páči 😉
majka, no našťastie toto aspoň trocha vychytali rozopínateľnou strechou, malá je tam zavretá, nefúka jej a dokonca je spokojná 😵

dosa
15. únor 2010

aktakk - veru ano, to su ine cenove relacie 😉 mas IP

dosa
15. únor 2010

matenka, ved sa nebavime o gessleinoch ale o novom x landeri a ked si pozries tu novinku od gesslein, tak konstrukciu ma podobnu ako x lander - asi tolko 😉

matenka
15. únor 2010

dossa máš tam napísané nad ním že je to tvoj favorit 😉

matenka
15. únor 2010

dosa, ty predávaš kočíky? všimla som si že si v rôznych témach o kočíkoch

dosa
15. únor 2010

nie, ja som ich viac vystriedala

matenka
15. únor 2010

aha 😀

akcull
16. únor 2010

holky, nemáte někdo zkušenost s čištěním tašky na kočárek? Dala by se vyprat v pračce na ruční praní nebo raději jen vodou hadříkem bez ničeho.....Chtěla bych jí prodat, je úplně v bezva stavu až na malý flek, bojím se že po mém zásahu to bude vypadat ještě hůř......🙂) díky moc za radu

avanka
16. únor 2010

akcull, radsej rucne, do pracky sa davat nesmie....

majka79
16. únor 2010

opravdu mi nikdo neporadí co a kde přesně vypárat pro zlepšení sedu nevím si rady, nebo nějaký kontakt na ušití popruhu nemohu to dohledat prosím najde se někdo?

ewwusska
16. únor 2010

akcull - ahoj. Já dneska čistila celý kočárek co ho prodávám i s taškou. Jarovou vodou to vůbec nezkoušej. krásně to vyčistíš vřelou vodou s pracím práškem. Ještě jsem kápla trochu gelu na tašku a jela kartáčkem. Teď vypadá jako nová.

ewwusska
16. únor 2010

Můžete mi prosím poradit jaký rok x-laderu xa je nejlepší a jestli se na něj pomocí adaptéru dá připevnit autosedačka maxi-cosi cabrio fix? Stačil by mi i model 2006 nebo 2007 sporťáku a starší korbička. Chtěla jsem červený, jenže manželovi se nelíbí tak nevím. Asi zvolím oranžový. Díky za radu 😉

marguerite
16. únor 2010

akcull já ji prala v pračce na 30st, vlastně vše, co šlo z kočárku sundat 😎 a v pohodě, jak nové, nebála bych se toho.

lumixii
17. únor 2010

Taky jsem prala vše co z kočárku šlo jen sundat v pračce na 30st... a nic se nezničilo.. vše v pohodě.. 😉

majka79
17. únor 2010

tak jen hlásím, že Lukášek už v kočárku krásně sedí, pásek jsem včera objednala a dnes už je připevněný na kočárku 🙂
pro nás to bylo zatím jediné mínus XA 2010 a už není 😀

plami
17. únor 2010

prala jsem boudičku a vnitřek korby ve vaně v ruce, prostě vše co se dalo sundat, dala jsem tam normálka prací prášek, vymáchala a kočárek je jako nový, korbu zvenku jsem brala mokrou houbičkou namočenou v Linole, nebo jak se to jmenuje, je to prý na všechno a v pohodě, žádný fleky nebo šmouhy. nic....

akcull
17. únor 2010

holky, ještě jednou všem děkuji za rady🙂 pustím se do toho....