Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

lumixii
18. čer 2010

Mám podvozek kolekce 2007, do minulýho týdne žádný problém, a jak jsem ho celý rozebrala, umyla a promazala, tak mi to začali přední kolečka dělat taky. Jsem z toho byla celá na nervy, Nakonec jsem je zkusila vyměnit.. mám pocit, že to na to funkčnost vliv určitě nemá, ale občas kmitají méně 😀
Ale nějaká rada by se mi fakt taky hodila, protože než jsem je promazala a vymyla, tak to nedělali 😒

mia1111
18. čer 2010

@madlena ,
@lumixii - tak presne to isté sa stalo aj mne, kým som nič s kočíkom nerobila - ok, akonáhle som ho premazala, tak koliečka lietajú ako bláznivé 🙂. Asi som to namazala až moc - to si myslím ja...ťažko povedať, čím boli namazané od výroby...

madlena
19. čer 2010

Takže závěr je, že údržba je v tomto případě na závadu 😀 V obchodě mi řekli, že to pošlou do servisu, ale moc se mi nechce být bez kočárku. Zkusim prohodit kolečka a namazat to něčim jinym, třeba vazelinou. Třeba to zabere
Holky díky 🙂

bejkka
19. čer 2010

ahojte, chcem sa opýtať na kočík X lander X run, aké s ním máte skúsenosti, rozhodujem sa medzi týmto a chicco multiway - viem je to riadny protiklad, ale čo už. 🙂

helulela
19. čer 2010

To s těma kolečkama je teda blbý...abych si z toho vzala ponaučení, že je mám radši nechat špinavý, jak jsou 😕

lumixii
30. čer 2010

Ahoj, tak jsem se rozhodla si koupit nová kolečka kolekce 2009, na předešlé stránce jsem tady četla nějaké hrozné sumy, a tak jsem napsala mail na servis, babypoint a tam odtud mi přišla odpověd: Dobrý den,
kolečka si můžete objednat. jedno kolečko stojí 390,-.
Napište mi počet kol, který chcete objednat a adresu, na kterou bych je měla
odeslat.
poštovné při zasílání zboží Českou poštou je 120,-.

Tak teď jsem zase v šoku, nebo údivu, kolikže vlastně ty kolečka stojí..

Už si připadám jak Alenka v říši divů.. 😒

robin154
30. čer 2010

@lumixii tak to jsi mě potěšila!! Já se ptala na www.kocarky-ina.cz, tam to bylo fakt drahý. Můžeš mi prosím poslat odkaz, kde objednáváš ty kolečka? Já bych si je vzala taky!!!

lumixii
30. čer 2010

robin154 jsem znovu psala na ten babypoin jestli se náhodou nespletly 😀
Ikdyž když jsem se tenkrát ptala tam kde ty www.kocarky-ina.cz na potah na sporták kolekce 2008 tak mi řekli 4500 včetně pošty a babypointu mi řekli 2900 + 120 kč poštovné.. tak možné to je, že cena bude tak rozlišná...

jinak email je: servis@babypoint.cz

a odkaz: http://www.babypoint.eu/kontakty.php

matenka
30. čer 2010

baby neviete poradiť, či sa na konštrukciu od x landera dajú aj iné autosedačky nakliknúť?

petulik.zlin
30. čer 2010

matenka, jde tam i Maxi Cosi Cabrio, je proti X-landerovské autosedačce prostornější, musíš ale dokoupit i adaptér asi za 300 kč.

matenka
30. čer 2010

@petulik.zlin ďakujem

robin154
30. čer 2010

@lumixii Moc děkuji!! 🙂

claire146
10. črc 2010

Ahoj holky nemáte tu některá xa 2009 v tyrkysové barvě?? Chtěla jsem vidět fotky v reálu a taky jak jste spokojeni s těma kolečkama nekložou třeba na dlažbě v obchodě atd?? Díky za rady...ráda bych v budoucnu nějakou fešnou čtyřkolku

mia1111
10. črc 2010

@claire146 - ja mám XA-2009, ale tá farba nie je tyrkysová, ale modrunká, tyrkysová bola staršia kolekcia. Práve predávam korbu, tak ak chceš, mrkni na môj inzerát, tá farba zodpovedá reálu 😉

mia1111
10. črc 2010

@claire146 - ešte som zabudla. Ja som s kočíkom maximálne spokojná, kolieska mám ale s dezénom (kolekciu 2008) - tie nešmýkajú, sú super. Tie hladké neviem, ja som chcela tie s dezénom 😵

madlena
11. črc 2010

@claire146 My máme kolečka hladký a až samotnou mě překvapilo, že i na hladkym povrchu drží v pohodě. Bála jsme se letošní zimy, ale i na ledu se s nima jezdilo dobře. Samozřejmě to nebylo stopro, ale nějaký větší problém nebyl. Nehledě na to, že takový bahno či psí hovínka se z hladkýho kola dostávají výrazně líp než ze vzorkovanýho. 🙂

madlena
11. črc 2010

Ještě jsem zapomněla dodat k těm předním kolečkám. Trochu jsem to namazání otřela a už blbou míň. Asi to už ani řešit nebudu, prostě jsem je namazala až moc, takže si příště dám pozor, aby mazadla nebylo moc a hotovo.

andrea77
11. črc 2010

ahojky,potrebovala by som návod na poskladanie x lander-trojkolesový,ale to bude asi to isté ako pri štvorkolesovom.Nemáte ho náhodou niekto? Nevedeli by ste mi tú časť z návodu,kde je skladanie kočíka nascenovať do mailu andrea.vassova@centrum.sk?ďík

andrea
@kobyliacik

claire146
11. črc 2010

@madlena děkuji za odpověď a mohu se zeptat jakou barvičku máte?

Našla jsem na MMB tento inzerát, tak uvidíme více z fotek, jen paní psala, že má světlejší boudičku od sluníčka, což se mi zdá celkem brzo, na to že jezdí s kočárkem necelý rok...co vy na to???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35453924&tab=2

madlena
11. črc 2010

@claire146 My máme oranžový, protože máme holku a je to super barvička. když mám s někým sraz, tak nás je vidět opravdu dobře. Jinak vyšisovaný boudičky jsem si teda nevšimla. Ale to nevidim ani na tý fotce z MMB, tak nevim

claire146
11. črc 2010

@madlena a jinak jsi s kočárkem spokojená a myslíš že ta cena je dobrá když je to kolekce 2009??
Paní mi poslala fotky tak je zkusím hodit ke mě do alba, tady by to bylo asi malé...tak prosím o rady jestli do toho jít nebo ne děkujiiiiiiiii

madlena
11. črc 2010

@claire146 Já jsem spokojená, teda až na ten problém s kolečky jak jsem už psala. Ale i ten jsem snad už vyřešila. 🙂 Záleží, kdy budeš mít mimi, ona korbička není zas talik veliká, i když u tohodle typu kočárků patří k těm většim (78cm). My jsme v tom tak akorát zvládli zimu (malá je na konci září) a na jaře jsme tak akorát přešli na sporťák. Některý holky píšou, že se jim tam dítě s fusakem nevejde, ale my jsme takový problém neměli. Jestli platí ten tvůj termín z profilu, tak by jste stejně na zimu už museli do sporťáku (mimochodem, není trochu brzo řešit kočárek? 🙂) Jinak jsem naprosto spokojená S tou cenou nevim, ale poslala jsem ti do IP odkaz na obchod, který se na X-Landery zaměřuje, tak se zkus kouknout.

claire146
11. črc 2010

@madlena my už doma jednoho crvrčka máme a já chci vyměnit trojkolku za čtyřkolku jen nevím za kterou.... 😀 😀

madlena
11. črc 2010

Ještě bych dodala, že se mi hodně líbí řešení sklápění stříšky na sporťáku, dá se sklopit opavdu dost, takže už není potřeba sluneční clona, která se dává na jiný sporťáky

claire146
11. črc 2010

@madlena jo to mám teď u trojkolky taky střechu můžu dát málemu až nad nohy, skoro ho tam není vidět...

madlena
11. črc 2010

@claire146 jj, určitě to mají i jiný kočárky, jenom u těch co potkávám jsem to moc neviděla, proto jsem to zdůraznila. Jen se mi to prostě líbí. 🙂

emita
11. črc 2010

@claire146 my máme štvorkolku (XA) ale 2008 červenú. kupovala som ju používanú za 80 € 😉 má tiež vyblednuté miesta-ja by som povedala že od toho že im stál niekde na slnku dlho zaparkovaný 🙂 ale táto kozmetická vada nič neuberá na tom že je to prefektný kočík 🙂 a viem čo hovorím lebo toto je už náš piaty kočík 😀 😀 😀 a ak bude tretie bábo 😉 už viem že jedine x-lander XA 🙂 🙂 🙂

sofinka2009
14. črc 2010

ahojte.neviete kde by som zohnala slnecnik na xa 2009?

helik007
17. črc 2010

Ahoj,mam XA 2009 a a potřebovala bych se zeptat jak uděláte,aby ve sportáku šla ta sedačka uplně do sedu? U 08 se poparnou ty pásky a tady to prý tak nefunguje a musí se tam dát nějakej pásek či co ....a prý to posílá nějaká pani tady z koně...vim,že někde dozadu to holky určitě řešíte,ale těch stran co bych musela přečíst než to najdu!!Tak moc a moc prosíííím o pomoc a nějakou vysvětlivku ... 😀 😀

lumixii
18. črc 2010

No když tady čtu ten dotaz ohledně pásku do zádu... tak mě to připomnělo, jestli s tím tedy někdo nemáte zkušenost..
Podvozek mám 2007 a potah nový 2009 a normálně mi to jde posadit až do úplného sedu, nemám s tím žádný problém a nic jsem nepředělávala... tak bude asi změna v té konstrukci?