Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

mishelik1986
13. únor 2011

A ked budeme skladat kocik do auta musime dat predne koleso dole a dufam ze aspon tak sa zmesti:D lebo manzel uz hundre ze to ide tazsie ako na tom nasom predoslom kociku co bola lacna 3 kombinacia

kejtty
13. únor 2011

@mishelik1986 ta ručka sa hýbe asi na všetkých XAčoch - aj na našom... 😒 My skladame XA do kufra - ze dame dole obidve zadne kolesa a v pohode sa zmesti - mame fabiu. Predne kolesa nedavame vobec dole... Ale vy ste si asi kupili XT,vsak? Tak tam je konstrukcia trochu dlhsia - o to predne koleso - ta by nam asi tiez nevosla do kufra... 😖

mishelik1986
13. únor 2011

@kejtty ano mame XT tak to som rada uz som myslela ze mam nieco s tou ruckou lebo na mojom predtym to nerobilo. No ani nejde tak o tu dlzku predneho kolesa to sa vojde v pohode len ked ho dam dole tak to mnej miesta zabere co sa sirky tyka ale v pohode len manzel zas stresuje ako vzdy lebo je to nieco ine ako sme mali a uz huka ze tam to bolo lepsie 😀

kiya
14. únor 2011

ahojte, poradi mi niektora prsiplast na XT? okram draheho a smiesneho originalu? dakujem moc

poludnica99
14. únor 2011

@mishelik1986 Ano, on je trosku vacsi ked sa zlozi, my mame nastastie combi, tak sa nam to tam pekne vojde, ale do mensieho auta sme museli predne koliesko odobrat. Aj nam sa ta rucka hybe, tiez sme sa cudovali, al predajca nam povedal, ze je to normalne. Aj predne koliesko ked ideme po nerovnom terene tak hrkoce, nie moc, ale pocujem to.

poludnica99
15. únor 2011

Mam este jednu otazku, ked zlozite kocik aj so sportovou castou, tak kde to potom zaistite? Mam tam tu snurocku, ale neviem, kde je vlastne uchytit.

kejtty
15. únor 2011

@poludnica99 ak mas XA 2010 - tak v predu nad pravym kolesom trči taký nit - tam sa ta snurka prichyti, ked je kočik zložený... vid. foto 😅

poludnica99
16. únor 2011

@kejtty no len ja mam XT a tam to nejako nevidim, prave by som cakala nieco taketo, musim to este asi riadne popozerat. A inak vy ste mali nejaky navod ku kocikom?

kejtty
16. únor 2011

@poludnica99 urcite musi byt nieco podobne aj na tvojom kociku... navod? nie nemali sme ziadny 😕

jeanice
16. únor 2011

Ahoj maminky. Koupila jsem si na MMB x lander xa 2007. Přišel mi včera domů a na první pohled jsem z něj byla nadšená. Ale. Přední kolečka mi přijdou vyžvatlané – jedno docela v pohodě, ale druhé je jakoby v tom kloubu (myslím to místo, kde se kolo spojuje s konstrukcí kočárku). Kolečka jsou krásná jako nejetá.
Taky když zaaretujeme kolečka, tak když s ním normálně po místnosti jedeme, tak jedno kolečko místama (to vyčvachtané) nejede, je jakoby ve vzduchu. a když s kočárkem se zaaretovanýma kolečkama couváme, tak po pár metrech se ty kolečka dostanou do takového úhlu – tak se nějak divně vytočí dovnitř až se bojíme, abychom je neulomili.
Nevím, jestli je to normální, nebo jestli to máme reklamovat. ☹ Viděla jsem kočárek jen ten nový a to ještě letmo a tohle vůbec netuším a ani jsem to nenašla nikde v diskuzích. Tak prosím poraďte. Nevím, co mám dělat. Jestli si kočárek nechat?
Díky Jana

lumixii
17. únor 2011

Ahoj všem.
Chtěla bych se zeptat maminek která mají x lander 2010, jak jsou spokojené s tímto kočárkem, respektive se sporťákem? Potahem? Fusakem? atd.. prostě celkově.

jeanice ahoj, tak já řeším taky problém, též jsem na MMB koupila 2007, neřeším sice kolečka, ale zase podvozek. Na první pohled super kočárek, a teď když s ním jedu, tak konstrukce, která je připevněná k podvozku tam vzadu u brzy, tak mi jezdí z jedné strany na druhou. Chtěla jsem to přitáhnout, jenže jsou tam jen nýty a ty bohužel neutáhneme. :(

sherrie
20. únor 2011

Ahojky. Máte někdo zkušenosti s kočárkem XV nebo XQ? Nikde jsem na něj nenašla žádné recenze. Moc se mi líbí, ale trochu se obávám těch předních koleček. Díky moc.

dicinka1
20. únor 2011

Ahojte..mám kočík X-lander XT 😉 som maximálne spokojná..len jedná vec mi vadí..často cestujem vlakom,autobusom..a tam kde su zužene dvere,tak sa kočik nezmestí 😠 musíme špekulovat..ináč max. spokojnost! 😵 😵 😵 😵 To že sa neda dat do ulneho lahu,alebo sedu mi vobec nevadí 😉

kejtty
20. únor 2011

Ahojte, aký bude rozdiel v nových kočíkoch Xlander kolekcia 2011 ??? akurat ze XQ bude mat otočnú sedačku? 😕

mis_ka
23. únor 2011

@kejtty vcera nam prisiel konecne nas x-a carbon, mam pocit, ze vanicku nam dali uz z kolekcie 2011, je trosku ina ako 2010, povedala by som este krajsia 🙂 z funkcnych prvkov sa velmi nic nezmenilo, skor design a farba, je fakt uplne cierny a nema nadych do fialova. Tiez je ina ta tasticka x-waist, neni to taka obycajna ladvinka, ale mini tasticka s priehradkami na mobil, mp3 atd. nam v obchode povedali, ze x-a 2011 sportak sa bude dat pripnut naopak, ale ze to bude na ukor sirky, preto sme si radsej objednali 2010 verziu.

tanalienka
24. únor 2011

mis_ka tiez uvazujem nad farbou carbon ale xq, preco si sa rozhodla pre xa? v com je lepsi? pises ze je cierny, nemal by byt sedy a len trochu cierny? kupovala si komplet 3 kombinanciu? kolko ta vysiel, ak smiem vediet. dakujem

zdh
25. únor 2011

ahoj, taky uvažuju nad x landrem XA - carbon.. je podle mně lepší než XQ v tom, že má všechna kola nafukovací a ta přední jsou u xa větší.. teda, co jsem viděla v obchodě 🙂 ona barva carbon na obrázku vypadá šedá, ale ve skutečnosti je o hodně tmavší, až skoro černý. jen mně trošku vadí, že nejde otáčet ta sedačka.. ale čekám první dítě, tak nevím, třeba až tak vadit nebude. Nám paní řekla, že se na xa sporťák nedá připnout opačně..

mis_ka
25. únor 2011

@tanalienka presne ako pise @zdh rozhodoval u mna podvozok - nafukovacie a velke kolesa. ano kupovala som 3kombinaciu plus tasku a vysiel nas 612 e, tato farba je vacsinou totiz vylucena z roznych akcii... no a naozaj je v podstate cierny, s tym promo obrazkom na nete nema farebne vela spolocneho, ja som to pri objednavani vedela, ale niekoho to moze aj neprijemne prekvapit.

tak neviem ako to bude s otacanim, mozno sa nasa predavacka mylila... tak ci tak si myslim, ze ak nase dietatko bude zvedavcek po rodicoch, tak bude radsej pozerat na svet ako na mna :D tak to neriesim...

tanalienka
25. únor 2011

mis_ka nechce sa ti tu zavesit realnu fotku toho kociarika, teda aby som si vedela predstavit farbu. ja som na neho bola pozriet v polsku a okrem carbon som videla vsetky farby realne. ale sportovy XQ sa da otacat vsak? lebo ja som povodne uvazovala o mutsy transporter, ale tam sa tiez neda sportova cast otacat. a este mi neviete poradit, ktory je sirsi? zevraj je z niektorym xa alebo xq problem dostat sa do vytahu.

neu.sona
25. únor 2011

Ahoj holky, tak já přidávám zkušenost. Měla jsem Jané slalom pro. Co možná nejrychleji jsem se ho zbavila. Nebyl asi špatný, ale do města. Bydlíme na vesnici, hory, louky, pole...Já jsem zvažovala před narozením syna x-lander a už vím, že jsem udělala chybu, že jsem si ho nekoupila hned. Teď jsem si pořídila za tisícovku XA. Je po dvou dětech a je super! To Jané bylo pár měsíců používané a hrůza. Tenhle je opravdu skvělej. Taky jsem ze začátku řešila jako váhu, vychytávky, otáčení sedačky atd. Je to zbytečný. Prostě x-lander je super a jsem s ním spokojená a to nemám nový kočár. A ještě jsem zjistila, že bych si nekoupila už jinou sedačku než maxi-cosi. Ať už pro prcka, nebo větší. A ta malá na něj jde. Fakt jsem z něj nadšená.

klara.t
25. únor 2011

@tanalienka mám celé album x-landeru XA v barvě carbon, tak jukni

zdh
25. únor 2011

@klara.t ahoj, koukala jsem na tvoje fotky.. já ho viděla ve skutečnosti, ale ten tvůj se mně zdá takový víc do fialova, než jsem viděla? nebo se mně to jen zdá? je fakt, že nevím, jestli jsem viděla kolekci 2010 nebo už 2011, ale mně v tom obchodě připadal spíš černý, než fialkový..

klara.t
25. únor 2011

mě také v obchodě přišel černý, to do fialova je vidět spíše na denním světle nebo při focení bleskem. Ale není to nijak moc fialové, málo kdo si toho všimne.

tanalienka
25. únor 2011

@klara.t dakujem, fakt je dost cierny, no neviem ci neskoncim pri farbe rocky. a este ako je to s tou vanickou pri xa? da sa otacat alebo nie?

klara.t
25. únor 2011

@tanalienka to nevím, neporadím. Mám jen sporťák.

lucy222
25. únor 2011

@tanalienka korbicka se otacet neda 😉
jinak souhlas s @neu.sona - spokojenost velika. I do mesta,i do terenu... A sedacku take jedine MC..

tanalienka
25. únor 2011

@klara.t zle som sa vyjadrila. myslela som ci sa da sportova cast otacat
lucy222 preco sedacku jedine MC? mne v predajni povedali, ze pasuje len x lander. mozno MC len s nejakym adapterom

mis_ka
25. únor 2011

@tanalienka pridavam foto nasho XA carbonu, nebola som cely den na MK, tak az teraz...

marcet
25. únor 2011

Ahoj,dost uvažuju o tomhle kočárku,hrozně moc se mi líbila barva Arctic,ale po té co jsem jí viděla na vlastní oči v obchodě tak jsem zase tak unešená nebyla.....barvy těch kočárků na netu přece jenom vypadají jinak....
@klara.t koukala jsem na tvé album x lander a ten carbon je moc pěknej...asi taky do něj půjdeme 😉 🙂

marcet
25. únor 2011

@mis_ka je krásnej 😵