Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

minea
2. zář 2008

jandalinka, co máš za fusak? Já mám Emitex Combi a tam otvory na popruhy jsou - jakoby obšitý dírky a každej si vyřízne ty, co potřebuje.

martina48, taky půjdu brzo párat, ten sklon zádíček je fakt nedořešenej...

jandalinka
2. zář 2008

luca30:my máme na stříšse síťku,která se dá zadělat,jinak kdyby tam byla slída,tak bych dala kolíčky a plínku.A máme červeno-černý kočárek.Nevím,jaká je to kolekce,koupila jsem už použitý od známé a má mi dodat ještě návod,tak snad z toho pak vyčtu víc 😉
minea:já mám obyč.fusak,nevím,jakou značku,bych se musela podívat,ale je nahoře šusťákovina a vevnitř teplý kožíšek,mě napadlo,že jsem ani nezkoušela,zda vejde do nánožníku,jjjeeeeejjee ☹ .A určitě ale dírky nemá,tak nevím,jak budu malou pásat.?!

luca30
2. zář 2008

No kamarádka má xlander ale s tím jedním otočným kolem vepředu a tam právě na té slídě je taky taková síťkovina ale u toho xa to podle mě není. Takže máte jen sporťáček že jo??

jandalinka
2. zář 2008

jo s tím jedným otočným kolečkem vepředu a máme sporťáček.Ze začátku jsme měli Free Line do 6.měsíce a pak jsem se rozhodla vyměnit kočárek,byl hodně těžký o proti X-lander

zuzik.3
2. zář 2008

Ahoj luca 30, já mám xa 2007 a na boudičce je jak píšeš jen slída a na tom síťkovina. Nikdy jsem neměla potřebu to zadělávat plenkou, nezdálo se mi že by tím na malou svítilo, ale možná je to tím že vleže tam jezdila na podzim kdy toho slunka moc nebylo.

helenkaa
2. zář 2008

my máme XA 2007 a na boudičce je slída a přes ní jakoby síťovina a občas to musím zadělávat plínkou.
Fusak máme taky Emitex Combi, takže pak akorát prostřihneme dírky podle potřeby.

pietra
2. zář 2008

ja som mala "obycajny" fusak, bez dier na pasy, takze mala chodila nepriputana. Napriek tomu, ze je divoka, fusak a nanoznik ju udrzali na mieste. Ale uvazujem, ze na tuto zimu urobim na fusaku nejake otvory na pasy, predsa len je uz mala vacsia a pohyblivejsia

ma12
3. zář 2008

Muzete mi poradit? Jestli ma nekdo felicii, jestli se vejde X lander XA slozeny do kufru? Diky

pietra
3. zář 2008

neviem, ako velky velkostny rozdiel je medi xa a x1, ale my sme x1 viezli v kamaratnovej felicii v kufri a to tam bol este jeden kocik.

agness02
3. zář 2008

ma12 - máme XA a krátkou Felicii a vejdeme se, ale sundáváme zadní kolečko 😉

naikee
3. zář 2008

Ahojte, náš favorit je XA 2008, sporťáček si kupujeme nový, ale ráda bych sehnala starší korbičku a autosedačku.. (pokud máte na prodej,nabídněte na IP 🙂 ) Přestože má tenhle kočárek hodně lidí, neměla jsem zatím štěstí..nebo nevím kde hledat 😅
Může mi někdo prosím poradit jestli jdou na podvozek nadadit i jiné utosedačky než orig. x-carr - zatím jsem se dočetla,že snad Maxi Cosi..? Díky

naikee
3. zář 2008

A ještě tohle mi nedá - znáte někdo Coneco Toledo?
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombi...
Přijde mi,že je to "to samé" co x-lander XA -až na autosedačku..dokonce má i to slídové okénko! a píšou,že na něj sedí pláštěnka x-lander..
Ale ta cena je někde jinde..Jak je to možný?Vesměs jsem k podezřele levnému zboží nedůvěřivá, takže předpokládám,že Coneco je rozhrkanej šmejd 😕 😅

cazadora
4. zář 2008

Ahojte holky máme xlander x1 jsem s ním spokojená až na jednu věc a nevim jestli to je normál nebo k reklamaci !! u sporťáku jak je ta boudička kolekce 2007 a má to plastové uchycení tak to prostě nedrží zavřené a pořád se otevírá máte to taky některá nebo je ten náš kus vadnej??? MOC DĚKUJU ZA ODPOVĚDI

ma12
4. zář 2008

Agnes: super diky, to byla posledni vec, kterou jsem potrebovala vedet. Teda jeste vyberes barvu a bude to.

martina48
4. zář 2008

naike...asi tak 😀 ...už sa o toledu tu písalo...skús pohladať 🙂

cazadora
4. zář 2008

ještě jsem přidala do alba fotky "defektu" nejde to vůbec dovřít a je to prostě většinou uplně otevřené pokud neustále nedovírám

pietra
4. zář 2008

cazadora, nam sa to tiez otvara, ale strecha drzi, tak som to neriesila. Ked poriadne zatlacim, tak za to akoby dovrie, sice nie uplne, ale je tam mensia medzera, ako mas na foto, ale akonahle kocik zlozim do auta, zase sa to otvori

cazadora
4. zář 2008

pietra mě se to otvírá samo i bez složení a víc jak je to na fotce mi to zavřít nejde :-/ už jsem zkoušela napsat na krám kde sme to koupili tak uvidíme co napíšou 😉kočár plánuju i na druhý mimi tak kdyby to šlo řešit byla bych ráda sice to nijak extra funkčnost neovlivňuje ale...

naikee
4. zář 2008

Jejda,nějak sem si nevšimla,tak to se omlouvám 😅

sima.e
4. zář 2008

naikee : my mame autosedacku maxi cosi city, pasuje na podvozek xlanderu, ale musis si dokoupit adaptery, ja je kupovala na krteckovi (pres net) staly asi 350,- nejdriv jsem taky mela strach, ale fakt to dokonale sedi 😉

honzinecka
4. zář 2008

dnes mi bylo řečeno, že X lander je polský kočárek vyrobený v Číně....a to jsem ho tolik chtěla.

sima.e
5. zář 2008

myslim, ze dnes je vetsina vyrobku z Ciny, nijak bych se nad tim nepozastavovala...

naikee
5. zář 2008

sima.e : diky moc 🙂

agness02
5. zář 2008

naikee - už jsem to tady někde psala, ale neva opakuju - my máme autosedačku Cam - (byla o dost levnější) a adaptéry jsou snad origoš a sedí to, ale je fakt, že teď už to skoro nepoužíváme 😉 honzinecka - to jsem teda vubec neřešila, odkud ten kočárek je, měla jsem určitý požadavky a ty X-lander splnil - buď to překousneš, nebo si vybereš jinej, (a nevím teda, jak jiný kočárky, a nechci to srovnávat, ale třeba na hračkách Fisher Price, Chicco nebo Lamaze je taky "made in china" a co s tím naděláš - nic! 🙄

pietra
5. zář 2008

mna tiez najprv zarazilo, ze je to polsky kocik, ale je to snad jedno, ak funguje 😉 a my sme s x-landerom fakt spokojni

helenkaa
5. zář 2008

kočárky Chicco jsou taky vyrobené v Číně 😀 , mi je to taky jedno,že je X-lander polský.

cazadora
5. zář 2008

jak píšou holky většina výrobků a i hodně značkových je vyrobena v číně a atesty kolikrát neprojdou české výrobky takže pokud splňuje co požduješ problém nevidím

sharon2
5. zář 2008

naikee.....my nedávno na mimibazaru koupili X-lanedra XA /tímto se konečně řadím k jejich skorouživatelkám 🙂 / a bylo tam hodně nabídek na samostatné korbičky i autosedačky, tak zkus kouknout.

Holky chtěla jsem se zeptat - mimi se má narodit za 4 týdny.....jak je to se fusakem od Emitexu....přijde mi hrozně mohutný, vejde se mi v něm malá do korbičky ještě v únoru, březnu? Nebo mám raději koupit Aesthetic? Díky za odpověď

cazadora
6. zář 2008

sharon nám se v něm malá vešla vpohodě, je sice menší mimi ale ten fusak je tak teplej že v něm byla jen v punčochách a mikče nebo jen v bodíčku podle počasí, strach bych z toho neměla

helenkaa
6. zář 2008

já jsem právě fusak od emitexu používal od února do dubna a v pohodě 😉