Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

martimarti
31. bře 2009

Donia, zrovna dnes jsme na procházce s kamarádkou řešili slunečník. Já také rozhodně nechci originál x-lander, nelíbí se mi ten tvar čtverce 😒 Takhle si slunečník vůbec nepředstavuji. Budu také hledat nějaký univerzální, určitě se dá sehnat, budu hledat takový, aby se dal držák připevnit na konstrukci a pak se dal slunečník jen sudavat bez toho, aby se musel sundavat celý ten držák. Ale vlastně zatím nemám představu, obejdu pár prodejen, co mi nabídnou a rovnou to na kočárek vyzkouším.

donia
31. bře 2009

Martimarti, tak to jsme na tom stejne 😀 Taky si to tak predstavuji. Tak schvalne, ktera budeme driv uspesnejsi 😉 dame si pak vedet.... Taky koukam, ze budeme mit skoro stejne stare holcicky 🙂

jananinka
31. bře 2009

Ahojte baby, chcela by som si kupit XA verziu 2009 a nejak nemozem najst rozmery, lebo tu pisete, ze sa neda do vytahu. Vie mi niekto napisat, aku ma sirku???? Dakujem vopred. 🙂

martimarti
31. bře 2009

Tak platí 😉 A pozdrav Nikolce 😉

donia
31. bře 2009

Martimarti, je, dekujeme 🙂 Zuzance taktez 😉

quetka
1. dub 2009

jananinka: kukni toto http://www.detskyraj.cz/zbozi/6664-x-lander-xa-...
mas tam predajcom namerane vsetky hodnoty kocika 🙂

quetka
1. dub 2009

jej, este som sa chcela spytat, tam v popise je, ze na kocik sa da nakliknut len vajicko x-car, alebo vajicko MC-cabriofix, a chcem si dokupit k svojmu kociku vajicko MC, ale v popise inzeratu neni uvedene ci je to cabriofix.
Neviete ci nahodou su aj ine autosedacky MC co by bud pasovali alebo nepasovali na konstrukcia X landeru ?

l3nka
1. dub 2009

ahoj, ak by ste mali záujem o vaničku ku x landeru xq 2009 zelenočiernej farby kupovanu pred 2 mesiacmi málo používanú tak mi napíšte....

jananinka
1. dub 2009

Quetka dakujem, neda sa do vytahu ☹

kikimaruska
1. dub 2009

quetka- my měli MC cabrio na x-landeru na adaptérech pro autosedačku X-car 2008 (předchozí model má jiný adaptér myslím). Ten se ale dá koupit i zvlášť, asi za 350 kč. Foto mám v albu, jak jsme jezdili. Na adaptér z korbičky nacvaknout nejde, je jiný 😉

avanka
1. dub 2009

No tak ja neviem, my mame original slnecnik od x-landera a mne sa prave paci ten jeho tvar, je originalny a tieni perfektne, ja som s nim spokojna.....
Skusali sme aj obycajne gulate a tie netienili o nic viac a nevyzerali tam tak dobre 😉

Ale to je asi vec nazoru

donia
1. dub 2009

avanka,
a jde ten slunecnik sundat aniz bys musela sundavat i drzak, nebo se musi sundat jen komplet i s drzakem? Jinak me ten slunecnik prijde nizky, tj. ze je vyskove skoro u te strisky a tim padem mi prijde neprakticky. Ale rada si necham poradit od nekoho kdo uz tu zkusenosti ma. 😉

petika
2. dub 2009

Baby, ako sú na tom vaničky od X-Lander??? Sú dosť veľké? Lebo niektoré sa sťažovali na to, že vanička je malá, šporťák sa nedá polohovať až úplne do ľahu a nedá sa otáčať do a proti smeru jazdy...mne sa páčia najviac kočíky práve X-Lander, ale nechcem trojkolku. Aké máte vy skúsenosti? Ďakujem, pekný deň a nech krpci počúvajú

kikimaruska
2. dub 2009

petika: sportáček nejde uplně do lehu a nejde ani proti směru jízdy. Vanička má uvnitř asi 75 cm, ale malému se v ní pak nelíbilo, protože ač byl malý, tak byl věkem starší a chtěl koukat ven. Korbička je totiž nepolohovací ☹ ...ale spoustě mamin co znám z korbičky mimča vyrostla dost rychle a do sportáku šli i na 4 měsících...jedna mamča dokonce na 3 (měla obříka)...což nebylo vhodné, tak musela kupovat nový hluboký kočárek 😒 . Záleží jak bude mimi veliké a v jakém období se narodí...(kvuli fusaku ap. 🙂 ).

jananinka
2. dub 2009

Baby, mate niektora doma ten novy XQ? Ako sa vam paci, mam moznost ho lacno kupit, ale viac sa mi tusim paci ten XA. Poprosim vase nazory. Dakujem

pavlina05
3. dub 2009

petika
korbička je opravdu dost malá, především úzká!!!! 😖 Ale náš malý v ní byl od června do prosince. Tedy 7 m!!!!

slunečník od X-landera máme, je ok i výška je ok. A je to super tvar!!!

goga03
3. dub 2009

petika my mame XA, vanicku sme pouzivali doteraz a az od tohto tyzdna sme v sportkaku. vo vanicke sme mali aj hruby fusak a oliver je z tych vacsich deti a v pohode sa tam vosiel.
na sportaku mi trosku vadi, ze sa otocit rucka proti smeru jazdy, ale keby sa dala, tak by sa kocik blbo ovladal.takze kym nekupim slnecnik,tak musim kocik tahat ked ideme proti slnku. Ale so slnecnikom to bude pohoda.
inak som spokojna, strasne lahko sa ovlada, my tu na okoli nemame moc spevnene cesty, takze som ho testovala v terene a presli sme vsade. aj ked v zime bolo vela snehu, nebol problem

quetka
3. dub 2009

Mne dosiel vcera kocik XA, skusala som ho po byte, aj vanicku som pozerala, ale nezda sa mi nejak mala. Videla som uz aj mensie vanicky. Trosku ten sportak by sa mohol viacej sklopit do lahu, ale pri prvom babatku som mala golfac a tam sa to tiez nedalo polohovat uplne do lahu. Ovlada sa suprovo (po byte). O 2-3 tyzdne by som ho uz mala vyskusat v terene, tak snad budem spokojna.
A co sa tyka prehadzovania ruciek, zvycajne to mavaju kociky, kde mne zase nevyhovovalo ovela dolezitejsie veci ako to, ako je dieta otocone.

katavinka
3. dub 2009

Petika, vanička nie je určite malá. Kľudne si zmeraj nejaký kočík v obchode, tie klasické poľské a potom vaničku x-landera; budeš prekvapená 😉 Je to len očný klam.

patkao
5. dub 2009

Ahojte..aj ja mam Xlander XA rok 2008 a vcera som sla prvý krat dofukat kolieska a neako mi to s tou ich original pumpickou vobec neslo, takze som si tie kolesa vyfucala uplne 😖 , museli sme to ist na pumpu dofukat..Vam to slo normalne?? a este jedna otazka, na rucke an pravej strane mi visi taký remienok cca 30cm, vobec neviem naco to je..pozeram na maminy co tiez maju Xlandery a aj im to tam len tak visi..ono to je hlupost, ale som zvedava na co to asi tak moze byt 🙂 ..

vanicka naozaj nie je mala, my sme chodili s metrom po obchodoch a je to fakt len ocný klam..inak v novom mama a ja som videla ze X-lander vydal limitovanu ediciu Girl/Boy v tmavohnedej..strasne sa mi pacia, skoda ze neboli pred 3 mesiacmi 😎

andy80
5. dub 2009

patkao: s tou origoš pumpičkou nám to také nejde nafoukat, foukáme to normální pumpičkou na auto a mě žádný řemínek na pravo nevisí, nevím, k čemu by to mohlo být

quetka
5. dub 2009

patkao: a vies ten ramienok dat dole ?
My ked sme s manzelom rozbalovali kocik tak na tej pravej rucke bol taky remienok co mal cvok na konstrukciu pripnuty a na rucke bol na slucku uviazany. Sluzilo to k tomu aby sportak, ktory zlozis sa ti neroztahoval. Najprv sme nevedeli to dat prec, az potom som si vsimla ten cvok pripnuty o konstrukciu. ked sme kocik poskladali aj mne to tam viselo ale slucku som ovolnila a ten remienok som dala dole.
nebute to to ?

kikimaruska
5. dub 2009

Tak mě se též nikdy nepodařilo nafukovat kolečka tou originální 😅 . Koupili jsme za 150 kč.univerzílní na kočárky a tu jsme vozili sebou...Ta originál byla v krabici až do prodeje... 😉

jita5
5. dub 2009

Chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti se neoriginální slunečníkem - připevnění na sporťák XA nebo je lepší originální slunečník.

donia
5. dub 2009

Ahojky,
pripojuji se k Jite5, take shanime slunecnik a uvazuji o univerzalnim. Takze se tesim na Vase zkusenosti. 😉

Jinak ten pasek na prave strane na drzadle je opravdu pro upevneni, kdyz se kocarek slozi. Ukazovali nam to na tom v krame.

stankatt
5. dub 2009

Tak ja som s XAckom velmi spokojna. A slnecnik je krasny- mam original. 😉

pavlina05
5. dub 2009

Mám originál. Mě ty neor. přijdou děsný!!!

patkao
5. dub 2009

maminy dakujem, pumpicku kupim univerzalnu a ten remienok som uz dala dole, este par mesiacov potrva kým ho budeme potrebovat.. 😉

petule_11
5. dub 2009

Prosím o radu. Budu si kupovat kočárek X-lander XA 2009. Můžete mi prosím někdo poradit, zda-li lze použít korbičku model 2008 a autosedačku taktéž model 2008.

andy80
6. dub 2009

petule_11: autosedačky a korbičky by měly pasovat na všechny modely ať jsou z kolekce 2006, 2007, 2008 nebo 2009. Adaptéry jsou pořád stejné.