Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

musko
14. zář 2009

pet - v zime v poho, stačí poriadny fusak - buď ten kaiser, alebo my máme Emitex combi zimný a super. Malý mal kombinézu a bol vo fusaku, ak ho stiahneš okolo hlavy, neprefúka ho 😉

petua
14. zář 2009

Jirinka: Tak u nás to tim nebude, kolečka už jsme nafoukli a nic.. ☹

petit
16. zář 2009

Ahoj holky - majitelky x-landerů 2009 - je prosím černá část v místě, kde jsou nožičky stejná jako 2007 nebo 2008? Ráda bych si pořídila nový model, ale u 2008 jsem si všimla, že je ta část z látky, která je i na kšiltu a vcelku špatně se myslím udržuje, lehce se zašpiní. Já mám model 2007, kde je část u nožiček jakoby z pogumované látky, přejedu hadrem a je to - zdá se mi praktičtější.........u nás jsem 2009 v reálu neviděla a nerada bych šáhla vedle, proto jdu nejprve za vámi pro radu. Také jsem chtěla poprosit některou z majítelek 2009, zda by mi nafotila i zadní část u sporťáku - jedná se mi především o to, jak je řešená kapsička na drobnosti a dále pak novinka, prodloužení stříšky na zip. Předem děkuji za každou odpověď.

wiwienne
17. zář 2009

KOcky, x-lander je ale kocik, ktoremu sa neda vyvysit vanicka, je to tak, ci sa mylim 😕 😕 😕 ?

dosa
18. zář 2009

wiwienne - myslis polohovatelnu opierku chrbta vo vanicke? tu x lander nema. skoda, ze to v novych kolekciach nezacali robit, brala by som ho vsetkymi desiatimi aj pre druhe dieta, lebo inak som s nim bola velmi spokojna 😉

petit
19. zář 2009

tak musím napsat všem maminkám, které uvažují o koupi x-landera přes net - určitě nejprve na něj kukněte v obchodě, mají úplně jinačí ale 100 x hezký barvičky ve skutečnosti než na netu. Sama do něj rozhodně půjdu, holt oželým ten starý......ale určitě to bude stát za to.

hannah80
19. zář 2009

Petua, to co tu pises je mi povedome.. Mem uplne stejny problem, taky mame ve vzduchu levy predni kolecko, sice me to nijak zvlast neomezuje, ale kdyz uz za to clovek da ty penize tak chce, aby bylo vse OK. A jeste k tomu jsme to koupili pres net taky v detskym raji!! Když jsem si precetla tvuj prispevek tak me napada, jestli nahodou neprodavaji 2 jakost za normalni cenu...?

kikimaruska
20. zář 2009

Ahojky. Problémy s kolečkem jsme měli u nového modelu XA 09, ale přisuzovala sem to tomu, že dítko hlavně leželo a těm bezvzorkovým kolečkům (děs). Ta odepinatelná bouda u 09 je dokonalá...ta mi u 08 opravdu chybí... (vyměnili jsme díky tomu, že jsme se nevešli do výtahu). A ta přední část na nožičky je látka jako u 08, jen celočerná s tím znakem, taková omyvatelná látka, podle mě dobrá na údržbu (mnohem lepší než všechnychlupychytající černá vložka...). Taštička na boudě je taky, řekla bych víc dělená jak u 08,praktická ...nafotit už nemohu, jelikož už je prodaný a o věechny fotky jsme přišli... 😖

petua
21. zář 2009

Hannah: Tak mně to teda omezuje hodně, nedá se s tim ject - i když teda musim to zaklepat, ale asi tu byl v noci nějakej skřítek a mrknul na to 😀, protože dneska mi to skoro přestalo dělat, je to rozhodně lepší - tim míň to ale chápu 😨
S tim Dětským rájem se mi to nezdá, to by tam museli mít uvedený a je to docela renomovanej obchod, to by si snad nedovolili, vydávat to za první a bejt to druhá...

Kikimaruska: Tak XA 08 má kolečka vzorkovaný, takže tim to nebude..

kikimaruska
21. zář 2009

petua: mě to XA 08 taky nedělá a nedělal ani předešlý kus XA 08, jen ten letošní 09, tak kdoví, čím to je 😒

alucca
22. zář 2009

ahojky, my teď budeme reklamovat XA08. o kolečkách ani nemluvím pořád mám jedno ve vzduchu a protáčí se mi, ale celé se to kompletně rozvrzalo, rukojeˇ%t mi lítá nahoru a dolu vůbec pevně nedrží a kočárkem můžete klidně uhoupat dítě nahoru dolu i když pružiny nemá..až tak se to rozhýbalo a to s ním jezdíme jen běžbně po městě..tak nevím

jana100
23. zář 2009

Ahoj holky, potřebovala bych poradit ohledně fusaku. Včera jsem koupila fusak x-cosy 2008 a až doma jsem si ho prohlížela. A přijde mi nějaký divný, že má sice dva jezdce na jednom zipu, ale ten zip není řešený tak, že bych mohla fusak rozpnout z obou stran. Nevím, jestli se vyjadřuju správně, ale když chci fusak rozpenout, tak to jde jen na jedné straně. Oba ty jezdce musím mít u sebe, jestli to chápete, jak to myslím. A chtěla bych se zeptat, jestli je to tak správně, nebo jestli jsme koupili blbě ušitý fusak.

kikimaruska
24. zář 2009

jana100: měli jsme ho, taky 08 a je to dělané jak říkáš...a taky sem měla jezdce u sebe...ale já sem zvyklá vše rozdělávat jen na jedné straněm tak mi to nevadilo. Já pochopim dva jezdce jenom na svetru, když chci svetr odepnout dole, ale na tom fusaku sem to taky nějak nepobrala.

wiwienne
24. zář 2009

Ahojte maminy, potrebujem radu...babky nam kupili kocik v roku 2008 a ja nemam navod, neviem ho najst, lebo nebol skladany za mojej pritomnosti kedze som rodila...neviete, ci sa da dat sportiak do lezatej polohy?Prave ho pozeram, ale nezda sa mi, ba pride mi cely naprd 😠 nevidim nic take, ziadny system, ktory by to umoznoval...vdaka za radu!

kikimaruska
24. zář 2009

wiwienne: pokud nemáš odpruženou čtyřkolku se všema kolama stejnýma a pevnýma (ty maj jiný mechanismus a jdou do uplného lehu), tak XA a ostatní myslím taky, mají vzadu popruhy jako na batohu a s tím se musíš naučit...povolovat to a zase utahnout. Někomu to dělá problém ze začátku, ale hlavně do uplného lehu to dát nejde.

wiwienne
24. zář 2009

KIki, vdaka za radu!Mam trojkolku...ak ide len o povolenie popruhov, tak to hadam zvladnem...malemu bude onedlho vanicka mala a chystame sa na Sk, v zime, takze to uz musim riesit...ani neviem, jak to dat, kedze nemam navod 😠 😠 😠 aj ked to nejde do uplneho lahu, len nech maly nesedi, kedze si este sam nesadol, nechcem ublizit jeho chrbatiku, ale na novu vanicku fakt nemam a kupovat ju na dva mesiace - neviem...na tom kociku nie je ani napisane ze o aky model presne ide 😠

dosa
24. zář 2009

wiwienne - trojkolka je XT a vzadu sa opierkou zacvaknes taku zarazku co je na popruhoch a stiahnes opierku dolu. neboj, to zvladnes. sice to nejde do uplneho lahu, ale je to len par stupnov od roviny. moja mala isla do sportaku ako 5 mesacna a v pohode, urcite to chrbatiku neublizi v tomto veku 😉

wiwienne
24. zář 2009

Ok Dosa, dakujem Vam velmi pekne!!!Ak ide o par stupnov, tak uz nemam ziadne obavy, vsak aj vanicky sa vyvysuju o par stupnov 😉

wiwienne
24. zář 2009

Dosa, Kiki, este mam otazocku 😅 XT sportiak sa neda otocit tak, aby babatko malo kontakt s maminou?

dosa
24. zář 2009

veruze nie, neda sa otocit, dost mi to chybalo, ked dcera isla taka malicka do sportaku, ale vo vanicke uz nechcela lezat...

wiwienne
24. zář 2009

A sakra, to je nanic, to som prave nechcela, ale co uz, bol to dar...myslim, ze by to mala byt samozrejmost, kontakt s rodicom 😢

dosa
24. zář 2009

ja som na to pri prvom kociku nemyslela - bola som x landerom ocarena, v 2005 roku tu moc takych kocikov nechodilo 🙂 ale pouzivanim som zistila, co mi chyba a tak som si teraz pre druhe kupila uz taky, co sa otocit da. lebo moja dcera nechcela vo vanicke lezat, hned ako sa zobudila chcela sa pozerat a ked sa nedalo, tak jacala. a ked som ju dala do sportaku, nech sa pozera, tak zase nevidela mna a zase len jacala. boli to tazke chvile, na isty cas som si dokonca pozicala iny kocik, ale ked uz bola "zrela" do toho sportaku, tak sme ho vyuzili naplno a bola som s nim spokojna 😉

petua
25. zář 2009

Tak náš Matýsek už taky jezdí ve sporťáku, protože jednak je velikej a jednak jak píše Dosa, chtěl vidět ven, v tý korvičce ho to prostě nebavilo. Měla jsem strach přesně z toho, že z toho sporťáku neuvidí na mě a bude pištět, ale světe div se, on si vystačí 😀 - a co víc, když předejdu kočár, abych na něj jukla a promluvim na něj, tak hodí škleb, zavrčí a nevšímá si mě, evidentně otravuju 😀
Takže štěstí, že je to tak, akorát mi vadí, že když s nim takhle jedu, tak on je jakoby tak "na ráně" - kdyby proti nám vyběhnul pes nebo bych si nevšimla větve, nebo do nás někdo narazil, tak to schytá on, ale tak to je u každýho sporťáku pak, že jo 😝

Holky a světe div se, to kolečko se úplně spravilo, už to nedělá, aniž bysme s tim něco dělali 😲 Přesedlali jsme z korbičky na sporťák teda, chvíli to pak ještě dělalo, a teď se to postupně ustálilo - asi se tim sporťákem změnilo těžiště a jenom chvíli trvalo, než si to sedne, jinak si to vysvětlit neumim.. Hlavně, že je to OK 😉
Každopádně pořád můžu tvrdit, že jsem s tim kočárkem maximálně spokojená, a hlavně se mi fakt i hodně líbí vzhledově 😉

kikinda
26. zář 2009

ahoj holky prosim va moc se mi libi kocarek x-lander xa ale miminko cekam na vanoce a bojim se ze se mi do kocarku s fusakem nevejde prijde mi moc malinky prosim poradte mi nekdo... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dosa
27. zář 2009

kikinda - ak sa dietatko narodi v zime, vobec v tom nevidim problem, do vanicky sa ti vmesti aj s dvomi fusakmi. horsie su na tom deti, co sa narodia v lete alebo na jesen a v zime uz maju 4-6 mesiacov - tie uz sa do vanicky zmestia len s vypatim vsetkych sil 🙂 ale zalezi ako ktore, niektore su vacsie, niektore drobnejsie.
v kazdom pripade, ty sa bat nemusis, zimu si uzijete v klude a este aj na jar, ked uz nebude treba fusak sa povozite vo vanicke.

mia1111
27. zář 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, ktoré máte x-landera, ja mám XA, zatiaľ ho nepoužívame, mimi čakáme o mesiac, ale má od nova mäkké kolesá. Dnes som sa pokúšala jedno nafúkať s priloženou pumpu - ale katastrofa, len sa ešte viac vyfúklo a nejde vôbec nafúkať. Ako - resp. akou pumpou ste dofúkali kolesá vy? Poraďte prosím....

dosa
27. zář 2009

ja som kolesa tiez niekdy nevedela nafukat tou prilozenou pumpou. a to mali decka z nasho vchodu isty cas pasiu vypustat mi kolesa v kocikarni. ale nastastie ich to dlho nebavilo. muz mi ich fukal normalne hadicou cez kompresor, ako na benzinke - mame to v kocikarni 😉

mia1111
27. zář 2009

Dosa, dík za tip. Tak ja som nakoniec vytiahla pumpu od bicykla a podarilo sa... Tá priložená pumpa je nanič, s mojou mi to šlo , tak som rada. Kolesá sú dofúkané, už len zvládnuť pôrod a bude to 😉

vladkaz1
27. zář 2009

cafte tak uz pokukujem po kocikoch a nemam ani sajnu ,aky moj chce x lander ale bol by najradsej keby predavali nejaky novy X1 ,ja pokukavam po XA ten limitovanej edicii aj ked tie kolesa predne otocne sa mi moc nepacia a skoda ze sa neda prehodit sportak alebo rucka k sebe .. tak neviem .. 🙂

petrach
29. zář 2009

ahoj holky,jdu pro radu,
chci si koupit x -lander a puvodne jsem chtela čtyřkolku,ted jsem zhlídla že mají v akcích hodne tříkolky..a u te netuším ,jak se s ní jezdí..vím že z čtyřkolkou se jezdí suprove,klidne i jednou rukou a mám strach z te tříkolky,brala bych ji přes net..poradíte ktera je lepší???, díky