Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

jencek
4. dub 2010

Ahoj holky, moc vás prosím neměla jste některá problém s aretací předního kolečka u kočárku x-lander XT 2009? Při koupi kočárku se mi v obchodě zdálo, že manipulace s ním není úplně ok (přední kolečko se točilo o 360 jen ztěžka), prodavač mě ujistil, že je potřeba kolečko dofouknout (v obchodě bylo skutečně poloprázdné) a že to bude v pořádku. V pořádku to tedy není, při normální chůzi mi kočárek zajíždí kam nechci a s otáčením jsou velké problémy, kdy se jakoby zasekává 😕 moc děkuju za vaše poznatky, pak se rozhodnu zda kočár reklamovat nebo ne, nejsem si totiž jistá, zda je to skutečně vada našeho kočárku nebo zda to tak prostě má být 😖 Díky moc

zuzka15
7. dub 2010

nevadi Vam ta sirka zadnych kolies? ja mam sportak xa 2010 ten cerveny, a ta sirka ma dost rusi. nezmesti sa mi ani do vytahu...

jaru30
7. dub 2010

Ahoj holky, já mám taky 2010, volcano. U mojí mamky je mrňavej výtah. Stačí sundat jedno zadní kolo, jde to snadno 🙂
Jinak kočár je fakt skvělej. A ta barvička nemá chybu 😀 Jediný, co mě trochu zarazilo je, že neni pevnej. Když ho nadzvednu za madlo, ta ta korbička jakoby lehce plave. Jak kdyby byla uvolněná, ale není. Asi je to o zvyku.....

mori
9. dub 2010

zuzka15 - my máme XA 2006 a jen tak tak projedem do výtahu, ale projedem 😉

anyjelyk
10. dub 2010

jencek: tiez mam Xt a robilo mi to to iste. bolo mi povedane ze bola vyrobena nejaka chybnejsia seria prednych koleciek ktore su mierne nakrivo. Bud treba mazat vazelinou alebo ako ja - dala som kolecko vymenit na reklamaciu. dali mi uplne nove a uz sa to cez rok nezadrhava.

anyjelyk
10. dub 2010

chcela by som Vás poprosiť o radu: máme XT a zvažujeme kúpiť skate za kočík ale neviem aký by pasoval..

jencek
10. dub 2010

anyjelyk: děkuji moc za odpověď, zkusím to hodit na reklamačku a uvidím jak pořídíme 🙂

lidus2
11. dub 2010

Ahoj holky 🙂
já mám XA 2009 a výtahem projedu i neprojedu 😀 😀
bydlíme ve 4.patře...u nás na patře jdou hooooodně otevřít dveře dokořán a bez problémů jjedu i vyjedu...ale v přízemí je brano víc utažené,takže jdou méně otevřít a musím sundavat zadní kolečko.Přítel mi to už jednou povoloval,ale při dovýrání cveří to bouchlo a sousedům v přízemku to asi vadilo,tak to zas utáhli a já asi po 3dnech zase začala sundavat kolečko._Už jsem si na to zvykla,tak to neřeším...jen si nesmím zapomenout zaaretovat kola,páč mi to pak jede kam chce a s kolem v jedný ruce to fakt ukočírovat nejde 😀 😀 😀 😀
kupovala jsem v listopadu už sporťák,tak s korbičkou neporadím...

lumixii
12. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Tak jsem náramně pořešila, aby šlo polohování zádíček u sportáku až do úplného sedu 😀
Vypárala jsem ty dva záševky co tom ubránili a už sedíme 😀 😀

jajkaz
13. dub 2010

Ahojky,
přemýšlím o kočárcích a líbil by se mi sporťák, ta starší verze x1. Máte zkušenosti? Jde na to připevnit sedačka, případně novější korbička? Díky

broucek2
13. dub 2010

jajkaz máme x1 2006 na bakon a do terénu v do města XA2010 a vše lze mezi sebou přehazovat a měnit

lucy.l
13. dub 2010

Ahoj holky, máte prosím některá X run ?
Jak jste spokojené? Bruslíte s ním ?

macejka
13. dub 2010

anyjelyk

my máme XA a máme skejt Lascal Buggy board.Jezdí se s ním dobře.Ani nevím jestli na X Landery pasuje i jiný skejt než tento.

lumixii

já ten sed také budu řešit,takže stačí vypárat nějaké záševky? Četla jsem tady ,že snad někdo šije nějaký pásek či co 😲

anyjelyk
14. dub 2010

macejka: Díky za radu, medzitym som bola v obchode u nas vyskusat skate co tam predavaju a tiez pasuje - je to Jané, tak uz asi ani nebudem spekulovat.
a k tomu polohovaniu: taktiez som uz asi pred rokom vyparala sviky na tych pasoch vzadu a som uplne spokojna.. ziadny pasik uz nieje treba. 😉

mia1111
14. dub 2010

Baby, čím mažete koliečka? Ja blbá som ich potrebovala osprchovať, lebo boli moc špinavé a chceli sme ísť do obchoďáku, tak že aby sme nevyzerali ako blbci - ale samozrejme, že sa mi nechcú predné točiť 😠 . Úplne sa zasekávajú. Kúpila som si sprej WD 40, ľavé už sa točí super, ale pravé ešte stále tak ťažšie, tak neviem. Poraďte, čo pomôže?

akcull
14. dub 2010

mia, my používáme WD40 a naprostá spokojenost, zkus ty kolečka vyndat opatrně očistit ty osky a pořádně nastříkat a zase nasadit. Je možné,že je tam nějaká nečistota co tam vadí.....

mia1111
14. dub 2010

akcull, díky, tak som rada, že som zvolila dobrý prípravok, skúsim to premazať ešte raz...

lumixii
14. dub 2010

macejka: jj takový ty dva záševky co jakoby brání v tom, aby jsi ty popruhy ještě více utáhla. tak jsem je jednoduše vypárala a utáhnu si to do úplného sedu. Taky jsem přemýšlela o tom pásku, a nakonec jsem to vyřešila takhle.. byla to otázka 3 minut a je to 😀

lumixii
14. dub 2010

mia: my též používáme WD40, taky spokojenost

mia1111
14. dub 2010

lumixii, ty máš starší typ x-landera - tam sa to dá vypárať. Ja mám 2009, táto verzia je inak robená, takže som si musela zaobstarať ten pásek. Ale teraz už je to OK.

lumixii
14. dub 2010

mia: joo tak u 2009 to nemám tušení jak je to dělané.. já mám 2008 a předtím jsem měla 2007 a tam mám pocit, že by to šlo taky.. 🤐

mia1111
15. dub 2010

lumixii, ja som rada, že mám 2009, má super striešku, dá sa rozopnúť a predĺžiť úplne dopredu - že zakryje malého a tak nesvieti naňho slniečko - nepotrebujem teda ani slnečnú clonu, je to super.

jaru30
15. dub 2010

Sluneční clona, to je kapitola sama o sobě. Máme x-landera 2010 a koupili jsme k němu i originální slunečník na sporťák. No jo, ale ono na něj není na kočárku místo!!! 😕 😕 😕 Ptali jsme se i v prodejně a tam o tom ví, prý to má x-lander nedomyšlený. Slunečník nabízí, ale už na něj neudělají prostor, kam by se dal přichytit. Takže asi ho budu držet v ruce já 😅

mia1111
15. dub 2010

Jaru, a tebe sa nedá tá strieška rozzipsovať ako u 2009? Myslím na šporťáku?

jaru30
15. dub 2010

Dá se rozzipovat, ale já nevim proč, prostě jsem k tomu koupila i slunečník. Blbá no....😅 .

anyjelyk
15. dub 2010

mia: vidíš, to ma ešte nenapadlo tak skúsiť s tou strieškou. díky za radu. dnes to hneď vyskúšam. vždy ma štve že na malého strašne svieti slnko, slnečník je na figu, lebo mu buď zavadzia vo výhľade alebo vlaje niekde za kočíkom..mám síce Xt z 2008 ale strieška sa dá rozzipsovať.

mia1111
15. dub 2010

anyjelyk, myslím, že tá funkcia je až od 2009 - ale skús a daj vedieť

mado1
15. dub 2010

Aho holky, možná jste to tu někde řešily, ale zatím jsem to nenašla. Mám XA 2009 a levé přední kolečko mě den ode dne víc a víc zatáčí doleva (zaaretované). Musím neustále vyvíjet sílu, aby jel kočárek rovně. Měla jste to taky některá? Jak to případně opravit nebo to je na reklamaci? Kočárek užívám 3 měsíce a ještě nějaký rok budu, takže mě to docela štve. Díky.

ivka2009
15. dub 2010

Ahojte,
chcela by som sa spytat, ako je to s nahradnymi dielmi ku kocikom X Lander tu na Slovensku...uz ste niektora kupovali- doobjednavali nieco? Pokial ano, kde?
Ja mam XA 2009 limitovanu ediciu Boy a stratila som striesku z autosedacky ☹ A teraz neviem, kde ju zozeniem- mozno by mi stacila aj z klasickej edicie napr. cierna- kedze tuto bledomodru uz asi nevyrobia.
Vopred dakujem za rady.

dosa
15. dub 2010

ivka, my sme stratili nanoznik a poslali nam novy z dema senica - to bol do novembra 2009 dovozca tychto kocikov. teraz je dovozca group fashion slovakia. tak neviem, ci bude dema este vybavovat stare modely, alebo uz bude vsetko robit group fashion, radsej oslov oboch,...