Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

marcelkatt
24. srp 2010

@mia1111 no veru kúpim si ju, predsa vyjde lacnejšie, aj pár eur k dobru poteší. Takže v pohode ju nakliknem ak bude treba na X Lander XA 2010? Treba zlášť adaptéry, alebo pasujú čo mám ku kočíku?

mia1111
24. srp 2010

@marcelkatt - ku kočíku máš adaptéry len na vaničku, k autosedačke sa predávajú zvlášť. Sú tie isté, ako na sedačku maxi-cosi, len ich neviem v Brendone nájsť, možno im treba napísať, prípadne ich kúpiť niekde, kde predávajú aj kočíky X-lander. Malý mi tu piští, tak nemám ako ti to pozrieť... 😒 . Tie naše stáli asi 200 alebo 300 korún, už si to presne nepamätám, ale určite ich kúpiš, skús napísať do Brendonu.

marcelkatt
24. srp 2010

@mia1111 v pohode, moja pomohla si mi, ďakujem moc. Popýtam sa, kde sme kúpili kočík.

mia1111
24. srp 2010

@marcelkatt - nemáš za čo, myslím, že tam, kde si kupovala kočík, ich zoženieš určite... pa

stasinda
24. srp 2010

Ahoj, mám takovu prosbu. Hrozně se mi líbí X-lander. Hodlám ho koupit, jen mám strach, protože mimčo čekám začátkem listopadu a budu ho tedy vozit v kočárku celou zimu, jestli je dostatečně široký. 30 cm, co jsem četla, se mi zdá být docela málo. Ale když jsem koukala na ostatní kočárky, tak na tom nejsou o moc líp. ☹

mia1111
24. srp 2010

@stasinda - mne sa drobec narodil minulý rok v novembri (8.listopadu), vydržali sme krásne 5apol mesiaca, vydržali by sme aj dlhšie, ale malý bol zvedavec a chcel už na prechádzkach vidieť okolo seba, tak sme vytiahli šporťák. A máš pravdu, ostatné kočíky sú na tom s rozmermi podobne.

venuss
24. srp 2010

Ahoj holky, koupila jsem si x-lander graphity černý,už z bazaru a moc se mi na nem nelibi ten nanoznik,je takovej sepranej a vubec nedrzi zadnej tvar.no,neni moc hezkej.Proto bych se chtěla zeptat,jestli neznáte nějaké webové stránky,kde se prodává zvlášť nánožník nebo i jiné příslušenství.Děkuji Vám... 🙂

kejtty
25. srp 2010

Skoro v kazdom internetovom obchode kde predavaju Xlander, tak maju k nemu aj prislusenstvo, ktore si mozes samostatne dokupit. Daj si vyhladat v googli a urcite nieco najdes u vas v Cechach. 🙂

dosa
25. srp 2010

@venuss - neviem kto je u vas dovozca, u nas to bola kedysi dema a ja som tam bez probelmov kupila novy nanoznik... tak zisti kto ho u vas dovaza a napis mail 😉

kejtty
25. srp 2010

Neviete kde by som v Košiciach mohla v obchode vidieť naživo X-lander 2010??? alebo v Prešove... 😎

venuss
26. srp 2010

děkuju holky,hledala jsem na googlu,ale tam mě to vyhledalo jen sety,fakt jsem nenarazila na příslušenství ještě.

mia1111
26. srp 2010

@venuss - myslím, že dovozca pre ČR je Babypoint, tak im skús napísať... kuk: http://www.babypoint.cz/

venuss
26. srp 2010

mia1111 - už jsem jim napsala,tak uvidim,jestli odepíší.děkuji.

tina_22
26. srp 2010

Ahojte dievčatá, idem sa s vami podeliť o skúsenosť s našim xlanderom. Máme limitovanú edíciu XA-Boy, nádherná, kožená rúčka, dve tašky.... proste paráda. Absolútna spokojnosť s vaničkou- 5,5 mesiaca-malý bol zvedavec, nechcel ležkať 🙂 Len potom sme mali problém-v športiaku na mňa nevidel, takže strašný plač, kupili sme ešte jeden v bazáre- buzz a vyriešené. Teraz mu už nevadí, že mamu nevidí, jazdíme parádne v meste i v teréne, lahúčko sa ovláda, len je trošku ťažší-za to stabilný. A oproti buzzu sa podľa mňa ovláda lepšie, hlavne v zime je to pohodička. Takže u nás spokojnosť, odporúčame 🙂

marcelkatt
26. srp 2010

@tina_22 krááásny je ten limitovaný. Naozaj veľmi pekný.

kejtty
26. srp 2010

@tina_22 si ma potešila 😀

tina_22
26. srp 2010

Vďaka dievčatá, som rada

mia1111
26. srp 2010

ani ja by som x-landra nemenila... 😉

adamada
27. srp 2010

X-lander nebo Jedo fyn???Kdo máte zkušenosti,prosím, porovnejte jízdu v terénu a kvalitu kočárku!!

tereziee
31. srp 2010

Ahojky koupila jsem si kocarek X-Lander XQ 2009 a kdyz jsem nasadila hlubokou korbu tak se to trosku hybe nahoru a dolu della vam to taky??? No vlastne to dela i pri sportaku a i u autosedacky.....

jaru30
31. srp 2010

@tereziee jo jo, taky...taky mě to docela zaskočilo 😒 Přišlo mi to takový "fórový", jako že se asi brzy rozpadne, ale už jsem si zvykla..... 😅

tereziee
31. srp 2010

@jaru30 Dekuji za odpoved 🙂

kejtty
3. zář 2010

Citala som o Xlanderi 2010 s otocnym sedom, mate niektora taky? A neviete ci nebude na trhu rocnik 2011?

dosa
4. zář 2010

@kejtty - prave som minuly tyzden pisala dodavatelovi, ze co je s tym otocnym sedenim, lebo mal byt v druhej polovici tohto roka a cakala som nan, a ten kocik sa zatial nezacal ani vyrabat, maju s tym nejaky problem. takze tento rok pochybujem ze bude... ked by to doriesili, tak najskor v buducom roku, ale zda sa im uzke to sedenie, mozno s nim ani nezacnu...

kejtty
4. zář 2010

@dosa aha, takze nove rocniky 2011 by uz mali mat otocny sed? tak dlho sa mi nechce cakat, ked este ani nezacali. Asi kupime klasiku 2010 🙂

dosa
4. zář 2010

@kejtty - nie je iste, ci ich vobec zacnu robit, takze by som sa na to nespoliehala...

kejtty
4. zář 2010

@dosa uz som objednala tento 😀

kattija
6. zář 2010

@mirkaza ahoj ja mam carbon domka a tiez ho mam taky do fialkova 😖

kejtty
6. zář 2010

V Kosiciach v jednej predajni maju vystaveny Carbon v uplne ciernej farbe. Velmi sa mi ta farba ku babatku nehodi. Vy mate krajsi s tym fialovym nadychom, fakt! :D

bobusa1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz