Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kacka27
19. led 2011

este som chcela dodat, ze je pravda, odpruzenie trosku chyba.A po pravde,vacsiu korbicku by som uz ani nechcela,to by uz bola fakt neprakticka,uz tato sa mi zda dost velka 😀, staci ked prechadzam niekde po obchodoch,pomedzi regale, aj ked kazdy ma iny nazorNo proste podla mna je akurat..A vacsina deti aj tak len lezat nevydrzi,preto sa cca tak od 6-7 mesiaca prechadza do sportoveho 🙂

klara.t
19. led 2011

@jaru30 měla jsem firkon verano a ten byl odpružený dobře. Dokonce se to dalo nějak nastavit, ale nezkoumala jsem to. Sporťák je ale blbý.

stanmax2010
19. led 2011

@klara.t tak koukám, že máme stejný názor na XA a i stejný kočárek, my máme také XA Carbon 😉

zuzana12345
20. led 2011

ahojte, mame tiez doma x-landra xa 2010-iba sportak, predtym sme mali baby smile v-max, som nadmierou spokojna s x-landrom, je velky, priestrany, drobec je v nom spokojny 🙂 🙂

lumixii
20. led 2011

Ahoj, kdyby jste náhodou někdo prodával sporťák XA 2009, nebo 2010, písněte. 😉

jaru30
20. led 2011

@lumixii Ahoj, a jak moc na to chvátáš? 😉 🙂

lumixii
20. led 2011

jaru30 Ahoj, no jak se to vezme. Zítra ho mít doma ještě nemusím 😀

megy2
20. led 2011

a co tak XQ 2010....nemate s nim skusenosti????.....velkostou je to to iste ako XA....

katkaaalex
20. led 2011

Ahojte dievcence, vcera som bola pozerat XA priamo na predajni a je fakt super🙂 Pri malom som mala Quinny Buzz a neda sa to porovnat, velmi sa tesim ked sa uz budeme kocikovat. A tiez hladam nejaky pouzity takze ak ma niekto zaujem moze ponuknut🙂 Este sa spytam, mate niektora skusenost so skejtikom ku tomuto kociku? Vcera som si to bola vyskusat, maly sa na nom aj povozil a celkom sa mu to pacilo i ked mna to bude trosku obmedzovat... ale nevadi, len nech su drobci spokojni🙂

ivasad.
21. led 2011

Já mám teda x3, a ten není odpružený fakt ani trochu, ten xa někdo psal že maličko je... Uvidím jak ten sporťák, no 😒

mishelik1986
22. led 2011

ahojte mam zaujem o kupu sportaku X landera tak Vas chcem poprosit tie co uz maju skusenosti so sportovou verziou ci ste spokojne....

emita
23. led 2011

@mishelik1986 XA-100% spokojnosť u každého koho poznám 😀

zuzana12345
23. led 2011

@mishelik1986 spokojna velmi 🙂

mishelik1986
23. led 2011

dakujem Vam ja sa neviem rozhodnut velmi sa mi paci ale neviem sa rozhodnut ci radsej nekupit nieco lahsie.Teraz mam 3 kombinaciu ktoru chcem predat lebo vsetko v byte skladujem a chcem kupit len samostatny sportak. X lander sa mi velmi paci hlavne koli nafukovacim kolesam. Neviem ci by som si zvykla na male umele hrkotajuce kolieska ale zas tie kociky su o dost lahsie.A potrebujem aby bol aj riadne priestorny lebo mala je aj dlha aj velka...ma 8mesiacov-10,5kg a 78cm.

crysmile
24. led 2011

ahojte, neviete mi poradit, ci sa na starsie verzie kocikov XA daju nakliknut nove verzie vaniciek? mam sportiak a rozmyslam ze si dokupim uz len vanicku..

@mishelik1986 ja som bola velmi spokojna so sportiakom.. je velky, priestorny, a vozili sme sa v nom do vyse dvoch rokov...
ale mala som aj golfac, najma na presuny.. nie kazdy kocik s malymi kolieskami hrkoce..

bocko82
24. led 2011

@crysmile daju sa nakliknut, ale musis mat vanicku s adaptermi, ktore pasuju na konstruciu..ale robia to tak aby to pasovalo..to znamena, ze ak budes mat vanicku 2010, musis mat aj adaptery 2010 🙂

bocko82
24. led 2011

@mishelik1986 ked so robila v detskom obchode, nemala som mamicku, co nebola spokojna, moj muz robil obchodaka s kocikmi a su najmenej reklamovane kociky, aj my sme mali XA a boli sme maximalne spokojny 🙂

crysmile
24. led 2011

@bocko82 super, takze mi staci kupit adaptery a vanicku, hej? nevadi ze mam typ 2007, dam tam aj vanicku 2010..

bocko82
24. led 2011

@crysmile urcite, kamoska ma tiez X1 2007 a vanicku ma 2010, vanicku by mali predavat aj s adaptermi..

crysmile
24. led 2011

@bocko82 tak to si ma velmi potesila, dakujem za radu 🙂

jaru30
25. led 2011

Ahojky,
tak jsem konečně objevila na netu letošní x-lander!!! 😀 Barvy stejný jako 2010, akorát už má otočnej sed!!!! 🙂
Škoda, že s nim nepřišli už loni, ten by se hodil 🙂

jaru30
25. led 2011

Aha tak zpět. Tak plnej poplach. Jsem pozadu 😀 😀 😀 Ona už ho měla i loňská xq kolekce!!!! 😀
Tak ještě vypátrat, jak je to s XA !

tinkat28
25. led 2011

Ahojte, rozmyslam nad kocikom X-lander XA 2010, cakame chlapceka na koniec maja a tak sa dost obavam ci sa este v zime zmesti do vanicky, kedze sa mi zda byt dost uzka. Ake mate skusenosti s vanickami X-pram - nezdali sa vam prilis male? Rozmyslam este nad Espirom Enzo Evo, mate niektora skusenosti pre porovnanie? Sportak sa mi pri X-landri zda byt kvalitnejsi, Espiro ma vsak vacsiu vanicku. pekny den

laterna
25. led 2011

@tinkat28 ahoj, s tím moc nepočítej. ty kombinovaný kočárky jsou dělaný tak do toho půl roku. ale pak už můžeš mimčo v pohodě dát do sporťáku. jde skoro do lehu. mě malej v korbičce už ke konci absolutně nechtěl být, nic neviděl 😀 do sporťáku šel v 5,5měs.

stanmax2010
25. led 2011

@jaru30 XA bude stále stejný, akorát budou nové barvy, které doplní stávající kolekci, nové barvy viz zde:
http://novobebe.com/media/wybrane_kolory_x_land...
Krásný je AMETHYST 😉

jaru30
25. led 2011

@stanmax2010 ale mluvilo se přece o tom, že bude u XA otočnej sed, nebo se? 😕 😅

ten Amethyst je sakra dobrej!!!! 😵
zelenej je taky fajn, ale nechtěla bych ho, protože bude v létě přitahovat hmyzáky a různou lítající havěť 🙂

venuss
26. led 2011

ahoj holky chtěla bych se zeptat, když na x-lander pasuje korbička Quinny a autosedačka maxi cosi (po zakoupení adapterů), nevite, jestli by na něj nepasovala i korbička Maxi Cosi?Děkuji Verča

stanmax2010
26. led 2011

@venuss To bohužel nejde, sportovní sedačka už nejde přes adaptér, ale nasazuje se na takový rám na konstrukci.

stanmax2010
26. led 2011

Ono šlo o korbu, tak to pardón, neumím číst 🙂

tina_22
26. led 2011

@venuss Autosedačka MC pasuje na XA ,musíš mať na to ale adaptéry,my to tak máme 🙂